PDA

View Full Version : Fransa'da Monica Duellosu

Pages : [1] 2

King_Theoden
03.Aralık.2007, 06:14
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090 Okudum ve kabul ediyorum...
Onunla ilk kapışmamız çok hüzünlü başlamıştı. Ben Turksportal 1. Lig Şampiyonu olup ertesi senede TSI Süper Ligde zirveyi kapmıştım ki 3. sezon 2 yılın şampionu olarak mücadele ederken Baba Hamdi bana ağır bir malubiyet tattırmıştı.

http://img.fotoambar.com/img/07/5d5fb57cf7c5f01e0320b7f42cee5314.jpg

Daha sonra Baba Hamdi ile bu kez İtalyada müthiş bir kapışamız oldu. İlk sezon kendisi beni madara etti tüm kupaları topladı Avrupada da Uefayı alarak gövde gösterisi yaptı.

http://img.fotoambar.com/img/07/5c6a91d22f482147f44778004a7e9541.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/b33879df13a23aed27506f58d481c8b3.jpg

Diğer sezonlarda da benimde Serie-A ya alışmam nedeniyle sıkı bir kapışma yaşadık. Bu arada Baba Hamdi 1 Şampiyonlar Ligi Finali kaybetti ve son sezon benim sezonum oldu.

http://img.fotoambar.com/img/07/7c770f89f71dc7e4088dd138beee1f6b.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/3e691642451654eecd7ad1a4b2e7bb24.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/c5f9c4414b10691dff27589705a271ce.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/44fcd08df8248fa3bba5d043006ed74f.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/fc80e6d596ae53f2e66c77d18bd173a4.jpg

Baba Hamdi erken gelen şöhretle kendini spagetti, kadın ve içkiye vurmuşken son sezon fırsatı değerlendirip tüm kupaları Şampiyonlar Ligi de dahil toplamış tüm dikkatleri üzerime çekmiştim. Bu arada bende boş durmayıp ünlü insan Monica Belluci ile tanışmıştım. İtalyada misyonumu doldurmuş hayranı olduğum Fransız kulübü Marsilya ile anlaşmıştım. Bunu kutlamak için Monica ile yemeğe çıktık :D Tam o sırada Baba Hamdi süpriz bir şekilde restorana geldi ve masamıza doğru yöneldi Monicanın yüzü değişti birden.
Baba Hamdi: Seko naber Marsilya ile anlaşmışsın
Ben : Sanane :D
Baba Hamdi: Bende Bordeaux ile anlaştım.
Ben : Banane
Baba Hamdi: Benim sevgilim ile ne yapıyorsun burda
Ben : Hadi be :uzgun:
Monica : Şey kem küm.

İkimizi birden idare etmeye çalışıyordu. Tam birbirimize girecektik ki. Monica ' Durun' dedi. Bir şey söliyeceğim.
-Beni elde etmenin tek yolu var, işte size şartım: Fransada daha başarılı olan sevgilim olur :D
İşte büyük savaş başladı.

http://img.fotoambar.com/img/07/73d78bd3699206f774d0df0c0532b04c.jpg

ancar
03.Aralık.2007, 06:16
guzel bır karıyer olucak kesın :D

Sir FRD
03.Aralık.2007, 06:18
bi kız için değmez abilerim yapmayın:D

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:20
Bırak uleyn kızı,heyyyttt !!! O Bordoya gelecek evinin kadını olacak evimde şarabımdan içecek , asla sana yar olmayacak :D:D:D

İmza Deli Kadir Fransa şubesi Aşağı Bordo Fransa :D:D:D

Nocna Mora
03.Aralık.2007, 06:20
Evet değer mi bir kız için :) Başarılar dilierim; güzel giriş olmuş

Hamdi abi süpersin :zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha:zuhaha

ozgurstar
03.Aralık.2007, 06:22
guzel baslangıc basarılar bir sorum olacak bordeuxda rame duruyor mu ?

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:26
Özgür;Olimpa Rame ve Valverde aynı 3'lü yine kadroda abisi :D

ozgurstar
03.Aralık.2007, 06:29
kesın kalecı al abı gecen sene turnuvada rame benı mahvetmıstı hala unutmam neyse sonra valverdeyı oynattımda ceyrek fıınal gormustum :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:34
Aklımda bir kaleci var ama bir oyuncuyu satabilirsem.Bakalım şimdi daha düzenleme yapıyoruz.6 milyon euro civarı bir para verecekler.Benim en beğendiğim kaleci Flash Gordon yok Craig Gordon.Onu alabilirim :D:D:D

Hem bu arada sevgili kardeşlerimize ortak açıklama : Keşke sıradan bir kız olsa :D:D:D

eXcitinG
03.Aralık.2007, 06:37
Bu kariyer fazLa sürmez. Ya dayanamam ben kapatırım. Ya da sansürLeriz. Yaparız birşeyLer ama fazLa sürmesine izin vermem :D

ozgurstar
03.Aralık.2007, 06:38
walla al abi birini :D Eva Mendes yada Jessıca Alba olsa bnde 3.olabılırdım Monıca yaslandı:D

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:41
Bu kariyer fazLa sürmez. Ya dayanamam ben kapatırım. Ya da sansürLeriz. Yaparız birşeyLer ama fazLa sürmesine izin vermem :D

Yahu müstakbel yengenede bir kulp buldun ya abisi kaybol gözümün önünden :D:D:D

walla al abi birini :D Eva Mendes yada Jessıca Alba olsa bnde 3.olabılırdım Monıca yaslandı:D

Bizim yaşımızda artık ne derler,hükümet gibi kadın makbul gibi bir şeydi :D:D:D

Oghuse
03.Aralık.2007, 06:46
O kadar kişi bi kız için değer mi demiş ama Belluci'yse değer abi :n:

King_Theoden
03.Aralık.2007, 06:48
O kadar kişi bi kız için değer mi demiş ama Belluci'yse değer abi :n:

O normal biri mi abisi. Baba Hamdi benim çiftliğimde zor öter herkes bilir Fransa benden sorulur :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:50
Fransa simgesini benden aldı bir kere :D:D:D Le coq sportif sayemde zengin oldu :D:D:D Ben poz verdim :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Franck Jurietti,diego Placente ve Ulrich Ramé'ye önceki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek kendilerine kulup bulmalarını istedik.Daha genç bir kadro ile yola devam etmek istiyoruz,takımın en yaşlısı ben omalıyım :D:D:D

Oghuse
03.Aralık.2007, 07:00
Abi Fransa'nın yeni simgesi Belluci onuda Theoden almış gibi.. :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 07:16
Kankacım anca metreküpü 3 ytlden halis ankara havası alır :D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 07:42
Kankacım anca metreküpü 3 ytlden halis ankara havası alır :D:D:D

Kankacım sezon başlasın görüşürüz :D

PesimiSTyLa
03.Aralık.2007, 07:51
Hamdi Baba uçur bizi :D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 08:25
http://img.fotoambar.com/img/07/8fafb1708365fd836c3b182288d1cc6f.jpg

Kulübümüz oyuncusu Julien Rodriguez ile yollarımız ayrılmıştır. 3.5 mn Pound Karşılığında Fulhama transfer oldu başarılar dileriz.

http://img.fotoambar.com/img/07/ae9deac49ef921515f960ed45a924f7d.jpg

Benoit Cheyrou ' da 4.6 mn Pound karşılığında Sunderlanda transfer olmuştur.

Melekovic
03.Aralık.2007, 08:31
Hamdi Baba uçur bizi :D

Abisi hala kaleci peşindeyim.Altyapı dahil kadro o kadar doluki ilk sene için başka transfere gerek yok :D:D:D İlk hazırlık maçında çok iyi oynadık.Farklı skor geldi ama rakip çerezdi aldatabilir :D:D:D

Melekovic
03.Aralık.2007, 08:56
Jurietti Lens'a 1.5 milyon euro'ya ,Bellion Nice'e 3.5 milyon euroya transfer olmuşlardır.

Bu arada ilk transferimiz kaleye Enyeama'yı alarak gerçekleşmiştir.Bir transfer daha yapıp transferi kapayacağız.Konu ile ilgili geniş açıklamalar az sonra :D:D:D

ozgurstar
03.Aralık.2007, 09:04
bellion cok ise yaramasada yedekten cıkıp arada gol atabiliyordu hani varligida bir yokluguda ama iste kadroyu genıs tutardi kalabilirdi sanki abi..

Alicanfmfan
03.Aralık.2007, 09:05
En sevdigim 2 abim kariyer yapıyor onun için favorim Lyon :n:
Kaan abi ne yapıp ne edip Rame'den kurtul yoksa çok başın agrır :zuhaha
Serkan abi Marsilyanın kadrosu gayet iyi , Bu sene bu ismi çok duyucaz M.Niang:D

Melekovic
03.Aralık.2007, 09:13
bellion cok ise yaramasada yedekten cıkıp arada gol atabiliyordu hani varligida bir yokluguda ama iste kadroyu genıs tutardi kalabilirdi sanki abi..

Abisi kadroda çok sayıda forvet olabilecek oyuncu var.rotasyona giriyorlar.Bana fazla geldi.3 forvet ile oynamama rağmen.Şimdi bir ileriye dönük orta sahanın peşindeyim.

Serkan abi Marsilyanın kadrosu gayet iyi , Bu sene bu ismi çok duyucaz M.Niang:D

Çok teşekkür ederim abisi.Niang ismini çok duyarsınız ama benim maçlarda duymazsınız :D:D:D

Bu da ilk hazırlık maçımın SS'i.Artık en ağır yerleri atlattık.Yarın daha hızlı ilerleriz sanıyorum.Bu maçta sadece oyucularım ter attı.Skor aldatmasın :D:D:D Her golden sonra Mnica'ya koştuğum yönünde haberler sadece magazin basını uydurması,daha işi garantiye almadan erken ötmemek lazım :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/9e719fd6952892162aad187b5de2376c.jpg

DenizlispoR
03.Aralık.2007, 14:02
1 Kadın için orlara gitmişiniz ya aferin sizlere :n:.Baba Hamdi götürür işi,bu arada denizlisporda palacioyu görmek güzeldi :).

King_Theoden
03.Aralık.2007, 17:03

Saol abisi Niang bizi coşturacak umarım, ona Şampion olursak ornellayıda san ayarlıcam dedim :D Sahada olmazsa masada bitirecez bu işi :D

1 Kadın için orlara gitmişiniz ya aferin sizlere :n:.Baba Hamdi götürür işi,bu arada denizlisporda palacioyu görmek güzeldi :).

O palayı şimdi Marsilyada görebilirsin :D Tüh ağzımdan kaçırdım. Yok yok yalan öle bişey yok :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 17:53
Kone'min üzerine Palayı koklama kankacım.Bak ne kadar güzel çaktı golü nerdeyse doksana.Olmuyor ama :D:D:D

Bu arada yaptığım geçmiş hayatta kimdiniz testinde bile doğma büyüme aşağı Bordolu çıktım kankacım yani sen en iyisi yol yakınken bu hatunu bana bırak.Sana ara ara kartpostal atarız :D:D:D
"Şarap Üreticisi

Bir önceki hayatınızda Güney Fransa’da üzüm bağları olan bir şarap üreticisiydiniz. Maddi açıdan varlıklı fakat bulunduğu çevreden hoşlanmayan biriydiniz. Bu nedenle sık sık kendi dünyanıza çekilir ve hayat üzerine bir filozof edasıyla düşünceler geliştirirdiniz. Hatta bu düşüncelerinizi yazıya döküp bir kitap halinde yayınlamayı bile düşündünüz fakat beklenmedik bir aşk macerası sizin hayata bambaşka bir gözle bakmanıza neden oldu ve daha önce yazdığınız ve düşündüğünüz herşey size yavan gelmeye başladı. Bu nedenle bu yazıları hiç bir zaman yayınlamadınız. Büyük aşkınızla hiç bir zaman evlenmediniz ama ömrünüzün sonuna kadar birlikte yaşayarak, hayatınızın tadını doya doya çıkardınız. Ölümünüzden sonra sevgiliniz sizin yazılarınızı evin bir köşesinde buldu ve her akşam sizinle konuşur gibi hissederek o yazıları tekrar tekrar okudu."

:D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 18:15
Neden hatunun senle evlenemediğini de araştırdın mı kankacım :D

Kone mevzusunda onun Niangla yeri sağlam 3. forvetim samassa ile olmayacak galiba ya güçlü fiziği olan bir adam alıp şu an işlemeyen sistemi işletmeye çalışacağız yada Palacio gibi birini alıp 3 Hızlı forvet ile yerden oynayacağız. Şu an gündemimizde çok klas oyuncular var zaten 1 forvet alıp transferi noktalayacağım :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 18:25
Yahu kankacım neticede bir yüzüğe takılmamak lazım; neticede sonuna kadar beraber yaşamış mıyım?Yaşamışım ; gerisi teferruat :D:D:D

Nocna Mora
03.Aralık.2007, 18:32
Bordo'nun galibiyeti güzel :D

vuque
03.Aralık.2007, 18:38
Güzel Bir Kariyer Olacak Gibi.İkinizede Başarılar...
Ama Kadro Olarak Marsilya Daha Güçlü Gibime Geliyor.Ama Bu Durumu Transferlerle Değiştirmek Mümkün.Fransa Ligi Güzel Bir Lig.Bol Gollü Maçların Geçeceğine İnanıyorum(Özellikle Baba Hamdi 3 Forvetle Oynayacağım Dedikten Sonra).
Bu Arada Monica'yı Falan Boşverin Memlekette Kız Mı Kalmadı.Alalım Size Bi Ayşe Bi Fatma Tamam Olsun :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 18:54
Taylancım valla bu çerez maçlarda olmasa başka nasıl hava atıpta rakibin moralini çökerteceğiz.Ligde havamız sönene kadar idare eder işte ama neticede hedef 15. likte olsa Marsilya'nın üzerinde yer almak :D:D:D

Vuque bencede Marsilya daha güçlü ama bizim altyapımız fmdeki tüm takımlara 5 basar,eğer 1-2 sene iyi dayanırsak sağlam oyuncular geliyor bedavaya :D:D:D

Bu arada Ayşe,Fatma olamaz artık malesef.O bizim gençliğimizin idolüydü.Artık buraya kadar gelmişiz kaptırmak olmaz :D:D:D

Bu arada Şu anki ideal 11'imiz:

Kalede:Enyeama

Savunma:Chalmé,Henrique,Planus,Wendel
Orta saha: Diarra,Fernando,Yoann Gourcuff
Forvet:Cavenaghi,Chamakh,Yoan Gouffran

Alacağımız oyuncu öncelikle ofansif ortasaha olacak.Eğer ucuza kapatabilirsem bir defans daha alarak transferi tamamlayacağız.Şu an için Gourcuff a alternatif olsun diye Belçikalı bir yıldızla temas halindeyiz.Çünkü Gourcuff çok iyi oyuncu olmasına rağmen Milan'dan kiralık ,sezon sonu alamayabiliriz Milan'dan tamamen.O yüzden yetişsin o da o arada.

