PDA

View Full Version : Galatasaray Sk.

Deniz
29.Kasım.2007, 04:48
http://img155.imageshack.us/img155/67/gslogobmpol3.jpg

Transferler,Hazırlık maçlarını birazdan yayınlıyacağım..Kariyerimiz o zaman tamamen başlıycak.

Okuduk ve kabul ettik :)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090

kaydırı kuppak
29.Kasım.2007, 05:12
başarılar..

suiss
29.Kasım.2007, 05:14
Başarılar...

Deniz
29.Kasım.2007, 05:16
başarılar..Yorumun için teşekkürler.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Başarılar...Sağol,teşekkürler :)

maNga 33
29.Kasım.2007, 05:25
kariyerini biraz daha açıklasaydın iyi olurdu.
başarılar......... :)

Deniz
29.Kasım.2007, 05:26
kariyerini biraz daha açıklasaydın iyi olurdu.
başarılar......... :)Umut,abi gibi sade takılayım dedim.Yorumun için teşekkürler :)

Hazırlık maçlarını oynayım birazdan gelicek arkadaşlar..

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 05:38
Forumda açılan 4. Gs kariyeri hayırlı olsun ama sanırım 1'i bitmişti. Başarılar dilerim abi...

Deniz
29.Kasım.2007, 05:48
Forumda açılan 4. Gs kariyeri hayırlı olsun ama sanırım 1'i bitmişti. Başarılar dilerim abi...Teşekkürler,Taylan. :) Yorumun için sağol.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img87.imageshack.us/img87/8445/aasdadasdsarz8.png

Bu seneki muhtemel taktiğimiz herhalde,bide Taylan'ın verdiği var onu daha denemedim bu maç deniyeceğim skorları karşılaştıracağım.. Yorumlarınızı bekliyorum kariyer zevkli olsun :)

Deniz
29.Kasım.2007, 06:14
http://img87.imageshack.us/img87/3268/umitkarannnqi3.jpg

www.Galatasaray.org'dan açıklanan habere göre Ümit Karan 2 ay G.Osmanpasa maçında sakatlandı..

Maçın sonunda konuşan Deniz Bakkaloğlu:

Hazırlık maçlarında iyi verim aldığım oyuncularımdan biriydi bu seneyi transfersiz başlıyacağız ancak yarı transfer veya seneye transfer politikasını heyecanlı sürdüreceğiz o bakımdan böyle sakatlıklar hem As Kadro hemde yedek kadro için tehlike sinyalleri veriyor diye konuştu.Bu sakatlığada üzüldüğünü belirtti genç teknik adam..

pegahmet10
29.Kasım.2007, 06:24
hayırlı olsun başarılar...

Deniz
29.Kasım.2007, 06:32
hayırlı olsun başarılar...
teşekkürler :)

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 06:56
Taktik benim değil paylaşım benim ;) Hazırlık maçlarını bekliyorum abi :) Dediğim taktik iyidir güven ona ayrıca; Nonda,Orkun,Linderoth u satabilirsen sat abi :) kaleye Ufuk Ceylan'ı al, Mehmet Ekici'yi kirala(sene sonu satın al), alejandro gomes ve ya Celso Borges'i al. Sonra Kadlec'i al :) Dennis Appiah var defansa sana tavsiyem bütün yabancıları sat. Ayrıca De Sanctis'i geri gönderip Aykut'u oynatırsan hep kontenjan açılır hem de Aykut'un talibi artar.

kadron şöyle olmayı başarırsa iyi olur :D

GK: Sinan Bolat(2.sezonda olur :)),Ufuk Ceylan,Aykut ve genç bir kaleci 3.kalecin olsun
DR: Sabri,hatem trabelsi
DL: hakan balta, volkan yaman, emliano insua (kira)
DC: Emre GÜngör,Servet,Emre Aşık
DMC: Mehmet Ekici,Mehmet Topal
MC:Arda, Barış
MC:Ayhan ve bir genç al abi :) mesela Yoon bit-garam
AMC: Lİncoln(istersen sat abi yerine Buonanotte yi alabilirsin 9 M'ye...), Alejandro Gomes, Celso Borges
FC: Baros
Fc: Cristaldo ve ya Gökhan Töre....

böyle bir kadro ilk sene için seni taşır abi boş kontenjan kalırsa bana haber ver :D

Deniz
29.Kasım.2007, 06:59
Taktik benim değil paylaşım benim ;) Hazırlık maçlarını bekliyorum abi :) Dediğim taktik iyidir güven ona ayrıca; Nonda,Orkun,Linderoth u satabilirsen sat abi :) kaleye Ufuk Ceylan'ı al, Mehmet Ekici'yi kirala(sene sonu satın al), alejandro gomes ve ya Celso Borges'i al. Sonra Kadlec'i al :) Dennis Appiah var defansa sana tavsiyem bütün yabancıları sat. Ayrıca De Sanctis'i geri gönderip Aykut'u oynatırsan hep kontenjan açılır hem de Aykut'un talibi artar.

