PDA

View Full Version : Cache Silmek

mstfglsrn
05.Aralık.2007, 06:40
arkdaşlar çeşitli yamaları ve grafikleri yüklemek için cache dosyasını silmek gerekiyor biliyosunuzki. Ancak ben cache klasorunu silemiyorum daha doğrusu bu klasore ulasamıyorum gizli klasorleri gosteri actıgımda documents and settings klasoru bende kısayol olarak gozukuyor ve erişim engellendi diyo... tüm dosyaları aradıgım zamanda cache klasorunu bulmuyor. hatta kayıt defterinde aradıgımda bile bulmuyor. application data içindeki klasoru sizce ne yapabilirim?(işletim sistemin orjinal vista basic 32bit sp1)formata doğru koşar adımlarla gitmekteyim lütfen durdurun...

GeanyGS
05.Aralık.2007, 07:25
FM08'de ben cache dosyasini sildim o zmndn beri oyun acilmiyor :D

C/Kullnicilar/Kullanici Adi/App Data/Roaming/Sports Interactive/Football Maneger (hangisiyse)/cache bende biraz zor bulmustum :)

mstfglsrn
05.Aralık.2007, 07:29
çok sağol walla roamingin içindeymiş cache ne işi varsa orda:) yarıca aratmayınca cıkmasıda ilginç neyse sorun çözüldü moderator arkdaslar sileiblriler konuyu yada aynı sorunu yaşayan arkdaşlara için bi ışık olarakda kalabilir...

PassiveAgressiv
05.Aralık.2007, 09:49
vistada graphics kısmını bulamıyorum 2008'de de bu boyleydi 2009 da'da hatta asıl sorunum vistada documents and settings olmayışı kullanıcılar diye tahmin ediyorum onun yerine ama oda bildiğimiz belgelere yolluyo yardımcı olabilcek birileri varsa sevinirim

GeanyGS
05.Aralık.2007, 15:50
çok sağol walla roamingin içindeymiş cache ne işi varsa orda:) yarıca aratmayınca cıkmasıda ilginç neyse sorun çözüldü moderator arkdaslar sileiblriler konuyu yada aynı sorunu yaşayan arkdaşlara için bi ışık olarakda kalabilir...

Rica ederim :)

vistada graphics kısmını bulamıyorum 2008'de de bu boyleydi 2009 da'da hatta asıl sorunum vistada documents and settings olmayışı kullanıcılar diye tahmin ediyorum onun yerine ama oda bildiğimiz belgelere yolluyo yardımcı olabilcek birileri varsa sevinirim

Graphics dosyasini senin yaratman gerekiyor.

Belgelerim klasorundeki Football Manager (hangisini oynuyosan) klasorunun icine yaraticaksin forma ekliycekcen graphics dosyasinin icine bir de kits diye bir dosya yaratip onun icine atacaksin. Logo ekliyceksende graphics/logos/club diye 3 klasor yaratip onun icine atacaksin.

PassiveAgressiv
06.Aralık.2007, 14:47
aklıma gelmişti ama sanki eski versiyonlarda kendinden var diye hatırlıyodum
çok tesekkurler

koraybahce
06.Ekim.2009, 19:46
cache yi silmeyeceksiniz.içindekileri sileceksiniz

MaliKaya
07.Ekim.2009, 02:56
Cache yi komple silebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

tugay turhan
09.Ekim.2009, 04:22
Arkadaslar ?

MaliKaya
09.Ekim.2009, 23:25
Buyrun?...