King_Theoden
03.Aralık.2007, 19:00
Bordo'nun galibiyeti güzel :D

Buldu mahalle takımını hava basıyor işte :D

Güzel Bir Kariyer Olacak Gibi.İkinizede Başarılar...
Ama Kadro Olarak Marsilya Daha Güçlü Gibime Geliyor.Ama Bu Durumu Transferlerle Değiştirmek Mümkün.Fransa Ligi Güzel Bir Lig.Bol Gollü Maçların Geçeceğine İnanıyorum(Özellikle Baba Hamdi 3 Forvetle Oynayacağım Dedikten Sonra).
Bu Arada Monica'yı Falan Boşverin Memlekette Kız Mı Kalmadı.Alalım Size Bi Ayşe Bi Fatma Tamam Olsun :D

Kadro iyi ama kalıplı bir forvetim yok maalesef. Siz Baba Hamdiye kanmayın 3 forvet der 4-6-0 oynar yada diarrayı forvete koyar o :D Bir önceki kariyerde Diarra ile ŞL almıştık bu kez rakip takımın gülü olarak karşıma çıkacak hedef ilk maçta kendisini revire göndermek yanınada Saiveti yollamak canı sıkılmasın :D

Oghuse
03.Aralık.2007, 19:38
Hamdi Bey kalecisini bulmuş gibi görünüyor..7-0'da güzel galibiyet..

Melekovic
03.Aralık.2007, 19:55
Hiç sorma abisi.Enyeama'yı istedim 10 kulup üzerine çullandı.Dedim bu kaleci artık bana kalmaz.Ben Ochoa'ya döneyim dedim.4 milyon euro tık yok.5 milyon euro tık yok.5.750 dedim bu seferde başka talipler var demeye başladı.8 de dim 10 dedim 12 dedim yok yok yok :D:D:D Tam o sırada Enyeama'dan iyi haber geldi de 12.5 milyon euro cepte kaldı.600 K ya transfer ettim Enyeama'yı :D:D:D

deniz.91
03.Aralık.2007, 20:26
Monica için kariyer açılmış bu kıza değer abi:D

Oghuse
03.Aralık.2007, 20:28
EE abi o kalan parayı ne yapmayı düşünüyorsun..

King_Theoden
03.Aralık.2007, 20:37
Parayı zimmetime geçirip Hatuna 1 malikane birde ferrari alıcam diye tutturdu :D Yapma bak ezilecen ligde sonra kovacaklar diyorum dinlemiyor :D Ayrıca eski oyuncum Hamsik transferde kendisine yüz vermediği için bozuk biraz :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 20:44
Benim kadrom yeter kankacım,hatunuda memnun etmek lazım oyuncuya mı yatıracaz sermayeyi? :D:D:D

Hem Hamsik'i ben öylesine denedim sonra bir baktım ben bu oyuncuyu niye istiyorum ki kadronun en şişik yeri orası :D:D:D

Şu anda istediğim Belçikalı iki oyuncudan birini alabilmek çünkü Fransa ligine çabuk adapte oluyorlar.Bir de genç olması lazım takımla uyumu ilk senede yedek olarak sağladıktan sonra 2. sene görevi alsın ilk 11'de.Şu anda taslak olarak kafamdaki iki isim Defour ve Wjnaldum. Fakat her an surpriz yapabilirim.Buanonotte Jimenez Kranjcar Mathias Fernandez bir çok defa beraber oynadığım oyuncular o yüzden tercih etmek istemiyorum ama yinede akşama bir anda inadımdan vazgeçebilirim :D:D:D Bir ara gözüm Romaric'e doğru şöyle bir kayıverdi :D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 21:03
Beni Bounanotte, Mati, Kranjcar, Jimenez deyip tırsıtmaya çalışıyorsun ama sana bırakmam bu işi :D Ben açıklamıyorum sessizim diye iddiasız olduğum sanılmasın aslanlar gibi transferimizide yapıcaz evelallah. İstediğim adam da imzayı attığında bütün transfer piyasası duyacak namımı :D Tek sorun şu star alıp tribünümü coşturayım, adam alıp takımı mı :D

Ilhan
03.Aralık.2007, 21:05
Bence Kaan abi önde bitirir, Serkan abiyi de yenge döver:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 21:10
Bence Kaan abi önde bitirir, Serkan abiyi de yenge döver:D

Şşt Ses yapma :D No:6 Junior sen karıştırmasana ortalığı. Kaandan rüşvet mi aldın benim kulüp daha zendin ben sana 2 mislini vereyim :D

sakary Ali
03.Aralık.2007, 21:19
ikinizede başarılar marsilya bu yarışı kazanır bence

Melekovic
03.Aralık.2007, 21:22
Aslanım İlhanım en doğru yorumu sen yapmışsın abisi :D:D:D Zaten baktım benden önde bitirdi açacam bir telefon,yenge bir oklava mesafede zaten :D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 21:38
Aslanım İlhanım en doğru yorumu sen yapmışsın abisi :D:D:D Zaten baktım benden önde bitirdi açacam bir telefon,yenge bir oklava mesafede zaten :D:D:D

Bak ihaleye fesat karıştırmayın ben de kozlarımı sürerim ortaya :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ikinizede başarılar marsilya bu yarışı kazanır bence

İşte FM den anlayan PA sı -9 olan bir genç :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 21:56
Alırım Di Santo'yu görürsün.Bak almıyorum kankacım,zorla aldırtma bana :D:D:D

Kozun ne kankacım maça mı? Neyim var ki saklı?:D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 22:00
Kanka aldıracan bana Pandevi sonunda bak :D

Bide neyim varki saklı diosunya :D Bak o kadar iyi saklamışınki kendin bile bulamıyorsun :D
Not : Bu kariyer karakolda biter :D Yada TSI da bizim nickler üzeri Zorro Z si ile çizilmiş olarak gözükür :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 22:23
Pandev'i alırsan gerekirse ceketimi satar Yeste'yi alırım kankacım :D:D:D

Görelim kozlarını kankacım.Ne de olsa hesap vereceğim bir sefkilim yok ya da var da ben mi bilmiyorum?Bilmiyorsam öğreneyim çnükü bilmemek ayp değil öğrenmemek ayıp :D:D:D Ama yok ben yinede Monicacığımdan cicişimden minik kelebeğimden vazgeçmem :D:D:D

King_Theoden
03.Aralık.2007, 22:38
Allaaaaaaaaaaaaaaaaah ! Tutmayın beni :D Güdük nerde :D Açık tahrik var alıyorum Pandevi :D Hem sen ne öyle kelebeğim falan şimdiden havaya girdin bakiim. Sezon sonu kelebek gibi uçacan bu diyarlardan kankacım :D Hemde yapayalnız :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 22:49
Yahu ben minik kelebeğim mi demişim.Eski dil alışkanlığı.Neyse :D:D:D

Ben sanki son düzlükte Marsilya'yı arı gibi sokacam gibi geliyor kankacım :D:D:D

Bakalım son gülen iyi gülermiş.İkimizde güldüğümüze göre demekki Lyon gülecek :D:D:D

eXcitinG
03.Aralık.2007, 23:52
Bence bunLar didişirken Lyon ikinisini de yiyecek. Monica da bana kaLıcak :n:

King_Theoden
03.Aralık.2007, 23:53
Bence bunLar didişirken Lyon ikinisini de yiyecek. Monica da bana kaLıcak :n:

Şu an görükle civarındayım. Sizin bina hangisiydi :D

deniz.91
03.Aralık.2007, 23:54
Monica hanginizi destekliyo abi oda çok öenli burda:D

eXcitinG
03.Aralık.2007, 23:54
Ben iş yerindeyim Serkancım. Hatta yanımda dev cüsseLi müşteriLer de var. İstersen vereyim adresi :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 00:14
Denizcim Monica beni destekliyor ama benim kankacım çok kıskanç çekemiyor abisi :D:D:D

Kırk yılda bir kısmetim çıktı onada zıpladı olmuyor ama ,neyse sahada konuşacağız biz :D:D:D

Bi de minik kankacımda zıplıyor arada.Onlar birbirleriyle buluşma mekanı ayarlarlarken bende yengelere gerekli muhimmatı sağlayayım kafalarında oklavaları paralasınlar diye :D:D:D

eXcitinG
04.Aralık.2007, 00:17
Yenge mi? OkLava mı ?

Re Re Re Baba Hamdi çok yaşa. En büyük Baba Hamdi :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 00:18
Aslanım benim.Tezaruhat dediğin böyle olur :D:D:D

Bak işte kankacım,sen en iyisi bırak bana kızı kurtul.Bak ikimizde rezil olacaz sonunda :D:D:D

a.arıcı-11
04.Aralık.2007, 00:33
1)Lyon
2)PSG
.
.
.
19)Bordeux
20)Marsilya
bence sıralama böyle olur Monica'da ben takımını küme düşüren menajer istemem deyip kendine Antalya semalarından genç bir sevgili yapar:D:D

Melekovic
04.Aralık.2007, 00:34
Brütüs'e bakın hele :D:D:D

eXcitinG
04.Aralık.2007, 00:36
Monica nın da amma taLibi varmış yahu. Demek Türkiye ye kaza iLe geLse çıkamayacak kızcağız.

:D

Varonil
04.Aralık.2007, 01:31
İki abime de yürekten başarılar,iyi olan kızı götürsün. :p

gokhan198555
04.Aralık.2007, 01:38
evet arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim iki değerli fmci yalnız baba hamdinin yesteyi kadrosuna katması durumunda ortalığı dumana katacagını tahmin ediyorum :icon_wink:.

Melekovic
04.Aralık.2007, 01:42
İki abime de yürekten başarılar,iyi olan kızı götürsün. :p

Çekinme abisi,sen götür de :D:D:D

evet arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim iki değerli fmci yalnız baba hamdinin yesteyi kadrosuna katması durumunda ortalığı dumana katacagını tahmin ediyorum :icon_wink:.

Valla abisi eğer bir ayrılırsa Atletico'dan Bordo'ya zaten sadece bilfgisayar başında uyusam bile takım kazanır zaten ama çok zor :D:D:D

gokhan198555
04.Aralık.2007, 02:16
üstad takıma sadakatı cok yüksek ondan gelmez diyorsun sanırım.ama adam sende resmen psikolojik infial yaratmış hayali kanka yapmışsın adamı kendine :icon_lol:

Corpus
04.Aralık.2007, 02:23
Mevlüt Erdinç i alan alsın ya adam süper oynuyo oyunda bide bunun için kapışın :D

Başarılar ikinizede:D

Ilhan
04.Aralık.2007, 03:11
Şşt Ses yapma :D No:6 Junior sen karıştırmasana ortalığı. Kaandan rüşvet mi aldın benim kulüp daha zendin ben sana 2 mislini vereyim :D

Kaan abi bana dopingi sağlıyor abi:) Bolt'tan daha hızlı koşmamı sağlayacaksan sen ver:)

Aynen öyle zaten abi plan o:)

King_Theoden
04.Aralık.2007, 16:53
Daha maçlara başlamadık 3 sayfa oldu :D Başlasak kim bilir ne olur. Kankamın internette sorun varmış o yüzden dün akşam oyuna giremedik. Netteki sorun hallolursa bu akşam kesin devam ederiz :D

İlhancım ben anlamam öle şeylerden :D Kaan abine desteğe devam et sen sezon sonu görcem ben sizi :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 18:36
Ben bu kabloneti çok seviyorum.Sorun çıkmaz çıkmaz sorun çıktığında da haberleri olmaz.Adamları aradım genel arıza var mı diye.Dediler modemin fişini sökün sonra takın.Şimdi sinyali bekleyelim.Evet modeminizde bir sorun var biz arıza kaydı alalım yarın sabah geliyoruz iyi akşamlar.Dur bir kapama nereye geliyosun ben işteyim.O zaman beyefendi lutfen işten eve geliş vaktinize göre ararsanız arkadaşlarımız ona göre gelirler.Peki dedim kapadım.Sabah net kendiliğinden gelmişti.Ust kattaki cocuktada calışmamış benim tanıdığım civardaki arkadaşımda da.Bölgesel arıza var ama sistemin haberi yok :D:D:D Neyse neticede geldi :D:D:D Internet yok diye Atlethic'e devam edeyim bari dedim ,steamden kurduğum için başta bir net onayı gerekiyordu o da kaldı.Sayfa boş durmasın diye sabahtan tek maç yaptım bari işe gelirken :D:D:D

eXcitinG
04.Aralık.2007, 19:33
BeLki de biri suikast düzenLemiş oLabiLir :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 19:38
Doğru diyosun abisi.Bu Marsilya mafyasından her şey beklenir :D:D:D

deniz.91
04.Aralık.2007, 20:47
Maçları bugün bekliyoruz artık abi:)

King_Theoden
04.Aralık.2007, 21:36
BeLki de biri suikast düzenLemiş oLabiLir :D

Bak o marsilya mafyası senin mekanıda göçertecek yakında demedi deme İbrahim :D

Hem diğer kariyerlere baktımda herkes müzesini doldurmuş . Bizde Marsilya ile bir lig şampiyonluğu alırız heralde :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 21:39
Valla kankacım herkes kupaları toparlamış hemen.Bir biz yaya kalacaz gibi geliyor :D:D:D

Bu arada kankacım nerde mafya şehri varsa onu seçiyosun.Bi de mafyanla mücadele ediyorum.Palermo'yu unutmadım :D:D:D (Palermo'yu unutmak filmini tavsiye ederim ) :D:D:D Marsilya ile ilgilide çok iyi bir tane biliyorum :D:D:D

King_Theoden
04.Aralık.2007, 21:41
Valla kankacım herkes kupaları toparlamış hemen.Bir biz yaya kalacaz gibi geliyor :D:D:D

Bu arada kankacım nerde mafya şehri varsa onu seçiyosun.Bi de mafyanla mücadele ediyorum.Palermo'yu unutmadım :D:D:D (Palermo'yu unutmak filmini tavsiye ederim ) :D:D:D Marsilya ile ilgilide çok iyi bir tane biliyorum :D:D:D

Hep mafya hep mafya nereye kadar :D Bir sonraki kariyerde değişiklik yapıp Ajax ı alacam :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 22:34
Ajax'ın bulunduğu yerde de bir mafya var kankacım ama söylemeyeyim :D:D:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
05.Aralık.2007, 00:00
Serkan Abi ve Marsiyla favorim.Nedenine gelirsek Serkan Abim çok iyi bilir.Ama Hamdi Baba'nın zorlu bir rakip olduğunu kabul etmekte fayda var.O Athletic'e uyguladığı acayip taktikle yarışa girerse ortalık karışabilir:D.Siz yarışa dururken Monica Benim:D:D:D

vuque
05.Aralık.2007, 00:03
Ajax'ın bulunduğu yerde de bir mafya var kankacım ama söylemeyeyim :D:D:D
Red Light Bölgesi Mafyası Mı :schaf: :D:D:D:D:D

Addolorato
05.Aralık.2007, 03:42
Marsilya Daha Üstte Bitirir Bordo'dan. Monica'da Sezon Bitene Kadar Çoktan Yeni Sevgilisiyle Amerika'ya kaçar Hatta Bebek Bile Bekleyebilir :D. Sizde Küme Düşüp Rezil Olduğunuzla Kalırsınız :D:D Şaka Bir Yana Favorim Marsilya :)

Melekovic
05.Aralık.2007, 08:45
Hazırlık maçında takıma benim için olmasa bile Monica için oynayın dedim sonuç ortada :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a7c0912572700ee42ad9ff98680ed91b.jpg

King_Theoden
05.Aralık.2007, 09:27
http://img.fotoambar.com/img/07/29366c0173ab2ad3a12885e973b2e505.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/253b03e2a9624ef89ae492efe6903864.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/1ad7ce28cab17b2ac05e4ec2b564cf20.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/9d1b85f9d537e5b566fc4cfb84483eea.jpg

Maçlarda genel oyundan memnunum ama sonuca yansıtamıyoruz henüz bunda birazda samassa nın ilerde zayıf kalması etkili oldu iyi bir transferle etkili olacağız :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Serkan Abi ve Marsiyla favorim.Nedenine gelirsek Serkan Abim çok iyi bilir.Ama Hamdi Baba'nın zorlu bir rakip olduğunu kabul etmekte fayda var.O Athletic'e uyguladığı acayip taktikle yarışa girerse ortalık karışabilir:D.Siz yarışa dururken Monica Benim:D:D:D

