PDA

View Full Version : Juventus'un kapanması...!!!

yıldo_23
22.Mart.2006, 19:51
Arkadaşlar belli bi süre boyunca juventusun maçlarını full olarak takip ettim.Juventus hem iç saha maçlarında hemde dış saha maçlarında ibrahimoviç ve del piero(trezeguet)ikilisi top rakip uyncuların ayağına geçtiğinde hemen orta sahanın gerisine kadar gelip orta saha ile aralarındaki mesefayi baya bi azaltıyolar.Bende bunu deniyim dedim ama benim forvet ikilisi hep ilerde kalıyolar.Sizde oyunda bi izleyin juventusu.top rakip oyuncularda olduğu zaman forvet ikilisine dikkatlice bakın.Bu konuda önerilerinizi bekliyorum...

nekop
22.Mart.2006, 19:58
evet hocam bende farketmistim onu ama gercektede öyle zaten:)

yıldo_23
22.Mart.2006, 20:03
tamam da bende aynını oturtmaya çalışıyom.ne yapabiliriz hakkında öneri bekliyom.örn.forvet ikilisinin kapanmaları veya anlayışlarını değiştirme bakımından...

gorkemyilmazkarasu
22.Mart.2006, 21:53
alan daraltmayı sık sık yaparsan olabilir belki

koray_capello
22.Mart.2006, 23:17
forvetlerin mentality sini defansif yaparsan istediğin şey olur..

yıldo_23
24.Mart.2006, 19:00
sağol capello önerin işe yaradı.çok teşekkür ettim kardeşim.ee ne de olsa juventus capello'dan sorulur.:)

barman
24.Mart.2006, 19:53
yaf arkadaşlar bende böyle bir sorun omadı gayet uyumlu oynadılar ve gl kralı olarak ilerlediler.çok büyük başarılara imza attım.bu forvet sayesinde ben forvetin solunda del piero sağında ibrahimoviçi oynattım.herhangi bir sorun yaşamadım yada ben farketmemeiş olabilirim:44: :44:

yıldo_23
31.Mart.2006, 22:24
ben olaya biraz abartı derecesinde dikkat ettiğim için gözden kaçırmamışımdır.çünkü tesadüfen gördüğüm bu durumu juventusun her maçında gözlemledim.her maç içerde dışarda juventusun forveti top rakip takımın ayağındayken hemen orta sahahasına öyle bi yanaşıyolarki sanki ortaha oyuncusular.bu da takım halinde defans yaptıkşlarına bi işaret oluyo.bende bunu her takıma uygulatıyom.gerçekten çok işe yarıyo...

koray_capello
01.Nisan.2006, 00:21
sağol capello önerin işe yaradı.çok teşekkür ettim kardeşim.ee ne de olsa juventus capello'dan sorulur.:)

rica ederim kardeşim..