PDA

View Full Version : FM Genie Scout 2009

M.O.S.H
12.Aralık.2007, 12:52
FM Genie Scout 2009 çıktı arkadaşlar.

link http://www.genie.fm/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=37

buda kendi uploadum:http://rapidshare.com/files/172583567/fm_genie_scout_2009.zip.html

Alternatif: http://www.zshare.net/download/5261587110dcdd9c/

umutumut67
12.Aralık.2007, 14:26
Muhteşem oldu. Çok teşekkürler

Redrum
12.Aralık.2007, 15:39
Çok sağol ya. Bende daha dün açmıştım konusunu:D

Redrum
12.Aralık.2007, 15:57
Ya çok değişmiş kullanamıyorum:( Pa-Ca ları yazmıyor..
edit: Hİlecilikten sakınmak için yapmışlar.

Nocna Mora
12.Aralık.2007, 18:24
Bakalım bakalım :D

feanorringeril
12.Aralık.2007, 18:28
bunun full sürüm olduğunu sanmıyorum.
birçok şey maskelenmiş gibi duruyor. kapsamlı bir demo gibi daha çok.
örneğin consistency - versatility - imp. matches gibi bilgiler gösterilmiyor. pa, ca' lar yok.
daha doğrusu kısaca şöyle özetleyeyim, bu program ile görebileceğiniz bilgileri zaten oyun içinde "search" kısmında da tarayabilirsiniz; oyuncunun profillerinde zaten gözüken bilgiler bunlar.
bunlar için ne gerek var scout' a.
bana göre bir süre daha çıkmamasında bir sakınca yok fm scout' un;
genç yetenek avına çıkmadan önce oyundan tma anlamıyla bir zevk alalım, bildiğimiz kadarıyla, ondan sonra..
yama gelsin önce : )

Centurion
12.Aralık.2007, 18:31
Ya çok değişmiş kullanamıyorum:( Pa-Ca ları yazmıyor..
edit: Hİlecilikten sakınmak için yapmışlar.

ohohoh ne güzel :D
hile yapamayacak kimse :=)

çocuk gibi değil, adam gibi oynanır oyun artık, oh canıma değsin :tur:

Redrum
12.Aralık.2007, 18:33
ohohoh ne güzel :D
hile yapamayacak kimse :=)

çocuk gibi değil, adam gibi oynanır oyun artık, oh canıma değsin :tur:
Ne alakası var ya. Ben sırf PA merak ettiğim için indirdim bunu, yoksa kendi scoutlarımdan pek bir farkı yok bunun. Ayrıca isteyen istediği gibi oynar.

Ralph
12.Aralık.2007, 18:38
Uzun zamandır bekliyordum, teşekkürler :)

Centurion
12.Aralık.2007, 19:01
Ayrıca isteyen istediği gibi oynar.

Doğru söze ne denir...

Ben sana atıfta bulunmamıştım dost;
sadece dış programları kullanmadan oynamanın daha gerçekçi olduğunu söyledim.

Düşünsene Skibbe'nin Geninue Scout kullandığını :0:

Nocna Mora
12.Aralık.2007, 19:05
Keşke kullansa :D

kazma
12.Aralık.2007, 20:17
bu ne ya şaka gibi hiçbişey oyundan girip player search yaparım daha mantıklı :D

matrockmamy
12.Aralık.2007, 21:03
http://img132.imageshack.us/my.php?image=adszgl5.jpg
?? ilk defa kullanıcam, pek bilgim yok. yardım eder misiniz

El Barto
12.Aralık.2007, 21:05
http://img132.imageshack.us/my.php?image=adszgl5.jpg
?? ilk defa kullanıcam, pek bilgim yok. yardım eder misiniz

oyunun ayarlar bölümünden kayıt ederken dosyanı sıkıştırmaman lazım. Compressed save game gibi bir seçenek olmalı olnun tikni kaldır sonra tekrar saveleyip dene.