Marsilya Daha Üstte Bitirir Bordo'dan. Monica'da Sezon Bitene Kadar Çoktan Yeni Sevgilisiyle Amerika'ya kaçar Hatta Bebek Bile Bekleyebilir :D. Sizde Küme Düşüp Rezil Olduğunuzla Kalırsınız :D:D Şaka Bir Yana Favorim Marsilya :)

Teşekkürler sizleri mahçup etmeyeceğiz. İlk kez FM2009 kariyeri açıyorum o yüzden tüm taktik denemeleri yapmaya mecburum sezona bomba gibi gireceğiz :D

Melekovic
05.Aralık.2007, 09:31
ne demiş ünlü teknik direktör Fatih Terim "L'importante el mariachi del costa quato lama de alfa romeo"

Oyundan memnunum ama skordan değil :D:D:D Taraftarda oyundan çok memnun.Bunu yolun başındayken hazırlık maçında yapılan bir kaza olarak kabul ediyoruz. Bu arada Stefan Defour'u renklerimize bağladık.Genç bir DC ile transferi noktalayacağız.

http://img.fotoambar.com/img/07/afcf471f626136bc9c17113417e8a6a9.jpg

ozgurstar
05.Aralık.2007, 13:59
hazirlik macida olsa basladigini gormek guzel :D:D:D defour cok iyi transfer olmus ..... Terimin lafi mukememmeldi abi

Melekovic
05.Aralık.2007, 19:08
hazirlik macida olsa basladigini gormek guzel :D:D:D defour cok iyi transfer olmus ..... Terimin lafi mukememmeldi abi

Ne demişler abisi: Geç olsun ama güç olmasın :D:D:D Artık net engelleride kalktı çift koldan ilerliyoruz :D:D:D

Bu arada transferlerimiz :

Vincent Enyeama

http://www.sporting-heroes.net/files_footballworldcup/ENYEAMA_V_20040127_GH_R.jpg

Steven Defourhttp://us10.pixagogo.com/S5ZJHUS9wKgCafapdASYXsZxWBrMFy9-lPMDKhBDOWzydOJb5Pps55Qg%21GyGflb1iJ4cIox9pE-m0bOibEh6rXi2TN11W2WtWq/defour.jpg

3. oyuncumuz 5. defans olarak Güney Afrika'dan aramıza katılacak.Transfer gerçekleştiğinde ekleyeceğim fakat bu ikisi gibi onunda küçük fotosunu bulur muyum bilemiyorum :D:D:D

DenizlispoR
05.Aralık.2007, 20:01
Tahminim efsanevi katır "Samba".

King_Theoden
05.Aralık.2007, 20:09
Rakibimiz güzel transferler yaptı ama bizde boş durmuyoruz henüz kimseyi alamadık ama yakında noktalarız transferi. Enyeama ve Defoura Marsilya maçları haricindeki maçlarda başarılar dileriz :D

Bordeaux un 3. transferi olacak DC'nin ismi çok güzel gelecek vadediyor, eminim oda faydalı olacak takımına.

Bize gelince Pogrebnyak ile anlaştım ama son anda vazgeçtim almaktan ve Cardozoya yöneldim kendisi kontrat teklifimizi kabul ederse bu sezon bizim formamızı giyecek. Gelmek istemezsede alternatifler hazır.

Trabzonspor
05.Aralık.2007, 23:12
bordeaux güzel transferleri olmuş takımda iyi oynuyor.marsilyadanda iyi transferler bekliyoruz Cardozo iy bir transfer olur

Melekovic
05.Aralık.2007, 23:58
Evet abisi iyi kapadık .Bu kadro ilede devam edebilirdik ama her şey Monicacım canım benim için :D:D:D

Chamakh şu an için gitmekten vazgeçmiş durumda giderse diye alternatifini hazırladım.C&C arasında Gouffran bayağı bir kendini buldu. Şu an için takımda en az 3 senenin kadrosu var.Seneye ya da Ocak ayında önceliğimiz sadece defans olacak.

Exellence1905
06.Aralık.2007, 07:10
iki tarafada başarılar dilerim defansa botafogodan eduardoyu öneririm abi çok yetenekli
monica gizliden ikinizden birini destekliyordur abi eminim :D

juanov
06.Aralık.2007, 08:28
başarılar beyler konu monica deil de hilary duff fln olsaydı daha iyi olurdu ama olsun monica da iyidir:icon_lol: bu arada kariyer biraz fazla yavaş ilerliyor gibi geldi bana

Corpus
06.Aralık.2007, 08:35
kariyer ağırlığını koyuyor :D ama hani biraz hız olsa iyi olur

dela muchos candelos çift kaşarlı tostos :D (Kısaca BAŞARILAR) :D

Melekovic
06.Aralık.2007, 08:46
iki tarafada başarılar dilerim defansa botafogodan eduardoyu öneririm abi çok yetenekli
monica gizliden ikinizden birini destekliyordur abi eminim :D

Kaliteli kadın tabiki bir şarapseveri destekler :D:D:D

başarılar beyler konu monica deil de hilary duff fln olsaydı daha iyi olurdu ama olsun monica da iyidir:icon_lol: bu arada kariyer biraz fazla yavaş ilerliyor gibi geldi bana

Hillary Duff bize biraz genç kaçar abisi hem gönlümüz kaymış bir kere :D:D:D Toptan koyacağız SS'leri ilk haftaya kadar daha ilk hazırlıklar diye ağır gidiyor ligle hızlanır.

kariyer ağırlığını koyuyor :D ama hani biraz hız olsa iyi olur

dela muchos candelos çift kaşarlı tostos :D (Kısaca BAŞARILAR) :D

Teşekkürler abisi. Canımı çektirdin gece gece.tost yapayım bari :D:D:D

Hazırlık maçlarımı tamamladım.

http://img.fotoambar.com/img/07/a717360d469fd4e30539a277a8086ac8.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/4b9f77521daa3686d33254fbf0ea6d6e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/0dfdb5536dd44a655d18c79e49579df6.jpg

Son transferimiz Gineli Hamed Diomandé oldu

http://fifci.org/Images%5CElephant%5CDioHamed.JPG

King_Theoden
06.Aralık.2007, 08:59
http://img.fotoambar.com/img/07/0b6d861f0b7df6513b83be91027f9252.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/2b971ae658da6097054601fd4babde22.jpg

Son 2 maçta takım biraz daha etkili hücüm etmeye başladı iyi yoldayız :D

Arjantinli defans oyuncusu Daniel Diaz (5.5mn) ve Oscar Cardozo artık Marsilyanın başarısı için ter dökecekler :D

Daniel Diaz

http://img.fotoambar.com/img/07/a9ed2284deb8eb1a069d1ae382984c27.jpg

Cardozo

http://img.fotoambar.com/img/07/f4e94ce66e9a8cc10cfa86d185ac3d65.jpg

Bu iki transferle transferi noktalamıştım ki taksitle aldığım için olmalı iyi bir bütcem kalmış olanakları zorlayarak iyi bir süpriz yaptık taraftarımıza son transferimide daha sonra açıklayacağım kendisi bir forvet :D

Melekovic
06.Aralık.2007, 10:05
Sezonun ilk kupası olan süperkupayı müzemize götürdük.Bu kupaya Monica'nın bacağını verirler mi bilemiyorum :D:D:D

Bu arada sol bek arayışı içerisindeyiz Wendel ile rotasyona girecek.Kulubum sorun çıkardığı için Bastos transferi aksayabilir. Eduardo önerinizi dikkate aldım görüşmelere başladım.Alternatif teklifleri olanlar fikirlerini sunabilir.

İşte süperkupayı getiren maç.Çok sert ve kıran kırana geçti.Kazanan biz olduk.Sakatlanan Planus'un sakatlığı 1 hafta olduğundan lige yetişecek.Önemli bir sakatlık değil.Bakalım mütevazi transferlerimiz ve altyapıdan A takıma takviyelerle nereye kadar gidebileceğiz?Maçın son saniyesinde Gouffran gole gidiyodu arkadan Boumsong indirip kırmızı gördü hakem son adam diye kartını gösterdi ve maçı anında bitirdi :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/26c9c9e86243fbf52d9f1daa2bed0a1e.jpg

SiR ToMaSRoSiCkY1
06.Aralık.2007, 14:03
Kaan Abi Kupaya Monica'nın bacağımı:D

King_Theoden
06.Aralık.2007, 16:24
Bugün saat 13:00 da son transferimizin imza töreni yapılacaktır

Trabzonspor
06.Aralık.2007, 16:25
Abi tebrikler kupa iyi olmuş sezon başında oyuncular moral kazanmıştır.Cardozo da cok ıyı Marsıylayay

eXcitinG
06.Aralık.2007, 16:37
Cardozo transferini bizzat ben bitirdim. Kankam yaLvardı şu adamı ikna et diye, kıramadım tuttum koLundan getirdim. Bordouex un transferLerini de ben yaptım. Orda da Kaan abiyi kıramadım oyuncuLarı siLah zoru iLe Fransa ya getirdim. AsLında kariyeri de ben oynuyorum, onLar sadece benim üstümden prim yapıyorLar. Monica da benim :D

King_Theoden
06.Aralık.2007, 16:47
Cardozo transferini bizzat ben bitirdim. Kankam yaLvardı şu adamı ikna et diye, kıramadım tuttum koLundan getirdim. Bordouex un transferLerini de ben yaptım. Orda da Kaan abiyi kıramadım oyuncuLarı siLah zoru iLe Fransa ya getirdim. AsLında kariyeri de ben oynuyorum, onLar sadece benim üstümden prim yapıyorLar. Monica da benim :D

Doğru diyorsun kanka :D Cardozo' yu çok severim ama yeni aldığım adam onu gölgede bırakabilir :D Çok uğraştık kendisini almak için

Melekovic
06.Aralık.2007, 18:54
Kaan Abi Kupaya Monica'nın bacağımı:D

Ne yapalım abisi.Rakip çok zorlu.Kadrosu benim 1.5 katım son sürpriz transferi ile :D:D:D Bu arada ne koparsak kardır :D:D:D

Bugün saat 13:00 da son transferimizin imza töreni yapılacaktır
Kankacım akşamda discoya götürürsün artık :D:D:D

Abi tebrikler kupa iyi olmuş sezon başında oyuncular moral kazanmıştır.Cardozo da cok ıyı Marsıylayay

Valla Mustafacım başta fark yiyeceğiz diye girdim ama bir yandan da hazırlık maçlarında ortaya konulan güzel futbol beni çok ümitlendirmişti.Çok sert geçti ama oyuncular sakin oynayarak iyi top çevirerek maçı kazandı.Özellikle D&D G&G ve C&C nin birbirleriyle her yönden uyumlu olması çok iyiydi.Çaprazda kaleci ile karşı karşıya kalan Chamakh şut çekeceğine aynı açıda diğer çaprazda pas bekleten Cavenaghi'ye çıkardı,kaleci terste kalıncada Cavenaghi düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.Bir kaç pozisyondan şanssızdık.Enyeama da kritik anlarda çok iyi iki şut çıkardı.Maç sonunda maçın hakeminin yönetimi eleştirildi çünkü aşırı sertliğin olduğu karşılaşmada sadece birer sarı kart çıktı kırmızıda son adam olayıydı.Sertliğe aşırı izin verdi neyseki bizim saha içinde Planus hariç sakat sakat oynamak zorunda kalan 3 kişinin maç sonunda sakatlıkları açıklanmadı,bu açıdan sevindirici çünkü takım oyuncuları antreman ve tekmelerden kolay kolay sakatlanmıyor :D:D:D

Her şeye tamam ama Monica olmamış.Mahsus gittim Fildişi Sahillerinden oyuncu getirdim abisi.Kankacıma çaktırmadan Monica ile biraz safari yaptık :D:D:D Arada da bu genci gördüm.Baktım kumaşı iyi dönüşte getirdim benle beraber :D:D:D

Doğru diyorsun kanka :D Cardozo' yu çok severim ama yeni aldığım adam onu gölgede bırakabilir :D Çok uğraştık kendisini almak için

Bizden de anca şöyle bir açıklama gelebiliyor:

Bordeaux'nun gençleri mücadeleye hazır:

Gregory Sertic ve Henri Saivet ilk 11 için mücadeleye hazır olduklarını ve teknik direktör Baba Hamdi'nin gençlere yer vermeyi seven bir teknik direktör olmasından dolayı bu sene istedikleri şansı fazlasıyla bulabileceklerini belirttiler.Teknik direktör Baba Hamdi'nin antremanlarda yedek takımda yer verdiği Sertic'i Gourcuff,Saivet'i ise Goufrann'ın yerine hazırladığı gözlerden kaçmadı.

Gregory Sertic

http://img150.imageshack.us/img150/6549/grgoryaj3.jpg

Henri Saivet

http://farm3.static.flickr.com/2172/2121172204_91f074c684.jpg?v=0

gokhan198555
06.Aralık.2007, 19:26
üstadlarlig maçlarını şiddetli bir sabırsızlıkla bekliyorum çünkü açtığım fransa kariyerimde toulouse aldım ve medya tahmini 18.likti ve biz son macta aldıgımız galıbıyetle 17. olabildik.fransa ligi bana inannılmaz zorlastırılmıs gibi geldi. rakıp takımın kanatlardan yaptıkları ortalara kesin bir çözüm bulamadım.sizlere de tavsiyem kanatlara dikkat veya soyle yapalım siz bana tavsıye verin ss lerinizi koyuverin bakem :)

ayrıca sol bek ihtiyacı için baba hamdi sana toulouse dan mathiew jeremy yi öneririm oyunun çok iyi sol beklerinden ve forvet için de yine toulouseden daniel gygac iyi bir alternatif oluyor. eh artık bu kadar yardıma benim için bir introduction ve tactic diziliş ss i atıverirsiniz de mi ?