kadron şöyle olmayı başarırsa iyi olur :D

GK: Sinan Bolat(2.sezonda olur :)),Ufuk Ceylan,Aykut ve genç bir kaleci 3.kalecin olsun
DR: Sabri,hatem trabelsi
DL: hakan balta, volkan yaman
DC: Emre GÜngör,Servet,Emre Aşık
DMC: Mehmet Ekici,Mehmet Topal
MC:Arda, Barış
MC:Ayhan ve bir genç al abi :)
AMC: Lİncoln(istersen sat abi yerine Buonanotte yi alabilirsin 9 M'ye...), Alejandro Gomes, Celso Borges
FC: Baros
Fc: Cristaldo ve ya Gökhan Töre....

böyle bir kadro ilk sene için seni taşır abi boş kontenjan kalırsa bana haber ver :Dtaylan,transfer yapmıyacağım bu sene hazırlık maçlarıda geliyor paylaşımının olumlu-olumsuz yönlerini yazıcam.

nannar
29.Kasım.2007, 07:00
başarılar dilerim...umarım takımımızın adını en üstte tutarsın her zaman... :)

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:04
taylan,transfer yapmıyacağım bu sene hazırlık maçlarıda geliyor paylaşımının olumlu-olumsuz yönlerini yazıcam.

abi desene o kadar boşuna yazdım :D:D Yani onları geliştirirsin diye yazmıştım neyse :) Maçları bekliyorum

Deniz
29.Kasım.2007, 07:05
başarılar dilerim...umarım takımımızın adını en üstte tutarsın her zaman... :)teşekkürler,bunu başaracağım :)

hazırlık maçları:

http://img374.imageshack.us/img374/4836/asdsadsakq6.png

maçlar hakkında yorum yapıcak olursam;a.sebatspor maçına kadar kendi taktiğimle çıktım ama atak yediğimi farkettim yeni bir taktik yapıcaktım,taylan bir taktik paylaştı ondan sonrasını o taktikle devam ettirdim.taylanın verdiği taktik,sadece tek bir sorunu var topu defansın arkasından çok geçiriyor.ama bu sorunuda pace'i yüksek olan oyuncularla çözebilirsiniz.başka bir kusuru yok gibi geldi bütün maçlar 15 üzeri şut çektim paris saint-germain maçında 1-3 yenildiğime bakmayın tamamen kişisel ve defans hatalarından kaynaklanan gollerdi.arkaya iyi sarktılar şutum 15'di psg'nin 9.zorladım zorladım 1 gol atabildim.genel olarak hazırlık kampımız iyi geçti porto'yuda ezeceğim aklıma gelmezdi rahat bir galibiyet çıkardım atakları yoktu :) taylan paylaşımını beğendim teşekkür ediyorum.birde dediğin gibi playmaker dmc oyuncularını yap demişsin linderoth'u yaptım atakların gelişiminde rolü büyük iyi yönlü dmc takımı götürür hangi taktik olursa olsun ve iyi bir amc gözlemlediğim bu fm 09'da.bu arada baros,nonda,lincoln,meira,sabri bu oyuncuların performanslarını çok beğendim ilk 11'deler artık sürekli.

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:07
EE ben demiştim:D O sorunu defans çizgisini geriye çekerek düzeltebilirsin abi bundan sonra hangi taktiği kullanacaksın peki?

Sir FRD
29.Kasım.2007, 07:07
Başarılar dilerim kardeşim Uefa kupasını bekliyorum senden:)

Deniz
29.Kasım.2007, 07:09
EE ben demiştim:D O sorunu defans çizgisini geriye çekerek düzeltebilirsin abi bundan sonra hangi taktiği kullanacaksın peki?bu taktiği iç ve dışda büyük ihtimalle :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Başarılar dilerim kardeşim Uefa kupasını bekliyorum senden:)şl gruplara kalayım 3.olarak çıkmak için elimden geleni yapıcağım.yorumun için sağol :)

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:10
Sevindim paylaşımım olan taktiği kullanmana :)

Deniz
29.Kasım.2007, 07:11
ligde ve süper kupa'da deneyim gözlemlerimi açıklarım.

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:13
Bende kendi kariyerime eklediğim son 3 maçta o taktiği kullandım :)

Deniz
29.Kasım.2007, 07:15
bi bakıyım senin kariyere.

Deniz
29.Kasım.2007, 17:01
maçları 5'er 5'er koyucağım arkadaşlar.

Deniz
29.Kasım.2007, 17:38
maçlar geliyor.

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 17:55
Abi böyle eklemen çıok kötü olmuş bence hem altta çok boşluk kalmış hem de bvazı maçlar çıkmamış her maçın ss'sini tek al benim gibi :)

Deniz
29.Kasım.2007, 20:29
tamam taylan.

bySilver
29.Kasım.2007, 20:46
Tayylan bırak adam oynasın ya :n: BekLiyoruz Deniz :D

Deniz
29.Kasım.2007, 20:48
apo'cum kariyeri kapattıyorum maalesef kardeşim.fazla ilgi yok hemde oyun çok kasıyor 1.5-2 hafta sonra yeni bi takımla belki açabilirim.herkesden özür diliyorum..

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 20:49
Abi şu sıralar benimkine de ilgi yok ama yinede sen bilirsin üzüldüm kapatmana

Deniz
29.Kasım.2007, 20:52
sağlık olsun ne diyelim.oyun herkesin eline geçsin biraz biraz.