matrockmamy
12.Aralık.2007, 21:07
denedim kardeş sağol fakat:
http://img168.imageshack.us/my.php?image=adszasl5.jpg

Bekq
12.Aralık.2007, 21:08
Ne alakası var ya. Ben sırf PA merak ettiğim için indirdim bunu, yoksa kendi scoutlarımdan pek bir farkı yok bunun. Ayrıca isteyen istediği gibi oynar.
Msn'im profilde yazıyor.Eğer sadece CA ve PA öğrenmek istiyorsan sırf onlar için bende bir program var.:)Eklersen atarım.

El Barto
12.Aralık.2007, 21:10
fm scoutun zaten dogru düzgün çalıştığını görmedim ben henüz. :) O hata ile ilgili bir bilgim yok maalesef.

Bu arada genie scoutu kurup çalıştırmaya çalıştım ve 5 tane farklı hata aldım ve sonuç olarak kullanamadım.. :)

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Aralık.2007, 21:46
Arkadaşlar Fm Genie Scout tam sürüm olmadığı için deneme amaçlı verilmiştir.Hataları yapımcılarına bildirdim.Fm Geni Scout tam sürüm çıkmadan kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Redrum
12.Aralık.2007, 21:49
Msn'im profilde yazıyor.Eğer sadece CA ve PA öğrenmek istiyorsan sırf onlar için bende bir program var.:)Eklersen atarım.
Yok senin dediğini de biliyorum, fakat o pek kullanışlı değil. Yine de sağol.;;)

Knightmare
12.Aralık.2007, 22:37
Arkadaşlar beklediğim oldu :) artık genie scout'ta işin ticari yönüne bakıyor. Bu indirip kurduğunuz limitli program. Eğer sitelerinde 10$'lık bir 'bağış' yaparsanız tam anlamıyla kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. Yine de tam bilgi için buraya (http://www.genie.fm/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1) bir bakın derim.

DaveJones
12.Aralık.2007, 22:41
Evet Ca, Pa, Sale Value, Hidden Att. için en az 10$ donation istiyor.

Redrum
12.Aralık.2007, 22:42
Hahhaaa:) Dünyada hiç bir iyilik karşılıksız kalmıyor ki be kardeşim:)

El Barto
12.Aralık.2007, 22:44
bedava iken dahi kullanmaz iken asla donation falan şeyetmem. :D 10 sent bile vermem.

Redrum
12.Aralık.2007, 22:45
İnşallah kimse vermez de para falan, kalırlar ortada şey gibi.
İllaki adamları amacına ulaştıran bikaç kişi çıkar gerçi.

El Barto
12.Aralık.2007, 22:52
mesaj editlendiği için bu mesajda editlendi. Teşekkürler Raşit ;;)

Knightmare
12.Aralık.2007, 22:55
buna da bir çare bulunur yakında, panik yok :D

heavy86
13.Aralık.2007, 05:16
en iyisi bu !

http://img123.imageshack.us/img123/2436/scoutgv6.jpg

Redrum
13.Aralık.2007, 05:27
Yok ya çok kullanışsız İmmuner's.

heavy86
13.Aralık.2007, 05:49
en azından pa - ca gösteriyor

Nocna Mora
13.Aralık.2007, 06:03
İmmuner's bence güzel ;)

yakobal
13.Aralık.2007, 06:34
Ben 10,34 $ Verdim.
3 yıldır severek kullandığım bu programa bir teşekkür olarak verdim.
Helal olsun diyerek verdim.

Her kim ne olarak yorumlarsa yorumlasın, içim rahat. Emeklerine saygım var.

