PDA

View Full Version : Sercan'a Arsenal Takibi

pegahmet10
14.Aralık.2007, 01:01
İngiliz kulübü Arsenal'in yetkilileri, Bursasporlu oyuncu Sercan'ı izlemek için Bursa'ya geldi. Arsenalli yetkililer, maçı VIP tribününden takip etti.

Maça ilk 11'de başlamayan ancak oyuna son bölümlerde dahil olan Sercan Yıldırım, takımına galibiyeti getiren golü attı..

kaynak:ajansspor

Fernando Gago
14.Aralık.2007, 02:59
Arsenal herhangi bir Avrupa klübü değil orada kendini çok iyi yetiştirir bu transfer Türk futbolu adına çok yararlı olur

Addolorato
14.Aralık.2007, 03:06
Acaba Hangi Maçı Takip Ettiler Merak Ettim. Neyseki golünü atmış gözüne girmiştir gözlemcilerin.

Memedov
14.Aralık.2007, 03:08
Acaba Hangi Maçı Takip Ettiler Merak Ettim. Neyseki golünü atmış gözüne girmiştir gözlemcilerin.

Bugün oynanan Bursaspor-Trabzonspor maçı.

Sercan 1-2 sene daha Bursa´da oynayıp, yurtdışına gitmelidir bencede. Arsenal gençlere önem veren bir takım Sercan için iyi bir fırsat olacaktır diye düşünüyorum.

PesimiSTyLa
14.Aralık.2007, 03:08
Trabzon macı Eralp. Umarım gider. Gunners kendini geliştirebilecegi en iyi kulüp.

Crocodile1963
14.Aralık.2007, 03:15
Sadece trabzon maçı ile değil oynadıı genç milli takımlarda da sürekli takip ediliyor.

JunkChorn
14.Aralık.2007, 04:05
Eğer hakkaten talip ise saniye düşünmesin.

IcedEarth
14.Aralık.2007, 16:42
Bana göre Sercan o kadar da iyi değil gibi. Ama yaşı da genç. Basın uydurması olabilir, ama olmayabilir de. İlginç bir durum. Eğer teklif varsa, ki hiç sanmıyorum olduğunu, bavulunu toplamaya başlasın bile. Arsenal'de oynamak herkese nasip olmaz.

bursa_mc
14.Aralık.2007, 19:30
Sercan Yıldırım bu sezon sözleşmesini 5 yıl daha uzattı..

barahir
14.Aralık.2007, 20:20
İstediği kada uzatsın, Parayı veren düdüğü çalıyo..

World Hollow o1
14.Aralık.2007, 20:27
Caner Erkin gibi tutturusa ne mutlu.

Adamı İngilizler izlemiş Türk oyuncu gidecek diye sevinceğin yere, TS maçını açıyorsun buraya. (:

bugra 1905
14.Aralık.2007, 20:48
Sercan İçin Bu Transfer Çok İyi Olur Arsenal Gibi Bir Takımda Kendini İyi Geliştirir Sercan İçin Diyeceğim Umarım Bu Futbolunu Sürdürür Ve Gelecekte Milli Takımını Vazgeçilmez Forveti Olur

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2007, 21:38
Konunun başlığı ile alakasız mesajlar silinmiştir.Bu konuda daha dikkatli olursanız sevinirim..

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2007, 21:40
Arsenal'in takip etmesi normaldir.Zira adamlar dünyanın her yerindeki genç yetenekleri takip ediyorlar.Umarım Sercan'ı beğenirlerde Sercan gibi yetenekli bir gencimiz kendisini daha çok geliştirme şansı bulur.Türkiye'de kaldımı gençlerimizin hep yerinde saydıkları çok açık bir şekilde ortada maalesef..

enforcer
14.Aralık.2007, 21:55
genelde gözüne kestirdikleri ismleri 7-8 aydan aşağı izlemiyor adamlar hatta işi sıkı tutup antremanları bile izlemeye gayret ediyorlar... eğer birkaç sene daha türkiye'de kalacaksa kendisini sadece futbol alanında değil dil-kültür olarak da geliştirmeli...

Nocna Mora
14.Aralık.2007, 21:57
Umarım bir salaklık edip Bursa'da kalmaz :) Eğer kalırsa kendine yazık eder...

bursa_mc
15.Aralık.2007, 05:25
Bence en azından kiralanabilir..Bu sayede Bursaspor'da para kazanır..

deniz.91
15.Aralık.2007, 20:53
Bence arsenale şimdiden satıp bursada bu sezon kirlaık oynasa iyi olur

TR.CaPTaiN
15.Aralık.2007, 23:56
"Fenerbahçe’ye giderim"

Devre arası transferinin gözde isimlerinden Sercan Yıldırım, Radyospor’a konuştu. “Aydın Cingöz ile Gündem” programına katılan genç golcü, transferinden, Trabzonspor’a attığı ofsayt gole ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Sercan, “Kulübümün maddi menfaatleri için Fenerbahçe’ye giderim” dedi.