King_Theoden
06.Aralık.2007, 20:00
http://img.fotoambar.com/img/07/b0f6d7cfdd3c2cf5493c01a99ff5a63d.jpg

Lyonda forma giyen Brezilyalı yıldız, Süper kupa maçı önesi sevgilisini kaçıran Baba Hamdinin maçta gol atması durumunda, sevgilisini öldürme tehtidinde bulunduğunu, hala sevgilisinin Baba Hamdinin elinde olduğunu idda etti. Fredin %100 lük pozisyonları maçta bozuk para gibi harcaması taraftarın tepkisini çekmişti.

eXcitinG
06.Aralık.2007, 20:03
Serkancım bence hiç kasma kendini. Kaan abi seni bozuk para gibi harcayacak. :D

King_Theoden
06.Aralık.2007, 20:09
İşte son transferimiz. Geç oldu güç oldu ama umarım faydalı olur. Lazio kulübüne 12 mn Pound bonservis ödedik .

http://img.fotoambar.com/img/07/20c3daedd8ed056a0dd28c64b7e6fcf8.jpg

Melekovic
06.Aralık.2007, 20:11
Tamamen uydurma.Fred'e önlem bile almadım.Diarra tek başına halletti zaten rakip ortasahayı.Arada gitti Fred'e de el attı :D:D:D

Kankacım şampiyon kadroyu kurdu.Başkanı sağolsun para saçıyor.Bizim tek motivasyonumuz Monica.:D:D:D Her maçı bu maç gibi oynarsak kankacım isterse Messi'yi getirsin :D:D:D

Trabzonspor
06.Aralık.2007, 21:21
ooo pandev süper olmuş gercekten geç oldu ama ıyı oldu serkan abi,kaan abi ne moncaymış be :Dtakımı nasıl motve ediyo öyle

Melekovic
06.Aralık.2007, 21:28
Yok abisi birazda bizim başkanın cimriliği.Serkan abin başkandan para istiyo ne istese veriyor .Ben istedim nispeten %60'ını verdi bana sonra hocam bari şu 3 milyonda senden olsun kasada 24 milyon euro var dedim ,boşver parayı sen Monica'yı düşününce halledersin dedi :D:D:D

Bu transferlere göre Marsilya maçlarına çıkmama kararı aldık.Sonucu 3-0 yazacağız ne de olsa öyle ya da böyle :D:D:D

webcagri
06.Aralık.2007, 21:35
Yok abisi birazda bizim başkanın cimriliği.Serkan abin başkandan para istiyo ne istese veriyor .Ben istedim nispeten %60'ını verdi bana sonra hocam bari şu 3 milyonda senden olsun kasada 24 milyon euro var dedim ,boşver parayı sen Monica'yı düşününce halledersin dedi :D:D:D

Bu transferlere göre Marsilya maçlarına çıkmama kararı aldık.Sonucu 3-0 yazacağız ne de olsa öyle ya da böyle :D:D:D

galiba onun başkanı monicayı daha çok seviyo :D:D:D

Melekovic
06.Aralık.2007, 21:37
Evet böyle giderse senden önde bitirdim diye hava atarken başkanı Monica'yı kaçıracak :D:D:D

webcagri
06.Aralık.2007, 21:47
zaten marsilya yolsuzluklar takımı :D:D:D:D herşeyi beklerim o takımdan :D:D:D
bu monicanın kardeşi falan var mı ya :D:D:D:D:D::D:D:D:D

Trabzonspor
06.Aralık.2007, 22:43
ewet abi cağrı dogru solemıs Monicanın kardeşi varsa Monicayı alamayan kardeşini alır bacanak olmuş olursunuz hemde :D:D:D

webcagri
06.Aralık.2007, 22:57
yani :D 2 tane kardeşi varsa birini de ben alırım hepimiz bacanak oluruz :D:D:D:D

Melekovic
06.Aralık.2007, 23:47
zaten marsilya yolsuzluklar takımı :D:D:D:D herşeyi beklerim o takımdan :D:D:D
bu monicanın kardeşi falan var mı ya :D:D:D:D:D::D:D:D:D

Evet zaten Serkan Abin zaten ne kadar mafya takımı varsa hep onlarla karşıma çıkıyor :D:D:D

ewet abi cağrı dogru solemıs Monicanın kardeşi varsa Monicayı alamayan kardeşini alır bacanak olmuş olursunuz hemde :D:D:D

Her zaman taklitlerinden sakınırım abisi.Ama Serkan abin kardeşini ben alırım derse olabilir tabiki :D:D:D

yani :D 2 tane kardeşi varsa birini de ben alırım hepimiz bacanak oluruz :D:D:D:D

Gidin kendinize ne bileyim Jessica Alba,Scarlett Johanson falan bulun onun kardeşleri size büyük kaçar ama bakalım kuzen falan varsa yaparız bir şeyler :D:D:D

Bu arada Adidas yazılarıma sponsor oldu.Şu andan itibaren pembe yazıyorum.:D:D:D

Trabzonspor
07.Aralık.2007, 00:30
abi mavi iyidi ya o ne öle pembe

Melekovic
07.Aralık.2007, 00:39
Saat başı her sponsordan para alıyorum abisi.Ne yapalım transfer yapmak için para lazım.Şimdi de Bordeaux'daki meşhur şarap üreticilerinden biri sponsor oldu.Üzüm rengine döndüm :D:D:D

Exellence1905
07.Aralık.2007, 01:52
abi her şarap üreticisi sponsor olursa sen zengin olursun o zaman boşver monicayı elini sallasan ellisi :D

Melekovic
07.Aralık.2007, 02:00
Aşk bu ne yapalım ota konan versiyonları da oluyor böyleside ,o kadar zenginlik bir Monica etmiyor :p :p :p

webcagri
07.Aralık.2007, 02:45
yok benim aşkım Şebnem Ferah. . ben onu istiyorum :D:D:D:D

King_Theoden
07.Aralık.2007, 09:01
Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme maçı

http://img.fotoambar.com/img/07/e514958358f05d8a516b6338456bad3e.jpg

Zayıf rakibimiz karşısında Niangın etkili oyunu ile istediğimiz skoru aldık

http://img.fotoambar.com/img/07/18a88f39a02340666faf53cd90491e40.jpg

Ligde ilk maçımızı hakemin etkili oyunu ile kaybettik :D

juanov
07.Aralık.2007, 09:47
yaw yazılarınıza bile sponsor olan var biri de monica için sponsor olsun :D

King_Theoden
07.Aralık.2007, 09:49
http://img.fotoambar.com/img/07/543f6f5e773b053ea6c6d0891fb50451.jpg

Ligdeki ikinci maçımızda Monaco'yu yenerek morallari düzelttik.

Alicanfmfan
07.Aralık.2007, 09:51
Marsilya da futbolcular toulose maçında sinir boşaltmıs herhalde :D

King_Theoden
07.Aralık.2007, 10:04
Ligde 3. maçımızda Nantes karşısında 2. galibiyetimizi aldık ama pek iyi oynadığımız söylenemez.

http://img.fotoambar.com/img/07/1df82d00e20e9c9cc0f9f5ce33bf89af.jpg

Alicanfmfan
07.Aralık.2007, 10:08
Hatem Arpa atmıs golleri :D
Edit:Ne golleri yahu golü golü :zuhaha

gokhan198555
07.Aralık.2007, 17:40
selamlar beyler;

benim şahsi fikrim ikiniz de fransa liginde ilk 3'e bile giremezsiniz.çünkü bu ligin takımlarının defansınızın arkasına arasına attıkları toplara ve istisnasız her takımın becerebildiği kanat bindirmelerine çare bulamazsınız.

maçlarda baskın görünseniz bile en net pozisyonları rakip takımlar bulacaktır. ve yine tabii bence fransa ligi oynanabilirliği en zor olan ligtir.

başarılar dilerim,eğer bu ligte başarılı olursanız tactic ve takım introductionlarınızı çerçeveletip odamın duvarına asıcam.:icon_neutral:

Melekovic
07.Aralık.2007, 19:10
Bakalım artık Gökhan.Ben her zaman Fransa liglerini çok severim çünkü mücadele hep üst düzeydedir.Bu da oyuncuların atletik özelliklerinden kaynaklanıyor.İlk 3 hafta maçımdan 5 puan topladım.2. haftadaki şanssız maçı saymazsak taraftar ilk haftadaki beraberliğie rağmen Lyon maçı dahil rakibe zor pozisyon verdiğimizden dolayı çok memnunlar.Özellikle takım çok genç oyunculardan kurulu bu yüzden maç içi stresini fazlaca yaşıyorlar.Ligin 3. maçında Le Mans karşısında rahat olun gençlik diyerek güzel bir galibiyetle kapadık olayı :D:D:D Özellikle yeni transfer Eduardo'nun serbest vuruştan dönen topa bekletmeden muz orta yapması ve Olimpik Milli takımdan dönen diğer transferimiz Diomandé'nin uçarak kafası izlenmeye değerdi.Fakat 2. maçta Canenaghi'nin defansı üzerine çekip yaptığı güzel ortaya Fernando'nun kaleci bile kaleyi bırakmışken yaptığı kafa vuruşunu ahlar vahlar içinde üstten dışarı atması ayrı bir detaydı :D:D:D

Şimdi ligin ilk 3 haftasının SS'leri ve yeni transferimiz Botafogo'dan Eduardo :

http://www.botafogonocoracao.com.br/fotos/Eduardo%20tatuagem.jpg

Büyük fedakarlıklar göstererek kendisini transfer edip Enyeama,Defour,Diomandé ile birlikte transferi kapadık.

Lig maçları:

http://img.fotoambar.com/img/07/08d806ee215bb2a4944d8ace1d00d543.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/b4cec0bf84d703fd0a9be5bb7f9c3d9d.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/c377b42ef240ab90bcbbf4a563d7b26f.jpg

SiR ToMaSRoSiCkY1
07.Aralık.2007, 19:24
Maçları üstün oynamışa benziyorsun abi.Ama kaybetmemişsin oda iyi:D

Exellence1905
07.Aralık.2007, 19:35
beraberlikler biraz kötü olmuş tabi ama son maçta topalamışsın abi :)

Melekovic
07.Aralık.2007, 22:27
Maçları üstün oynamışa benziyorsun abi.Ama kaybetmemişsin oda iyi:D

Takım olma ve panik atak sancıları çekiyoruz sanırım 3-4 hafta sonra fırtına gibi oluruz.Bu aradaki 2-3 maçtan yenilgiylede ayrılacaklarımız olabilir 9 puanla da çıkabiliriz.Eduardo'yu öneren kardeşime çok teşekkürler.Takıma girer girmez uyum sağladı ve şimdi daha iyi pozisyon buluyoruz onun kanadından.

beraberlikler biraz kötü olmuş tabi ama son maçta topalamışsın abi :)

Amacımız yavaş yavaş sinsice ilerleyip Marsilya'yı son düzlükte geçip Monica'yı kapmak zaten abisi 1.likte gözümüz yok :D:D:D

King_Theoden
09.Aralık.2007, 07:38
Ligdeki 4. maçımızda Nice deplasmanından istediğimizi aldık.

http://img.fotoambar.com/img/07/fec76a669dec1b13934b6cb2738d1d08.jpg

Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme maçında Brann karşısında kazandık.

http://img.fotoambar.com/img/07/f3bf65d90e97acc36c3e3b4e0c47334f.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/a726c215f2dce3d42d8913b80f8ed8e6.jpg

Melekovic
09.Aralık.2007, 07:47
4. hafta maçında Monaco deplasmanından güzel aoyun ve 1 puan ile dönüyoruz.Şimdilik yenilmiyoruz iyi oynuyoruz ama Chamakh'ın geçen maçta ayağının kırılması ve sahalardan 6 ay uzak kalacak olması bize sadece artık ligde mucize gerektiğini söylüyor,bakacağız artık :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/e57557d263a7d56fd43a45b2f27a7c3b.jpg

Şampiyonlar Liginde ise rakiplerimiz Chelsea,Sporting Lisbon ve Twente.Öncelikli hedef Uefa.

GReeN BeReT
09.Aralık.2007, 07:52
Chamakh olayı çok kötü olmuş abi :uzgun:
Bence Serkan abi Chamakh ile anlaştı ve Chamakh Monica'yı futbola tercih etti...

Melekovic
09.Aralık.2007, 08:21
Öyle oldu abisi bende şüpheleniyorum bu durumdan :D:D:D Bu seferde Defour Türkiye maçından sakat dönünce ortasahamız 2 haftalığına kazmalara kaldı.Ve Toulouse maçı bana Defour gelene kadar değiştirdiğin taktiği bir daha değiştir sinyali verdi :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/6cc8cef4706a89aa4d88c395e5202077.jpg

King_Theoden
09.Aralık.2007, 08:44
Ligde kötü oynadığımız maçta Valenciennes karşısında 1 puana razı olduk. Ardından umutlu çıktığımız Şampiyonlar Ligi ilk maçında Spartak Moskova deplasmanında Ben Arfanın kaçırdığı penaltı bize 2 puan kaybettirdi.

http://img.fotoambar.com/img/07/c45949bf74469dfc50c413d95a5fa37f.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/85df8b16f0fa84edefb41ce54583954d.jpg

Melekovic
09.Aralık.2007, 09:00
Zorlu şartlarda oynadığımız şampiyonlar ligi maçında önce çanakkale geçilmezi oynadık 60. dakikadan sonra yavaş yavaş rakip kalede göründük maç bitimine yakın golü atıp 3 puanı alıp kaçtık :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/d02b0dd98b641488533ec3786c02567e.jpg

Melekovic
09.Aralık.2007, 09:24
Ve Lige döndüğümüzde Nantes deplasmanında öne geçtik.Sonra Gouffran Twente maçında attığı golün aynı iki pozisyonu çömertçe kaçırdı.4 dakikalık uzakmanın 5. dakikasında golü yedik ve sahadan beraberlikle ayrıldık. :D:D:D Şu an Ligde 1 galibiyet 5 beraberliğimiz var :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/1f06fd10af84e833383aabd3c431c583.jpg

juanov
09.Aralık.2007, 09:28
başarılar ikiniz de çok istikrarlı görünmüyorsunuz gördüğüm kadarıyla puan tablosu alabilir miyiz?

deniz.91
09.Aralık.2007, 17:26
İkinzdede düşme var bu aralar abi seri galibiyetler almaya başlayın tekrar yoksa monicayı lyon götürecek:D

Trabzonspor
09.Aralık.2007, 17:27
zor bir lig ve sizde bu zorlukları yaşıyosunuz sanırım.kaan abi s.ldeki galibiyet helek deplamsnda baya yi olmuş

Melekovic
09.Aralık.2007, 19:24
başarılar ikiniz de çok istikrarlı görünmüyorsunuz gördüğüm kadarıyla puan tablosu alabilir miyiz?

Puan durumunu bu akşam 10. maçlarla birlikte yayınlayacağız.Bu arada istikrarsızlık mı? Ben istikrar abidesiyim özellikle beraberliklere aboneyim :D:D:D Bu kadronun çok genç olmasından kaynaklanıyor.Diarra ile birlikte en çok saha tecrübesi olan kişi bir sezon sahalardan uzak kalınca başka bir anlayışa döndük.Yakında pozitif bir ivme kazanırız.Zaten bu ivme ilk sinyallerini verdi fakat şanssızlığa kurban gittik :D:D:D

İkinzdede düşme var bu aralar abi seri galibiyetler almaya başlayın tekrar yoksa monicayı lyon götürecek:D

Düşen Serkan abin Denizcim ben düşmem abisi,10. idim hala 10. yum :D:D:D Bu arada 6 maç 8 puanım var.Liderin 6 maç 14 puanı var.Serkan abinin 5 maç 10 puanı mevcut.

zor bir lig ve sizde bu zorlukları yaşıyosunuz sanırım.kaan abi s.ldeki galibiyet helek deplamsnda baya yi olmuş

Valla Mustafacım çok fizik mücadeleye dayanan bir lig.Maç sonu istatistikleri benim oynadığım İspanya ligine göre 1.5 kat mücadeleyi gösteriyor.Biraz Avrupa'da başarı kazanabilirsem ligde zaten bir yerden yetişiriz umarım daha çünkü kopma yok,tipik Fransa ligi.Herkes çok puan kaybediyor :D:D:D

webcagri
10.Aralık.2007, 01:56
Baba Hamdi favorim sensin :D
Saldır Monica aşkına :D

Exellence1905
10.Aralık.2007, 07:45
abi hep beraberlik alıosun bu çabayla monica zor ben söyliim :D

King_Theoden
10.Aralık.2007, 08:47
Lig kupasında 2. lig ekibine karşı zorlanmadık
http://img.fotoambar.com/img/07/b038e24dd4c363d2159664a5c61bd064.jpg

Lig maçında rakip Lorient sahaya çıktığına pişman oldu :D
http://img.fotoambar.com/img/07/2d3f9d4fef1a1179c25f50ec76dd6cbc.jpg

Şampiyonlar Ligi 2. maçında da sahadan beraberlikle ayrıldık

http://img.fotoambar.com/img/07/a922276d1772dc1fde059547052f271e.jpg

Lig maçında benle oynayana kadar puanı olmayan rakibim 3 puanla tanıştı :D

http://img.fotoambar.com/img/07/9ec9df60e02234e0e2ac613b195d566c.jpg

kocari
10.Aralık.2007, 09:06
Allah mustehakınızı versin akşam akşam güldüm bende diom monica ne gezio :D kariyerde.

