PDA

View Full Version : Kış Mevsimine Çizme Yakışır (Baba Hamdi & King_Theoden)

King_Theoden
20.Aralık.2007, 17:59
http://www.hizliresim.com/2008/12/20/2544.jpg

Patch2 çıkınca İtalyada yeni kariyer açmaya karar verdik. Serie-B takımlarından Mantova ile Baba Hamdi mücadele edecek, ben ise Ascoli ile ona karşı oynayacağım.

Fransa Ligindeki mücadelemizin ardından Sicilya mafyası beni tekrar Palermonun başına geçirmek için girişimlere başlamıştı ben ise dönmemek için direniyordumki sabah kahvaltısında gazeteyi açtıuğımda sevgili dostum Baba Hamdinin Bordeaux başkanına toplantı esnasında kafa atıp ' Burda tek horoz benim alayınız tepelerim ' sözü Fransada manşetleri süslüyordu. Bu olay üzerine Baba Hamdi İtalyaya dönüş kararı almıştı. Bende hemen onu aradım. Baba İtalyada olduğunu ve Mantova ile anlaşmak için görüşmeye gideceğini söyledi. Bende şok bir kararla İtalyaya gidip ona rakip olabileceğim bir kulüp aramaya başladım. Uzun uğraşlar sonucu Ascoli takımı ile anlaştım ve İtalya maceramız başladı.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090 Okudum ve kabul ediyorum...

Memedov
20.Aralık.2007, 20:05
Başarılar dilerim, güzel bir kariyer olacağından şüphem yok.

cemree12
20.Aralık.2007, 20:06
başarılar ikinizede

King_Theoden
Teşekkür ederim. Artk yeni patch çıkmazsa uzun süre devam edeceğiz arkadaşlar :D

kemal1623
başarılar dilerim çok zevkli olacak inş.

GeanyGS
20.Aralık.2007, 20:14
Baba Hamdinin Bordeaux başkanına toplantı esnasında kafa atıp ' Burda tek horoz benim alayınız tepelerim '

Cok guldum :)

Iki takimada basarilar dilerim, zevkli bir kariyer olacagi kesin :)

vuque
20.Aralık.2007, 20:24
İkinizede Başarılar...
Favorim Baba Hamdi...
Çünkü Tek Horoz O :D:D:D:D

Trabzonspor
20.Aralık.2007, 20:25
Başarılar abi ikinizde bakalım bu sfer hangını yukarılarda olacak artık Baba Hamdıden ıcrama beklıyorum

Melekovic
20.Aralık.2007, 20:27
Logom bile Ascoli'yi köşeye sıkıştırmış.Başarı gelmezse kaçacak kapı ayarlamak lazım :D:D:D

juanov
20.Aralık.2007, 21:07
başarılar da adriana yı kim kazandı:D

Knightmare
20.Aralık.2007, 21:11
ağır abilere de zaten İtalya yakışır :D

YozGatGFB66
20.Aralık.2007, 21:36
Saglam bi kariyer daha basliyor desenize :) Abi ikinize de basarilar.. Favorim Yorumlari ve kariyer hikayeleriyle Yuzumeden tebessumu eksik etmeyen baba hamdi :)

UlquioRRa
20.Aralık.2007, 21:39
İkinize de başarılar. Favorim Baba Hamdi.:D

webcagri
20.Aralık.2007, 22:04
baba hamdi yine favorim :D başarılar her ikinize de

sakary Ali
20.Aralık.2007, 22:22
başarılar...ikinizede

deniz.91
20.Aralık.2007, 23:30
İkinizede başarılar diklerim favorim empoli:)

King_Theoden
20.Aralık.2007, 23:48
Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Keyifli kariyerimize başladık. Şu an ayuncu aramak ve takımları tanımakla uğraştığımız için biraz ağır gidebilir. Transferler bitip lige girince hızlanırız :D Bu arda Baba hamdi gen bula bula aç bir takım bulmuş bütçesi 500 K bende ise 2mn var :D