Sheriff
13.Aralık.2007, 08:19
Ben sana saygı duyuyorum.. Ancak ben vermem, bu hizmetin karşılığı para olmamalıydı :)

Belgorth
13.Aralık.2007, 09:40
daha reelistik bakarsak olaya, bu program nedir? oyundaki futbolcuların potansiyellerini görmeni sağlayan bir program. oyunu oynamana ne kadar katkı sağlar? yüzdeye vursak %10-15. peki oyun Türkçe olduğunda oyunu oynamana ne kadar katkı sağlar? %50'den fazla. çok çok iyi İngilizce bilmiyorsan şayet bu oyunu kör topal oynuyorsun demektir, en maksimumda verimle hangi dilde oynayabilirsin? ana dilinde ki bu da bizim için Türkçe. şimdi kalkıp bu programa 10$ vereceğime Kulüp Türksportal üyeliği alırım, çok daha faydalı bir iş yapmış olurum. ayrıca bu gibi yardımcı programları parayla satmaya kalkmak büyük bir pazarlama hatasıdır zaten çünkü yok olup gidersin olmazsa olmaz bir şey olmadığın için. program içi reklam almak her zaman en makul ve mantıklı stratejidir. büyük hata yapmış kanımca programın yazılımcısı...

El Comandante
13.Aralık.2007, 09:58
Adamlar resmen milleti sömürüyor yahu ...
SI oyun cikmadan Che resimleri ekledil,onun üzerinden reklam yapti,rezalet bir oyun ortaya cikti.
Simdi de genie scoutcilar kücük,fazla önemli olmayan programi parayla satiyorlar.Pes dogrusu ...

Nocna Mora
13.Aralık.2007, 10:22
SIGames'in bir programı değil ki bu bir fan çalışması

Prometheus
13.Aralık.2007, 18:01
arkadaşlar burda mesele bakış açısı ve zihniyet. kimi arkadaşlar enayilik olarak görüyor 10$ vermeyi, ama biraz vicdan muhasebesi yapınca hiç de öyle olmadığını görebilirsiniz. bu "gavur" diye tabir ettiğimiz adamlar, yıllar boyu scout programlarını kullananlar açısından belki de oyundan alacağımız zevki ve pratikliği maksimum seviyede tutan insanlar. bir yazılımcı olarak size temin ederim ki o programı yapmak çok zor ve maşekkatli bir iş. üstelik bunu yıllarca bedavaya yaptılar, milletin nazını çektiler, versiyonlarla uyumlu hale getirip güncellediler. üstelik ortada büyük bir ürün kalitesi var, diğerleriyle karşılaştırınca hemen görebilirsiniz bunu.

türkiye standartlarında 10$ asla büyük bir para değil. hatta bu ürün karşılığını fazlaca veriyor. ticaret ve etik ahlakının gelişmesi açısından bu ürüne 10$ verebilen arkadaşları canı gönülden kutluyorum. bu arada bu programı yapan veyahut bir şekilde kar eden bir şahıs değilim...

amorti
13.Aralık.2007, 20:31
arkadaşlar burda mesele bakış açısı ve zihniyet. kimi arkadaşlar enayilik olarak görüyor 10$ vermeyi, ama biraz vicdan muhasebesi yapınca hiç de öyle olmadığını görebilirsiniz. bu "gavur" diye tabir ettiğimiz adamlar, yıllar boyu scout programlarını kullananlar açısından belki de oyundan alacağımız zevki ve pratikliği maksimum seviyede tutan insanlar. bir yazılımcı olarak size temin ederim ki o programı yapmak çok zor ve maşekkatli bir iş. üstelik bunu yıllarca bedavaya yaptılar, milletin nazını çektiler, versiyonlarla uyumlu hale getirip güncellediler. üstelik ortada büyük bir ürün kalitesi var, diğerleriyle karşılaştırınca hemen görebilirsiniz bunu.

türkiye standartlarında 10$ asla büyük bir para değil. hatta bu ürün karşılığını fazlaca veriyor. ticaret ve etik ahlakının gelişmesi açısından bu ürüne 10$ verebilen arkadaşları canı gönülden kutluyorum. bu arada bu programı yapan veyahut bir şekilde kar eden bir şahıs değilim...

