PDA

View Full Version : fm91_t1 dosyasını açıp starta basınca "fm.exe not found hatası" veriyor

sparta37
12.Aralık.2007, 06:21
Arkadaşlar oyunu kurup sıra patchi yüklemeye gelince fm91_t1 dosyasına tıklıyorum, starta basıyorum ama " fm.ex - File not found, or File access error! " diye hata veriyor. Aynı sorunu yaşayıpta çözümünü bulan veya bir fikri olan varsa yardım edebilir mi?

Ilhan
12.Aralık.2007, 06:29
Kusura bakmayın, çözümü araştırmadan önce sormak durumundayım, oyununuz korsan mı?

PesimiSTyLa
12.Aralık.2007, 06:32
fm91_t1 cr.ack İlhan abi. Korsan yani (:

sparta37
12.Aralık.2007, 06:54
Kusura bakmayın, çözümü araştırmadan önce sormak durumundayım, oyununuz korsan mı?

cd ciden alınmış oyun sonuçta korsan ama sorun her korsan cd de aynı hatayımı veriyor ?

Oghuse
12.Aralık.2007, 07:04
Evet çünkü fm91_t1 dosyası cr.a.ckleme programı..

sparta37
12.Aralık.2007, 07:12
teşekkürler açıklamanız için ancak bu hataya rağmen oyun menajer ekleme seçeneğine kadar çalışıyor devam ettiğin zaman oyundan atıyor. Bu konulardan pek anlamam ama *****ı eklenmeyen oyunun bu aşamaya kadar çalışması normal mi? (kafanızı ağrıttıysam özür dilerim )

goosfraba
12.Aralık.2007, 07:19
Burada devreye şu giriyor;

C.rack ve Muhteviyatı
- Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.

Bu kurala uymanızı rica ediyorum.