PDA

View Full Version : fm 2009´u acarken hata verıyor

tmrgms
13.Aralık.2007, 05:13
oyunu yukledım oyunu acmak için masa ustundeki fmnın ikonuna tıkladım karşıma ( Cannot run game:Failed to set up graphics system) dıye yazan hata cıkıyor.Ne yapmalıyım

nimloth666
13.Aralık.2007, 06:51
Dostum benim de açılırken hata yapıo ve açmıyo, arkadaş gittim arktan aldım cdyi bi daha kurdum aynı sorun, yha şunu yükleyip oynayanlar bi göstersin bu kadar hata vermesi normal değil, yha SI in beceriksizliği ya da öyle bi program yazıyolar yapıyolar ki anormal yollardan yükleniyo oynanıyo...

Arkadaş ben başka hiç bi oyunda görmedim yha, yok gitcen dosyayı silcen yok gitcen şunu şuraya kopyalican yok şunun üzerinden sağ tıkla özellikleri oynican....

Ohoo ölme eşşeğim ölme, ben buna harcadıım wakti dersime harcasaydım ingilizce profu olmuştum...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Adam gibi oyun çıkarsalar kesin başlarına bişiler gelir...

El Barto
13.Aralık.2007, 21:35
Demo için böyle bir konu vardı ona bir göz atmanızı tavsiye ederim.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=68754&highlight=fm.exe+hata

Ekran kartınıozın sürücülerini güncellemeyi deneyerek deneyin.

tmrgms
13.Aralık.2007, 22:09
kardesim ekran kartının enson surumunu yukledım olmadı benım ekrankartı 128 oldugu için olabılır mi?

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Aralık.2007, 22:23
Ekran kartının düşük olduğundan kaynaklanıyor.

El Barto
13.Aralık.2007, 22:23
Muhtemelen ondan olabilir ekran kartınız desteklenmiyorsa oyun tarafından bu yüzden açamıyor olabilirsiniz. Kesin birşey söyleyemiyorum ama muhtemelen bu yüzdendir.

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Pek bağlayıcı değil ama bu site sayesinde oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağın, çalıştıramazsan neden çalıştıramayacağınıu test eden bir sistem var istersen dene.

kraldinho
14.Aralık.2007, 04:20
Arkadaşlar Bnde Unable To Find Some Essential Data.............................................. ........................ Hatasi Verio Yardimci Olun Lütfen

El Barto
14.Aralık.2007, 04:23
Arkadaşlar Bnde Unable To Find Some Essential Data.............................................. ........................ Hatasi Verio Yardimci Olun Lütfen

oyun yüklenirken hata oluşmuş gibi. Kaldır tekrar yükle.