PDA

View Full Version : Data Editorle İlgili Yardıma İhtiyacım Var

describ66
10.Aralık.2007, 06:05
Arkadaşlar Data Editöre Tıklıyorum Bana Şuan Hatayı VeriYor "Uygulama yapılandırması doğru olmadığından, bu uygulama başlatılamadı.Uygulamayı Yeniden Yüklemek Sorunu Gidere Bilir" Diye hata veriryor nasıl Çözücez yardımlarınız için şimdiden tşk ederim

Bülent Sert
11.Aralık.2007, 00:40
Başlattan data editöre tıklayınca mı bu mesajı veriyor.

El Barto
11.Aralık.2007, 00:44
Oyunu yüklerken sorun olmuş tekrar yüklemeyi denemelisiniz.

nicoras
11.Aralık.2007, 01:22
dostum netframework le alakalı birşey bende yaşamıştım şu 200 mb lik dosyayı cekince hata düzeliyor bilgine....

OMANA
15.Aralık.2007, 20:02
dostum netframework le alakalı birşey bende yaşamıştım şu 200 mb lik dosyayı cekince hata düzeliyor bilgine....

1- aynı sorunu bende yaşıyorum editöre bu yüzden giremiyorum...

ama yaptığın açıklamadanda bişey anlamadım...

hangi dosyayı çekeceğiz..

nereye çekeceğiz...

bu konuyu daha net açıklayabilirmisiniz.....

bilen bir arkadaş varsa oda açıklasın rica ediyorum....

2- ayrıca....

oyunu ben telefonla şifresini girdim çok uzun ve zahmetli yüklediğim bilgisayarda internet olmadığı için mecbur kaldım...

şimdi bu durumda oyunu silip yüklesem yine aynı kodları girmek zorundamıyım aktivasyon için...

El Barto
15.Aralık.2007, 20:12
@OMANA

1- İndirmeniz gereken dosya Microsoft .NET Framework 3.5. Googlede ararsanız bulacaksınız.

2- Bu konuda net bir bilgim yok ama aynı aktivasyon kodu ile tekrar aktive edebiliyorsunuz oyunu kaldırdıktan sonra. Yani sanırım tekrar aktivasyon işlemini yapmanız gerekecek.

BeeTLeJuiCe
15.Aralık.2007, 20:15
Net Framework 3.5 'i yüklenemi öneriyor sanırım arkadaş.
Google'a bu şekilde yazdığında direk microsoft'un sitesi ile karşılacaksın ordan indirebilirsin.

Oyunu silip yüklerken, önce deaktivasyon yapacaksın daha sonra yine aynı kodları girerek tekrar aktive etmelisin.
Telefonla girilen kod'un nasıl deaktive edildiini bilmiyorum fakat. Oyunu deaktive edebilmek için SI şu siteyi vermiş. http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/

Universal
17.Aralık.2007, 05:50
Editor ile ilgili yeni bir pacth çıktı. Eğer düzelmediyse bu linki yükle;

http://www.footballmanager.net/index.php?p=patch

Burada aradığın dosyayı bulabilirsin. Ama ben gene direkt linkini koyayım. Aşağıda ki linkten direkt indirebilirsin.

http://torrent.sigames.com:7000/torrents/fm2009_editor_v1.1.exe.torrent?27CB80898AFDA64D128 9873896BBF6A165BBE056

nicoras
18.Aralık.2007, 00:01
Evet Netframework 3.5 Yüklemen Gerekiyor Ama Onun Yaninda Eger Pc De Yuklu Deilse Windows Installer 3.1 Sp1 De Istiyor Yuklemeyi Tamamlamak Için Neolur Olmaz Sen Onuda Cek Hazirda Bulunsun + Arkadasin Demis Oldugu Editor Patc De Cek Oyun Icndeki Editorden Degisiklik Yapinca Devamli Crasdumps Hatasi Aliyorsun Bilgin Olsun

batuhangal
20.Aralık.2007, 23:36
arkadaslar aynı sorun bende de var .verdiğiniz cevaplaraı okudum ve Netframework 3.5 i indirdim.ancak yükleme ekranında karsıdan yükleniyor yazıyo ne yüklediği hakkında bi bilginiz var mı çünkü çok yavas ilerliyor bu

batuhangal
21.Aralık.2007, 00:25
arkadaslar yardımlarınızla editörü yükledim ancak simdi yeni bir sorunum var.
editörde FB nin transfer bütçesini değiştiriyorum ancak oyunda değişiklik olmuyor.Nedeni ne olabilir?

jaguar
03.Ocak.2008, 10:01
Şu editörle ilgili benimde sorunum var bu sıkışıklıkta o kadar para verdim oyuna ama editorü açamıyorum bu konu önemli ve bu konuda daha fazla ve daha gerçekçi bilgi verirseniz çok sevinirim

BeeTLeJuiCe
04.Ocak.2008, 03:16
Editörü açmak için yapmanız gerekenleri yukarda söyledik ama daha ne kadar gerçekçi bir yanıt bekliyorsunuz anlamadım. Eğer yukardakilerden sonra olmuyorsa nasıl bir hata veriyor tam olarak açıklarmısınız.