PDA

View Full Version : Not well-formed(invalid token)at line1 of last_saved_game.xml Bu sefer farklı bı hata

KenJui646
30.Kasım.2007, 18:02
C:\Users\<User Name>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009\

kısmında settıngs klasoru yok ben oyunu d ye kurdum acaba nerde bulcam o dosyayı lutfen yardım gıremıom oyuna

Anders
30.Kasım.2007, 18:45
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69675

Burdan devam edelim...

KenJui646
30.Kasım.2007, 18:47
ya kardesım orayı okuduk heralde kıt mısın benım kı deısık bı hata c de usersde dosyalarda settings yok dıom oyun d ye yukledım dıom nerdedır settıngs yardım dıom o konuyu bızde okuduk

Anders
30.Kasım.2007, 18:56
ya kardesım orayı okuduk heralde kıt mısın benım kı deısık bı hata c de usersde dosyalarda settings yok dıom oyun d ye yukledım dıom nerdedır settıngs yardım dıom o konuyu bızde okuduk

1) doğru konuş. Ne demek "kıt mısın". Adam gibi konuş.

2) Hali hazırda açık bir konu varken neden aynı konuyu tekrar açıp forum kirliliği yaratıyorsun?

3) Yardım etmek isteyen kişi bu mesajını gördükten sonra yardım etmez, kaybeden yine sen olursun...

?\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009

Ortadaki Romaning'i kaldırıp dene.

KenJui646
30.Kasım.2007, 18:58
tmm kardesım k bakma ama orda romaning dosyası yok ıste olsa

Anders
30.Kasım.2007, 19:03
tmm kardesım k bakma ama orda romaning dosyası yok ıste olsa

Önemli değil kardeş.

?\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009

Burdaki Settings klasörünü kaldırarak dene birde.

KenJui646
30.Kasım.2007, 19:04
Önemli değil kardeş.

?\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009

Burdaki Settings klasörünü kaldırarak dene birde.

kanka ıste bak yok settıngs dosyası yok orda msn [email protected] ekle konusalım msn den

KenJui646
30.Kasım.2007, 22:36
anders yardım etcekmısın kardes?

Ilhan
30.Kasım.2007, 23:38
Bir mesele ile alakalı konu açıldığında o problem devam ediyorsa o konu üzerinden devam edilir.

Klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göstermeyi aktif hale getirmeyi unutmayın.

GMA.