PDA

View Full Version : laptop da 3d maç motoru

commandos
09.Aralık.2007, 20:56
Merhaba arkadaşlar laptop um nvidia 8400 128 mb ekran kartına sahip tatikleri tmm deyip maça git diyorum ancak bir türlü maça girmiyor. Bana ne önerebilirsiniz vista kullanıyorum 1 gb ram ve core due 2 1.8 mhz özelliklerine sahip makinem. ekran kartının sürücüsünü güncellesem yeter mi yoksa 1 gb lık ram alıp ekran kartıını mı arttırsam?

birde şöyle bir durum var laptop da 3d nin desteklenmediğini duydum bu nedenle önce orjinal olmayan bir cd den oyunu yükledim sonra update dosyasını yükledim.sonrada fm.exe dosyasının yerini gösteren bir dosyayı çalıştırdım. en sonda fm.exe ye tıkladığımda oyun bir şifre istedi onlıne ve phone seçenekleri vardı onlıne seçiliydi bende şifre olmadığı için oyunu yükledikten sonra çalıştırdığım iki dosyayı program files teki sport interactive klasörün içine atıp oyuna başladım her şey normal ancak maça girmedi işte durum böyle yalnız aynı şeyi masaüstü bir bilgisayarda yaptık orda 3d maç motoruna girdi ve oyunda bir sorun yok.

YARDIM EDECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

GeanyGS
09.Aralık.2007, 21:00
Bende laptop kullaniyorum, grafiklerim gayet iyi ve ne yavaslama nede bekleme problemlerim var. Laptoplarin 3d desteklememesi gibi bi durum soz konusu deil. Ekran kartini guncellemeyi dene.

commandos
09.Aralık.2007, 21:02
Sağol deneyeceğim...

shadowsluck07
09.Aralık.2007, 21:15
bilgisayarinin ozellikle neredeyse benimkiyle ayni.bendede ayni senin sorunun oldu maclara girmiyordu.oyunu pencere modunda oynamaya basladim sorun cozuldu tavsiye ederim

jnsr12
09.Aralık.2007, 21:50
Ben de arada bi kasıyor ama laptopum sizinkiler kadar ahım şahım değil. Biraderin dediği gibi güncellemeyi dene olmadı; 2d'y kullan zaten yıllarca öyle oynamadık mı?

canalkan34
09.Aralık.2007, 21:57
bendede laptop var ama sorun yok Allah'tan :)

Ar560
09.Aralık.2007, 22:23
BEndede Hp Pavilion 9097 Var. 2.00Ghz İşlemci 2 Gb Ram 512 Ekran KArtı
Ama ne yazıkki takılıyorda takılıyor kasıyorda kasıyor ne yapmam gerekiyor.ne olursunuz yardım edin allah rızası için yardım edin

loxnip
10.Aralık.2007, 00:40
aynı ekran kartını bende kullanıyorum ama ram 2gb.notebook da dediğin olayı bende yasıyorum,pencere modunu aktif ettiğimde oynayabiliyorum ama.bunu hala çözemedim :)

Ar560
10.Aralık.2007, 01:05
aynı ekran kartını bende kullanıyorum ama ram 2gb.notebook da dediğin olayı bende yasıyorum,pencere modunu aktif ettiğimde oynayabiliyorum ama.bunu hala çözemedim :)
Peki pencere modunu nasıl acağız ben bulamadım bir türlü bu nasıl olacak bunutarif etseniz