PDA

View Full Version : Neden FM?

sakary Ali
17.Aralık.2007, 03:58
Evet arkadaşlar bir çoğumuz FM yi çok severek oynuyoruz.Peki bu kadar çok ve severek oynamamızın nedenleri neler?FM nin hangi özelliği bizi etkliyor?

Nedvedmania
17.Aralık.2007, 04:03
Bu konudan vardı sanırım :p

Beni gerçekçiliği etkiliyor diyeceğim ama son günlerde çıkan hatalardan dolayı hala FM 09 almadım.

Addolorato
17.Aralık.2007, 04:03
Teknik Direktör olma şansı verdiği için.

Sonra birde cm çok kötüydü bu seneye kadar. Ondan FM.

Centurion
17.Aralık.2007, 04:04
Gerçekçiliği, sürekli kendini yenilemesi (yeni takımları yönetme, altyapıdan çıkan yeni oyuncular, yeni taktikler, yeni başarılar), 3D maç motoru (bende özel bir haz uyandırdı)...

Buradaki çoğu arkadaş benden gençtir, yaşım 35, üniversite yıllarımda CM' oyunundan beri bu oyunu her sene sektirmeden oynarım arkadaşlar..

O zamanlar disket versiyonu vardı :D
6 disket mi neydi oyun, gözüm gibi bakardım disketlere :)

Hepinize bol FM'li günler...

KaF KeF
17.Aralık.2007, 04:04
Genel Kültür,eğlence vs vs

enforcer
17.Aralık.2007, 04:29
bize menejerlik şansı veriyor hayallerimize sanal ortamda ulaşmamıza olanak tanıyor... ama isim olarak neden fm dersen piyasada bir nevi tekel olduğu için başka şansımız yok

El Barto
17.Aralık.2007, 04:30
Sinir olmak için. ;)

noescape85
17.Aralık.2007, 04:54
Lanet olsun içimdeki FM sevgisine :D

zqr
17.Aralık.2007, 05:32
DİGER OYUNLARDA İYİ İSEN HER ZAMAN İYİSİNDİR
AMA MANAJERLikte yapabileceğim her zaman en iyisini yapmaya calışırsın
ben fm özellikle online oynadıgımda aldgım zevki hiçbirseyde almadım arkadasla karsılıklı mac yaparsın en turlu sonuc olabliir diger oyunlarda age of counter vs. iyi isen her zman ezersin veya ezilrsin
üsteki arkadasın dedıgı gıbı bazen de
Lanet olsun içimdeki FM sevgisine :D dersin

xxvolkan09xx
17.Aralık.2007, 08:55
gercekci oldugu icin.. hemde bayaa :D , 2006da basladim oynamaya orda yapilan transferleri fener bir sene sonra yapti özellikle maldonado hic unutmam/unutamam :D

bloodstar
18.Aralık.2007, 01:24
36 saat uyumadan başından kalkmadan ulan bu kez olacak, bu sene mutlaka olacak diye diye sürekli kazanma hırsını bana bulaştıran başka herhangi türde bi oyun olmadığı için :) counter oyna ölür geri dirilirsin, age of oyna adamlar gelir kaleni yıkar bi daha başlarsın dert etmezsin.ama beşikaşlıysan ve galatasaray yada fenerbahçe gelip seni yendiği zaman, vallai billahi bi sonraki maçı sabırsızlıkla beklersin.işte bu yüzden fm :)

baristayfur
18.Aralık.2007, 03:23
36 saat uyumadan başından kalkmadan ulan bu kez olacak, bu sene mutlaka olacak diye diye sürekli kazanma hırsını bana bulaştıran başka herhangi türde bi oyun olmadığı için :) counter oyna ölür geri dirilirsin, age of oyna adamlar gelir kaleni yıkar bi daha başlarsın dert etmezsin.ama beşikaşlıysan ve galatasaray yada fenerbahçe gelip seni yendiği zaman, vallai billahi bi sonraki maçı sabırsızlıkla beklersin.işte bu yüzden fm :)

rock'n coke gibisn katılmak istiorm:icon_biggrin: (şaka tabiki)

dediklerine %3254165412.... katılıorm :) aklımdan geçenlerin tamamını yansıtmışsın..aynende bunun için oynuorm:icon_cool:

El Comandante
18.Aralık.2007, 03:27
Lanet olsun içimdeki FM sevgisine :D

aynen,aynen...:icon_smile:

can777
18.Aralık.2007, 03:39
gerçekçi ve ayrıntılı olması, bir de 2D maç motorunun yapay zekası ...

sertanbaba
18.Aralık.2007, 22:01
süper bir oyun ya oynayınca bırakamıyorsun