Size su asagida linkini verdigim mesaji okumanizi tavsiye ediyorum..

http://community.sigames.com/showpost.php?p=2280307&postcount=174

Okuduktan sonra ,yukaridaki yorumunuzun devamliligi konusunda suphelerim olacak. :icon_cool:

can777
13.Aralık.2007, 23:08
işin bir şeysi çıktı yani daha oyunu zar zor alıyoruz bir de scouta mı para verecez :D ama insan düşününce zaten mantıksız geliyor daha önceri ücretsiz olarak kullandığımız özelliklere para vermeye yanaşmam açıkçası ek bir özelliği olsa hay hay!

Sheriff
15.Aralık.2007, 04:45
Bu hizmet için para isteyip istememeleri tamamen kendi takdirleridir, bunun için onları sorgulayamayız, ortada bir emek varsa, bir hizmet varsa bunun karşılığını istemek hakları, bence bu hizmetin karşılığı para olmamalıydı ama oldu diye onlarıda bu denli suçlamanız gereksizdir, ortada mal veya hizmet varsa bunun karşılığının para olmasıda aşırı tepki görmemeli..

Onurap
15.Aralık.2007, 04:56
linkler çalışmıyor..

Alternatif link..

http://www.fmscout.com/a-fm_genie_scout_2009.html

Melekovic
15.Aralık.2007, 04:57
Şimdi adamlar bir ürün yapmış,baktılar senelerce kullanılıyor acaba demişlerdir karşılığını alabilir miyiz? Saygı duyulması lazım çünkü yaşamak için yapmak zorunda oldukları bir iş değil.Zevk için yapılıyordu şimdi getirisi ne olur diye bir deneme kanımca.

Fakat farklı farlı programlar ve kilitledikleri yerleri başka yardımcı programlarla görülebilir olmasından dolayı sanırım pek bir başarıya ulaşamazlar.

Ben bu tür programları sevemiyorum.Scoutları oyuncu aramaya gönderipte kazıklanmanın verdiği haz bir başka eğer kulubune iyi bir scout transfer etmez isen ,yoksa sana Pele diye iyi oyuncu yutturuyolar :D:D:D

DeNiZ_1903
15.Aralık.2007, 07:00
Bunun da yaması çıkar ama işi paraya vurmuşlar adamlar. Onlarda ticaret olarak bakıyorlar işe , biz onları anlamayız onlar da bizi anlamaz :D

loxnip
16.Aralık.2007, 05:28
genie scout un alternatifi yok mu peki?

Nocna Mora
16.Aralık.2007, 05:29
Immuner's FMScout 0.6 bu var

loxnip
16.Aralık.2007, 05:35
peki bu full mü?

ozzymanborn
17.Aralık.2007, 21:27
genie final versiyonun gerçekten full olanını verdi ve çekildiğini açıkladı...
Eugene Tarabanovsky Kişisel Sorunlarını gerekçe göstererek bu projeyi Geliştirmeyeceğini açıkladı. Bu Final Sürümüne herkes için ulaşılabilecek şekilde CA/PA ve Sale Value gibi özellikleri de ekledi...
http://img67.imageshack.us/img67/3357/32021472gt6.jpg
http://www.genie.fm/files/fm_genie_scout_2009_xe.zip

fkayadelen
18.Aralık.2007, 23:13
arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?

Redrum
18.Aralık.2007, 23:26
Eugene Tarabanovsky, 10 dolar verseydim, yada 10 dolar veremeyip, indiremeseydim sana küfür edecektim belki de.
Ama şu anda sana teşekkür ediyorum. Maddiyata dökmediğin için. Ben şu anda sana içten bir teşekkür ediyorum, fakat 10 dolar belki de sana isyanla gelecekti. Teşekkürler tekrar..

hezzo
19.Aralık.2007, 07:09
arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?

haklısın hata var sale value'larda ama bunada şükür diyicez artık.. bence yakın zamanda birileri daha iyisini yapacaktır sabredicez..turksportaldan babayiğitler çıkarsa turksportal fm scout diye dünya çapında reklamımızda olur aslında...

yakobal
19.Aralık.2007, 15:48
Eugene Tarabanovsky verdiğim parayıda geriye iade etti. Onun çekilmesine üzüldüm.

