PDA

View Full Version : Var mı böyle bir şey?

realbeck
16.Aralık.2007, 21:58
buda mı başımıza gelcekti..middlesbrough man.city fa cup finali oynuyorum..maç uzatmalara gitti golsüz beraberlik devam etti.ve penaltılara kaldı.penaltı kullanacak oyuncularımı seçmemi istedi seçtim ve tamam dedim.penaltılar bi anda bitti ve 106. dk da gol oldugunu yazdı ve finali kaybettim..ama maçın tekrarını izlemeye kalktıgımda penaltıları oynadıgımı gösterdi

http://img216.imageshack.us/img216/7365/fmdt5.jpg

http://img367.imageshack.us/img367/1523/fm2kn0.jpg

ommix
16.Aralık.2007, 22:03
:D valla çok ilginç bi durum

realbeck
16.Aralık.2007, 22:05
2. resime bakarsanız 106. dk da olan golün alt cetvelde olmadıgnıda göreceksiniz..

Melekovic
16.Aralık.2007, 22:06
Bu görüntüyü hemen maçtan sonra mı aldın yoksa yarım sezon ilerledikten sonra mı?2 farklı tarih kafamı karıştırdı.

Acaba penaltılarda sen kazansan sonuç ne olacaktı ? :D:D:D

realbeck
16.Aralık.2007, 22:17
Bu görüntüyü hemen maçtan sonra mı aldın yoksa yarım sezon ilerledikten sonra mı?2 farklı tarih kafamı karıştırdı.

Acaba penaltılarda sen kazansan sonuç ne olacaktı ? :D:D:D

abi resmi upload yapmaya çalışıyodum ama göstermiyordu.yine deniyim dedim bu sefer gösterdi..sezona devam ettim onun için farklı tarihler..penaltılarda ben kazansam nolacak bilmiyorum valla.deli etti beni ama..ben penaltıları beklerken bi an oyun oldu bittiye geldi.maçın tekrarını izledim penaltılar olmuş ama dk 106 da golde olmuş..karışık bir durum imkanım olsa oyun yapımcılarına gönderecem oyunumu belki örnek teşkil eder bazı şeylerde:D

Melekovic
16.Aralık.2007, 22:20
Senin yerine açarım konuyu bakalım ne diyecekler sigames'te? :D:D:D

Hoş olmuş ama.Şimdiye kadar ki oyunun en ilginç görüntüsü bu.Sanki penaltılar atıldıktan sonra pardon siz gol atmıştınız dalgınlığıma gelmiş gibi olmuş :D:D:D

realbeck
16.Aralık.2007, 22:23
Senin yerine açarım konuyu bakalım ne diyecekler sigames'te? :D:D:D

Hoş olmuş ama.Şimdiye kadar ki oyunun en ilginç görüntüsü bu.Sanki penaltılar atıldıktan sonra pardon siz gol atmıştınız dalgınlığıma gelmiş gibi olmuş :D:D:D

abi mümkünse aç..istediğin ss varsa onlarıda yollarım ama belki nasıl eziyet çektiğimizi görürler:D

Melekovic
16.Aralık.2007, 22:27
Açıyorum şimdi.Bu iki resim yeter zaten :D:D:D

realbeck
16.Aralık.2007, 22:28
Açıyorum şimdi.Bu iki resim yeter zaten :D:D:D
abi link verirsen sevinirim:)

Melekovic
16.Aralık.2007, 22:40
Abisi sende oyunun save i var mı? istiyorlar da kontrol için.ilgilerini çekti :D:D:D

realbeck
16.Aralık.2007, 23:16
sports intractive i dumura uğrattım:icon_razz:

baristayfur
17.Aralık.2007, 01:57
aynı olay bendede olmuştu.galatasarayla yeni kariyer açmıştım. Süper Kupada Kayserispor maçı vardı. maç berabere bitti penaltılar oldu.penaltılar bi anda geçti aynı arkadaştaki gibi.maçı kayseri aldı gösterdi oyun bitimindede..

sakary Ali
17.Aralık.2007, 02:45
ne dedi Sigames?

