PDA

View Full Version : Crash Dumps ile ilgili...(çözüm değil)

fkayadelen
06.Aralık.2007, 00:07
1-Windosws güncellemelerini yapmak
2-Ek paketleri (logo,huge base vs..) silmek
3-Oyunu farklı bir sürücüye kurmak
4-Crash Dumps dosyasını silmek
5-Crash Dumps dosyasını masaüstüne taşımak
6-Save dosyasını farklı kaydetmek

hiçbir işe yaramıyor...yada bu sorunlar yukarıdaki işlemlerin sonunda kimilerinde işe yarıyor ama kimileri için aynı sorun devam ediyor.buda bulunan çözümlerin "kesin çözüm" olmadığını diğer adıdır...mutlaka bunun bir sebeb ve çözümü var diye düşünüyorum...belkide yanılıyorum;

Turksportal adminlerinden ricam Birçok FM severin belası olan bu hata hakkında yorumlarınızı eksik etmemeniz.Zaten diğer üyeler bu konuda birçok araştırma yaparak ellerinden gelen yardımı yapmaya çalışıyorlar.Bende bu konuda günlerce uğraşmama rağmen tutarlı bir bilgi öğrenemedim.Bazıları bu hatanın sadece FM de değil başka uygulamalarda da görüleceğini yazmış.Yıllardır PC kullanıyorum ve bu hatayı FM dışında hiç bir zaman görmedim.Yanlış hatırlamıyorsam FM 2007 den bu yana süregelen bu hata konusundaki çözüm yollarına ya da kaynaklarına hepimizden daha rahat ulaşabilirsiniz.Hep beraber bir sonuç elde edemesekte canımız sağolsun.Çabalamak bile yardım etmektir...Bu konu hakkında bilgisi olan varsa da lütfen paylaşımı eksik etmesin.

Teşekkürler.

baristayfur
06.Aralık.2007, 04:25
Kardeş FM bnm anladığım kadarıyla çok garip bi platformla çalışıo.

bi counter-strike gibi harite üzerinde gidp gelerek mouse'a tıklayarak adam vurmak gbi,yada yine belli bi haritada oklarla araba sürmeye benzemio.

Çoğu ayarları XML düzeninde ve resim formatlarını alt taban olarak kullanan her oyuncunun düşünme özelliği olan garip bi oyun. ve her bilgisyarın bu oyunu- bukadar çok ihtimalli ve bukadar çok düşünebilen bir oyunu- hiç hata vermeden oynatmasının imkansız olduğunu düşünüorm.

Bu hataları ise bilgisayarın hesap yaparken yaptığı anlık yanlışlardan oluşturduğunu düşünüorm. Yani birazcık şans işi gibi bu Crash Dump hataları...

myeren
06.Aralık.2007, 04:33
sürekli tekrar ediyorum Apcommat.txt ile ilgili buda Sasser adlı virüsten meydana geliyo Microsoftun bu konuyla ilgili çıkardığı yamaları ve windows güncelleştirmelerini yükleyin geçme ihtimali var ama kimilerinde format bile bu virüse çözüm olmuyo yeni hard disc almak gerekir hata oyundan yada oyunun orjinal yada illegal oluşundan değiş tamamıile microsoft bu hata benzerini bilgisayarınızdaki bir çok program yada oyundada alabilirsiniz yetirnce açıklayıcı olmuştur umarım

fkayadelen
06.Aralık.2007, 05:22
her ikinizede teşekürler.ikiside olası hatalar..başka yorumu olan yokmu?özellikle admin arkadaşlar...sigames forumlarındada bu sıkıntılar mutlaka dile getiriliyor..sonuçlar buradaki gibimi?