Summit
20.Aralık.2007, 20:31
Genie Scout 9.0.2'de de çalışır mı?

Nocna Mora
20.Aralık.2007, 20:34
çalışması lazım

Belgorth
21.Aralık.2007, 04:12
Genie Scout 9.0.2'de de çalışır mı?

kayıtlı oyun yapısı değişmemiş bu güncellemede o nedenle çalışır.

cemilverim
27.Aralık.2007, 06:24
yaa bunlar ne işe yarıyr ben ilkndefa duyuyorum bu programları..
PA CA nedir

salihsacma
27.Aralık.2007, 08:00
yaa bunlar ne işe yarıyr ben ilkndefa duyuyorum bu programları..
PA CA nedir

pa = lahana turşusu yiyebilme POTANSİYELi
ca = camuş yutabilme YETENEKi

:p

alisefer
27.Aralık.2007, 10:59
kayıtlı oyun yapısı değişmemiş bu güncellemede o nedenle çalışır.
bende bunu soylemek için girdimm...sorunsuz 9.2.0 yukledim ama scout proramı save dosyasını gosterdikten sonra hata veriyor???

Nocna Mora
27.Aralık.2007, 18:33
Ben 10,34 $ Verdim.

paran boşa gitmiş oldu :D Bedavaya full sürümü yayınladılar :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bende bunu soylemek için girdimm...sorunsuz 9.2.0 yukledim ama scout proramı save dosyasını gosterdikten sonra hata veriyor???

Oyunda ayarlardan kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğindeki ticki kaldır. Compress Save Games.

alisefer
27.Aralık.2007, 21:07
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Oyunda ayarlardan kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğindeki ticki kaldır. Compress Save Games.
kaldırdım sorun ondan kaynaklanıyordu ilk once...şimdi versiyon hatsaı veriyor...

DaveJones
27.Aralık.2007, 21:16
Ben 10,34 $ Verdim.

Eugene Tarabanovsky verdiğim parayıda geriye iade etti. Onun çekilmesine üzüldüm.

Önceki mesajlarda iade ettiğini söylemiş.

goosfraba
28.Aralık.2007, 04:37
920 versiyonunda da kullanabilirsiniz.

alisefer
28.Aralık.2007, 07:57
920 versiyonunda da kullanabilirsiniz.
ama hata veriyo...save game comp... da kapadım ayarlardann hala versiyon hatası veriyor..

alisefer
28.Aralık.2007, 08:41
bu hatayı veriyorr:

http://img384.imageshack.us/img384/5020/adszaf6.png

alisefer
28.Aralık.2007, 09:52
tamam hallettim sorunu

goosfraba
28.Aralık.2007, 09:58
Sorunu nasıl hallettiğini de belirtebilirsen, aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmuş olursun. :)

WolborQ
28.Aralık.2007, 16:30
evet kardeşim nasıl hallettiğini sölermisin

edit: hallettim arkdaşlar şuana kadar bir hata vermedi.. 9.1.0 ın lang dbsini 9.2.0 ın üstüne yazdırdım oldu..

alisefer
29.Aralık.2007, 00:16
http://img362.imageshack.us/img362/470/adszhk7.png
yalnız bunu proramı her actıgınızda yapmanız gerekecek..ebenim cozumum simdilik bu...

mantus06
29.Aralık.2007, 02:42
http://img362.imageshack.us/img362/470/adszhk7.png
yalnız bunu proramı her actıgınızda yapmanız gerekecek..ebenim cozumum simdilik bu...