Kolay gelsin vallaha dişli bir mucadele iyi seçilmiş tam kıvamında 2 takım hade bakalım kapanın elinde kalır monica bu yaştan sora .

Bu arada taktikleri paylaşırmısınız yoksa kalsın herkezin özeline karışılmazmı

Melekovic
10.Aralık.2007, 09:14
Baba Hamdi favorim sensin :D
Saldır Monica aşkına :D

Saldırıyoruz abisi ama bakalım bu takım yakında açılacak ya da gitti Monica :D:D:D

abi hep beraberlik alıosun bu çabayla monica zor ben söyliim :D

Özellikle Nice ve Valenciennes maçlarına bak nasıl berabere kaldığıma bende şaşırıyorum abisi :D:D:D Chelsea ile de berabere kaldık. Gouffran'ın sakat Saivet ve Obertan'ın milli takımda olduğu maçta Malili genç Diabaté ve Jussie ile sonuca gidip çok şaşırtıcı bir biçimde lig liderini farklı yendik :D:D:D

İşte SS'ler :

http://img.fotoambar.com/img/07/7a46dd881dd695354c94f80786e7e1da.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/0573b5d677b7edce8a1d8a64dd14bbbf.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/e0b162cbcda6961c03b0bb67382d9e54.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/951f8679b29d7545c1156471bd40903e.jpg

Bu arada sağolasın kocari.Bu taktik paylaşılır mı ki acaba?Başlık nasıl yenilmeden küme düşülür olur herhalde :D:D:D Ama yinede toparlandık gibi :D:D:D

King_Theoden
10.Aralık.2007, 09:40
Ligdeki 8. maçımızda Lorienne deplasmanında çok iyi oynamasakta suskun golcü Cardozo ile 3 puanı aldık :D

Genel bir değerlendirme yapacak olursak güçlü takımlara karşı daha rahat oynayan pozisyon bulan zayıf rakiplere karşı ise zorlanan bir takım olduk. Cardozoyu iyi kullanamamızda bunda etkili ama zirve yarışında ve Şampiyonlar Liginde hala iddalıyız :D
http://img.fotoambar.com/img/07/e7969b79800a555729c95fb14e81369f.jpg

kocari
10.Aralık.2007, 09:42
Bu arada sağolasın kocari.Bu taktik paylaşılır mı ki acaba?Başlık nasıl yenilmeden küme düşülür olur herhalde :D:D:D Ama yinede toparlandık gibi :D:D:D

ehehehe yane orjinal bir taktikmi geliştirdin yoksa hazır oyundaki taktiklermi . Malum kötü olan varsa hazırlardan bulaşmayalım

Melekovic
10.Aralık.2007, 09:44
Şanssız bir kariyer oluyor benim için.Takımın en güçlü silahı 6 ay yok bacağı kırılmış ikien son maçtada Cavenaghi'nin kolunun kırılmasının ardından maçtan tamamıyla koptuk rakip bastırdı fakat golü yine uzatmanın son saniyesinde bir serbest vuruşu hızlı kullanarak buldular ve gene beraberlikle ayrıldık.:D:D:D Cavenaghi en az 1 ay yok.

İşte son maç ve ardından puan durumu.Bu arada işin trajikomik tarafı ligin yenilgisiz tek takımıyım :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/508cdf70af5dc88e04dcc38ec794c0a5.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/6d9d4c84a4424de1f79e29bc3fab27a9.jpg

Exellence1905
10.Aralık.2007, 10:10
abi sen namağlup kapatırsın bu ligi ona eminim marsilya maçlarını kazanırsan marsilyanın üstünde bitirsin gibi gelio bana defansta falan kimler var yenilmedin bi türlü monicanın dikkatini çekmiştir bu umarım :D

S4mp1y0N
10.Aralık.2007, 18:24
Bordo çok şanssız başlamış. En önemli oyuncusu 6 ay yok.
Yarışta Marsilya daha önde olur gibi görünüyor..

Başarılar her ikinize de :)

sakary Ali
10.Aralık.2007, 19:00
Bordo nun şansssızlıklar pesini bırakmamış bu sene ligte herkes köto lyon:)

webcagri
10.Aralık.2007, 19:04
berabere kalmaya çalışsan bu kadar kalamazsın heralde :D

Melekovic
10.Aralık.2007, 19:11
abi sen namağlup kapatırsın bu ligi ona eminim marsilya maçlarını kazanırsan marsilyanın üstünde bitirsin gibi gelio bana defansta falan kimler var yenilmedin bi türlü monicanın dikkatini çekmiştir bu umarım :D

Valla hiç sorma abisi,namağlup küme düşmeyelim de :D:D:D Yedek forvetlerle 4 gol attık,as forvetlere döndük ki onlarda 20 yaş ve altı şimdi Cavenaghiden sonra hepsi öyle oldu gol atamadılar golüde rakibe attırdık son mata zaten :D:D:D Olmadı yeteneğe falan bakmayıp koyacağım Malili forveti 11'e.Zaten Cavenaghide gitti başka çare yok :D:D:D Defans sağlam. 4 lü Eduardo(Wendel),Planus(Diomandé),Henrique,Chalmé'd en oluşuyor.

Bordo çok şanssız başlamış. En önemli oyuncusu 6 ay yok.
Yarışta Marsilya daha önde olur gibi görünüyor..

Başarılar her ikinize de :)

Çok teşekkürler.Valla birinin bacak diğerinin kol gitti son kozomuz Defour ve Gourcuff'a artık zırh yaptırdık maçlara öyle çıkacaklar :D:D:D

Bordo nun şansssızlıklar pesini bırakmamış bu sene ligte herkes köto lyon:)

Aslında tam Fransa ligi gibi de bir Lyon absürd gidiyor benle beraber :D:D:D Bende nasıl olsa Lyon şampiyon olur diye Lyon'u altıma alırsam birinci olurum stratejisi uyguluyorum :p :p :p

berabere kalmaya çalışsan bu kadar kalamazsın heralde :D

Yok kazanmaya çalışırken berabere kalıyorum berabere kalmaya çalışırsam fark falan atarım abisi o yüzden denemedim :D:D:D Iddaa'nın en çok kazandıran takımı olduk galiba :D:D:D

Melekovic
11.Aralık.2007, 06:28
Çok eksik bir forvet hattı ile maça çıktık.Maçtan önce ümitsizdik.Oyunun bir anında bocalasakta Sporting karşısında aldığımız 2-1 lik galibiyet ile Şampiyonlar Liginde 3 maçta 7 puan yaptık.Fakat bu bebelerle daha ne kadar gideceğiz bilemiyorum.Çok süper pozisyon kaçırıyolar :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a039dea7dfb936f621a0c899ec8eb17c.jpg

King_Theoden
11.Aralık.2007, 06:40
http://img.fotoambar.com/img/07/af901c9cf608719288b55bb3e3f9ffc1.jpg

Maça çok iyi başladık bir anda 3-0 oldu skor Niang ve Ben Arfa sakatlanınca devre arasında onları oyundan aldım. 2. devre etkinliğimiz azaldı Porto gelmeye başladı. Orta sahada genç kaboreyi aldım oyuna iyice ezildik ve zar zor 3 puanı aldık. Ben Arfa 1 ay yok .

BlackEagle19o3
11.Aralık.2007, 06:43
Kaan abi bence sen %80 beraberlik oranı tutturcaksın ligde:D:D

Serkan abi seni de tebrik ederim Porto'yu yenmişsin:D

King_Theoden
11.Aralık.2007, 07:08
Kaan abi bence sen %80 beraberlik oranı tutturcaksın ligde:D:D

Serkan abi seni de tebrik ederim Porto'yu yenmişsin:D

Teşekkürler Keremcim Kaan abinde bi taktik yapacam kimse beni yenemeyecek dedi yaptı :D ama ufak bir teknik aksaklık var oda yenemiyor :D

Melekovic
11.Aralık.2007, 07:22
Valla Keremcim taraftarın yeter artık hoca sesleri arasında güzel bir oyunla 9. beraberliği aldık :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/495bfafc5dd9f081fb60d903db890b0f.jpg

Alicanfmfan
11.Aralık.2007, 07:23
Kaan abi forvette sıkıntı çekiyorsan Monica'yı önerebirlim.Çok uygun bi fiyata gelebilir :icon_eek::D

Melekovic
11.Aralık.2007, 07:25
Monica'yı forvete koysam daha etkili olur zaten :D:D:D

webcagri
11.Aralık.2007, 07:31
monica'nın topa vurmasına gerek yok zaten sahaya çıksa en az 5 fark garantisi veriyorum :D:D:D:D

King_Theoden
11.Aralık.2007, 07:37
http://img.fotoambar.com/img/07/5e3c22856c6d5d3c798c44c6171b379e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/b4ac45c7c2a9bbeb8f4a98ed3ce408dd.jpg

PSG deplasmanında kaybetmemek güzel oldu :D Bu arada Monica seneye Marsilya'nın bençte olacak moral verecek takım hocasına :D

webcagri
11.Aralık.2007, 07:55
yolsuzluklar takımı marsilya yne bi oyun bozanlık peşinde :D:D:D:D
monica ve yeni ailesi (baba hamdi- doğacak olan çoluk çocuklar) sana yar etmezler monicayı :D:D:D:D

Melekovic
11.Aralık.2007, 08:00
Valla doğru diyosun abisi.Sochaux maçında 20 yaş takımımı sahada dövdüler kırmızı bize cıktı.onlar sonra gördü.bir türlü oyuna konsantre olamadık sakatlık değişiminden.Bir tek Wendel 1 ay yok.Jussie kurtardı :D:D:D Döve döve yendiler.Umarım 15 maç sonraki ilk yenilgi bizim için ateşleyici olur :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/755a88d8c5ee6b615cec5a2aa9f8ebf1.jpg

BlackEagle19o3
11.Aralık.2007, 08:02
Seriyi bozmuşsun abi olmadı şimdi:D:D

Melekovic
11.Aralık.2007, 08:19
Yine bozdum seriyi abisi :D:D:D Nancy maçını alarak birazda olsa moral bulduk

http://img.fotoambar.com/img/07/36eb4c9bad7ed65567a24809de76d80c.jpg

King_Theoden
11.Aralık.2007, 08:53
Yolsuzluklar takımı olduğumuzu düşünenlere 3 kapak ekliyorum :D İkisi maç biri transfer :D

http://img.fotoambar.com/img/07/a553565327cb0f6d9156945ce90af1f1.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/6c6c1eee36419f15cbc76959c764defe.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/3ed0935f113cc8ea6e0e63f256433903.jpg

Genç Kosta Rika'lı Celso Borges orta sahamız için iyi bir alternatif olur umarım

Corpus
11.Aralık.2007, 09:03
borger , 08 in buonanoutte(böyleydi sanırım:D) si olacak sanırım herkes alıyor bu oyuncuyu tabi marsilya'nın kalitesinde bir oyuncu mu tartışılır:D

Bekq
11.Aralık.2007, 09:06
Bence Marsilya'ya Vukcevic yakışırdı.:pEn iyisi onu Bordeux alsın.:p

King_Theoden
11.Aralık.2007, 09:24
borger , 08 in buonanoutte(böyleydi sanırım:D) si olacak sanırım herkes alıyor bu oyuncuyu tabi marsilya'nın kalitesinde bir oyuncu mu tartışılır:D

Çok haklısın abisi Borges 2009 da Bounanottenin kulon hali :D Kalitesine gelince zaten güvendiğim Ziani ve Ben Arfa orta sahayı çekiyor valbuena ve Borgeste onlara alternatif olur.

Bence Marsilya'ya Vukcevic yakışırdı.:pEn iyisi onu Bordeux alsın.:p

Sezon sonu Ligi iyi bir yerlerde bitirirsek iyi transferler yapacağız :D

Ligdeki 12. Maçımızda Auxerre i konuk ettik 3-0 öne geçtiğimiz için fazla rahatladık heralde. Bu rahatlık az daha bize puan kaybı getirecekti ama bir kaç değişiklikle skoru koruduk ve kazanmasını bildik :D

http://img.fotoambar.com/img/07/0530f1a2d8844377bb065ee571b09b92.jpg

Melekovic
11.Aralık.2007, 09:31
Hem şampiyonlar ligi maçı hem lig maçı 2-0'lık mağlubiyetle bitti.Kankacımın bildiği ve gördüğü üzere forvetlerim saç baş yoldurma sahfasının üzerine geçti.En azından ocak ayına kadar dayanıp ya da cavenaghi'nin iyileşmesine kadar ve şampiyonlar liginden çıkmak hedefimiz.lig için ise şu an için kötümser olmak erken ama pek de yüksek bir iddiamız yok :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/7f6c67806d196c3376032aa80e1ba31e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/e6c6352deaa8d425bcb1341537085f7a.jpg

Bana oyuncu önermeyin oyuncular ikinci sezona kısmetse ya da Ocak ayı beleş transferine.Marsilya mafyası paraları saçarken bize başkan harcadığımız 12.5 milyon euronun hesabını soruyor çünkü :D:D:D

Exellence1905
11.Aralık.2007, 09:51
abi serbest transferden kallon u falan al bari :D cavenaghi iileşene kadar iş işten geçmiş olcak ama devre arasında toparlarsın sen abi forza bordeaux :D

Melekovic
11.Aralık.2007, 09:55
Valla abisi ucuza Laslandes Kallon ya da Jardel bile olabilir :D:D:D tecrübeli isimlerden ibrini alacağım eğer ikisinde de iyileşme ümidi olmazsa :D:D:D yoksa 4-6-0 ile çıkacağım :D:D:D

Exellence1905
11.Aralık.2007, 10:01
abi senin bu forvetler guiza ile akrabamıymış acaba bi araştır :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
11.Aralık.2007, 15:26
Serkan abi ayıptır.Sen 3 atıyorsun Kaan abi bakıyor:D

Alicanfmfan
11.Aralık.2007, 15:57
Monica : Benzama'yı Seviyorum !
http://www.hizliresim.com/2008/12/11/1199.jpg
http://www.hizliresim.com/2008/12/11/1201.jpg

Fransa Ligue 1'de iki Türk teknik adamın dilinden düşmediği Monica Fransa'da favorisinin Olympique Lyonnais söyledi.Anne tarafının Fransız oldugunu kaydeden ünlü güzel cümlelerine şöyle devam etti ; Evet günlerdir 2 Türk menajer benim hakkımda asılsız iftiralarda bulunuyorlar bu durumdam çok şikayetçiyim adımı degiştirmek istedigim günler bile oldu.Onlar kim ben kim '' dedi Ayrıca Monica 2 Türk menajerinin tacizleri devam ederse solugu ya Fransa Futbol Federasyon'unda yada AİHM'de alacagını kaydetti.Ve son Olarak;Aşık oldugu futbolcu,favori takımından Benzema olduguu kaydetti.Benzama ile düzenli bir ilişkisi oldugunu söyledi.Bu açıklamayı duyan 2 Türk teknik adam .Benzema'nın telefonuna ölüm tehditleri attıgı belirtildi.:zuhaha

Kaynak:XXS

King_Theoden
12.Aralık.2007, 04:49
Serkan abi ayıptır.Sen 3 atıyorsun Kaan abi bakıyor:D

Valla abisi Kaan benim 3 mislim pozisyona giriyor her maç ama benim ön liberom Cana bile onun forvetlerinden daha isabetli vuruyor 25-30 mt den takıyor :D Birde forvette Cardozo-Niang ve Pandev olunca atıyoruz bir şekilde :D Kankam gerçekten forvetsizlikten zorlanıyor.