Universal
17.Aralık.2007, 02:47
Baba Hamdi. Link'i verebilir misin?. :) Merak etim yazılanları. =)

Melekovic
17.Aralık.2007, 03:06
Batucum maçın görüntülerini ftp ye yükler misiniz dedi.Sonrada teşekkürler dedi.Bir daha da ses çıkmadı bilemiyorum ne diyecekler.İncelemede şu an :D:D:D

http://community.sigames.com/showthread.php?p=2302013

YozGatGFB66
17.Aralık.2007, 03:34
Harbi den Cok tatLi bi bug ya :Pp

sentugo
17.Aralık.2007, 04:14
Açıkçası sigames biraz kot oldu :D

El Barto
17.Aralık.2007, 04:18
herşeyi ftp'ye yükletiyorlar zaten :D Ama birşey oldugu yok. :)

aliCHaN_FM
17.Aralık.2007, 18:39
Neler oluyo böyle ya bu oyun iyice sapıttı artık oynayasım gelmiyo artık

Melekovic
17.Aralık.2007, 18:46
Evet Emrecim.Ftp'deki maçları izledim bazılar süper :D:D:D Ama çoğuna yanıt yok :D:D:D

El Barto
18.Aralık.2007, 04:29
Evet Emrecim.Ftp'deki maçları izledim bazılar süper :D:D:D Ama çoğuna yanıt yok :D:D:D

ftp'yi arada temizliyorlar utançtan heralde ilk zamanlar hepsi duruyordu çarşaf çarşaf hatalo oyunlar maçlar vs. :)

xxvolkan09xx
18.Aralık.2007, 19:58
ayni hata baska birindede cikmis :D
http://community.sigames.com/showthread.php?t=81657

Papi44
18.Aralık.2007, 20:05
Yazılanların Hiç Birinden Çakmıyom Ben :D

xxvolkan09xx
18.Aralık.2007, 20:15
Yazılanların Hiç Birinden Çakmıyom Ben :D
adam 117 dakikada gol atmis ama mac penaltilara gitmis :D

dikkatimi ceken bu hatanin sirf FA cupda olmasi, sigamesin forumuna yazanda FA kupasinda olmus realbeckdede aynen FA kupasinda olmus :icon_confused:

Papi44
18.Aralık.2007, 20:16
adam 117 dakikada gol atmis ama mac penaltilara gitmis :D

dikkatimi ceken bu hatanin sirf FA cupda olmasi, sigamesin forumuna yazanda FA kupasinda olmus realbeckdede aynen FA kupasinda olmus :icon_confused:

O Zman FA Cup da sorun vardır :D

realbeck
18.Aralık.2007, 22:16
ayni hata baska birindede cikmis :D
http://community.sigames.com/showthread.php?t=81657

ondan da maçın save ni isterler üzerine teşekküer ederler sonra hiç birşey olmamış gibi yola devam ederler:)

CheD EvanS
18.Aralık.2007, 22:49
Bunlar yamayı nasıl 2-3 gün içinde çıkarıcaklar çok merak ediyorum oyun hata dolu , bu kadar hatayı oyunu çıkartmadan önce görmedilermi oda ayrı bir tartışma konusu tabikii , herneyse bunun gibi bi sürü hata dolu umarım o FTP deki dosyalar üzerinde inceleme yapıyorlardır..hayırlısı olsun , 9.2 yi beklemedeyim büyük bir umutla..

Melekovic
18.Aralık.2007, 23:50
bir tane bug gördüm tam bomba :D:D:D

Çocuk Reading'i almış. Euro Cup ilk tur eleme grubunda Tb takımı ile maç yapıyor TB takımı ile rövanş maçı yapmadan yine arada ilk tur öneleme maçı diye Zeta takımıyla maç yapıyor :D:D:D

Olay burada da bitmiyor 2. ön eleme turu kuraları önceden belli olan Sloboda takımı ama bu çocuk iki takımı yenip bir turgeçtikten sonra bu sefer ikinci tur öneleme turunda hem Sloboda ile karşılaşıyor ,o sırada bir çekim daha oluyor bir de Metalurgs'la karşılaşıyor ve de yine ikinci tur öneleme grubu. :D:D:D