kardeş bide türkçe nasıl yaptın onuda göstersen tam olacak valla

alisefer
29.Aralık.2007, 02:56
kardeş bide türkçe nasıl yaptın onuda göstersen tam olacak valla
türkce degil ki kardeş:)
sil yazan pencere windowsun orjinal penceresi...delete ilede silebiliridim ama daha net anlasılsın diye oyle yaptım:)

mantus06
29.Aralık.2007, 03:33
türkce degil ki kardeş:)
sil yazan pencere windowsun orjinal penceresi...delete ilede silebiliridim ama daha net anlasılsın diye oyle yaptım:)

onu demiyorum hasan hocanın kriyerine yazmışın fm 2009 türkçe için yardım ederim diye ondan bahsediyorum

alisefer
29.Aralık.2007, 04:34
onu demiyorum hasan hocanın kriyerine yazmışın fm 2009 türkçe için yardım ederim diye ondan bahsediyorum

he pardon...ya o paketi tavsiye etmiyorum...yani 9.2 de calısmadı...hata veriyor..ama istersen atarım pm yle adresini..

zzzeeeggg
01.Ocak.2008, 06:02
ya ben çalıştırdım. 9.02 için ama bu sale fiyatlar yanlış geldi. Aynı zamanda best rating ve best pot ratingler yanlış geliyor

sürüm xe rc2

cengavs
01.Ocak.2008, 06:02
programı indirdim bir yere mi atıcaz yoksa her seferinde açıp oyuncu ismimi gireceğiz yardım bekliyorum

alisefer
01.Ocak.2008, 10:56
programı indirdim bir yere mi atıcaz yoksa her seferinde açıp oyuncu ismimi gireceğiz yardım bekliyorum

programı biryere atmıyorsun...calıstırıp save dosyanı load ediyosun...sonra oradaki kriterleri ayarlayıp arama yapıyosunn...

lgursugur
01.Ocak.2008, 18:50
arkadaşlar açamadım bir türlü yukardaki çözümler sorunu degiştirmedi compress saved games diyor ne yapmam lazım

Çözüm : yaptım arkadaşlar oyunun içerisinden kayıtlı oyunları sıkıştır seçenegini kaldırdım ve oyuna girdim.sonra save ettim ve genie scout'u çalıştırdım

guarin14
01.Ocak.2008, 19:37
arkadaşlar açamadım bir türlü yukardaki çözümler sorunu degiştirmedi compress saved games diyor ne yapmam lazım

Çözüm : yaptım arkadaşlar oyunun içerisinden kayıtlı oyunları sıkıştır seçenegini kaldırdım ve oyuna girdim.sonra save ettim ve genie scout'u çalıştırdım

aynısı bende de oluyor:uzgun:

salihsacma
01.Ocak.2008, 22:09
ya ben çalıştırdım. 9.02 için ama bu sale fiyatlar yanlış geldi. Aynı zamanda best rating ve best pot ratingler yanlış geliyor

sürüm xe rc2

evet bunlarda genelde program çok yanılıyor

alisefer
02.Ocak.2008, 08:19
aynısı bende de oluyor:uzgun:
arkadas cevabını vermiş yukarıda:

oyun ayarlarından kayıtlı oyunu sıkıstır seceneginin işaretini kaldırın..

eleftropoulos
04.Ocak.2008, 06:38
[quote=alisefer;1334574]http://img362.imageshack.us/img362/470/adszhk7.png
arkadaşlar genienin bi dosyası daha var ca ve pa larıda içeren onu buldum yükledim langue hatası aldım üst resimdeki olayı yaptım tamamen açıldı oynuyorum şu an bide ondan deneyin bakalım dosya burda..

http://www.dosyadepola.com/download.php?file=243fm_genie_scout_2009_xe.zip

younglions
04.Ocak.2008, 23:07
Teşekkürler..

