PDA

View Full Version : Takımı Asistana devretmek

faze55
03.Aralık.2007, 01:36
Selamlar,
Takımı hazırlık veya arkadaşlık maçları haricinde lig veya kupa maçlarında Asistana veya yardımcı antrönere devredebiliyormuyuz. Ediyorsak nasıl. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Nocna Mora
03.Aralık.2007, 01:46
Tatile çıkarsan o olur kontrolü: tatile çıkma yerinde küçük ayarlar var seçili taktiği kullan ne bileyim seçili kadro seçimini kullan vs.

shadowsluck07
03.Aralık.2007, 01:49
tabi tatile cikabiliyorsan ;-)

baristayfur
03.Aralık.2007, 01:56
Selamlar,
Takımı hazırlık veya arkadaşlık maçları haricinde lig veya kupa maçlarında Asistana veya yardımcı antrönere devredebiliyormuyuz. Ediyorsak nasıl. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

tatile çıkarak bunu yapabilirsin fakat oyun hata verio die biliorm tatile çıkınca...

Nocna Mora
03.Aralık.2007, 02:10
Ben de o hatayı kopyalarda diye biliyorum :) Mesela benim orjinal çok rahatım

baristayfur
03.Aralık.2007, 02:25
oyunu henüz almadığım için bilemiyeceğim ama forumda fm09 bölümnün %80ini okuduğm için genelde yazılan yorumlarla ilgili bi tahminde bulundum sdce..net bir bilgim yok

mustio
03.Aralık.2007, 03:47
Bu takimi yardimciya devretme konusunda cok geride kaldi bence oyun..

Mesela ne teknik konularda ne taktik konularinda nede oyuncu konularinda bisey diyemiyorsun.. Antrenörün vicdanina kalmis nasil oynatilacagi.. Cok sinir

Not. bu degindigim olay dostluk maclari icin gecerli..

faze55
03.Aralık.2007, 05:33
tatile çıkamıyorum. Bu yüzden aklıma takımı asistana devretme işi geldi ama yazılanlardan anladığıma göre bu iş de yapılamamakta sanırım. Bence bu yeni versiyonda da bir çok eksiklikler var. Şu anda saymaya bile üşeniyorum açıkcası

byvirus
03.Aralık.2007, 06:39
Hiç sayma boşver ben oyun çıktıgından beri yazmaktan bıktım bi çok sitede türkçe yamasına kadar biçok yama çıktı ama nedense turksportal hala oyun hiç çıkmamış gibi davranıyor..

uaemrah
03.Aralık.2007, 07:09
bende tatile çıkamiyor...hazirlık maçları dahil olmak üzere hiç bir zaman tatile çıkamıyorum! neden acaba ? eksik birşeymi yapıyorum ?

Oghuse
03.Aralık.2007, 07:14
Oyununun kopya olmasından kaynaklanıyor Emrah.. Orijinal oyunların hiçbirisinde bu problem yok.

volkan_uzun
03.Aralık.2007, 07:15
Hiç sayma boşver ben oyun çıktıgından beri yazmaktan bıktım bi çok sitede türkçe yamasına kadar biçok yama çıktı ama nedense turksportal hala oyun hiç çıkmamış gibi davranıyor..

bu oyundan zevk alırken bu ekibin sayesinde oldugunu unutmamak gerekir.baska sitelerde abudik gubidik yamalarla sanki oyunun genel hataları çözüme kavuşmakta. yama derken turkce yamadan kastın buysa su resimlere bi goz at ne kadar kaliteli bir yama anlasılıyor. nankor olmayalım bu kadarda.... ....
%5-%10 luk ve onun yarısı hatalarla dolu "sipsak vesikalık" tadında bi yamayı;
geç çıksada öz çıkan,hatasız,%100 e yaklasan oranla bi türkçe yamayımı tercih edersin??

asagıda sadece 3 ornek verdim ama hepsini tek tek kaydetmeyede cok vaktim yok.

http://img509.imageshack.us/img509/2074/honk2copykv1.jpg

buda 1-0 kaybettigim ama rakibi bozguna ugrattıgım bi an :))
kazansam ne yazardı düşünemiyorum bile :P
http://img371.imageshack.us/img371/2463/honk3ah5.jpg

buda werder bremen takım raporu.. saha olçuleri vererek kapsamlı bi rapor sunan asistan yani...

http://img60.imageshack.us/img60/2200/honkqt8.jpg

Oghuse
03.Aralık.2007, 07:20
Bunlar biraz daha çeviri hataları gibi görünüyor..

volkan_uzun
03.Aralık.2007, 07:36
Bunlar biraz daha çeviri hataları gibi görünüyor..

çeviri hatası zaten.. benim mesajımın ustundeki arkadasa yazdıgım mesaj. teknik sorunla ilgisi yok. her site yama felan cıkardı diyorduda, bende isde çıkarılan o yamaların kalitesi bu kadar diye ornek resim koydum

Oghuse
03.Aralık.2007, 07:39
çeviri hatası zaten.. benim mesajımın ustundeki arkadasa yazdıgım mesaj. teknik sorunla ilgisi yok. her site yama felan cıkardı diyorduda, bende isde çıkarılan o yamaların kalitesi bu kadar diye ornek resim koydum

Biran için dikkatimden kaçmış.. :) Pardon..

volkan_uzun
03.Aralık.2007, 07:43
sorun diil ;)