@ Alican

Abisi kaynak yalan sölemiş hatunun gönlü zaten bende hatta Cavenaghi ve Chamakhın ayağınıda o kırdırttı benim işimi kolaylamak için :D

deniz.91
12.Aralık.2007, 06:13
Bordeaux kümeyemi gidiyo ne:D

Melekovic
12.Aralık.2007, 06:17
Sadece kümeye olsa neyse Denizcim,beni Fransa sınırlarına bile sokmazlar artık :D:D:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 07:06
Lig kupasında sahamızda PSG yi konuk ettik çok iyi oynadık ama şanssız bir gol yedik dünyaları kaçırdık zorda olsa penaltılarda turu geçtik :D

http://img.fotoambar.com/img/07/8aefac0f018bb40a34bccf4c6a0aa915.jpg

King_Theoden
12.Aralık.2007, 07:22
Büyük maç

BORDEAUX vs. MARSEILLE

Az sonra.....

Melekovic
12.Aralık.2007, 07:30
http://img.fotoambar.com/img/07/f5711acc201be50fcf4336855adaf182.jpg

Nice'i kupada geçerek çeyrek finalde Toulouse'un rakibi olduk.Forvetler bende saç bırakmadı :D:D:D

Bakalım bebeler mangası Diarra da olmadan Marsilya karşısında ne yapacak? :D:D:D

Diarra cezasını doldurmuş neyseki :D:D:D Chalmé cezalı dahada kötü :D:D:D

Alicanfmfan
12.Aralık.2007, 07:38
büyük maç mı peh sonuc belli :p

Melekovic
12.Aralık.2007, 07:53
Sonucu belli olan maçın sonucu belli oldu ve iyi olan kazandı.Artık yapacak bir şey yok ligde kalmaya bakacağız :D:D:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 08:03
http://img.fotoambar.com/img/07/8b18c02495074a344846cb827e32ea6e.jpg

Ligin 13. Haftasında zaten kadro olarak çok eksiği olan Bordeaux karşısında kazandık ama maçta üstün olduğumuz söylenemez rakibin zayıf olan sağ kanadına karşı Taiwo ve Niang ile hucum ediyor olmamız beni sürekli sol kanada oynamaya itti ve Niang ile golü bularak maçı aldık.

Kankamı tebrik ederim o kadroyla bile maçın başında Defour ile girdiği pozisyonlarda sonuç alsa maç çok farklı olabilirdi

Alicanfmfan
12.Aralık.2007, 08:43
Serkan abi bırak alçak gönüllügü .Yendim ulen die bagır, haykır Monica da senin olsun :D:D:D:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 09:42
Serkan abi bırak alçak gönüllügü .Yendim ulen die bagır, haykır Monica da senin olsun :D:D:D:D

Abisi gerçeği söledim ama şöle bişey var şu an 14. hafta bitti rakiplerimin kimine 1 kimine göre 2 maç eksiğim var Liderim :D

deniz.91
12.Aralık.2007, 19:26
Bordo dağılmış hamdi baba ya ne olacak bu takımın hali:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 21:43
Ligde üst sıraları zorlayan FC Sochaux karşısında rahat bir galibiyet alarak yolumuza devam ediyoruz

http://img.fotoambar.com/img/07/3afdc5b09e23e3abb2f21f9105ed949a.jpg

Melekovic
12.Aralık.2007, 22:09
Bordo dağılmış hamdi baba ya ne olacak bu takımın hali:D

Düzene gireriz abisi.Şanssızlıklar yakamızı bırakmadı.Arabesk takımı olduk :D:D:D

Ve twente maçına çıkarken moraller bozuktu.Takım içi sorun çıkaran Sertic, Marangé ve Olimpayı sattık. Takımı toparladım gençler bu maçı onurumuz için kazanmalıyız dedim. :D:D:D Gerçekten çok güzel bir karşılaşma sonucunda Şampiyonlar Liginde bir üst tura çıktık. Özellikle 3. gol görülmeye değerdi :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/58c95f5d2c2af46c59f3fe227b303a2e.jpg

hakanyilmaz1984
12.Aralık.2007, 22:13
Cok güzel gidiyor yav:) Baba Hamdi sana güveniyorum Anşalılan sansız bir sezon geciriyorsun senden Fatih Terim dönüşü bekliyorum ikinci yarı toparlarsın Sampiyonlugu kacırsan bile Lige ambargo koymanı bekliyorum:p

King_Theoden sana da basarılar cekişmeli bir kariyer:D
dostluk kazansın bence Monica dan vazgecin gidib bir bara Baba Hamdi ve King_Theoden kafaları bir güzel cekin fair play ödülü alın:D

Basarılar..

Melekovic
12.Aralık.2007, 22:19
Cok güzel gidiyor yav:) Baba Hamdi sana güveniyorum Anşalılan sansız bir sezon geciriyorsun senden Fatih Terim dönüşü bekliyorum ikinci yarı toparlarsın Sampiyonlugu kacırsan bile Lige ambargo koymanı bekliyorum:p

dostluk kazansın bence Monica dan vazgecin gidib bir bara Baba Hamdi ve King_Theoden kafaları bir güzel cekin fair play ödülü alın:D

Basarılar..

Sağolasın Hakancım.Gözüm yan kupalardan en az birinde :D:D:D Ligde ise bir kaç maçlık çıkış yakalarsam sanırım 3. lük için uğraşırım öncelikli olarak :D:D:D Bakalım ligde dönüşümüz muhteşem olacak mı* :D:D:D

hakanyilmaz1984
12.Aralık.2007, 22:28
:D
İnşallah bir kupa şart:) fransız taraftarlar sabırsızdır kupa almazsan aman diyim:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 22:34

Basarılar..

Saolasın Hakancım maksat çekişme olsun :D Kafa çekme olayını da yapacaz tabe :D

Şampiyonlar Liginde de yolumuza devam ediyoruz 5 maçta 11 puana ulaştık 2. inter 8 puanda son maçı italyada kaybetmezsek lider olarak kaybedersek 2. olarak üst turdayız :D

http://img.fotoambar.com/img/07/74c0ca4fbfd75904d580faa7b51900f8.jpg

Alicanfmfan
12.Aralık.2007, 22:54
Bordo 2.sezon çıkıs yaşayaccaktır.umarım yani .Alt ligi açmıssınız dir inşAllah :D

Melekovic
12.Aralık.2007, 22:54
Kör talihimizden bir türlü kurtulamıyoruz.Rakibin tek net pozisyonu gol oluyor bizim 10 pozisyonun 8'i kale dibi top itleyememe ile alakalı :D:D:D Beraberlik golünü son dakikada Mali'nin genç yıldızı Diabaté ile buluyoruz ve yine beraberlik :D:D:D Hücum hattının tecrubeli isimlerinden Cavenaghi iyileşti.Umarım bize olumlu yansır :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/b308124a32fe5c4696494d2a93a7ab77.jpg

Alicanfmfan
12.Aralık.2007, 22:58
Kaan abi yapacagın en iyi iş topla bavulunu,kaçır monica'yı ve sırra kadem bas .ömür boyu mesud olun :D

Melekovic
12.Aralık.2007, 23:15
Yok onun yerine sıkı bir Fatih Terim harekatı yapıyorum.Galibiyet serilerine hazır olun.Ben bu Bordo'yu adam etmeden burdan gitmeyeceğim :D:D:D Bu arada 3'lü kariyere başlayacağız bir hafta Fransa bir hafta İngiltere 2. ligi olacak.Onunda konusu yakında geliyor :D:D:D

hakanyilmaz1984
13.Aralık.2007, 00:46
:D Öbür kariyeri de bekliyoruz sabırsızlıkla abiler:D Obürkün de bahis ne olacak :D

Melekovic
13.Aralık.2007, 01:06
Görmüşsündür kesin abisi :D:D:D

Corpus
13.Aralık.2007, 02:56
Puan tablosunu bekliyoruz :) düşme hattındaki takımları falan:D

hakanyilmaz1984
13.Aralık.2007, 03:33
Görmüşsündür kesin abisi :D:D:D
:D:D Sizin bahislere yürek dayanmaz:D bir yanda Monica bir yanda adriana lima :schaf:

gokhan198555
14.Aralık.2007, 03:25
selamlar saygı değer ustalarıma.
ben demiştim demekten nefret ediyorum ama ben değiştim kağan usta. bu fransa ligi acaip bir lig zaten marsilyanın o transferlerle sampıyon olmaması ayıp olur.işte pek ahım sahım transferi olmayan bordeaux nun halı ortada zor lig bu fransa ligi vesselam. ben ikinici sezonda toulouse ile sampıyon oldum ama taktıgımı soylemem. neyse saka bır yana sampıyonlar liginde teklemeden gitmeniz bı ligin ne kadar zor oldugunu herkese gosterıyor.

King_Theoden
14.Aralık.2007, 21:29
Gökancım yorumun için saol. Kaan çok şanssız onunda etkisi büyük . Ligde 15 ve 16. haftalarda Rennes ve Lyon karşısında üstünlük kuramadık. Lyon maçında şov yaptık ama Lroiste şov yaptı maalesef onun tıkandığı yerde de direkler yetişti yardıma.

http://img.fotoambar.com/img/07/90df86d608b06e3113a085957c5104f5.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/03db511c90eb127d535682c704fb0da8.jpg

Melekovic
14.Aralık.2007, 21:38
Sağolasın Gökhancım.Bende şanssızlık,forvet gençliği ve acemiliği de ayrı bir etmen.Şimdi Cavenaghi iyileşti bakalım ne olacak.Son maçta 3 puanı istedik sadece.O yüzden sert oynadık ve Defour'u pozisyona sokmaya çalıştık,bunda da başarılı olduk ama gol Fernando'nun.Sertliğin cezasını PSG deplasmanına Diarra ve Wendell'in çıkamayacak olması ile ödüyoruz :D:D:D Malili genç yıldızımız 3 hafta aramızda yok.

http://img.fotoambar.com/img/07/c77bf3e66c05e6f0676eaed9b9ad734b.jpg

Trabzonspor
14.Aralık.2007, 21:42
Marsilyadan üst üste iki beraberlik olmamış.bordo bitiricilikle kazanmış ama 3 puan onemlı olan b ve bunu başarmışlar

King_Theoden
14.Aralık.2007, 22:00
Ligde 17 maçımızda sahamızda Lille ile oynadık maç benim forvetlerim ve onların kalecisi arasında geçti sadece Cana nın füzesi ağları buldu 1-0 kazanabildik ma oyun güzeldi. İnter deplasmanı öncesi moral depoladık.

http://img.fotoambar.com/img/07/9d99681d2168d629024e719579aebc3f.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Marsilyadan üst üste iki beraberlik olmamış.bordo bitiricilikle kazanmış ama 3 puan onemlı olan b ve bunu başarmışlar

Evet Mustafacım olmadı ama özellikle lyon maçı çok ballıydılar :D Bordeauxta Cavenaghinin dönüşü ile ivme kazandı. Bu arada işte buda 17 hafta sonunda oluşan puan tablosu

King_Theoden
14.Aralık.2007, 22:19
http://www.hizliresim.com/2008/12/14/5976.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.hizliresim.com/2008/12/14/6072.jpg

Buda Şampiyonlar Ligi son maçlar öncesi oluşan durum. Son Maçlar :

İnter - Marseille

Chelsea - Bordeaux

sakary Ali
14.Aralık.2007, 23:23
Bordo beraberlik şampiyonu olmuş.Grupta ikinizde çıkmayı garantilemişsiniz.İkinizede tebrikler çok iyi gidiyorsunuz..

Melekovic
15.Aralık.2007, 00:25
Tam toplamışken ağır bir mağlubiyet aldık çünkü artık takımda hevesini kaybeden morali bozuk çok oyuncu var.Sadece ilk yarının bitişine 1 maç var onu bekliyoruz.Ondan sonra bir iki galibiyet ile takımı rayına oturturuz.Chamakh'da geliyor.Psg maçına gelirsek Kadıköy'deki Galatasaray gibiydik :D:D:D 2-0 öne geçtiler daha 6. dakikada çok abuk gollerle,pozisyon bile denemez.Sonra 2-1'e getirdik.Daha sonra boş kaleye 2 pozisyon kaçırıp el kol karışık bir gol daha yiyince 3-1 oldu.Belki aynı düzende ısrar etsem 3-2 ya da bir ihtimal 3-3 olabilirdi çünkü çok net pozisyonlara giriyoduk ama puandan çok puanlara ihtiyacımız vardı o yüzden biraz açıldık rakipde daha iyi gelmeye başladı fakat golü kornerden kafa ve başka bir abuk pozisyondan buldular,Paris'te battık :D:D:D

Bakalım kötü giden takımı tekrar rayına oturtabilecek miyiz görecegiz.En azından ligin son hafta maçını evimizde kazanıp 2. yarıya bir seri ile girmek amacımız .bakalım kısmet :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a3f60f92528d171799f002c1eb8ece6b.jpg

Trabzonspor
15.Aralık.2007, 00:40
şampiyonlar lignde ikinzide tebrk ederm bata y gdiyorsunuz.Ligde kaan abi çok kötü durumdasın Monica elden gidiyor

BlackEagle19o3
15.Aralık.2007, 00:44
5-1 mi :D

Bundan sonra sana 5ordeaux diyecem abi:D:D

Oghuse
15.Aralık.2007, 00:48
Abi Lig gidiyor iyisimi sen monica'ya odaklan.. :D

Melekovic
15.Aralık.2007, 00:51
Uefa'yı alarak Monica'yı geri alrım diyecem Mustafacım ama şanssızlık Şampiyonlar Liginde devam ediyoruz. :D:D:D En azından tecrubeli ve kilit oyuncular dönüyorlar 2. yarı ile beraber sonrasında güzel bir manzara bekliyorum.Artık ilk sene kaptıracağız gibi gözüküyor,ama kankacımın rakiplerine birinciliği kaptırmaması için rakiplerini yenerek yardım edeceğim. Hedefim kupalar bir de Uefa bileti yoksa seneye avrupayı görmek için ŞL'yi almam lazım :D:D:D

Keremcim tam oturmuş asılnda 6 yemeye çalıştım 6ordeaux olsun diye ama olmadı abisi :D:D:D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Abi Lig gidiyor iyisimi sen monica'ya odaklan.. :D

Valla abisi asıl amacım çok gizli.Neyse kankacım burda yok.Hedefim kupa töreninde Monica'yı kaçırmak :D:D:D

deniz.91
15.Aralık.2007, 02:45
Bodro 5ordo olmuş resmen:D

King_Theoden
15.Aralık.2007, 18:38
Bodro 5ordo olmuş resmen:D

Maçı bizzat tribünden Monica ile izledim :D MAçın hakkı 5-1 değildi her geldiğiniz attı PSG, Baba Hamdide hasetinden bize bakarken sahaya bakmayı unutunca bu skor çıktı meydana :D

webcagri
16.Aralık.2007, 01:32
olur baba hamdi böyle şeyler.bu sezon 5yersin seneye 6 atarsın.
bak seni savunurken kapak bile yapmışlar beni şimdi görüyorum :D :D:D:D
çirkef takımın menajeri nolcak :D:D:D:D

Melekovic
16.Aralık.2007, 01:34
Evet abisi dönüşümüz muhteşem olacak :D:D:D

webcagri
16.Aralık.2007, 02:05
1 zahmet :D yoksa bak taraftarlarını da kaybedicen bu gidişle :D

King_Theoden
16.Aralık.2007, 20:36
Bu akşam ŞL maçları Ligdeki son maçlarımız hepsi burda olacak...