Bedlamite
20.Aralık.2007, 23:53
İkinizede başarılar Baba Hamdi nin ekonomik krizi kendine has ekolüyle aşabileceğini düşünüyorum hem başkana kafa atan T. direktör bütçeyide zorla alır :D bu arada dikkatimi çekti bunda bi iddaa yok alışmıştık ne güzel Monica Adriana vs... :D

vuque
21.Aralık.2007, 01:03
Transfer Bütçesinin Azlığı Baba Hamdi'yi Etkilemez Diye Düşünüyorum :)
Free Oyunculara Yönelecektir Daha Çok :)
Hatta 500k'nın Tamamını Maaş'a Aktarıp Sadece Free Oyuncularada Yoğunlaşabilir :)
2m Transfer Bütçesi Olan King_Theoden'e Birşey Söylememize Gerek Yok O Yapacağını Yapar Zaten.Nede Olsa Para Çok :D:D:D
Bende Alt Lig Takımı Yönetiyorum.(Leeds United)
Kariyer'ime Beklerim Sizleride :)
Aldığım Oyunculara Bakabilirsiniz.İçlerinden Beğendiklerinizi Sizde Transfer Edebilirsiniz :)
Yada Oyuncu Sormak İsterseniz Alt Liglere Uygun Oyuncular Hakkında Yardımcı Olabilirsem Olurum.Hangi Bölgede Eksiğiniz Olduğunu Söyleyin Yeter :)

UlquioRRa
21.Aralık.2007, 01:10
Kaan abi Mascio'yu al. O sana yeter de artar.:D

BaFraLı
21.Aralık.2007, 01:15
İkinizede başarılar.Parası olan götürür ligi :D..

Melekovic
21.Aralık.2007, 05:05
başarılar da adriana yı kim kazandı:D

Adriana kariyeri devam ediyor abisi ama Aytaç abin Salı günü gelince :D:D

ağır abilere de zaten İtalya yakışır :D

Ben kiloda ağır çekiyorum abisi kankacım ise masada :D:D

Saglam bi kariyer daha basliyor desenize Abi ikinize de basarilar.. Favorim Yorumlari ve kariyer hikayeleriyle Yuzumeden tebessumu eksik etmeyen baba hamdi :)

Çok teşekkür ederim abisi.Şu an beleş adamları takipteyim.1 senelik kontrat yapmaya özen gösteriyorum bir ihtimal Seri A 'ya çıkarsam adamlardan çabucak kurtulmak için :D:D

İkinize de başarılar. Favorim Baba Hamdi.:D

Çok teşekkür ederim abisi.Ama bence favori Serkan abin.Bense surprizim :D:D

baba hamdi yine favorim :D başarılar her ikinize de

Değil mi abisi?Neticede bir kariyerde kazanırım elbet :D:D

başarılar...ikinizede

Sağolasın abisi.

İkinizede başarılar diklerim favorim empoli:)

Mis gibi marmelat Parmalat varken Empoliyi niye tutuyon abisi :D:D

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Keyifli kariyerimize başladık. Şu an ayuncu aramak ve takımları tanımakla uğraştığımız için biraz ağır gidebilir. Transferler bitip lige girince hızlanırız Bu arda Baba hamdi gen bula bula aç bir takım bulmuş bütçesi 500 K bende ise 2mn var :D

Zaten bir gün senden fazla bütçesi olan takıma denk gelirsem kankacım dişimi kıracam :D:D

İkinizede başarılar Baba Hamdi nin ekonomik krizi kendine has ekolüyle aşabileceğini düşünüyorum hem başkana kafa atan T. direktör bütçeyide zorla alır :D bu arada dikkatimi çekti bunda bi iddaa yok alışmıştık ne güzel Monica Adriana vs... :D

Sağolasın abisi.Bunda iddia Seri A 'ya çıktığımız zaman başlıyor.Seri B'dekilere pek mankenler rağbet etmiyor da :D:D

Free Oyunculara Yönelecektir Daha Çok
Hatta 500k'nın Tamamını Maaş'a Aktarıp Sadece Free Oyuncularada Yoğunlaşabilir :)
2m Transfer Bütçesi Olan King_Theoden'e Birşey Söylememize Gerek Yok O Yapacağını Yapar Zaten.Nede Olsa Para Çok :D:D
Kariyer'ime Beklerim Sizleride
Aldığım Oyunculara Bakabilirsiniz.İçlerinden Beğendiklerinizi Sizde Transfer Edebilirsiniz
Yada Oyuncu Sormak İsterseniz Alt Liglere Uygun Oyuncular Hakkında Yardımcı Olabilirsem Olurum.Hangi Bölgede Eksiğiniz Olduğunu Söyleyin Yeter :)

