PDA

View Full Version : Fm 2009 Crash Dumps Hatasi

maslow
12.Aralık.2007, 04:31
Start new game dedikten sonra yükleme esnasında "crush dumps" hatasını alıyorum ve oyundan atıyor. Ne yaptıysam olmadı. Oyun orjinal. Yardımlarınızı bekliyorum.

El Barto
12.Aralık.2007, 04:33
Crash dumps hatası maalesef ne zaman nereden geleceği belli olmuyor. Belgelerim/Sports Interactive/FM2009 içindeki crash dumps klasörünü masaüstüne atarak dener misiiz? Kimi arkadaşlarda çözüm olarak bu işe yaradı.

maslow
12.Aralık.2007, 04:39
@el barto

Ne yazık ki daha önce onu da denedim ancak sonuç alamadım. Klasörü sildim, masa üstüne taşıdım burada daha önce yazıldığı gibi çözünürlük ayarlarını değiştirdim ve yüklediğim grafik eklentilerini sildim ama olmuyor ne yazık ki : (

El Barto
12.Aralık.2007, 04:44
İngilizceniz var ise sigames forumlarına yazabilirsiniz. Kayıtlı oyununuzu istiyorlar ve çözüm için çalıştıklarını belirtiyorlar. Maalesef herhangi bir çözüm yolu var mı bilmiyorum varsa bile bir bilgim yok. Ayrıca bu olayın çözümü herkeste farklılıklar gösteriyor. Benim hatamı ortadan kaldıran size etki etmiyor.

maslow
12.Aralık.2007, 04:51
Anlıyorum, orada da baya bir karmaşa var bu konuda ve işin ilginci bu sorun illegal yollardan çözülebiliyor. Ama kalkıpta orjinal oyuna kırek yapmak insanın gücüne gidiyor... teşekkürler,

El Barto
12.Aralık.2007, 04:53
Yalnız bu hatayı bende aldım ilk başlarda ama şimdi herhangi bir sorun yok. Sadece grafik yamalarını değil kullanıyorsanız 2008'den kalmış antrenman progrmları taktikler vs. hepsini kaldırın eğer gözden kaçmış birşeyler var ise. Sonra oyunu tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Şimdilik bunlardan başka birşey gelmiyor aklıma.

hakanyilmaz1984
12.Aralık.2007, 04:55
En iyisi oyunu komple sil yeniden yükle:) Gecici cozümde bile bir kere o hatayı aldıgın zaman ilerleyen zamanlarda tekrar veriyor. Yeniden yükle ve cıkmaması icin dua et Maalesef bu hatanın cözümü bu:(

El Barto
12.Aralık.2007, 05:01
sigames forumlarında elle tutulur hiçbirşey yok. Eğer crash dumps hatası alıyorsanız kayıtlı oyununuzu gönderin diyorlar sadece.

maslow
12.Aralık.2007, 05:09
Ama sorun benim kayıtlı oyunumda değil "start new game" dediğim esnada oluyor. Birde si forumlarında ilgili linki verirsen sevinirim El Barto

maestro_alper
12.Aralık.2007, 06:13
bende bu sorun yoktu ama bugün 3 tane şey yükledim
1.si yeni bi skin black bilmem ne !
2.si şu dehşet taktik ( hull city ) !!
3.sü bütün kıtalar dosyasının avrupa ve g.amerika ekleri !!!

ve kaç zamandır oynadığım oyundan ilk defa bu hatayı aldım !! şimdi yukarda bahsettiğim 3 dosyayı sildim umarım bi sorun çıkmaz eğer yine hata alırsam oyunu uninstall edip tekrar yüklicem tabi uninstall edebiirsem !!!

El Barto
12.Aralık.2007, 08:21
http://community.sigames.com/showthread.php?t=54927

bu konuda ilgili kayıtlı oyununuzu sigamese gönderebilrsiniz. geri dönüş yapıyorlar mı yada sonuc ne oluyor bilmiyorum ama.

