PDA

View Full Version : Futbolcu Transferleri;

GeanyGS
09.Aralık.2007, 17:05
Merhaba arkadaslar,

Bi cok kariyerde gordum ve sormak istedim. Ozellikle kucuk takimlara buyuk yildizlari nasil getiriyorsunuz?

Mesela Leeds'e Graveseni alan biri vardi tam hatirlamiyorum. Bnm Leedste 2. sezonum bir ust lige cikmama ragmen hala transfer yapmakta zorlaniyorum.

Onun disinda Galatasaray'a Ibrahimovici, messiyi alan gordum :)

Sinan Bolati'i ilk senesinde Kartalspora alan bir arkdas daha vardi.

Bu oyuncu etkilisimiyle yapilan bi hadise mi yoksa sadece maddiyatla mi alakali.

Maddiyatla alakali ise ayni takimlarda oynarken ben niye yapamadim bunlari gercekten merak ettim.

Saygilar.

Nocna Mora
09.Aralık.2007, 17:16
Öncelikle Gravasen serbest onun işi ikna;)
Galatasaray'a Messi'yi ve ya İbrahimovic'i ŞL Şampioynu olmadan alan varsa büyük ihtimalle hiledir ve ya gözden çıkarılmıştır o oyuncular

GeanyGS
09.Aralık.2007, 17:18
Bende iknadan bahsediyorum.

Takimiyla anlassan bile futbolcu gelmek istemiyor.

Graveseni Leedse alan birini gormustum ama ben ikna edemedim.

Yada Sinan Bolat kiralik bile gelmek istemedi ama Kartalspora alani gordum.

Oyuncu Etkilesimlerimde futbolcuyu ikna etmemize yariyan secenekler mi var acaba diye sordum.

deniz.91
09.Aralık.2007, 17:20
gravesen kolayda messi ve ibrahimoviçi gsye aldıysa birisi ya 30 yaşlarında almıştır yada hile yapmıştır yani ilk 5 6 sene gsye ibrahimoviçle messiyi getirmek imkansız

Nocna Mora
09.Aralık.2007, 17:20
Evet var. Alt taraftakiler 3 tane var.

1.si Oyuncuya imza attırmak için elinden geleni yapacağını belirt
2.si Basına oyunuyu istediğini belirt
3.sü Oyuncuyu istediğini belirt

Bunun gibi olmaları lazımdı sırayı pek hatırlamıyorum; ayrıca övebiliyorsun da oyuncuları övünce ve ilgilendiğini açıklayınca büüyk ihtimalle geliyorlar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

gravesen kolayda messi ve ibrahimoviçi gsye aldıysa birisi ya 30 yaşlarında almıştır yada hile yapmıştır yani ilk 5 6 sene gsye ibrahimoviçle messiyi getirmek imkansız

Üst üste 4 sene Şl şampiyonu olmadıysa:icon_lol:

GeanyGS
09.Aralık.2007, 17:27
Taylancim yalniz soyledigin seylerin dezavantajlarida var. Kendi takiminda huzursuzluk olmasina neden olabiliyor. Ben sadece merak ettim Ibrahimovic'li bi kadroyla ztn oynamam. Oyunda ki amac benim icin Ibrahimovic'li bi kadroyu yenmek :)

Oyle aklima geldi sorayim dedim. Sagolun.