Çok teşekkür ederim abisi.Akşam oyuna başladığımız zaman senin kariyere uğrayacağım.Belki bir kaç oyuncu kaçırırım :D:D

Pusu kur kaçır onu abisi boş mukaveleye imza attır,başka türlü zor alırım :D:D:D

Nerde cimri başkan varsa hep bana düşüyor zaten abisi.Bununda sonu yakındır :D:D:D

GReeN BeReT
21.Aralık.2007, 05:11
Serkan abi bu Sicilya mafyasının elebaşının kod adı H.K mi yoksa :n:
Tanıdık geldi de.

deniz.91
21.Aralık.2007, 05:50
Stefano Fioriyi emimin biriniz alacaksınızdır:)

King_Theoden
21.Aralık.2007, 06:29
Bu kez kendimiz ile uğraşmaktan iddaya vaktimiz olmaz abisi. Bu takımları adam etmek ile geçer zaman :D

Free Oyunculara Yönelecektir Daha Çok :)
2m Transfer Bütçesi Olan King_Theoden'e Birşey Söylememize Gerek Yok O Yapacağını Yapar Zaten.Nede Olsa Para Çok :D:D:D
Kariyer'ime Beklerim Sizleride :)
Aldığım Oyunculara Bakabilirsiniz.İçlerinden Beğendiklerinizi Sizde Transfer Edebilirsiniz :)
Sebastian Abreuya bakıcam abisi :D

Kaan abin bu bütçe ile bonservisli oyuncu almaz pek :D

Parayı veren düdüğü çalar dimi :D ama işimiz bu kez zor yine kankam kader kurbanı olup sakatlıklarla boğuşursa benim yada Sicilya mafyasının suçu yok :D

Serkan abi bu Sicilya mafyasının elebaşının kod adı H.K mi yoksa :n:
Tanıdık geldi de.
H.K. elebaşı olduğunu inkar etsede gerçek öyle kardeşim:D

Stefano Fioriyi emimin biriniz alacaksınızdır:)

Güzel tespit :D Fiore ascoli forması giyebilir:D

YozGatGFB66
21.Aralık.2007, 07:11
Abi MacLar Nerde :Pp Sezonu acmadiniz mi yoksa.. Ama dogru ya baba hamdi simdi gece alemine akiyodur italyalarda :)

Melekovic
21.Aralık.2007, 07:31
Transfer ettiğimiz oyuncular anca geliyor da ondan abisi.Şu ana kadar kulübümüze Matias Lequi ve Palmiteri katılabildi.Görüşmelerimiz sürüyor :D:D:D

Bu arada Ömer'in isteği üzerine Mascio ile görüşüyorum ama 65 K istedi yüreğime oturdu.İndirmeye çalışıyoruz :D:D:D

Pablo Ricchetti de az önce kulübümüz tercih ettiğini açıkladı.

Gravesen de kadromuza katıldı.

Mascio büyük ihtimalle gelecek.Ve son transferimizi Arjantinli Vitti ile noktalayacağız.

UlquioRRa
21.Aralık.2007, 07:51
Transfer ettiğimiz oyuncular anca geliyor da ondan abisi.Şu ana kadar kulübümüze Matias Lequi ve Palmiteri katılabildi.Görüşmelerimiz sürüyor :D:D:D

Bu arada Ömer'in isteği üzerine Mascio ile görüşüyorum ama 65 K istedi yüreğime oturdu.İndirmeye çalışıyoruz :D:D:D

Pablo Ricchetti de az önce kulübümüz tercih ettiğini açıkladı.

Gravesen de kadromuza katıldı.

Mascio büyük ihtimalle gelecek.Ve son transferimizi Arjantinli Vitti ile noktalayacağız.