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 20:47
Normal de Belgelerim/Sports Interactive/FM2009 içindeki crash dumps klasörünü silince hata yok oluyor.Ama sizde olmamış.Ben sigames forumlarını bakıp sizi bilgilendirmeye çalışcam.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Emre abinin verdiği sigames linkinin çoğuna cevar veriliyor.Şansını dene...

maestro_alper
13.Aralık.2007, 07:20
Crush dump klasörünü sildim
yukarda yazdığım tüm dosyaları da sildim yine crush dump hatası verdi !
oyunu uninstall etmek istedim ona da izin vermedi yani ne diyim ki şimdi ben ! Hem bizim dilimizde oyun yapmıyolar , hem türkiye ligine gereken önemi vermiolar oyuncular rezalet durumda , bunun dışında en baba oyuncular bile 7 ortalama ile zor oynuyo hiçbir taktik tutmuyo ve üstüne bir de bu saçmalık ! crush dump !!!

Şimdi ben bu oyunu eğer bir kere daha orjinal alırsam cümle alem beni ..... ayıp ! adilik bu başka bişi değil !

FM olayı bitmiştir benim için bu son oyundur

El Barto
13.Aralık.2007, 08:22
maalesef 2009 ile birlikte sizin gibi düşünen çok fazla kullanıcı var. Bu olaya bir çözüm bulamadılar gitti.

maestro_alper
13.Aralık.2007, 17:45
uninstall olayı ile ilgili bir bilginiz var mı peki ?

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Aralık.2007, 18:43
uninstall olayı ile ilgili bir bilginiz var mı peki ?

Uninstalldan oyununuzu silememeniz çok doğal:)Bilgisayarınızdan Başlat-Çalıştır-regedit yazın-HKEY_LOCAL_MACHİNE-SOFTWARE-Sport İnteractive klasörünü silin.
Sonra Program Files ve Belgelerim deki klasörlerede bakın emin oldun silindiğine.Sonra oyununuzu tekrar kurun.Aynı hatayı alcakmısınız....

maestro_alper
14.Aralık.2007, 19:32
Hocam saolasın ben laptop'a recovery yaptım kökten hallettim ama oyunu yüklemeyi düşünmüyorum nefret ettim çünkü !!!

Bu crush dump saçmalığı şu anlama geliyo : bu oyuna hiçbir dosya eklentisi eklemiceksin çünkü bu hatayı alma olasılığın çok yüksek + kurtulma şansın da az ...

El Barto
14.Aralık.2007, 19:36
Aslına bakarsan tam öyle değil. bazı eklenti paketlerinde sorun oluyor ve bu hatayı alıyorsun. Benim oyunumda da bir sürü grafik eklentisi antrenman taktik vs. var ama herhangi bir sorun almıyorum. Geçenlerde yüklediğim bir yüz paketi sebebiyle hata aldım, onu sildiğimde herhangi bir sorun kalmadı. Kayıtlı oyunu rahatlıkla devam ettirebiliyorum.

Ama gönül isterki tabii hiç hatasız bir oyun oynamak ama söz konusu FM olunca bu biraz imkansız gibi. :)

maestro_alper
15.Aralık.2007, 00:41
O zaman arkadaşlar ilk mesajımı okusunlar ve benim yüklediğim o 3 paketten hiçbirini yüklemesinler , hangisi yüzünden bu hatayı aldım bilemiyorum tabi ama her ihtimale karşı üçünü de yüklemesin kimse .

Bunun dışında bende o eklediğim tüm dosyaları sildim crush dump'ı da sildim ama yine hata verdi sanırım kişiye göre değişio bu olay anlamadım gitti ! bütün hevesim de kaçtı

El Barto
15.Aralık.2007, 01:11
Evet bu hatayı alma nedeni ve çözüm yolu herkeste farklılık gösterebiliyor maalesef.

Lightning
15.Aralık.2007, 01:34
Bendede aynı hata vardı, crash dumps klasörünü masaüstüne getirdim umarım birdaha olmaz.Olursada oyunu kökten siler geri yüklerim.
Acaba sorunsuz bir FM datasını birgün oynayabilecekmiyiz ? Sanmıyorum, belki torunlarımız oynar....