Ve çözüm için önden bir şaşkınlık ardından da maç dosyasını ekler misiniz yanıtı geliyor sonra o da kesmiyor save dosyasını da istiyorlar :D:D:D

Bu oyunu test edenleri ayakta alkışlamak lazım. O kadar güzel bir yalan yanlış test politikasıyla çıkmış ki oyun ,herkeste farklı farklı hatalar başgösteriyor.Hatta hatalar bir orjinal cdden başka bir orjinal cdye göre de farklılık gösteriyor.Bunu becerebilmek de büyük bir başarı ,kutlamak lazım :D:D:D

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 00:45
bir tane bug gördüm tam bomba :D:D:D

Çocuk Reading'i almış. Euro Cup ilk tur eleme grubunda Tb takımı ile maç yapıyor TB takımı ile rövanş maçı yapmadan yine arada ilk tur öneleme maçı diye Zeta takımıyla maç yapıyor :D:D:D

Olay burada da bitmiyor 2. ön eleme turu kuraları önceden belli olan Sloboda takımı ama bu çocuk iki takımı yenip bir turgeçtikten sonra bu sefer ikinci tur öneleme turunda hem Sloboda ile karşılaşıyor ,o sırada bir çekim daha oluyor bir de Metalurgs'la karşılaşıyor ve de yine ikinci tur öneleme grubu. :D:D:D

Ve çözüm için önden bir şaşkınlık ardından da maç dosyasını ekler misiniz yanıtı geliyor sonra o da kesmiyor save dosyasını da istiyorlar :D:D:D

Bu oyunu test edenleri ayakta alkışlamak lazım. O kadar güzel bir yalan yanlış test politikasıyla çıkmış ki oyun ,herkeste farklı farklı hatalar başgösteriyor.Hatta hatalar bir orjinal cdden başka bir orjinal cdye göre de farklılık gösteriyor.Bunu becerebilmek de büyük bir başarı ,kutlamak lazım :D:D:D

:n::n:Bunu bende okudum koptum resmen yaaa..ne kadar hatalı bir oyun yaa bide dediğiniz gibi oyundan oyunada hatalar değişiyor onlarıda kutlamak lazım:D:D:k:

hakanyilmaz1984
19.Aralık.2007, 01:36
Valla Allaha şükür henüz öyle ilginc hata ile karşılaşmadım:D Genel olarak sakatlıklar forvet lerin düsük ortalamaları falan:D Halime sükrediyorum simdi hele Baba Hamdi nin yazdıgı hata tam bomba olmus eleman 4 takım elemiş hepsi de 2. tur:D:D

realbeck
19.Aralık.2007, 07:57
yakında facebookta grup açacam..iddaa ediyorum sigames'e fm 2009 yüzünden söven 1 milyon fmci bulurum diye:)

xxvolkan09xx
19.Aralık.2007, 08:40
yakında facebookta grup açacam..iddaa ediyorum sigames'e fm 2009 yüzünden söven 1 milyon fmci bulurum diye:)

ac abi gercekten :D linkinide buraya yaz 1milyonu geceriz :D

baristayfur
20.Aralık.2007, 00:29

:zuhaha koptum yaa... aç,forumun yarısı direk o grupta:D

Centurion
26.Aralık.2007, 05:00
yükledim, 920,

1. her maç en az 2 sakat..
2. her maç kaçırılan 100 adet gol
3. yıllardır CM/FM oynarım, ilk defa aynı maçta 2 penaltı kaçırdım
4.her maçta 3-4 topum direklerden halen dönmeye devam ediyor
5.rakip 1 yada 2 kez gelebiliyor, öyle net kaleciyle karşı karşıya pozisyonu olmamasına rağmen kesin en az 1 gol yazıyorlar.
6. bu yamayı ve bu yamaya emek veren tüm SI camiasını (bizim türksportalcı çocuklar hariç) ÖPÜYORUM ;)

juanov
26.Aralık.2007, 05:37
2008 de bir hata vardı maçta gol oluyordu ama golleri göstermiyordu alttaki yazılarda üstteki maç sahasında başka maç oynanıyor gibiydi bu da onun gelişmişi sanırım:D