Olmazsa kulüp mafyasından rica et onlar getirir.:icon_razz::icon_razz:

mimar35
21.Aralık.2007, 07:52
öncelikler kariyerinizde başarılar.
baba hamdi sende olmasan valla hangi takımda para yok öğrenemeyeceğiz.nedir senin bu yokluklarda çektiğin.yinede bu takımı düzelteceğine inanıyoruz. :)

Melekovic
21.Aralık.2007, 07:54
Başka bir italyan takımı devreye girdi abisi.Bakalım bizi seçmesini umuyoruz.Kılı kılına onu alacak paramız ve bütçemiz kaldı çünkü :D:D:D

Sorma mimar,valla nerde cimri başkan ya da parasız takım var hep beni buluyor,arabesk filmine döndük :D:D:D Tek kariyer açıcam bir de,Gladbach'ı seçtim.Kulüp borç batağındaymış.Ne talihli adamım dedim :D:D:D

Mascio son transferimizdir.Son anda bir gelişme olmazsa transfer defterini kapadık,zaten para kalmadı :D:D:D

Melekovic
21.Aralık.2007, 08:45
Carl Jeiss Jena maçında oyuncularımızı görme imkanı bulduk.Güzel top oynuyorlar.Sevdim.Mascio daha yaşına başına bakmadan illa 10 numaralı formayı isterim deyince Locatelli'den rica edip formaları değiştirdik :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/5ef6e5ad4c1a117ca31a0c6092bbd87e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/37987256d87d45243dc40cec836b5143.jpg

Takım taktiğimiz ve kadromuz bu şekildedir.Transferi bir yedek kaleci kiralayarak bitireceğiz.Bir tanede ofansif ortasaha oyuncusu ile görüşme halindeyiz.O da bittiği zaman gelen gidenleri buraya ekleyeceğim.

http://img.fotoambar.com/img/07/50f26be12230330c5a6f506f707b6747.jpg

Hazırlık maçında Foligno karşısında ter attık.Oyundan memnunuz.Umarım böyle devam eder :D:D:D

King_Theoden
21.Aralık.2007, 09:55
İşte ilk iki hazırlık maçımız

http://www.hizliresim.com/2008/12/21/1243.jpg
http://www.hizliresim.com/2008/12/21/1265.jpg

Şu an takıma kontrollü ve sağlam kapanıp hızlı çıkabilen bir oyun felsefesi oturtmaya çalışıyorum ilk 2 maçta kısmen düşündüğüm sisteme yatkın bir görüntü çizdi takım ilerdeki forvetim hızlı ve bitirici ilk maçtada net pozisyonlarımız vardı ama atamadık ilerleyen maçlarda felsefemiz daha da sağlamlaşır ve sahaya da yansır umarım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Buda ilk transferimiz Marco Rini özellikleri o bölge için benim istediğim düzeydeydi. Yaşıda genç kendisini takıma kazandırmak için bayağı uğraştım 1.2mn USD bonservis ödedik umarım takıma faydalı olur.
http://www.hizliresim.com/2008/12/21/1275.jpg

vuque
21.Aralık.2007, 18:37
Gianluca Palmiteri İle Sebasitan Abreu'yu Tavsiye Ederim ^^

Melekovic
21.Aralık.2007, 20:26
Abisi zaten Palmiteri kadromda mevcut şu an transfer etmiştim,takım kadrosu resmimde var.Bu arada çok gereksiz bir adamı 250 K ya yutturdum.Elimde 170 K kaldı.Çok büyük para :D:D:D Acele etmiyorum.Ağustos ayındaki lig maçı sonuçlarına göre son transferimi yapıp transferimi noktalayacağım.Yedek kalecimiz geldi.Bir tanede genç oyuncu ayartıp yetişebilir gibi gördüm hemen bedavaya kaçırdım. :D:D:D

Trabzonspor
21.Aralık.2007, 20:48
Abisi zaten Palmiteri kadromda mevcut şu an transfer etmiştim,takım kadrosu resmimde var.Bu arada çok gereksiz bir adamı 250 K ya yutturdum.Elimde 170 K kaldı.Çok büyük para :D:D:D Acele etmiyorum.Ağustos ayındaki lig maçı sonuçlarına göre son transferimi yapıp transferimi noktalayacağım.Yedek kalecimiz geldi.Bir tanede genç oyuncu ayartıp yetişebilir gibi gördüm hemen bedavaya kaçırdım. :D:D:D

abı o paraya bıze Ronaldınhoyu getır :Dsora forvet Keirrisonu istiyoruz :D

abı para az ama sen yınede kıralık ısıne yarıcak adamalr bul ısde alternatıf olur

sakary Ali
21.Aralık.2007, 20:50
Sampdoria dan daha üstün oynamışsın ama kaybetmişsin abi..Diğer maç güzel olmuş..