canerozaskin
15.Aralık.2007, 01:57
Bendede aynı hata vardı, crash dumps klasörünü masaüstüne getirdim umarım birdaha olmaz.Olursada oyunu kökten siler geri yüklerim.
Acaba sorunsuz bir FM datasını birgün oynayabilecekmiyiz ? Sanmıyorum, belki torunlarımız oynar....
:zuhaha dogru soyluyosun http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

hkfb
15.Aralık.2007, 20:00
bu hata bende sadece transfer yapıcam zamanlarda veriyo mesela oyunun en heyecanlı yeridir tranfer ama bu illet sayesinde onunda tadını çıkartamıyoruz:( ayrıca cache yada crush dosyalrını silmekte fayda etmiyo arkadaslar:(
LANET OLSUN İÇİMDEKİ FM SEVGİSİNE :))

BeeTLeJuiCe
15.Aralık.2007, 20:05
Crash Dump hatasını bende bir kaç defa aldım. Tüm Kariyerlerimde de 24 Temmuz 2009 tarihinde karşılaştım. SI forumlarına baktığımda genel olarak 24 Temmuz 2009 tarihinde bu hata herkeste baş göstermiş.

Bu tarihe biraz dikkat edin diyorum. :)
Özellikle İtalya Seri C açık olan oyunlarda crash dump o tarihte veriyormuş.
Seri C açık olmadığı halde hatayı alanlarda var tabiki.

KaPaLı
15.Aralık.2007, 20:12
Mustafa ben Deivid'i Udineseye satmaya çalıştığımda Transferi onaylarken veriyodu hep (: Hatta kaydettim tam o anda girip onaylıyorum tekrar crash dumps hatası veriyo :)

BeeTLeJuiCe
15.Aralık.2007, 20:21
Ben Betis ile oyun kurmuştum, oyun açıldı ilerleyip 1 hafta sonra hata almıştım:D
Yani daha çok çeşidi var ama o tarihte oyunu oynayanların büyük çoğunluğu hata ile karşılaşıyor. Uyarı amacı ile belirteyim dedim. :)

romeoyunus66
16.Aralık.2007, 06:09
Beyler bende ilk başta bu hata yoktu daha sonra bir eklenti dosyadan sonra bu hatayı vermeye başladı,Türk medya eklentisini yapmıştım.Bu eklentiyi tekrar silip crush dumpıda silince çalışmaya başladı,tavsiyem eklenti falan kurmayın...

3r5234optf
17.Aralık.2007, 00:52
Bu tarz hataların orjinal oyunlarda da olması çok ilginç. Ben hep korsan yazılımlarla ilgili bir hatadır diye düşünmüştüm ama değilmiş. İnsanın bu oyunu silip, FM08'i kurup,son data güncellemeleriyle birlikte oynayası geliyor ama..
Ayrıyetten küçük bir not; oyunumda taktik-antreman-forma-yüz yada başka hiçbir eklenti yok. Sadece oyunu kurdum, 9.1.0 ı yükledim ve oynamaya başladım. Buna rağmen dump atıyor. Atıyor işte.

xxvolkan09xx
17.Aralık.2007, 08:57
ya bu hatanin neyle ilgisi var? RAMlami acaba? cünkü 512ramda daha sIk alirdim bu sorunu simdi 4gb allah sükür hic hata almadim (tabi editordan birsey deyistirince aliyorum o ayri mesele)

Ralph
17.Aralık.2007, 17:42
Bu benim eski bilgisayarımda oluyordu.Ozaman ne yaptıysam geçmemişti.Format attım geçti.Ama garanti veremem :)

mustafaer23
19.Aralık.2007, 00:53
Arkadaşlar o hatayı verdikten sonra klasörü silin. Ben de bi daha hata vermedi.
bi daha çıkarsa bi daha silin oyuna yeniden girin. bu arada oyunlarınızı sık sık kaydetmeyi unutmayın.

World Hollow o1
19.Aralık.2007, 01:37
banada 24 Temmuz 2009'da bu hatayı verdi..

birde, skin eklemiştim bugün acaba Skin den sorun boy göstere bilirmi?

