PDA

View Full Version : data sorunu

burak mat
08.Aralık.2007, 23:42
c/prog.files/sports int./fm09 içinde data ve benzeri dosyalar yok sadece unistall bilgisi veren bi dosya var.oyunu orjinal aldım,kaldırıp yeniden kurdm şimdide oyunda donma yapmaa basladı acil yardım ederseniz sevinirim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

c/prog.files/sports int./fm09 içinde data ve benzeri dosyalar yok sadece unistall bilgisi veren bi dosya var.oyunu orjinal aldım,kaldırıp yeniden kurdm şimdide oyunda donma yapmaa basladı acil yardım ederseniz sevinirim

sanırım data ve tools gibi dosyalar olması lazımmıs okudukalrıma göre bende hiçbiri olmadıı için oyunla ilgili hiçbir düznleme ve yama yapamıorm,acil yardım lütfen...

burak mat
09.Aralık.2007, 03:29
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sanırım data ve tools gibi dosyalar olması lazımmıs okudukalrıma göre bende hiçbiri olmadıı için oyunla ilgili hiçbir düznleme ve yama yapamıorm,acil yardım lütfen...

ilk olarak steami kaldrmıstm ama yeniden kurduumda aynı seklde geri geldi belgelerimde olan foto,logo,forma,taktik,idman dosyalarıyla.daa sora oyunu kaldrdım ayrı olarak ve steamden install ladım oyunu bu seferde c'de sports interactive dosyası gitti.yan, felaket bi durumdaım msnden yada forumdan bian önce yardm edilirse çok sevinicem...