PDA

View Full Version : Konyaspor Transfer Haberleri

goosfraba
16.Aralık.2007, 04:48
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/_team_headers/takim_kolaj_konyaspor.gif (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=21)

KaF KeF
20.Ocak.2008, 23:05
Konya'da Poljak imzaladı !..

Konyaspor, Norveçli futbolcu Branimir Poljac ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Konyaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Mustafa Düzkaya, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde, ara transfer döneminde ilk imzayı Poljac'a attırdıklarını söyledi.

Düzkaya, Poljac'ı uzun süre izlediklerini, tesadüfen denemeye almadıklarını belirterek, ''Poljac takımla birlikte yaklaşık 15 gündür antrenmanlara çıkıyordu. Teknik heyetimizin olumlu rapor vermesi üzerine kendisiyle sözleşme imzaladık. Gelecek vaat eden bir oyuncu. Konyaspor'a uzun yıllar katkı sağlayacağını düşünüyoruz'' diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ve 2-3 oyuncu ile görüşmelerin son aşamada olduğunu ifade eden Düzkaya, Ayman transferinde olumlu gelişmeler yaşandığını ve bu transferi sonlandırmak istediklerini belirterek, ''Serhat Akın'ı da kadromuza katacağız'' dedi.

Norveçli futbolcu Poljac da yaklaşık 15 gündür takımla birlikte çalışmalara katıldığını ve bu süre içerisinde çok iyi arkadaşlıklar edindiğini belirtti.

Uyum sorununu kısa sürede atlatarak takıma katkı sağlamak için elinden geleni yapacağını kaydeden Poljac, Türk futbolunu Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın Avrupa'daki başarılardan tanıdığını ve Norveç ligine göre çok daha zorlu bir lig olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Poljac, kendisini 2,5 yıllığına Konyasporlu yapan imzayı attı.

TR.CaPTaiN
21.Ocak.2008, 04:01
Serhat Akın Konya'da

Konyaspor, uzun süredir görüşmelerini sürdürdüğü Serhat Akın ile prensipte anlaşma sağladı. Tecrübeli oyuncunun bugün akşam saatlerinde Konya'ya gelmesi bekleniyor.

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bünyamin Sarıtaş, Serhat Akın ile prensipte anlaşmaya vardıklarını söyleyerek, "Serhat Akın ile her konuda anlaştık. Bursaspor ile anlaştığı yönündeki haberler doğruyu yansıtmıyor. Zaten kendisi de akşam saatlerinde burada olacak. Önümüzdeki günlerde Serhat Akın bizimle sözleşme imzalayarak antrenmanlarımıza çıkacak" şeklinde konuştu.

İHA

GeNç KaRTaL
21.Ocak.2008, 18:36
Serhat Akın'da artık klasik göçebe takılan türk futbolcusu kategorisine girdi..

Varonil
21.Ocak.2008, 19:39
Serhat Anderlecht'de olduğu dönemde yeteneğinin üzerine koyamadı,çalışacağına kendini daha da köreltti.Artık Anadolu'yu dolaşan futbolcular kervanına takılacaktır..

Karlshure-->Fenerbahçe-->Anderlecht-->Kocaelispor-->Konyaspor

Bordo61Mavi
22.Ocak.2008, 04:04
Devre arasında Norveçli oyuncu Branimir Poljac ve Serhat Akın ile sözleşme imzalayan Konyaspor, Bülent Bölükbaşı ve Ayman transferlerinde de mutlu sona ulaştı.

Kocelispor'da serbest kalan 33 yaşındaki Bülent Bölükbaşı'nın akşam Konya'da olması beklenirken, bu futbolcunun yarın sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Diğer taraftan 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Ayman Abdelaziz'in de yarın Konya'da olması bekleniyor.

Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bünyamin Sarıtaş, Bülent Bölükbaşı ve Ayman ile prensipte anlaştıklarını söyleyerek, "Bu akşam Bülent Bölükbaşı Konya'da olacak. Yarın bir aksilik olmazsa kendisiyle sözleşme imzalamak istiyoruz. Diğer taraftan ise Ayman'ın da yarın Konya'da olmasını bekliyoruz. Ayman ile de önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacağız. Takımımıza gerekli takviyeleri yapıyoruz. Umarım ikinci yarıda çok daha başarılı bir Konyaspor izleyeceğiz" dedi.

Kasap Playmaker geri dondu :D

TR.CaPTaiN
29.Mayıs.2009, 16:57
Konyaspor'da F.Bahçe maçının ardından Konya'ya dönmeyen ve takımla birlikte çalışmalara katılmayan Fahri Tatan, 25 Mayıs'ta sözleşmesinin feshini Futbol Federasyonu'na verdiğini söyledi.

Tatan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Konyaspor'dan 8 aydır bir kuruş para alamadığını, 33 maçtır maç başı paralarının ödenmediğini ve diğer takım arkadaşlarının da aynı durumda olduğunu belirtti.
Bunun üzerine 1 ay önce kulübe Federasyon aracılığıyla ihtar çektiğini dile getiren Tatan, ''İhtarnamede 'Eğer bir aya kadar paramı ödemezseniz, sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkım var' diye bildirdim. Ancak kimse dikkate almadı. Ben bunu daha önce de yapardım. Ancak, kendi adamlığım ve insanlığım nedeniyle fedakarlık yaparak bu zamana kadar bekledim'' dedi.
Ödemenin yapılmaması üzerine yasal haklarını kullandığını ifade Tatan, şunları kaydetti:
''İkinci yarının başlamasıyla birlikte ortada hiçbir neden yokken kötü performanstan dolayı kadro dışı kaldım ve iki ay toprak sahada PAF takımla antrenmana çıktım. Bir Allah'ın kulu beni aramadı. Beni affettiler. İkinci yarı oynadığım maç sayısı 4-5. Ben kadro dışı bırakıldığımda takım arkadaşlarımı yalnız bırakmıyordum da, 33 maçtır para alamadığım için antrenmanlara çıkmadığımda mı takımı yalnız bıraktım? Kulüp kendisini haklı göstermek için bunu yapıyor. Ben Fenerbahçe maçının ardından 25 Mayıs itibariyle sözleşmemin feshini Futbol Federasyonu'na verdim. Artık Konyaspor'un futbolcusu değilim. Ceza keseceklermiş, hiçbir yasal hakları yok. Şu anda bonservisi elinde bir futbolcuyum. 8 aydır maaş almayan bir futbolcunun da bonservisini eline almasından doğal bir şey olamaz.''

Tatan, ligin bitmesiyle birlikte paralarını alamayan futbolcuların da Futbol Federasyonu'na başvurup sözleşmelerini feshedeceklerini savundu.

AA