PDA

View Full Version : Küçük ama önemli bir istek.

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 03:02
Sayın Mustafa Budak ,

Türkçe Fm çalışmalarınızdan ötürü öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum.Sizden küçük bir isteğim olacak..

FM09 - Genel Tartışmalar bölümüne FM09 Türkçe yaması hakkında sabit bir başlık açıp o başlık altında bizi gelişmelerden haberdar edebilirmisiniz acaba?

İyi çalışmalar dilerim..:)

hakanyilmaz1984
19.Aralık.2007, 03:09
Cok güzel olur gercekten:) Sizden de bir noel hediyesi bekliyoruz:p

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 03:12
Valla ben noel hediyesini öncelikle SI Games'ten 9.2 yamasıyla bekliyorum sonrada bi türkçe yama..süper olur valla süper:D

El Barto
19.Aralık.2007, 03:42
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321

Genelde Türkçe yama hakkında bilgilendirmeler bu konu ve ilgili forumlardan yapılıyor.

slxxx
19.Aralık.2007, 06:06
o linktede 2008den maziler var :S

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 06:19
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321

Genelde Türkçe yama hakkında bilgilendirmeler bu konu ve ilgili forumlardan yapılıyor.

Bu verdiğiniz linkte benim istediğim tarzda(Turksportal Masaüstü 2009 Programıyla ilgili) bilgiler yok , forum da baktığım zamanda yeni bir bilgi bulamadım onun için bu konuyu açmıştım zaten..Umarım Sayın Mustafa Budak , gelişmelerden azda olsa bizi haberdar eder..

El Barto
19.Aralık.2007, 06:27
Arkadaşlar ben zaten 2009 le ilgili bilgileri içerdiği için vermedim linki örnek teşkil etmesi açısından verdim. Geçen senelerde böyle bilgilendirme konuları oluyordu ve bu genel tartışmalarda değil ilgili forumda oluyordu. Tmamen örneklendirmek amaçlıdır verdiğim link.:)

CheD EvanS
19.Aralık.2007, 06:39
Arkadaşlar ben zaten 2009 le ilgili bilgileri içerdiği için vermedim linki örnek teşkil etmesi açısından verdim. Geçen senelerde böyle bilgilendirme konuları oluyordu ve bu genel tartışmalarda değil ilgili forumda oluyordu. Tmamen örneklendirmek amaçlıdır verdiğim link.:)

Ok.Şimdi anladım ne demek isteğinizi , ama umarım benim isteğimde yerine gelir çünkü gerçekten çok merak ediyorum son gelişmeleri..

aliCHaN_FM
19.Aralık.2007, 18:43
Aynen bende çok merak ediyorum