Smasher
05.Ocak.2008, 06:25
arkadaşlar ben yeniyim yeni başladım oyuna yardımcı olmanızı diliyorum.Bu kadar kişi ilgi gösterdiğine göre bu program faydalı bişey..Ne işe yarıyor biraz bilgi vermeniz mümkünmü acaba.

patriot45
09.Ocak.2008, 07:56
bende bu hatayı veriyor ne yapmalıyım the save game is compressed
Uncheck'compres save games' option in the preferences , save game and try again.

KaPaLı
09.Ocak.2008, 08:25
bende bu hatayı veriyor ne yapmalıyım the save game is compressed
Uncheck'compres save games' option in the preferences , save game and try again.

Kayıtlı Oyunu açın

Preferences seçeneğini açtıktan sonra Compress save Games yanında bulunan onay kutusunu kaldırın. Save game yapıp tekrar deneyin.

patriot45
09.Ocak.2008, 19:47
Kayıtlı Oyunu açın

Preferences seçeneğini açtıktan sonra Compress save Games yanında bulunan onay kutusunu kaldırın. Save game yapıp tekrar deneyin.
dostum çok sağol ya teşekkür ederim...

cartmavi
15.Ocak.2008, 00:42
şimdi arkadaşlar hepsini çözdüm herşey oluyor oyunum orjinal bu sell value ları doğru bilecek olan başka scout varmı ?

cartmavi
15.Ocak.2008, 00:52
az önce bir yabancı siteden okudum scoutta genelde euro üzerinden hesaplarmış cristiano ronaldoya 55 milyon euro sale value yazıyordu 56 verdim kabul etmedi ama :)

Redrum
15.Ocak.2008, 01:07
az önce bir yabancı siteden okudum scoutta genelde euro üzerinden hesaplarmış cristiano ronaldoya 55 milyon euro sale value yazıyordu 56 verdim kabul etmedi ama :)
pound sterling olarak hesaplar.

fatihresat
11.Şubat.2008, 00:01
ya bu yukardaki resme nasıl ulaşacam options menüsüne ben açıyorum proğramı options menüsü yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tamam buldum arkadaşlar

ctrl+o

hafiz
28.Şubat.2008, 02:15
9.3'te hata veriyor scout.
Çalışmıyor.

BeeTLeJuiCe
28.Şubat.2008, 02:16
9.3.0 ile uyumlu değil ondan hata veriyor.
9.3.0 versiyonunun çıkmasını beklemekten başka çözümü yok.

mgokalparslan
28.Şubat.2008, 02:20
tam emin değilim ama 903 te oyunu kurduktan sonra oyunu bilgisayardan silip tekrar kurun.sonra 902 patch i kurunca çalışır.ama zahmetli bir iş.

mgokalparslan
28.Şubat.2008, 04:01
tam emin değilim ama 903 te oyunu kurduktan sonra oyunu bilgisayardan silip tekrar kurun.sonra 902 patch i kurunca çalışır.ama zahmetli bir iş.

Şimdi denedim,olmuyor.artık yeni versiyonun çıkmasını bekleyeceğiz.

kareem1987
28.Şubat.2008, 11:11
denedim scout 9.3 ile uyumsuz.neyse yenisini bekleyeceğiz artık.sağlık olsun.teşekkürler paylaşım için...

eleftropoulos
01.Mart.2008, 22:12
http://uploaded.to/?id=7p3jdf (v9.3.0)

buyrun arkadaşlar çıkmış bir tane indirdim açıldı bende oldu... sizler için upload ettim umarım herkeste açılır.. iyi oyunlar....

uaemrah
03.Mart.2008, 00:07
http://uploaded.to/?id=7p3jdf (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fuploaded.to%2F%3Fi d%3D7p3jdf)

buyrun arkadaşlar çıkmış bir tane indirdim açıldı bende oldu... sizler için upload ettim umarım herkeste açılır.. iyi oyunlar....