Melekovic
21.Aralık.2007, 21:29
Şu an kadro tamam gibi Mustafacım kiralık alarak dengeleri bozmak istemiyorum fakat biliyorsun müthiş bir paramız var,onla en iyisini getireceğiz.:D:D:D toplam 170 K ya gelebilecek iyi bir oyuncu alternatifiniz var ise (bek ya da amc alternatifi arıyorum,diğer yerlerde sorunumuz yok,hatta AMC'de de sorunumuz yok ama 34 yaşındaki diğer oyuncumuz ligin yükünü çok fazla kaldıramaz ara ara dinlendirmem gerekiyor,girip de ortalığı yakacak biri lazım :D:D:D )

Transferlerimiz:

Pablo Ricchetti:

http://farm2.static.flickr.com/1164/843418638_2a0c8952e7.jpg?v=0

Matias Lequi:

http://www.weltfussball.de/bilder/spieler/gross/12226.jpg

Mascio:

Tam bir hayalet.Takım kadrosunda bile bulamadım asıl takımın netten yaptığım araştırmada.Acaba Seri C'de bile mi altyapıda ,yoksa böyle bir oyuncu gerçekte yok mu?Ama olmasa zaten kimse önermez.Bu hayaletin varlığını ya da yokluğunu bilen varsa bildirirse sevinirim.Yoksa çok iyi oyuncu :D:D:D

Gianluca Palmiteri:

http://www.solanabeachdesign.com/iotp/FEO3_Inter/assets/youth_players/Palmiteri.jpg

Thomas Gravesen ve bize gelirken verdiği o mutlu yüz ifadesi :D:D:D: :

http://steviethek.files.wordpress.com/2007/12/gravesen.jpg

YozGatGFB66
21.Aralık.2007, 21:33
Hehe hamdi abi su transfer konusunun inceliklerini senden ogrendim desem yalan olmaz :) 300k ya belki 6 tane adam transfer ettin hnerden bulup cikariyosun aklim almiyo :):)

Melekovic
21.Aralık.2007, 21:45
Arjantinli yetenekler ya da Brezilyalı,genelde ucuz oluyor abisi.Bir de eğer takımımı bir iki sene götürsün diyorsan futbolunun sonbaharına yaklaşmış 30-34 yaş arası fakat takıma girdiği zaman takımı sürükleyecek oyuncular bonservisi elinde mevcut. bir de sorunlu ayrılan oyuncuları takımına kazandırıp ateşleyebilirsin takımı.Kallon ,Appiah gibi.Ya da eğer alt ligde yer alıyorsan ya da takımın mütevazi ise diğer büyük takımların gelecek vaadeden fakat oynatamadıkları oyuncuları bana kirala demeyi unutma. O zaman düşük bütçe ile takımına uygun transfer yapabiliyorsun.

Eğer takımın üst ligde ama sana para veremiyorsa (Gladbach gibi takımlarda oluyor,banka borcu olduğundan transfer parası vermeye yanaşmıyor bir süre) ,bu durumda da takımda istemediğin oyuncuları belirli fiyata satıp kendine transfer bütçesi ayarlıyorsun.

Ben bu arada Mantoba'dan sattıklarımla toplam 900 K civarı transfer ücretiyle beraber bir gelir elde ettim.650 K ile Ricchetti'yi aldım,75K ile Mascio'yu.Diğer üçü bedava.Artan para ilede bakınıyoruz :D:D:D Bir yedek kaleci bir de ortasaha oyuncusu genç yetenek geliyor bedavaya ama daha kadroya giriş işlemi tamamlanmadan belirtmek istemedim. Vitti transferinden ise vazgeçtim.Kulubü bir çok alıcı var diye 200 K'ya kadar çıkardı transferi.Malesef sokağa atacak param yok :D:D:D

YozGatGFB66
21.Aralık.2007, 22:17
Arjantinli yetenekler ya da Brezilyalı,genelde ucuz oluyor abisi.Bir de eğer takımımı bir iki sene götürsün diyorsan futbolunun sonbaharına yaklaşmış 30-34 yaş arası fakat takıma girdiği zaman takımı sürükleyecek oyuncular bonservisi elinde mevcut. bir de sorunlu ayrılan oyuncuları takımına kazandırıp ateşleyebilirsin takımı.Kallon ,Appiah gibi.Ya da eğer alt ligde yer alıyorsan ya da takımın mütevazi ise diğer büyük takımların gelecek vaadeden fakat oynatamadıkları oyuncuları bana kirala demeyi unutma. O zaman düşük bütçe ile takımına uygun transfer yapabiliyorsun.

