PDA

View Full Version : Oyun acılırken low memory hatası

GeorgeWeah
01.Aralık.2007, 06:58
Evet arkadaslar dediğim gibi oyun acılırken bu hatayı veriyor arkaplanda calısan programları kapatmama ragmen aynı hatayı veriyor ramim 1.5 gb ekran kartı 512 mb özelliklerden mi neden bilmiyorum ama artık kafayı yemek üzereyim lütfen birisi yardımcı olsun...

wimbledon
01.Aralık.2007, 07:05
oyunu açmaması bilgisayarının özelliklerinden kaynaklanmaz,bence oyunu kuraraken problem oluşmuş,oyunu tekrar kurup denedin mi

GeorgeWeah
01.Aralık.2007, 07:09
forumda baktıgım konulurda hep ramden bahsediliyor ve arkaplanda calısna programların bilgisayarları yordugundan antivirüsü bile kapattım ama yine aynı hatayı veriyor saten verdiği hata da ram hatası gibi bastan kuracam ama önceden de aynısı oldu bastan kurdum biraz oynadım sonra tekrar aynı hatayı verdi

davidvilla
01.Aralık.2007, 09:56
small database ile oynamaya calış bir tane lig aç.

GeorgeWeah
01.Aralık.2007, 18:29
small database ile oynamaya calış bir tane lig aç.

arkadasım oyun acılmıyor simgeyi tıklıyorum sigamesin simgesi geliyor ve oyundan atıyor sonra hatayı veriyor low memory diye sabah kalktım ilk işim onu acmak oldu yine aynı hatayı verdi nasıl gecicek yetkili arkadaslar yardım etsin bari sitede bi arkadasın daha basına gelmişti yardımcı olabilirse memnun olurum

caglayanmert
02.Aralık.2007, 05:05
aynı hatayı taa cm 2001/2002 de de veriyodu. onun bi çözümü var eğer öyle araştırırsan bulabiirsin belki

Yönetici Notu: Buradan devam edelim. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69208&highlight=low+memory