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 03:36
24 Temmuz olayı 9.2 yamasıyla çözülecekmiş ama asıl problem ne zaman çıkacağı belli olmayan crashdumbslar

World Hollow o1
19.Aralık.2007, 04:31
peki teşekkür ederim yardımcı olduğun için, şöyle bir şey var acaba temayı kaldırsam acaba sorun yine verir mi orada.. ):

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 06:54
Evet çünkü 24 Temmuz olayı Italya Serie C Ligi açıkken olan bir durummuş..si games forumlarında öyle diyolardı..bilgim bu kadar..

terrybatu
20.Aralık.2007, 06:02
fenerbahçeyle ilk sezonumu bitirdim, transfer sezonu başlamadan önce oyunu kaydettim, tüm fmciler transfer sezonu boyunca çok heyecanlı bir şekilde oynarlar ve oyunu kaydetmeyi pek düşünmezler tüm transferlerimi yapmışım kadro süper.... ama o da ne crush dumps denilen kara bela...şimdi yaptığım transferlerime mi yanayım yoksa; büyük bir hevesle çıkmasını beklediğim,parama kıyarak aldığım ilk orjinal oyun olan fm 09 un kalbimdeki sevgisiinn azalmasına mı??

Redrum
20.Aralık.2007, 06:05
Arkadaşlar crash dumps klasörü ne işe yarar? ben siliyorum ve hiç sorunsuz oynuyorum valla:)

macellan64
20.Aralık.2007, 07:54
yararsız çözümler: -Format(attım geçmedi)
-Oyunu yeniden yükle(olmuyor)
-Klösörü sil(tekrar geliyor hata veriyor tekrar tekrar)
-Masaüstüne at(alakası yok)
-Oyun orjinal veya kopya(her ikisinde çıkıyor)
-Bilgisayarın yetmiyor(Crysis2 oynuyorum)

İşte bunlar hepsini denedim aynı hata ben böyle işin diyeceğim olmayacak....Farklı çözümü olan varmı arkadaşlar yoksa ben bu oyunları geri postalayacam(zor biraz)....Ah akılsız kafa git al kopya ne ararsın bu kadar para verip oynayamayacak olduktan sonra.....

alexdesouza_fb
20.Aralık.2007, 09:53
fenerbahçeyle ilk sezonumu bitirdim, transfer sezonu başlamadan önce oyunu kaydettim, tüm fmciler transfer sezonu boyunca çok heyecanlı bir şekilde oynarlar ve oyunu kaydetmeyi pek düşünmezler tüm transferlerimi yapmışım kadro süper.... ama o da ne crush dumps denilen kara bela...şimdi yaptığım transferlerime mi yanayım yoksa; büyük bir hevesle çıkmasını beklediğim,parama kıyarak aldığım ilk orjinal oyun olan fm 09 un kalbimdeki sevgisiinn azalmasına mı??

kardeşim yemin ederim ben de seninle aynı şeyi yaşadım maalesef:( ilk sezonum bitmişti. büyük heyecanla transferlerimi yaptım. ama 24 temmuzda o allahın belası hata!! herşeyi mahvetti... ve şimdi oyunuma devam edemiyorum!! :( allahını peygamberini seven şu işe bi çözüm bulsun...
arkadaşlar bi de ben bişey sormak istiyorum: şimdi ben bu oyunuma devam edemicem di mi? :( :( :(

terrybatu
20.Aralık.2007, 18:37
en son save ettiğim tarihten tekrar başladım oynamaya,her hafta save ettim nerdeyse oyunu,hatanın verdiği tarihe geldi ama bu sefer hata vermedi ve üzerinden 5 gün geçti hadi hayırlısı:D bu arada ben crush dumps hatası çıktıktan sonra o klasörü sildim ama bu yol her oyunda işe yaramayabiliyor

fabian
20.Aralık.2007, 22:00
bu crush dump hatası beni delirtti ne yaptıysam olmuyoo aynı hata 2008 de vardı şimdide var zaten 2009 un 2008 den tek farkı grafikler bi de oyuncu değişimleri yani aradan bi sene geçti ama yapımcıların ufacık yol almadığı ortada şu oyuna adam gibi bi rakip çıkmıyoki onu alalım
eğer bildiğiniz ii bi menager oyunu varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

ufoshow
20.Aralık.2007, 23:19
Bu sigames in sitesine bu konu hakkında şikayet eden hiç yokmu ingilizce bilsem saldırıcam yemin ederim siteye ama ingilizce yok :) bu sorun geçen sene vardı illet bir sorun resmen oyundan nefret ettiriyor adamı çekilmez vallahi çekilmez bu kadar ezziyet Madem çözemiyorlar çıkarmasınlar oyunu 09 atlasınlar 2010 u çıkarsınlar yada bu işi bıraksınlar.Nedir bu ya...