Eğer takımın üst ligde ama sana para veremiyorsa (Gladbach gibi takımlarda oluyor,banka borcu olduğundan transfer parası vermeye yanaşmıyor bir süre) ,bu durumda da takımda istemediğin oyuncuları belirli fiyata satıp kendine transfer bütçesi ayarlıyorsun.

Ben bu arada Mantoba'dan sattıklarımla toplam 900 K civarı transfer ücretiyle beraber bir gelir elde ettim.650 K ile Ricchetti'yi aldım,75K ile Mascio'yu.Diğer üçü bedava.Artan para ilede bakınıyoruz :D:D:D Bir yedek kaleci bir de ortasaha oyuncusu genç yetenek geliyor bedavaya ama daha kadroya giriş işlemi tamamlanmadan belirtmek istemedim. Vitti transferinden ise vazgeçtim.Kulubü bir çok alıcı var diye 200 K'ya kadar çıkardı transferi.Malesef sokağa atacak param yok :D:D:D

galiba benim sorunda 30-34 yas arasi oyunculara sicak bakmamam.. Hic denemedim denemek de istemedim takima ama bi antipatim var.. takim genc olsunda diyorum kumeye oynasin :)

Melekovic
21.Aralık.2007, 22:26
Bende genelde birisinin yaşı 30'a geldi mi satarım abisi ama alt liglerde özellikle yapılanma da oturduktan sonra oyunda,tecrübeli oyuncular büyük önem kazanıyor.En azından ilk 11'inde 2-3 kişi bulunmalı.Fakat üst ligde öyle bir sorun yok.Takım yıldızları arasına kattığın gençlerle oynamak çok güzel oluyor.Ya da alt ligde olsan bile dediğin gibi ben ligde kalırım daha çıkmaya acelem yok diyosun istikrarsız sonuçlar ile bir iki sene sabredip takım piştikten sonra çıkıyorsun fakat o süre içinde kulübün sana sabrı çok önemli.

Trabzonspor
21.Aralık.2007, 22:28
Abi maça girip ortalıgı yıkacak bırını arıyosan ebn varım ha :D 1.85 ve 17 hızımla ıyı goler atarım sana her turlu kontra kafa,ayak,vole :D:D

Melekovic
21.Aralık.2007, 22:45
Abisi biz golden çok rakibe kafa atacak adamları transfer ettik çünkü rakibi korkutamazsak işimiz zor ,gördüğün gibi resimdekilerin hepsi cici çocuklar :D:D:D

Trabzonspor
21.Aralık.2007, 22:47
ozmn sana ismaili verelım bizim gardımız rakıbı baya korkar o cusseden heralde :Dbende bonservıs bedava gol atarım :D

KaPaLı
21.Aralık.2007, 22:50
Kaan abi çok iyi DC - DMC - MC - AMC - FC kısaca az koşmak gereken her yerde oynarm herşeyin merkezinde olur adamları yıkar geçerim :cool:

Melekovic
21.Aralık.2007, 23:04
O zaman tamam İsmailcim seni transfer ediyorum,Mustafacım forvette oynayacak,sen DMC olarak görev alacaksın,senin görevin Mustafa'nın koşuyollarını açmak.Devirebildiğin kadar adam devir bu uğurda :D:D:D

Trabzonspor
21.Aralık.2007, 23:06
O zaman tamam İsmailcim seni transfer ediyorum,Mustafacım forvette oynayacak,sen DMC olarak görev alacaksın,senin görevin Mustafa'nın koşuyollarını açmak.Devirebildiğin kadar adam devir bu uğurda :D:D:D

oo buı super ıste kesın gol karlı olucam yaşasın :D:D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 04:19
Sampdoria dan daha üstün oynamışsın ama kaybetmişsin abi..Diğer maç güzel olmuş..

