PDA

View Full Version : 100 yaşında menajer

terrybatu
04.Aralık.2007, 05:41
Arkadaşlar geçen gün tam uyumak üzereyken aklıma bişey geldi ( böle saçma sapan şeyler hep yatarken aklıma gelir zaten:icon_smile:)
Mesela yeni bi oyun açtınız , yaşınızı da çok fazla seçtiniz 90 veya 100 gibi bişey diyelim...Kulüp belli bir süre sonra sizi yaşlandığınız için takımdan atıyor mu veya takımdaki görevi bırakmanız için size teklif getiriyor mu?? Yoksa fm maceramız sonsuza kadar devam mı ediyor??

mgokalparslan
04.Aralık.2007, 05:58
Arkadaşlar geçen gün tam uyumak üzereyken aklıma bişey geldi ( böle saçma sapan şeyler hep yatarken aklıma gelir zaten:icon_smile:)
Mesela yeni bi oyun açtınız , yaşınızı da çok fazla seçtiniz 90 veya 100 gibi bişey diyelim...Kulüp belli bir süre sonra sizi yaşlandığınız için takımdan atıyor mu veya takımdaki görevi bırakmanız için size teklif getiriyor mu?? Yoksa fm maceramız sonsuza kadar devam mı ediyor??

ben fm 2008 de bya bir oynamıştım yaşınız 100 e kadar normal artıyor 100 den sonra yıllar geçse bile sürekli 100 olarak kalıyor.

narakan1969
04.Aralık.2007, 07:23
Kısacası fm eşşeğin gözüne su kaçırmayın diyor :D

Coupet
04.Aralık.2007, 07:26
madem yaş olayı koydular sınırının olması lazım.

serwan
04.Aralık.2007, 09:33
madem yaş olayı koydular sınırının olması lazım.

kesinlikle olmalı bence de.en azından siz devam etseniz bile kimse size iş vermemeli kolay kolay.75-80 i geçince en fazla diyecekler ki eyvallah tecrübene saygılıyız ama tadında bırak.belki çok alt düzey takımlar kabul edebilir bi süre daha o yaştan sonra ama bi sınırı olmalı.oyunun sonu da bu olmalı zaten.oyunu bitirebilmeliyiz yani.
ayrıca yaş konusunda dikkatimi çeken bişey daha var.siz diyelim ki seçtiniz doğum yılınızı 90 diye oyunu açtığınızda min. 30 yaşında olabiliyorsunuz.niye 20 yaşında menejer olamaz mı?

realbeck
04.Aralık.2007, 10:49
kesinlikle olmalı bence de.en azından siz devam etseniz bile kimse size iş vermemeli kolay kolay.75-80 i geçince en fazla diyecekler ki eyvallah tecrübene saygılıyız ama tadında bırak.belki çok alt düzey takımlar kabul edebilir bi süre daha o yaştan sonra ama bi sınırı olmalı.oyunun sonu da bu olmalı zaten.oyunu bitirebilmeliyiz yani.
ayrıca yaş konusunda dikkatimi çeken bişey daha var.siz diyelim ki seçtiniz doğum yılınızı 90 diye oyunu açtığınızda min. 30 yaşında olabiliyorsunuz.niye 20 yaşında menejer olamaz mı?
20 yaşında menejer olur ama bir takımın b minik takımı menejeri olur:)

enforcer
04.Aralık.2007, 18:10

75-80 de Türkiye'de çalışırız:icon_smile: şaka bir yana ama bence yaşımız neyse onu göstermeli sonuçta bir oyun bu varsın 15 yaşında menejer olsun... gerçekte hangimiz menejer olabiliriz ki??

Nocna Mora
04.Aralık.2007, 18:29
Çalışan ve t.direktörlük kursu idi sanırım bitiren herkes teknik direktör olur :D

enforcer
04.Aralık.2007, 19:10
ben başvurdum fakat 5 yıl lisanslı futbolcu olmak gerekiyormuş o da en basit antrenör olmak için teknik direktörlük için falan bayağı bir vaktini vermen lazım...

wolfson
05.Aralık.2007, 00:25
ben başvurdum fakat 5 yıl lisanslı futbolcu olmak gerekiyormuş o da en basit antrenör olmak için teknik direktörlük için falan bayağı bir vaktini vermen lazım...

İlginçç yani şimdi ben olmak istesem 5 yıl futbolcu mu olcam? Gerçekten ilgnçç aslında bu işte para var ama bu kötü oldu :D

realbeck
05.Aralık.2007, 00:34
yada üniiversitede beden eğitimi ve spor bölümünü kazanacaksınız..antrenörlük bölümüne gireceksiniz..bitirince antrenör okumuş antrenör oluyorsunuz:)

enforcer
05.Aralık.2007, 01:03
İlginçç yani şimdi ben olmak istesem 5 yıl futbolcu mu olcam? Gerçekten ilgnçç aslında bu işte para var ama bu kötü oldu :D

23 yaşından büyük olman lazım birde bu var:icon_biggrin:

baristayfur
05.Aralık.2007, 03:14
23 yaşından büyük olman lazım birde bu var:icon_biggrin:

bunların hepside birleşince otomatik olarak 30dan aşağı menajer olamıosn :icon_biggrin:

ata0105
05.Aralık.2007, 08:28
Ben fm2007de, 2019 yılında fenerbahçe başkanı tarafından her türlü başarıyı yakalamama rağmen kovuldum, ultimatom sonucu falan da değil, kulübün bana bağlanması vs tarzında çok saçma bişiydi :D

genellikle 1963 doğumlu başlarım, yaşım sadece 56 idi :)

terrybatu
06.Aralık.2007, 00:06
Ben fm2007de, 2019 yılında fenerbahçe başkanı tarafından her türlü başarıyı yakalamama rağmen kovuldum, ultimatom sonucu falan da değil, kulübün bana bağlanması vs tarzında çok saçma bişiydi :D

genellikle 1963 doğumlu başlarım, yaşım sadece 56 idi :)
peki o sene başkanlıkta kim vardı??

3842
07.Aralık.2007, 07:27
arık torunumuzu torpille real madrid'e alırız :P :D