caalar
23.Aralık.2007, 20:42
yaa oyunu yükleyene kadar neler cektim anlatamam..sırf 3d için bir sürü masraf yaptım..tam bilgisayar geldi sonunda oynamaya başlıcm derken oyunu kurarken aldım bu hatayı..dedim naz yapıyo bence..:D bi daha denedm bu sefer oyunun ilk gününde aldm..saatler boyu yeni oyun açtm crash dumps aldım bu böyle sürdü.. daha sonra nasıl olduysa mayıs 2009a kadar geldim.. sonra bi kez daha crash dumps yağmuruna tutuldm.. valla ağlamak istiyorum şu anda..!

asm123
21.Ocak.2008, 20:42
belgelerimden Sports Interactive içinden crash dumps klasörünü silin geçsin(ara arada kontrol edin yine varsa yine silin)zaten bunlar yazıyo forumda ama bende yazıyım dedim:D(eğer bölede geçmiyorsa haftada 1 kere kaydet yapın yada kaderinize küsün)..!!!!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bende oldu mesala

poggerpohl
21.Ocak.2008, 22:30
Bana da arada crush dumps hatası veriyor ama en son kaydettiğim yerden oyuna devam edebiliyorum. Sadece "crush dumps" diyor ve oyun kapanıyor. Sonra oyunu tekrar açıyorum ve en son kaydettiğim yerden devam ediyorum.

bjkqartal
21.Ocak.2008, 22:55
9.0.2 paketindede bu özellik devam ediyor pc ile alakalı olmalı..

bjkahmet
26.Ocak.2008, 00:49
Aynı hatayı bende alıyorum
hatayı alınca masaüstündeki crash dumps'ı siliyorum
belgelerimdekini tekrar masaüstüne taşıyorum
en az bi 6 ay kadar gidiyo
2013 senesindeyim.size tavsyiem aklınıza geldiğince kaydetmeniz oyunu
önemli maçlar sonrası falan kaydedin
en azından aldıysanız maçlarınıza yazk olmasın

recobamehmet
06.Şubat.2008, 06:17
ben görüntü ayarını 1152*864*.75hz yaparak çalıştırdım ve şuana kadar hiçbir sorun çıkmadı. aslında ufak bir sorun var oyuncuların fiziksel özellikleri ekranım küçük oldugu için gözükmüyor :) ama ilerde ne olacak onu bilemiorum

dune40
06.Şubat.2008, 19:40
Arkadaşlar crash dumps hatasininin görüntüyle hiç bir şekilde alakası yoktur.Bu hatayı verdiginde oyun ya crash dumps dosyasını silin öyle gecmezsede en son yüklediginiz paketi silin kesin cözüm oluyor böyle

animals_wolf
11.Şubat.2008, 08:05
ya bende sivassporum trabzonsporla karşılaşıyorum hatta karşılaşmadan önce kaydettim..Maç bitiyor trabzon yenince hatavermiyor fakat ben yeneyim veya berabere bitsin oyunda crash drumps hatası veriyor ve kapanıyor..Oyunu kuran trabzonlumudur nedir anlamadım :icon_razz: şaka bi yana bu hatalardan bıktım valla ağız tadıyla bir takımı yenemedim :director: bir çözüm lütfen

BeeTLeJuiCe
12.Şubat.2008, 00:43
9.1.0 kullanıyorsanız oyun bazı tarihlerde crash dump hatası veriyor o tarihlerden birine denk gelmişsindir. Tatile alarak o günü geçmeye çalış. Garantiye almak için düzenli olarak save et.