Chelsea & Bordeaux

Inter & O. Marseille

Analiz ve yorumları ile burda....

Trabzonspor
16.Aralık.2007, 20:44
Chelsea & Bordeaux

Inter & O. Marseille

ıkısıde 1 olur ama sizden süpriz beklriz zor tabi ama nasılsa guruptan çıktınız o kadarda öenmli değil ancak prestij için öneml olan maçlardan :D

Melekovic
16.Aralık.2007, 20:47
Total dominasyonla çıkacağım abisi :D:D:D Maçın başlarında bir gol bulup Plevne savunmasına devam :D:D:D Nothingham'da işe yaradı bakalım olacak mı? :D:D:D Tek forvetli totali geliştirdim ama İlhancımın tersi bir anlayış getirdim takım ben istemedikçe hücuma çıkmıyor:D:D:D ilk kez fmde hücum oynamayı bıraktım,insanın yaşlanınca felsefesi de mi değişiyor ne ? :D:D:D

Trabzonspor
16.Aralık.2007, 20:53
Abiİlhanın yaptığı o taktıkler içinde son 15 dıye başlayan taktıkte ıse yarıyor 4-2-4 olan baya maçta 1 puanı kurtardım o taktıkle.

King_Theoden
16.Aralık.2007, 20:57
Kanka zaten sezon başından beri çanakkale geçilmezi oynuyorsun :D Sende Kalli gibi olma kankacım sen hucum futbulunun en güçlü savunucularındansın :D
Mustafa yakaladım bak yayarım herkese :D Kendi taktiklerine ne oldu :D

Melekovic
16.Aralık.2007, 20:58
Yok ben şu aml amr fc olan hani 2007 ve 2008'dekini ölümüne savunma ve gerektiğinde ileri çıkış felsefesi ile yaptım :D:D:D

İç dizayn yüzde yüz bana ait ama kendimden utanıyorum abisi ,benim hücum oynamam lazım :D:D:D Kankacımın dediği gibi Kalli'ye dönüştüm :D:D:D

Trabzonspor
16.Aralık.2007, 21:03
Kanka zaten sezon başından beri çanakkale geçilmezi oynuyorsun :D Sende Kalli gibi olma kankacım sen hucum futbulunun en güçlü savunucularındansın :D
Mustafa yakaladım bak yayarım herkese :D Kendi taktiklerine ne oldu :D

Abi blackburn le basladım ingiltere zor bılırsın yaptık bıseler içerde dehsetız chelseayı bıle yendık ama deplasmnda yıne problemler yasıyorum bu oyunda hangı takımın basına gectıysem oyle oluyo başlarda soradan toplarız artık.kkurtarma amaçlı kulanıyoruz hem ıncelıyoruz kı turnuvalarda felan karsı kullanan olursa bi önlem alırız belkı :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yok ben şu aml amr fc olan hani 2007 ve 2008'dekini ölümüne savunma ve gerektiğinde ileri çıkış felsefesi ile yaptım :D:D:D

İç dizayn yüzde yüz bana ait ama kendimden utanıyorum abisi ,benim hücum oynamam lazım :D:D:D Kankacımın dediği gibi Kalli'ye dönüştüm :D:D:D

Abi önce savun sora atmayı düşün ya ne olcak :DYunan tarzı ben bir sezonda 12 gol yıyerek tamamaldım bu oyunda savunmayı kolayca ayarlayabılıyorsun
gibi geldi bana golude bı sekılde atarız artık :DBide serbest vurustan golum yok sanırım sizdede oylemı ya gol atmıyor serbest vuruş 18 adam dağlara taşlara atıyor

Ilhan
16.Aralık.2007, 21:06
Total dominasyonla çıkacağım abisi :D:D:D Maçın başlarında bir gol bulup Plevne savunmasına devam :D:D:D Nothingham'da işe yaradı bakalım olacak mı? :D:D:D Tek forvetli totali geliştirdim ama İlhancımın tersi bir anlayış getirdim takım ben istemedikçe hücuma çıkmıyor:D:D:D ilk kez fmde hücum oynamayı bıraktım,insanın yaşlanınca felsefesi de mi değişiyor ne ? :D:D:D

Abi artık Total bile hücum anlayışına doğru geçti, bence sen de kendi mantaliteni kaybetme. Cavenaghi ve Chamakh süper ikili olurlar, arkalarına da Gourcuff'u koyarsın.:)

Trabzonspor
16.Aralık.2007, 21:09
zaten bu oyunda tek forvette ben bi başarı elde edemedım

King_Theoden
16.Aralık.2007, 21:10
Şu an Marsilya ile ligde 17 maçta 8 gol yemişim. Oldukça iyi savunma yaptığım düşünülebilir ama taktiğim klasl 4-3-3 3 MC 3 FC ile oynıyorum yani :D En iyi savunma hücümdur

Ilhan
16.Aralık.2007, 21:12
Tek forvetle de başarılı olunur ancak hızlı kanat adamlarına ve akıllı bir forvete sahip olursanız. Nitekim oyunda Inter de dahil pek çok tekım benim geçen yıl uyguladığım Total Dominasyon'un 433'ünü uyguluyor.

Trabzonspor
16.Aralık.2007, 21:13
ewet abı o ıyı oluyor ben Trabzonla ılk yılda 4-3-3 oynadım ve çoğu maçı aldık ve derbılerde bıle 4-3-3 ıyı futbolla cıktık Gökhan -Umut - Mouche etkılıydık ama gol kıralı cıkaaramadım daha bu oyunda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tek forvetle de başarılı olunur ancak hızlı kanat adamlarına ve akıllı bir forvete sahip olursanız. Nitekim oyunda Inter de dahil pek çok tekım benim geçen yıl uyguladığım Total Dominasyon'un 433'ünü uyguluyor.

ewet o dikkatımı cektı çoğu takım onu kullanıyor ligmizde Fenerbahcede onu kullanıyor.başlarında laudrup var Aragoneste ponu kullanıyordu ama bakytığımda onlardada Alex 33 yasında ama Guiza yerıne o takımın en skorer ismi forvetlerın saçmalıklarına çözüm bulamadım tam anlamıyla daha

Melekovic
16.Aralık.2007, 21:40
Abi artık Total bile hücum anlayışına doğru geçti, bence sen de kendi mantaliteni kaybetme. Cavenaghi ve Chamakh süper ikili olurlar, arkalarına da Gourcuff'u koyarsın.:)

Abisi zaten kesin öyle koyarımda beni bu dertli hallere getiren Chamakh'ın ayağı kırıldı.Olsa koyacam :D:D:D

Cavenaghi'nın kolu kırıldı daha yeni yeni oynadı 1 maç :D:D:D

Önce takımın kolunu bacağını toparlayabilirsem oynayacağım hücum mantalitemle fakat elimde adam kalmadı :D:D:D

Neyse ilk yarının bitmesine 1 maç var.sonra farklı bir şey deniyorum düzeliriz.Şu anda çok çok iyi oynuyoruz 5 yediğimiz maçta dahil fakat oyuncular o kadar tecrübesiz ki kale dibinden nasıl kaçırılır yarışı veriyorlar :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 06:30
Haketmediğimiz ağır bir malubiyet aldık. Her geldiklerinde attılar.

http://www.hizliresim.com/2008/12/16/10126.jpg

Melekovic
17.Aralık.2007, 06:35
Amacımız belliydi.Yılların hücum hocası birdenbire savunma ekolüne döndü :D:D:D Rakibi kalemizin içine pek sokmadık.Uzaktan atılan Enyeama'nın elinde eriyen şutlar vardı,biz ise rakip kaleye maç boyu bir kere gittik Cavenaghi gününde olsa 1-0 bile olabilirdi daha ciddi pozisyona girdik :D:D:D Deplasmandan puan çıkardık mutluyuz,hucümü hiç düşünmedik utanıyoruz :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/ee7acce257d58cf206f770657304b4d7.jpg

Alicanfmfan
17.Aralık.2007, 06:39
Utanmana gerek yok abi chelsea utansın.Bordo gibi takımı yenemedigine :n:

Melekovic
17.Aralık.2007, 06:59
Yahu abisi bir rahat bırak şu 5ordeaux'yu :D:D:D Bi de Lyon deplasmanı çıktı başımıza zaten :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 07:06
Ligin 18. maçında galip gelmesini bildik.

http://www.hizliresim.com/2008/12/16/10436.jpg

Alicanfmfan
17.Aralık.2007, 07:08
Serkan abi başın baglanıyor.Monica sana geliyor gibi :zuhaha

Melekovic
17.Aralık.2007, 07:47
Lyon deplasmanı çok zorluydu.Bize 1'e 7.5 rakibe ise 1.4 şans tanınmıştı fakat çok güzel bir futbol oynayıp beraberliğin hakedildiği bir maçta şanssız bir mağlubiyet alarak ilk yarıyı tamamladık,bakalım 2. yarı nasıl eseceğiz? :D:D:D Hala avrupada varız.Hedefimiz Fransa kupaları :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/06/d5b50661ea38d502ac9f2c064829cc3f.jpg

King_Theoden
17.Aralık.2007, 07:50
Serkan abi başın baglanıyor.Monica sana geliyor gibi :zuhaha

Onun için daha erken abisi ama ligde bir şekilde yürüyor takım . Ligdeki 19. maçımızda 3. sıradaki St. Etienne deplasmanında rakibe nefes aldırmadık. Cardozo şov yaptı :D

http://www.hizliresim.com/2008/12/17/204.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Buda ilk devre sonu oluşan puan tablosu

http://www.hizliresim.com/2008/12/17/238.jpg

Alicanfmfan
17.Aralık.2007, 07:59
Serkan abi Monica senindir artık evlenmemeniz için hiç bir sebep göremiyorum ortada tek engel Kaan abiydi oda kalktı aradan 5ordeaux ile :D

Trabzonspor
17.Aralık.2007, 08:01
Kaan abi toparlaman lazım ıkıncı yarıda.chelea maçı ıyı olmus marsılya emın adımlarla ılerlıyor mutlu sona dogru :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 08:01
Ne yapayım abisi gördüğüm en şanssız sezon.Az önce Enyeama'nın parmakları kırıldı.2 ay yok :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 08:04
Şampiyonlar Ligi eşleşmelerimiz. İşimiz zor :D

http://www.hizliresim.com/2008/12/17/310.jpg

Trabzonspor
17.Aralık.2007, 08:07
abı bayernı elersın ama marsılya serkan abı çok zor abı

King_Theoden
17.Aralık.2007, 08:08
Serkan abi Monica senindir artık evlenmemeniz için hiç bir sebep göremiyorum ortada tek engel Kaan abiydi oda kalktı aradan 5ordeaux ile :D

Aslında bir engel var benle aynı evde yaşıyor yarı Rizeli terlik atmadaki başarısını çifte tüfeklede gösteriyorsa ciddi bir engel olur:D

Kaan abi toparlaman lazım ıkıncı yarıda.chelea maçı ıyı olmus marsılya emın adımlarla ılerlıyor mutlu sona dogru :D

Saol Mustafacım takım gerçekten iyi doktorlarda iyi sakatlık falan olmassa iyi gidiyoruz

King_Theoden
17.Aralık.2007, 08:19
Kendi sahamızda mahkum ettiğimiz Toulousse karşısında 1 gol bulamadık ve 20. haftayı 2 puan kayıpla kapadık

http://www.hizliresim.com/2008/12/17/439.jpg

Melekovic
17.Aralık.2007, 08:27
Kendi sahamızda güçlü Lille'e sahayı dar ettik ama Cavenaghi'nin 3 kere direğe vurduğu topu boş kaleye 3 kere tamamlayamayan Gouffran maçın skorunu belirledi :D:D:D

Chamakh iyileşene kadar bana beleş ve iyi bir golcü lazım.Şansımı Kallon'dan yana kullanacağım :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/5ea2033db24003fc9abe241145a6be25.jpg

Melekovic
17.Aralık.2007, 08:59
Kallon'u son çare olarak transfer ettik.Cimri Bordo sezon başından beri para koklatmıyordu,kırık çıkıklar peşimizi bırakmadı,neticede beleşe alınabilecek en iyi forvet bakalım ne olacak :D:D:D

Bu arada senelerin usta ayağı 33 yaşındaki Washington'a teklif götürdük.Özellikleri hala eskisi gibi çok iyi ,zaten kendiside çok iyi bir golcüydü Türkiye liginden anlaşılamadan ayrıldı çünkü sistem ona göre değildi,nasıl öyle oynarsın dendi :D:D:D

950K euro teklif verdik kulubü 2.750.000 isteyince transferdeki son çare Kallon oldu :D:D:D

Alicanfmfan
17.Aralık.2007, 09:00
abi beni al 5ordo'ya golleri sıralarım.Monica'yı da sana ayarlarım :D

Trabzonspor
17.Aralık.2007, 09:48
İkinizde berabere kalmışsınız ne çok beraberlık oluyo ya bı gol çözümü bulmadınızmı :D anlamadım ben bı denıcem bakı nasılmıs bu fransa ligi valla merak ettım o kadar zormu

King_Theoden
17.Aralık.2007, 17:06
abi beni al 5ordo'ya golleri sıralarım.Monica'yı da sana ayarlarım :D

Marsilyaya karşı oynama sakın :D Bende bir Diaz var ligin en psikopat adamı :D

İkinizde berabere kalmışsınız ne çok beraberlık oluyo ya bı gol çözümü bulmadınızmı :D anlamadım ben bı denıcem bakı nasılmıs bu fransa ligi valla merak ettım o kadar zormu

Valla Mustafacım kankamın şampiyon olamadığı her lig zordur :D Bakma bende Pandev-Niangın anlık kıvılcımları ile yürüyorum o ikisi olmasa bir şey olacağı yok. Lyon bil 7. sırada öyle dengesiz bir lig bu :D gerisini sen düşün. Şl de üç takımı var Fransanın üçümüzde gruplardan çıktık :D Ligde zorlanan kankam ŞL grubunu 11 puanla ve Chelsea 'ye yenilmeden kapadı :D ama gelecek sezon ligi domine ederiz

Melekovic
17.Aralık.2007, 17:57
Tüm planlarımı Bayern maçı üzerine yaptım.İç sahada yeni diamond taktiğimi kullanıp dış sahada Aydın Örs taktiğine devam edip geçmeyi planlıyorum ,takımda o direnç var :D:D:D

Tek dezavantajımız var; Chelsea maçı sonunda da yazdığı üzere hakem ev sahibi takımı kollayıp misafir takım olan bize gereksiz kartlar çıkardı.(8 sarı 1 kırmızı) .Bu sebeple Bayern ile sahamızdaki ilk maçta Chalmé,Wendel,Eduardo,Fernando ve Planus olmadan çıkacağız.Planlarımız arasında sadece bu maçın önemi adına elde kalan 898 K euro ile iyi bir alternatif oturacak genç bir sağ bek ile olursa şayet bir de sol bek alabilmek.Bu kadar paraya çok zor ama bakalım bir de Avrupa birliği vatandaşı olacak çünkü hakkımız doldu,sonra yedek oturtmak zorunda kalırım.Bakalım bir kaç cevher çıkarırız.Olmadı bildiğim iki sonbaharında oyuncu var.Kendilerine 1 senelik sözleşme önerip olayı tamamlayacağım.

eXcitinG
17.Aralık.2007, 18:07
Baba Hamdi nin çöküşü. Ben senin yerinde oLsam bir daha kariyer feLan yapmam abi. Ne bu resmen reziLLik yahu.

