PDA

View Full Version : Uefa ve Şampiyonlar Ligi 2009 Formatları

ua_anil
23.Kasım.2007, 11:21
Selam arkadaşlar, oyunda 2.sezondayım, UEFA kuralar çekiliyor bir de baktım her grupta beşer takım yerine dörder takım var??? İlk sene 5 takımdan oluşan 8 grup varken 2. sezonda 4 takımdan oluşan 10 tane grup var. Kurallar falan değişti benim mi haberim yok yoksa oyun hatası mı? Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

El Barto
23.Kasım.2007, 15:21
UEFA'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, adının yanı sıra statüsünde ve logosunda da değişiklik yapılan kupada, takımların gelecek sezondan itibaren deplasmanlı lig usulüne göre mücadele edeceği belirtildi Eski statüye göre grup maçlarında A takımının B takımıyla sadece 1 kez karşılaştığı kupada, bundan böyle her takım kendi sahasında ağırladığı takıma ayrıca konuk olacak

2009-2010 sezonundan itibaren UEFA Kupasında değişiklik yapılıyor. Bunun oyuna yansımasıdır.

sakary Ali
23.Kasım.2007, 15:27
oo bu çok güzel olmuş haberim yoktu.

Sigamese teberikle.

emrahh34
02.Aralık.2007, 23:32
harika yaaaa...ne iyi edip eklemişler vallaa...

baristayfur
02.Aralık.2007, 23:38
Sanırım ismide değişti artık. EURO LEAGUE gibi bişe olması lazım.

Nobis
03.Aralık.2007, 04:37
ilk oyunlardada onceden ilk sezon championlar liginde 2 .grup warken 2. sezon suanki sistem gibi tek grup ondan sonra elemeli sistem olmuştu ilk defa yapmıyor sigames herseyi ile bence harika yapıyor .... Tebrikler

Anaximenes
03.Aralık.2007, 07:28
Uefa Kupası seneye UEFA Avrupa Ligi oluyor.Ben sigames'in bunu yapacağını tahmin etmemiştim ama yapmış tebrikler.Şampiyonlar ligi ön eleme sistemide değişiyor.Baya iyi olmuş.Ah bide ikidir şu Udinese'ye kupayı kaptırmasam :(

sakary Ali
03.Aralık.2007, 21:27
arkadaşlar oyunda iyiecen kafam karıştı ne oluyo anlamadım birisi anlatabilirmi uefa kaç eleme oynancak nasıl gruplar olacak nasıl gidilecek aynısı ŞL içinde geçerli

serwan
03.Aralık.2007, 21:51
uefa da 1. ve 2. ön eleme ve 1. ve 2. tur yapılıyor gruplar öncesi yalnız oyunda 1 den başlayıp 4 e kadar devam ediyor.bi yanlışlık yok.benzer durum şampiyonlar liginde de olabilir.yalnız ilginç bir durum var.yanlış biliyorsam düzeltin ama uefa gruplarında aynı ülke takımları olabiliyor mu?benim geçen sezon grupta 3 ispanyol takımı birden vardı.

Lulinha
05.Aralık.2007, 03:43
Europa League oluyor.

licentia
05.Aralık.2007, 05:43
Oyunda ismi degisyor mu peki? Isim haklarina sahip olmadiklarini dusundugum icin soruyorum.

chapuisat
31.Aralık.2007, 21:33
CL için 25 oyuncu seçip göndermem lazım UEFA ya.Ama altyapıdan gelen 4 oyuncuyu bildirme zorunluluğu var.Volkan Babacan la Semih'i bildirdim.Senior Squad da başka altyapıdan gelen oyuncu yok.Olanlar kirada çünkü.Alttan oyuncu çıkartıyorum asıl kadroma.Onların yanında da INE yazıyor.Seçemiyorum onlarada.Anlayacağınız oyun devam etmiyor şu anda.Önerisi olan varsa çok mutlu olurum.

Anders
31.Aralık.2007, 21:47
CL için 25 oyuncu seçip göndermem lazım UEFA ya.Ama altyapıdan gelen 4 oyuncuyu bildirme zorunluluğu var.Volkan Babacan la Semih'i bildirdim.Senior Squad da başka altyapıdan gelen oyuncu yok.Olanlar kirada çünkü.Alttan oyuncu çıkartıyorum asıl kadroma.Onların yanında da INE yazıyor.Seçemiyorum onlarada.Anlayacağınız oyun devam etmiyor şu anda.Önerisi olan varsa çok mutlu olurum.

Tatile çıkmayı dene. Yardımcın halleder :)

chapuisat
31.Aralık.2007, 22:33
Tatile çıkmayı dene. Yardımcın halleder :)

Denedim ama çıkamıyorum tatile.Tatile çık diyorum oyunu ne kadar süre oynadığımı yazan genel bilgi ekranı çıkıyor.Continue diyorum tekrar mesajların olduğu yere dönüyor.Ve Cl için oyuncu seçmem gereken mesaj çıkıyor.Başka bi önerin var mı? :)

chapuisat
31.Aralık.2007, 22:52
tamamdır hallettim.23 kişi seçtim kabul etti.sağol yardımın için.