PDA

View Full Version : crash dumps

lazo
10.Aralık.2007, 16:53
galatasarayla oynuyorum
ilk sezonum bitti hiç bir sorun yoktu ama ikinci sezon 2 gün ilerliyorum bu sorunu veriyor hep.
yardımcı olabilecek kimse var mı acaba????

Mete07
10.Aralık.2007, 17:17
crash dumps hatası bendede verdi beyler napıcaz ?

ozgur.sener51
10.Aralık.2007, 18:50
oyuan eklenti yükledinizmi?
logo resim v.s...
ilk defa da yapıo daha sonra yapmıyor ama eklentiyi kaldırıp devam edin sonra ilerleyen zamanlarda tekrar yükleyin...

gslianil58
10.Aralık.2007, 21:23
bende açmıştım böyle bir başlık orda öneriler var oraya bakın...

yigitomic
10.Aralık.2007, 22:22
CRASH DUMPS HATASI ÇÖZÜMÜ : İlk önce bilgisayardan o klasörü silin.Sonra saveli oyununuzu açın.Optiosntan preferencese girin.Ordan sol üstte display sounda girin ve çözünürlüğü 1152.862 yapın.haatalı tarihi geçtikten sonra çözünürlüğü ayarlayın kendinize göre tekrar.

meterden
11.Aralık.2007, 18:19
databese yi default yapın. wizardlarda otomatik ayarlayın yani cancel wizard derseniz crush dumps gatasu vermez oyun kurarken..

realbeck
11.Aralık.2007, 18:21
dün bende de oldu.ne kadar tema türk medyası zart zurt varsa sildim.düzeldi daha hata vermedi.bence sizde öyle yapın..

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 21:05
Belgelerim/Sports Interactive/FM2009 içindeki crash dumps klasörünü silince hata yok oluyor.

canalkan34
12.Aralık.2007, 21:27
bendede veriyordu son 5 aydır vermiyo bidaha vermez heralde...

nimloth666
12.Aralık.2007, 21:29
millet oyunu yükledim ama sürekli sorun çıkıyo herşeyi çözdüm, daha oyunu hiç oynayamadım ve exe dosyasını açtığımda crash dumps hatası veriyor, bakmadığım yer kalmadı nette bi yardım edin lütfen... bu arada denilenlerin hepsini yaptım ama yine aynı hatayı veriyo...

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 21:41
millet oyunu yükledim ama sürekli sorun çıkıyo herşeyi çözdüm, daha oyunu hiç oynayamadım ve exe dosyasını açtığımda crash dumps hatası veriyor, bakmadığım yer kalmadı nette bi yardım edin lütfen... bu arada denilenlerin hepsini yaptım ama yine aynı hatayı veriyo...

Oyununuzu kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin...

nimloth666
12.Aralık.2007, 22:47
olmuyo patch i de yaptım herşeyi yaptım olmuyo kafayı yicem...

Bekq
13.Aralık.2007, 00:51
Arkadaşlar bu mesajı dikkatlice okuyunuz.

Fm 05'den beri Fm oynuyorum.Hiç bir zaman Crash Dumps gibi hatalar almadım.Bugün öyle bir hata aldım.Oyunum kapandı.Tekrar oyuna girdim.Save girerken tekrar Crach Dump dedi.Alt+Tab yaptım.O yazı gitti ve hala devam ediyorum oyuna.:)

Not:Vista Kullanıcısıyım

Raten
13.Aralık.2007, 01:07
Allah kahretsin bu crash dumps denen şeyi az önce oyunda ne ilk sezonum şampiyonluktu ve tam da harika transferler yaptım CRASH DUMPS ..Allah kahretsin , bir daha da Fm oynayamam herhalde bu sinirle..

nimloth666
13.Aralık.2007, 01:24
SI bundan sonra hem böyle rezil bir şekilde yapmaya dewam etsin fiyatları da böyle yüksek tutsun, tutunur merak etmesinler, diğer oyunlarda bu kadar hata olmuyo bunda oluyo,hem oyun geç çıkıyo hemde böyle şeyler oluyo, laptop kullanıyorum pcyi sırf bundan yeniden kurdum(format olayları) ama hiçbirşey değişmedi, yok yha bundan sonra pek FM için uğraşcağımı sanmıyorum, o kadar para veriyoruz şu çektiklerimize bak yha ben oyuna bile giremiyorum gerçi girsem nolcak millet oyun içinde bile hatalardan oyun oynayamıyo, isteyen beni banlasın ister uzaklaştırsın yeter ama harbiden yeter o parayla gider bir milyon şey yapardım ona acıyorum!!!!!!!!!

nimloth666
13.Aralık.2007, 01:34
oyun ucuz olsa neyse sonuçta fazla bi emek beklemez insan, ama 80 ytl olan oyundan da hata çıkması çalışmaması açıkçası beni çıldırtıyo, önceden de oluyodu ama sonuçta bu kadar uçuk fiyatlar istemiyolardı, şimdi hem bu fiyata oyunu alıyoruz hemde bu kadar hata çıkıyo ki hadi hepsini geçtim oyuna girmiyo!!! Oyuna girmemesi ne demek yha!!!

Pc gereksinimlerine oyunu almadan önce baktım pcmin donanımları istenilenin en az 2 katı...

dune40
13.Aralık.2007, 02:44
nimloth666 sen skin yükledinmi oyuna yüklediysen sil bide crash dumps dosyasını sil oluyor. bende simdi öle yaptım oldu

Raten
13.Aralık.2007, 05:00
nimloth666 sen skin yükledinmi oyuna yüklediysen sil bide crash dumps dosyasını sil oluyor. bende simdi öle yaptım oldu

Oyuna girebilmek iş değil.Şimdi ben 3-4 maç yapmışım istediğim gibi sonuçlar almışım üstüne de tam harika 1-2 transfer yapmak üzereyim, oyunu da kaydetmemişim ve bir bakıyorum CRASH DUMPS illeti.İşte bundan sonra adamın içinde oyuna girmek için ufacık bir şevk bile kalmıyor.Şu an oyuna giremiyorum,soğudum oyundan.

dune40
13.Aralık.2007, 05:10
keske kaydetseydin kardes :S

Raten
13.Aralık.2007, 05:14
Keşke... sık sık da kaydederim aslında ama olan oldu artık :(

nimloth666
13.Aralık.2007, 06:42
yok be abi hani girsem görsem skin değiştirme gibi bi lüksüm olcak daha öyle bi lüksüm yok ki giremiyom, işin garip yanı demoyu da yüklememe rağmen oynayamadım