Serkan ise Mafyası sayesinde aLmış başını gidiyor. CheLsea maçında görücem seni sayın Aydemir :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 18:20
Şampiyonken de burdayız sonuncu iken de burdayız.( Kovmuyorlar ne yapalım çünkü Avrupa'da süper gidiyoruz :D:D:D ).Biz taraftarımıza hesabımızı verdik,alnımız ak şampiyonluk yolunda ilerliyoruz 2.sene taraftarımıza verdiğimiz sözü tutacağız, dış mihrakların moral bozmaya çalışmasıyla yıkılmayız,içimizdeki Marsilyalı ne olacak :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 18:21
Bizim delikanlı oyun anlayışımız karşısında Burjuva İngiliz takımlarına anca oturup maçı izlemek ve sakatları saha dışına taşımak düşer :D (Diaz takımın panzeri 2 kırmızı, nerdeyse her maç 1 sarı kart, 1 de sakatı var :D)

eXcitinG
17.Aralık.2007, 18:39
Şok Şok Şok

Fransanın kökLü ekipLerinden TouLouse Hayrettin Karaca iLe görüşüyor. Fransa Liginde inişLi çıkışLı performans gösteren TouLouse Mafyacı Aydemir ve Burjuva takımı Lyonun hegomanyasını yıkmak için Dünyanın en iyi hocası iLe anLaşmak üzere.

Karaca Beşiktaş iLe Avrupa futboLuna damgasını vurmuş ardından gittiği Everton da İngiLtere Premier Liginde rakipLeri iLe adeta daLga geçerek başarıLAr kazanmıştı.

Şimdi ise gözünü Fransaya diktiği ve Hatta Monica ya taLip oLduğu yazıLıp çiziLiyor.

Melekovic
17.Aralık.2007, 18:45
Hazır Toulouse'la da maçım var bekleriz minik kankacım :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 18:57
Hazır Toulouse'la da maçım var bekleriz minik kankacım :D:D:D

Ne miniği kankacım adam benden büyük :D (Yaş olarak değil ama maşallahı var Not: Yenge iyi bakıyor kardeşime)

Bekleriz nasılsa tek forvet oynayacan Gignacı 2 maça indiriler sonra sürünürseün Burası ne İngiltere nede İtalyaya benzer benden söylemesi:D

Melekovic
17.Aralık.2007, 19:00
Zaten onun için "minik" dedim kankacım :D:D:D

eXcitinG
17.Aralık.2007, 19:16
Karaca dan Basın açıkLaması.

Hakkımda çıkan speküLasyonLar doğrudur. İngiLtere Liginden de sıkıLdım. Hep yen, Hep yen bir yere kadar. Fransa ya geçebiLirim. Orda benim için özeL insanLar var.

Rakip oLarak kimseyi görmüyorum. Ne Aydemir, Ne Lyon bana rakip oLamaz. Baba Hamdi için zaten yorum yapmıyorum. Ahı gitmiş vahı kaLmış.

Ama henüz kesin birşey yok. Görüşüyoruz. Monica da geLmemi çok istiyor. BakaLım zaman neLer gösterecek.

Melekovic
17.Aralık.2007, 19:29
Gel bakalım minik kankacım geleceğin varsa bana 5 atacağın da var :D:D:D

Bu arada yıl 1990'ların başları 4-3-3 sistemi ile harikalar yaratırdım o sistemi 2008'e adapte ettim herkes tek forvet en iyisi derken.

Yıl 2009 : Anchorman,Supportman zamanlarından kalan diamond taktiğimle geri dönüyorum :D:D:D Sadece kafanızda bir sistem oluştursun diye ilerki hafta sitede yayınlayabilirim ama sadece bazı konuları kapmanız için.Bire bir uygulanmasını tavsiye etmem çünkü siz kardeşlerimin daha iyisini yapıp geliştireceğine kendi öz taktiklerini bulacağına inanıyorum.

Basın toplantım sona ermiştir :D:D:D

Trabzonspor
17.Aralık.2007, 19:40
Hayrettn abide katılırsa buraya ortalaık dahada kızışır oyun daha zevklıbi hal alır.

Ilhan
17.Aralık.2007, 19:45
Ya, imreniyorum. Abilerimle aynı kariyerde olmayı ne çok isterdim ama iş güç çok, o yüzden ocağa erteliyorum sizlere katılmayı.:)

Kaan abi, düzeltmeye başlamışsın durumu. ŞL'de tur atlarsan büyük başarı olur, gönlüm kazanmandan yana.:)

Serkan abi, çok iyi gidiyorsun. Ama bu iyi gidiş benim yengeyi arayıp seni ispilememle son bulabilir, zorla istifa etmek durumunda da kalabilirsin.:)

Hayro abi de katılırsa mükemmel olur. Hatta imrenerek izlerim.

Melekovic
17.Aralık.2007, 20:03
İlhancım Chelsea'ye karşı planlı beraberlikler aldım,puan için yapacak bir şey yoktu ama istediğimiz aldık juniorum,hatta o kadar güzel bir savunma idi ki maçtaki tek net pozisyon bizimdi maç sonu 1 de 1 olmasına rağmen :D:D:D

Sonra Lyon'a aynısının daha ofansifini oynadık şanssız kaybettik.Diamond sistemime döndüm fakat bu seferde karşımıza boş kaleye atma özürlü beceriksiz forvet çıktı .1 değil 2 değil 3 kerede olmaz ki :D:D:D Olsun yine de oyundan memnunum.

Tabi abisi sen işlerini hallet Ocak ayında çok katılımlı bir kariyer yaparız hep beraber.İsocum 1. 2. kim olacak gibi olur :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 20:56
Hayretinin gelmesi iyi olur en azından Toulousse şu an 4. sırada rakibim iken o gelince Sadece PSG kalır oda bana rakip olamaz :D

İlhancım iyi gidiyoruz ama şöyle bir durum var benim adamlar o kadar çok milleti sakatlıyorki benimkilere korkudan kimse yaklaşamıyor. Pandev falan sakatlansa yanarız :D Beraber bir kariyer yapsak eminim oda güzel olur ama benim kankam gider bize hindistanda falan kariyer açtırır :D

Bir sitemimde kankacıma ; İtalyada ben 4 sezon tek forvet oynadım oda inatla 3 forvet oynadı benide alıştırdı şimdi ben 3 forvete döndüm o tek forvet oynuyor. Ortak bir taktik anlayışımız olamayacak bu gidişle zaten bana averaj olarak verdiği süre doldu 2. devre Bordeaux dağıtacak ortalığı. Chamakh Şubatta dönüyor ilk maçta kolunu bacağını krmak lazım yoksa 15 puan fark kapanır diye korkuyorum :D
Bide İlhancım şu ispi olayını diyorum gelsende köfteci Orhanda falanda bir konuşsak :D

deniz.91
17.Aralık.2007, 21:03
Marsilya şampiyon olacak gibi geliyor bana bordo ise allaha emanet:D

sakary Ali
17.Aralık.2007, 21:05
Hayrettin abi sende katıl süper kariyer olur zaten süper..:)

Melekovic
17.Aralık.2007, 21:21
Sevgili kardeşlerim ben işteyken sizde scoutum olun benimde 898 K ya bir sol bek bir sağ bek lazım ,yaş farketmez sadece bir maçta iş görecekler.Sağ bek biraz daha fazla iş görecek,sol bek biraz sallama olabilir :D:D:D

GeorgeWeah
17.Aralık.2007, 22:01
ŞL de zorlu rakipler cıkmıs ama ben Bordeaux nun bi üst tura cıkmasını daha avantajlı görüyorum. Bu arada kariyer cok eglenceli geciyor :D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 22:05
Marsilya şampiyon olacak gibi geliyor bana bordo ise allaha emanet:D

Doğru tespit ama şimdiden havaya girmemiş havasındayım :D

Hayrettin abi sende katıl süper kariyer olur zaten süper..:)

katılsın tabi o gelmese Toulousse benim yanıma gelecek puan tablosunda :D

ŞL de zorlu rakipler cıkmıs ama ben Bordeaux nun bi üst tura cıkmasını daha avantajlı görüyorum. Bu arada kariyer cok eglenceli geciyor :D

Saol abisi Kankam ŞL ye odaklandı ve büyük ihtimal bir final patlatacak zaten:D
Kankacım Güney Kore milli takımındaki D/ML ile İran milli takımındaki D/AMR yi alalım sana :D İkiside gerçekten çok iyi :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 22:16

Sağolasın abisi.Mümkün olduğu kadar kalemizi kapatacağız :D:D:D

Bu arada kankacım 4 yabancı hakkım dolu benim biraz Avrupalı takılacağız bu transferlerde yoksa oyuncular kulubeye mahkum olacak :D:D:D

eXcitinG
17.Aralık.2007, 22:21
Everton Takımından Resmi açıkLama:

Takımımızın Hocası sezon sonuna kadar bizde kaLacaktır. Şu anda hiçbir takım iLe anLaşması veya görüşme yapma şansı yoktur. Yoksa Kanuni yoLLara müracaat edeceğimizi kendisine de biLdirdik ve kendisi de sezon sonuna kadar takımda kaLmayı kabuL etti.

Bu açıkLamadan sonra Hayrettin Karaca nın sezon sonunda TouLouse un başına geçeceğine kesin gözü iLe bakıLıyor. Hatta SİR KARACA kızının bakımını annesinden aLıp kendi üstüne aLacağını ve böyLece akşamLarı takımı yönetme şansını eLe geçireceği sızan biLgiLer arasında (Not: Karaca nın bu zaman kazanma taktiğini çocuğuna bakarak, bunu Sayın Aydemir den öğrendiği de geLen biLgiLer arasında :D )

King_Theoden
17.Aralık.2007, 22:25
İçimizdeki hain kim acaba taktiklerimizi yaymayalım :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 22:27
Kesin Aytaçtır :p :p :p

eXcitinG
17.Aralık.2007, 22:38
Kesin İso dur. O dur O :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 22:39
Kedidir kedi :D:D:D

King_Theoden
17.Aralık.2007, 22:57
Horoz olmasın :D

Melekovic
17.Aralık.2007, 23:01
Yok horozu kestiler :D:D:D

sakary Ali
18.Aralık.2007, 01:01
bekliyoruz devamını..:D

Melekovic
18.Aralık.2007, 07:22
Fransa kupasından da surpriz bir şekilde elendik.Bence surpriz değildi,bence benim emeklilik vaktim gelmiş :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/08c283fcb8baf519b4da24d56ec78266.jpg

King_Theoden
18.Aralık.2007, 07:24
Fransa kupasında 10 kişi kalmamıza rağmen turu geçmesini bildik. Ne emekliliği kanka ya seni rakiplerin vahşeti yaktı

http://www.hizliresim.com/2008/12/18/82.jpg

King_Theoden
18.Aralık.2007, 07:56
Ligde 21. Hafta maçında Nantes deplasmanında da berabere kaldık

http://www.hizliresim.com/2008/12/18/283.jpg

Melekovic
18.Aralık.2007, 08:03
Maç kaybımız sürüyor.Çok iyi oynayıp Pele'yi maçın adamı yaptığımız maçın 2. yarısında rakibimizin bizden 5 oyuncuyu yeşillendirmesi ve sonucunda Gourcuff'unda sakatlanıp kör topal kalmamız onlara son 20 dakikada pozisyon ve son dakikada gol getirdi.3 oyuncumuzun 1 aylık sakatlığı oluştu.Bakalım ne olacak :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/810b5c6dde953bcd5593b3ee087a89b1.jpg

King_Theoden
18.Aralık.2007, 08:31
Lig kupasından elendik maalesef

http://www.hizliresim.com/2008/12/18/452.jpg

Melekovic
18.Aralık.2007, 08:38
Lig kupasında 2-0 öne geçtiğimiz maçta 3-2 yenilmekten kurtulamadık.Kalecimizin acemi olması ve asıl kalecimiz ve emektar olanın oynayamayacak olması oyun kurmamızıda zorlaştırdığı gibi kaleyi tutanın gol olmasına neden oluyor :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/c265b5e406a4ef2c233cf15a4fb75234.jpg

Melekovic
18.Aralık.2007, 09:06
Oyun olarak taraftarın beğenisini kazandık ama 13. beraberliğimiz oldu galiba ,hala kalecimizin ve forvetlerimizin iyileşmesini bekliyoruz ,şubat başı kavuşacağız bakalım :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/9eaa378783fd8e2c1b9e58e132a5c693.jpg

Alicanfmfan
18.Aralık.2007, 09:18
Kaan abi ve Serkan abi mükemmelsiniz ya .Harika 2'li :n:

King_Theoden
18.Aralık.2007, 09:19
Ligde 22. Haftada Nice ile oynadık rahat kazandık

http://www.hizliresim.com/2008/12/18/649.jpg

eXcitinG
18.Aralık.2007, 16:13
TouLouse verdiğim teknik destek hemen işe yaramış. Çırpınan Baba Hamdi yi aLt üst ettik :D

Baba Hamdi İstifa, İstifa, İstifa..

Melekovic
18.Aralık.2007, 17:44
Etmiyorum işte etmiyorum.Versinler tazminatımı edeyim :D:D:D

Melekovic
19.Aralık.2007, 06:38
Tecrübesiz genç forvet hattı ve bomba kaleci ile çıktığımız maçta Toulouse deplasmanında sadece mücadele ettik ve 3 puanı aldık, özellikle forvet hattındaki yapılı ve tecrubeli isimlerin olmaması nedeniyde,bir de defansta, özellikle hava toplarında bayağı ezildik,neticede lig 3. sünü yenmek güzel bu kadar olumsuzluktan sonra :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/4b8165d0b171028b14a693627630ad91.jpg

King_Theoden
19.Aralık.2007, 07:30
http://www.hizliresim.com/2008/12/19/156.jpg

http://www.hizliresim.com/2008/12/19/161.jpg

Fark atacağımız maçtan malup ayrıldık :D

Melekovic
19.Aralık.2007, 07:44
Kadro toparlanana kadar 1-0 olsun bizim olsun mantığına devam :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/48b592b7620060f744fa37193cc6e7bc.jpg

King_Theoden
19.Aralık.2007, 08:15
Lig kupasında turu geçtik ama zor oldu.
http://www.hizliresim.com/2008/12/19/508.jpg

King_Theoden
19.Aralık.2007, 08:40
http://www.hizliresim.com/2008/12/19/674.jpg

Melekovic
19.Aralık.2007, 08:48
Üst üste 3. galibiyetimizi yine 1-0 ile alarak çıkışımızı sürdürdük :D:D:D Cavenaghi'nin yerine oyuna giren Kallon son yarım saatteki oyunuyla Bordeaux taraftarının gönlünde taht kurdu :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/22e59f8aea3f9bd0e7a650d1368584f2.jpg

King_Theoden
19.Aralık.2007, 09:12
Ligde 26. hafta maçı

http://www.hizliresim.com/2008/12/19/835.jpg

Trabzonspor
19.Aralık.2007, 20:16
ooo bordo yukselişe geçmş.lig böyle daha güzel olur.Marsilyanın saint maçı ve lorıent maçları kötu olmuş abı puan durumu bu sonuclardan sonra bidaha görmek istiyoruzz.

Melekovic
19.Aralık.2007, 20:28
Akşama koyacağız abisi.Son maçın SS'ini gece geç oldu diye alamadım.Valenciennes'e 2-1 yenildim ama 10 kişi kaldık ,bir ofsayt golü bir kalecei uyuşukluğu.Fakat taraftar memnun daha ziyade hakemin kötü yönetimi belirtildi ve yüklenildi.Fakat artık 11'imiz yola girdiği için böyle 3-4 maçlık galibiyet serilerine devam edeceğiz gibi gözüküyor,zaten mühim olan Bayern maçı.O zamana kadar bu form devam ederse bir surpriz yapabiliriz :D:D:D