PDA

View Full Version : En İyiler Listesi Hakkında

MANAGERGFB
19.Aralık.2007, 01:27
Arkadaşlar fm 2009 da benim dikkatimi çeken bir durum var.fenerbahçe ile oynuyorum ve 4.sezonun sonundayım.bu 4 sezonda 4 lig şampiyonluğum 3 türkiye kupası şampiyonluğum ve 3 tane de süper kupa şampiyonluğum var.ama en iyiler listesine baktığımda 1 kupa kazandığımı ve sadece 28 puanımın olduğunu görüyorum.bu neden kaynaklanıyor?sizin başınıza da böyle bir olay geldi mi ve bunun çözümü nedir?
Yardımlarınız için şimdiden teşekürler.

Melekovic
19.Aralık.2007, 01:32
Bazı orjinal oyunlarda o sorun var.Hatta bazılarında hiç göstermiyor geçmiş başarıları.Yeni çıkacak olan yamaya kadar yapacak bir şey yok.

Addolorato
19.Aralık.2007, 01:37
Amma rezil oyunmuş bee.. hata hata hata bitmiyor.. 9.0.2'de ne kadar çözülür bu sorunlar bilmiyorum. Nerdeyse oyunu baştan sona değiştirmeleri gerek.

hakanyilmaz1984
19.Aralık.2007, 01:41
Bu hatalar da güzel olmaya basladı:D Gülüyoruz hic değilse:D Varmı arttıran:D:D
Bence bir anket acılsın en cok hata kimin oyununda varsa ona ''sabır taşı'' ünvanı verilsin:D:D Evet evet bunu sigames forumların da dile getirmeli cünkü bu kadar hataya ragmen hala bu oyun oynanıyorsa insanlar da peygamber sabrı var demektir.

MANAGERGFB
19.Aralık.2007, 01:44
Ben bu oyunu en iyiler listesinde uzun bir kariyerin ardından 1.sıraya çıkmak için oynuyorum.Bu benim için çok önemli bir sorun umarım yamada düzeltirler.Ne hale getirdiler oyunu yazık ya.

Trabzonspor
19.Aralık.2007, 02:00
Oyunda bendede oldu böyle bişe süper ligdeki rekorlar başlıgına bakıyorum ancak hiçbir veriyok bu düzeltilri inşallah yamada

baristayfur
19.Aralık.2007, 03:19
Şu ana kadar okuduğum hatalara hiç yorum yapmıordm ama bukadarıda olmaz artık..eğer oyunda bu bile hatalıysa oyunun düzgün kısımlarının ne önemi kalırki..yazık..oyunu orjinal alanların verdikleri paralara yazık..çok üzülüorm

herkes okadar para verio sabredio beklio,gelen şey ise tam bi facia...

MANAGERGFB
19.Aralık.2007, 06:11
Evet arkadaşım katılıyorum.oyunda o kadar uğraşıp zaman harcayıp kariyer yapıyosun ama managerler listesine baktığında hiç bir şey olmadığın gözüküyor o zaman insan oyundan soğuyor.

MANAGERGFB
20.Aralık.2007, 22:12
Arkadaşlar 2.yamada bu en iyiler listesiyle ilgili sorun çözülmüş mü söyler misiniz?