Lim10
11.Mart.2008, 12:08
Maalesef arkadaşlar çoğumuz bu konudan şikayetciyiz.Benim denediğim ve işe yarayan değişik bi sistem söyliyeyim.Denetim masasında güvenlik duvarında özel durumlar var oraya fm09 un exesini ekleyin.Daha önceki hata aldığım dönemde bunu yapmıştım inanın işe yaradı.Fakat şimdi ilk sezonun transfer dönemine geldiğimde yine aynı sorun cıktı karşıma.Skini değiştirim:)İndirdiğim taktikleri sildim olmadı.Taki oyunu her gün kaydetip ve ve ve bana göre en önemli kısmı: rutin olarak yaptığım şeyleri yapmayana kadar.Örneğin mellberg transferi durumu, ve neves.Bunlara sürekli yaptığımı yapmadım ve nevesi real aldı.Olsun canı saolsun:)Oyunum şuan sürekli kaldığı yeri 3 gün gecti ve sanırım sorunu hallettim ilerliyorum.Yani 1 yerde kalıyosanız orda sürekli yaptığınız bi işlemi yapmayın.Buna cok önemli ve gerekli olan bi transferde dahil:)Ayrıca crash dumps klasörünü kes taşı falanda alakasız bişey.Hiçbi işe yaramıo.Ama benden size tavsiye bütün yöntemleri deneyin.Herkezin çözümü farklı oluyo gördüğünüz üzere...

Yeah
24.Mayıs.2009, 21:07
Yaw Bn Bir Oyuncuyu Almak İçin İtalya Seria C Şeçmiştim Ve İlk Sezon Bİtti Güzel Bİr Yerde Bitirmiştim City İle 2. SEzon Transfer Dönemi GEldi YÖnetim Bana 105 m Lik Bütçe Verdi Ve 40m Agüero 25m Diego 8m Cardoza 20 M Guardado yu Aldım Ve Bir çok oyuncu satım ve bütçem 103mdi hala ve rast gele bi save yapmıştım ki bi de baktım o kara gün 24 temmuz 2009 cuma yıkıldım crash dumps hatasını verdi delirdim nası bir çözüm bularbilirim S:S Mutiş Bİr KAdro Kurmuştum Ltf Çok Acil Bir Yardım Edermisiniz SAdece Türkçe Yama DIşında Hİ Bir Eklenti Yok oyunda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bide Bu Skin Nası Değiştiriliyo
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide O günü Nası Tatile Alıyoruz Acil Yardım

Yeah
24.Mayıs.2009, 21:48
Bide Bİşey DAha Dicem Sürüm Güncelersek Kayıt Oyunlara Bişey Olurmu Ve Olduğu Yerden Devam Edip O Hatayı Verirmi ??? Çok Acil Yardım

MaliKaya
25.Mayıs.2009, 00:39
Bide Bİşey DAha Dicem Sürüm Güncelersek Kayıt Oyunlara Bişey Olurmu Ve Olduğu Yerden Devam Edip O Hatayı Verirmi ??? Çok Acil Yardım

Surumu guncelledikten sonra her hatayi alma luksun var.
Bu nedenle yeni surum ile yeni oyun kurmani tavsiye ederim.

E.Cartman
25.Mayıs.2009, 02:20
şu anda crash dumpsLa karşıLaşmayan fm oyuncusu az buLunur. benim ve arkadaşlarımın birçok denemesi oldu bu hatayı çözmek için. ama bir şey söyLemeLiyim ki bu hatadan kurtuLmanın yada en az zararLa atLatmanın tek çözümü oyunu sık sık kaydetmek. Örneğin her 3Lig maçından sonra, her ay başı gibi ama transfer dönemLerinde mutLaka haftada bir 2 günde bir yada transfer teklifinde bir oyunu kaydedin çünkü crash dumps'ın en çok azıttığı dönem transfer dönemLeri bu dedikLerimi yaparsanız hatayı sezonda 1 alıyorsanız 3 sezonda bir alabilirsiniz yada hatayı alsanızda o kadar geriLere gitmek zorunda kalmazsınız...

Yeah
26.Mayıs.2009, 18:41
Yahu Bnim Savede Kayıt 24 Temmuz 2009 O günü Nasıl Tatile Alabilirim Acil Yardım

ogile94
12.Haziran.2009, 05:31
ArkadasLar bnde AntaLyaSporLa oynuodum :D ilk sezon hiç bişi olmadı 2.sezonun 24 haziranda bu hatayı aldm. Daha sonra bu klasörü masaüstüne attım ve 24 haziran tarihini gecti simdilik hatayı vermior hayırlısı inş vermez

FatihD
27.Temmuz.2009, 02:42
crash dump klasörünü silince düzeldi bende. TM2009 un v1.0 sürümünü yükleyince çıkmıştı

MaliKaya
27.Temmuz.2009, 23:52
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70720