teşekkürler arkadaşım...çalışıyor (v9.3.0)

33avci33
04.Mart.2008, 05:44
http://img10.imageshack.us/img10/1142/adszlis.th.jpg (http://img10.imageshack.us/my.php?image=adszlis.jpg)

bu hatayı verio yaw

BeeTLeJuiCe
04.Mart.2008, 05:50
Kırmızı kutu içine aldığım yerdeki tiki kaldır sonra oyunu tekrar kaydedip genie'de açmayı dene düzelecektir.

http://img528.imageshack.us/img528/7370/adszmts.jpg

33avci33
04.Mart.2008, 06:05
eyw kardeşim saolasn oldu valla tşkrler

narakan1969
19.Temmuz.2009, 15:53
Çok teşekkürler sorunsuz çalışıyor :)

aykut_gencfb
19.Temmuz.2009, 18:51
1-arkadaşlar scout özelliklerinde buying players diye bir özellik var(genie scout kullananlar bilirler).

2-oyun içerisinde gereksiz oyucuları kulüblere öner seçeneğinin yanında scoutlardan biri var

şimdi bu iki özelliğin birbiriyle alakası var mı?yani oyuncuyu kulüblere öner dediğimizde oyunucuyu‚seçtiğimiz scout mu diğer kulüblere öneriyor ve buying players özelliği iyi olursa oyuncuya teklif gelme olasılığı daha da mı yükseliyor?

Muwin
22.Temmuz.2009, 22:32
LİNKLER UÇMUŞŞ:uzgun:

BaFraLı
22.Temmuz.2009, 22:56
Upload ettim bendekini FM Genie Scout 2.0

http://rapidshare.com/files/258769334/Mini-Scout_2.0.zip.html

Norm
24.Temmuz.2009, 20:42
9.0.1 veya 9.0.2 veya 9.0.3 için oluyormu o link Togiii?

guarin14
01.Ağustos.2009, 21:33
Ben yeni nidirdim fakat oyuncuların PA ve CA'sında 0 yazıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

elano54144
13.Ağustos.2009, 20:06
eyw kardeşim saolasn oldu valla tşkrler

http://img10.imageshack.us/img10/1142/adszlis.th.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg10.imageshack.u s%2Fmy.php%3Fimage%3Dadszlis.jpg)

bu hatayı verio yaw

aynı hatayı bende de veriyor arkadaş resim içinde çözümünü göstermiş ama resim açılmıyor bir yardım etseniz güzel olurdr

Oghuse
13.Ağustos.2009, 20:16
Oyun ayarlarından Compress Save Game(Türkçesi kayıtlı oyunun sıkıştırılması gibi bişe) seçeneği seçilidir onu kaldırıp oyunu tekrar save edin açıklacaktır.

oskis
13.Ağustos.2009, 20:22
açtim bi sorun yok adam seçtim yada takim peki özelliklerini nasil ayarlicam yani degiştircem bulamamdim bi türlü yardim edermisniz

Oghuse
13.Ağustos.2009, 20:38
Genie'den oyuna müdahele edemezsiniz. Editör programı ile bu dediğiniz olur Real Time Editor mesela..

oskis
13.Ağustos.2009, 20:43
Genie'den oyuna müdahele edemezsiniz. Editör programı ile bu dediğiniz olur Real Time Editor mesela..
onu ypcam ama dotefx3 sp1 direk link silinmiş yani microfost tan olmuyor bşka link warsa werebilirmisiniz acaba rapid olabilr sadece update sini werin yeter

eyalcin
09.Eylül.2009, 01:42
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/Ads%C4%B1z.pnghttp://img90.imageshack.us/img90/7756/adszvv.png (http://img90.imageshack.us/i/adszvv.png/)

normalde açılıyordu hiç bir problem yoktu. ancak bir gün böyle bir ekran geldi. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

0Zan Bey
09.Eylül.2009, 12:33
Teşekkürler..