“TECRÜBEYE İHTİYACIM VAR”

Daha iyi olmak için maç tecrübesine ihtiyacı olduğunu söyleyen Sercan, “18 yaşındayım, inişli ve çıkışlı zamanlarım oldu. Sezona yeni alıştım.25 maçlık bir süper lig deneyimim var. Baktığınız zaman Mehmet Yıldız’ın, Gökhan Ünal’ın maç sayısı 75-80 civarında” dedi.

“MARADONA DA ELİYLE ATMIŞTI!”

Trabzonspor’ maçında gol atmayı çok istediğini söyleyen genç golcü, ofsayt tartışmalarına ilişkin ilginç bir benzetme yaptı: “ Maradona’da eliyle gol atarak, İngiltere’yi şampiyonluktan etmişti. Hakem hataları oluyor, herkese saygı duymak gerekiyor. Trabzonspor maçında gol atmayı çok istemiştim ve golü atıp takımıma üç puan kazandırdığım içinde çok mutluyum.”

“ARSENAL’DE OYNAMAK ÖNEMLİ”

Transferine ilişkin soruları da yanıtlayan Sercan Yıldırım, Arsenal’in kendisini Trabzonspor maçında izlediğini bildiğini belirterek, Fenerbahçe’ye transferine ilişkin çok çarpıcı bir açıklama yaptı: “ Arsenal’ın beni izleyeceğini duymuştum. Avrupa’da oynamak istiyorum ve bu her futbolcunun hayalidir. Arsenal’e gitmek ve orada forma giymek tabi ki önemli. Bursaspor ile 2011 yılına kadar mukavelem var. Her şey başkanımıza bırakıyorum. İngiliz kulüpleri ile menajerim arasında görüşmeler oldu.Transferimde Bursaspor’un menfaatleri dışında hareket etmiyorum. Bursaspor’a maddi ve manevi bir kazanç sağlayacaksam Fenerbahçe’ye giderim. Her zaman kulübümün menfaatlerini düşünerek hareket edeceğim, eğer kulübüm kazanacaksa Fenerbahçe’ye giderim.”

Sercan Yıldırım, son olarak örnek aldığı gölcülerin başında Semih Şentürk, Ümit Karan ve Hakan Şükür olduğunu söyledi.

ERCİYAS: “EN CİDDİ TALİP FENERBAHÇE”

Bu arada Sercan Yıldırım’ın transferine ilişkin bir açıklamada oyuncunun menajeri Efgan Erciyas’tan geldi. D Spor’a konuşan Erciyas, Fenerbahçe’nin Sercan ile çok ciddi bir şekilde ilgilendiğini söyledi. Erciyas, Arsenal’in Sercan Yıldırım için çok olumlu bir raporu olduğunu da sözlerine ekledi. Erciyas şöyle konuştu:

“ARSENAL İKİ YILDIR SERCAN’I İZLİYOR”

“Arsenal Tektik Direktörü Arsen Wenger’in yardımcısı Francesko, Sercan’ı izlemeye iki hafta önce de geldi. İki yıldır Sercan’ın takip ediyorlardı ama son dönemde daha yakın bir şekilde Sercan’ı izliyor ve olumlu rapor veriyorlar. Sercan Yıldırım, şu anda Arsenal’ın takip ettiği oyuncuların başında geliyor. Resmi olarak Arsenal’an Bursaspor’a gelişme bir teklif yok. Arsenal dışında PSV, Rubin Kazan gibi Avrupa’dan bir çok takım Sercan’ı uzun süredir takip ediyorlar.”

“GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ DA İSTİYOR”

“Sercan Burasaspor’un sözleşmeli oyuncusu. Bursaspor ile anlaşma yapılırsa Sercan transfer tercihini kullanacak. Türkiye’de Sercan için en ciddi şekilde ilgilenen takım Fenerbahçe. Eğer Türkiye’de transfer yaparsa Fenerbahçe bir adım önde. Fenerbahçe’nin yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş’ta Sercan ile ilgileniyor.”

SERCAN’A KARŞILIK ÖNDER VE CAN

Öte yandan Sercan’ın transferine ilişkin Radyospor’a ulaşan bilgilere göre genç oyuncu devre arasında Fenerbahçe’ye gitmek için anlaştı. Bu transferin gerçekleşmesi için iki kulübün anlaşması bekleniyor. Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar’ın “Sercan eğer Fenerbahçe’ye giderse, biz de Fenerbahçe’den Önder Turacı ve Can Arat’ı alalım” şeklinde yönetime görüş bildirdiği öğrenildi.

Aydın Cingöz / radyospor.com

RaSenGan
16.Aralık.2007, 00:03
Her ofsayttan,elle vs. golü atan Maradona'da atmıştı derse işimiz iş.(:

goosfraba
16.Aralık.2007, 04:59
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70454