PDA

View Full Version : did not find fond resource:Fonts/verabd

fthzn2006
12.Aralık.2007, 08:49
Selam beyler oyunu cumartesi yükledim totalde 5 kez açtım veya açamadım bazen açılıyor bazen "did not find fond resource:Fonts/verabd" hatası cıkıyor,ayrıca data editörde herkesin yaşadığı sorunu yasıyorum.acaba bunların ikisi birbirinle baglantılımı ve ne yapabilirim

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 20:45
Arkadaşım ben araştırdım ve buldum cevabını.İngilizce metnini yazmadan Türkçesini yazıyorum.

Sigames bu sorunun cevabını vermiş;

1. Font dosyalarının geçerli ve yerinde olduğundan emin olunArkadaşım bu dosyaların bulunması lazım PC'nde.Bunlardan biri yoksa bunları bulman lazım.

Bu klasör toplam 8 font dosyasını içinde bulundurmalıdır. Bu fontlar:

fm main.t2k
fm scoreboard.t2k
fm symbol.t2k
fm thin.t2k
report.t2k
report_bold.t2k
vera.t2k
verabd.t2k

2. Hatalar için hard diskini kontrol et

3. Oyunu tamamen yeniden yuklemeyi dene.

4. Oyunu başka bir kullanıcıdan açmayı deneyin.

Eğer başka bir kullanıcıya sahip değilseniz, öncelikle yeni bi tane ekleyin.("Start" menu -> Control Panel -> User Accounts -> Create new account; kullanıcıyı administrator yapın.)

Kullandığınız kullanıcıdan çıkın ve yeni kullanıcıyla oyuna girip tekrar deneyin ve işe yarayıp yaramadığına bakın.

İşin özü oyununun font dosyaları bozuk yada eksik.Hard diskinde bir sorun oluşmuş olabilir.Windowsunuzda problem olabilir.

Başka bir araştırmama göre ise;
Oyunun orjinal skini bozulmuş olabilir.
Windows fontlarında bir bozulma olmuştur.
Orjinal skini sildiniz mi?
Orjinal skin yerine farklı bir skin kullandınız mı?

fthzn2006
14.Aralık.2007, 04:39
Arkadaşım ben araştırdım ve buldum cevabını.İngilizce metnini yazmadan Türkçesini yazıyorum.

Sigames bu sorunun cevabını vermiş;

1. Font dosyalarının geçerli ve yerinde olduğundan emin olunArkadaşım bu dosyaların bulunması lazım PC'nde.Bunlardan biri yoksa bunları bulman lazım.

Bu klasör toplam 8 font dosyasını içinde bulundurmalıdır. Bu fontlar:

fm main.t2k
fm scoreboard.t2k
fm symbol.t2k
fm thin.t2k
report.t2k
report_bold.t2k
vera.t2k
verabd.t2k

2. Hatalar için hard diskini kontrol et

3. Oyunu tamamen yeniden yuklemeyi dene.

4. Oyunu başka bir kullanıcıdan açmayı deneyin.

Eğer başka bir kullanıcıya sahip değilseniz, öncelikle yeni bi tane ekleyin.("Start" menu -> Control Panel -> User Accounts -> Create new account; kullanıcıyı administrator yapın.)

Kullandığınız kullanıcıdan çıkın ve yeni kullanıcıyla oyuna girip tekrar deneyin ve işe yarayıp yaramadığına bakın.

İşin özü oyununun font dosyaları bozuk yada eksik.Hard diskinde bir sorun oluşmuş olabilir.Windowsunuzda problem olabilir.

Başka bir araştırmama göre ise;
Oyunun orjinal skini bozulmuş olabilir.
Windows fontlarında bir bozulma olmuştur.
Orjinal skini sildiniz mi?
Orjinal skin yerine farklı bir skin kullandınız mı?

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim

SiR ToMaSRoSiCkY1
14.Aralık.2007, 14:46
İlgilendiğin için çok teşekkür ederim

Önemli değil arkadaşım...

Merinos
24.Ocak.2008, 17:01
Elinde bu dosyalar olan göndersene nete bizimle burda burda paylaşsa daha güzel olmazmı?

Pentagram_15
24.Ocak.2008, 23:06
Adını yazdığım fontları içeren dosyayı alttaki linkten indirebilirsiniz:

fm main.t2k
fm scoreboard.t2k
vera.t2k
verabd.t2k

İndir (http://rapidshare.com/files/188707235/fonts.rar.html)

Merinos
25.Ocak.2008, 00:31
Teşekkürler gerçekten çok iyi oldu eksik olanları da en kısa sürede tamamlarız inş :D

Merinos
30.Ocak.2008, 19:41
fm symbol.t2k
fm thin.t2k
report.t2k
report_bold.t2k

arkadaşlar elinde bu font dosyaları olanalr lütfen upload edip bize göndere bilir mi? Oyundna dhaa çok verim almamız açısından rica ediyoruz...

Pentagram_15
31.Ocak.2008, 00:15
O fontların hangi .fmf dosyasının içerisinde olduğunu biliyorsan söyle ben göndereyim. font.fmf içerisinde mevcut değiller.

Merinos
12.Şubat.2008, 02:57
Bilmiyorum ne yazıkki ama bende eksik olduğunu biliyorum çünkü her severinde hata veriyor!

YusufT19
09.Nisan.2008, 19:29
data'da skin filan gözükmüyor.

Yedinen upload edermisiniz su font'lari?

YusufT19
19.Nisan.2008, 02:19
yardim edecek birisi varmi?

BeeTLeJuiCe
09.Haziran.2009, 16:02
Hata'nın çözümü için fontları upload etmek gerekiyor ama onların nerede olduğunu bilen arkadaşlar söyleyebilirse bu konu hakkında daha kolay yardımcı olabiliriz.

sakary Ali
09.Haziran.2009, 20:58
bu link olmuş bu fontlar nerde oluyor arkadaşlar?

SiR ToMaSRoSiCkY1
09.Haziran.2009, 21:18
Beyler ilk önce dosyaları bulamayanlar skinleri değiştirmeyi denesin.Olmazsa mecburen oyunu kaldırıp kurucaksınız.Dosyaların yerlerini biliyorum galiba:)

SiR ToMaSRoSiCkY1
09.Haziran.2009, 21:29
C:\Documents and Settings\user\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009

Böyle bir yerlerdeymiş.Artık orasını siz bulursunuz.

mkosmen
16.Ağustos.2009, 19:44
arkdaşlar aradığınız dosyaları uzun zaman internetten araştırdım ve bir yabancı sitede buldum
sizlere linki veriyorum . ben bu dosyaları nereye atacağımı bilmiyorum bilen bir arkadaş varsa banada sölesin lütfen (replerimizi esirgemeyelim)

http://rapidshare.com/files/268001341/t2k_dosyalar__305_.rar