PDA

View Full Version : Vista'da Sorun !

Alicanfmfan
02.Aralık.2007, 02:43
beyler bilgisayar açılıyor altta windows acılmadan . Şifre istior hardisk in altında yazıo giriorum olmuyor hiçbirşey yapamıorum etkkinleştirmek gerekli dior ne yapmam lasım yardım bekliyorum

Ralph
14.Aralık.2007, 19:33
Zaten niye Vista yükleme gereği duydun ki? Vista PC'nin özelliklerini yarıyarıya düşürüyor neredeyse.Gereksiz performans yiyor.

barahir
14.Aralık.2007, 20:00
Daha önceden şifre istiyomuydu? Ya da senin atadığın bi şifre varmıydı bilgisayara önceden.. Eğerbi şifren yoksa boş girmeyi dene bakalım olacak mı?

Bekq
14.Aralık.2007, 20:07
Zaten niye Vista yükleme gereği duydun ki? Vista PC'nin özelliklerini yarıyarıya düşürüyor neredeyse.Gereksiz performans yiyor.
Hiç Vista kullandınmı?

Eğer Vista kullansanız hastası olacaksınız ama herkes şikayetçi diye kimse kullanmıyor.Ben çok memnunum.

Alicanfmfan
15.Aralık.2007, 06:51
Teşekkürler sorunu çözdüm.Bilgisayar denince akla vista geliyor bunu bu sene anladım Xp Xp diyerek hata ettigimide anladım

Ralph
15.Aralık.2007, 23:57
Hiç Vista kullandınmı?

Eğer Vista kullansanız hastası olacaksınız ama herkes şikayetçi diye kimse kullanmıyor.Ben çok memnunum.

Kullandım tabii ki.

Bekq
17.Aralık.2007, 02:50
Kullandım tabii ki.
O zaman sistem tam olarak kaldırmıyordur ve kasıyodur.Bende bir sorun yok.;;)

Ralph
17.Aralık.2007, 18:10
Bilgisayarım ASUS M51 :) Özellikleri en iyi laptoplardan şu anda.Öyle bir sorunum yok.Sadece Vista mesela orjinal değilse çoğu şeyi yüklemiyor. Pentium ve Ram'dan gereksiz yere çalıyor.Xp'de ise bilgisayarını çok daha yüksek bir performansta kullanabilirsin.Abim bilgisayarcı oradan biliyorum :) Ama kullanım tercihi sana kalmış ona karışmıyorum ki ben :)

Uchiha Itachi
17.Aralık.2007, 19:48
Bilgisayarım ASUS M51 :) Özellikleri en iyi laptoplardan şu anda.Öyle bir sorunum yok.Sadece Vista mesela orjinal değilse çoğu şeyi yüklemiyor. Pentium ve Ram'dan gereksiz yere çalıyor.Xp'de ise bilgisayarını çok daha yüksek bir performansta kullanabilirsin.Abim bilgisayarcı oradan biliyorum :) Ama kullanım tercihi sana kalmış ona karışmıyorum ki ben :)

Öncelikle ibob arkadaşı yanlış anladınız :) Onun söylediği şeyi tam olarak söylersek, iyi bir konfigirasyon ile Vistayla xp'nin 2 katı performansı alabilirsiniz.Bu şöyle olur.Gidip Vista home Premium kurmazda business veya ultimate kurarsınız.
http://www.uberreview.com/wp-content/uploads/big_vista_home_ultimate_600.jpg

Mesela ben xp kullanıyordum iyi bir sistemle ama masaüstü programlarında gereksiz kasmalar oluyordu.Vista ultimate 64 bite geçince aero teması biLe açıkken masaüstünde işlemci kullanılmıyor bile..Yani demek istediğimiz direk Vista kötü diyip kestirip atmamanız.Çünkü gerçekten Vista iyi bir işletim sistemi.

Bunları söylüyorum sonuçta burası bir forum ve yorumlara çok dikkat ediyorlar.Sizin yorumunuzu görüp Vistanın gerçekten kötü olduğu kanısına varabilicek arkadaşlar var.O yüzden amacım bilgilendirme yanlış anlamayın :) İyi günler..
.
.
.

beyler bilgisayar açılıyor altta windows acılmadan . Şifre istior hardisk in altında yazıo giriorum olmuyor hiçbirşey yapamıorum etkkinleştirmek gerekli dior ne yapmam lasım yardım bekliyorum

Sizin sorununuz illegal yazılım :)