Saol abisi aynen dediğin gibi oldu ama sistem tam oturursa çok can yakarız buna büyük takımlarda dahil defansa Giodayı aldım ve 3 tane Serie-B için iyi sayılabilecek defans oyuncum oldu. Orta sahada oynayan SS koyduğum transferim çok güzel ara pasları atıyor ileriye ve pozisyonlar buluyoruz ama kapanan takımlara karşı zorlanabiliriz alternatif 1-2 taktik daha düşünüyorum.

@ İsmail, Mustafa :D
Kardeşler para var huzur var gelin Ascoliye sabahlar olmasın :D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 04:44
İşte şu ana kadarki transferlerimiz.
http://www.hizliresim.com/2008/12/21/9958.jpg

http://www.hizliresim.com/2008/12/21/10019.jpg

http://www.hizliresim.com/2008/12/21/10026.jpg

http://www.hizliresim.com/2008/12/21/10033.jpg

UlquioRRa
22.Aralık.2007, 05:13
Serkan abi sağbeke 10 numara vermişsin. 10 numara mevkinde adamın mı yok?:D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 05:27
3. hazırlık maçımızda İspanya devi Valencia karşısında güzel bir sistem oyunu koyduk ortaya ve 2-0 geri düştüğümüz maçta 2-2 ye getirdik maçı

http://www.hizliresim.com/2008/12/21/10450.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Serkan abi sağbeke 10 numara vermişsin. 10 numara mevkinde adamın mı yok?:D
Abisi numaraları rastgele verdim :D Sezona girerken düzenliyeceğim çok dikkatlisin :D

Exellence1905
22.Aralık.2007, 05:40
ascoli çok iyi transferler yapmış adamların profillerin çok iyi :)

Melekovic
22.Aralık.2007, 06:00
Deplasmanda bu takıma karşı 5-0 kazandım hazırlık maçında.Seyirci de yorumcu da havalara uçtu ama ben bu takımı tanımıyorum :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/77389996fb8a6ea0c06363fe262d5838.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/d414202f86e1c27c2de6ab9ca587e247.jpg

Bunlarda toplam transferlerimiz.Kankacımdan da Edgar Gauracs'ı kiraladım Letonyalı forveti. Bir santrafor daha peşindeyiz 175 K ya kadar.Ama acele etmiyoruz henuz.Çünkü yedek bekleyecek biri olacak.Olmadı birisini daha kiralar bitiririm transferi.Güçlenmesi gereken yerleri güçlendirdik.

Melekovic
22.Aralık.2007, 06:13
Oyuncu profilleri:

http://img.fotoambar.com/img/07/5a641bd94adfcdca427922a4bb10689c.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/af579fc187b47f33cc0f1844ecc5e7b1.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/ab68a158bfd0bd1a18dca81ff9b8b13c.jpg

http://img.fotoambar.com/img/06/16a2d6f0f272610a4938a635d978ffac.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/47555620790fe19f261f6fef59aab41f.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/9c868d2fb457769d8be2b635afff7523.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/31fda2e560922b2b2775249e6c4b9737.jpg

Trabzonspor
22.Aralık.2007, 06:17
Serkan abı sız sozlesmelerı teklıf edın bız dusunuruz.bu arada ıkımzı bırden alaak olan alcak tek olmaz :D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 07:23
İsmailim bana satış koymaz :D sende gel tam olsun ortalama takım oyuncusu maaşım 5000 USD haftalık :D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 07:41
4. hazırlık maçımızda Hollanda temsilcisi rakibimize acımadık :D

http://www.hizliresim.com/2008/12/22/176.jpg

Melekovic
22.Aralık.2007, 07:52
http://img.fotoambar.com/img/07/19d8839710601c2ace15a3c830e4efbc.jpg

VVV'ye 3-1 mağlup olduk.54. dakikaya kadar bir türlü topumuz içeri girmedi ,sonra 11 kişi değiştirdim ama değişim sırasında yaptırdığım yanlış görevlendirme ,hedef adamı karıştırdım :D:D:D ,90. dakika sonrasında 2 kere adamın uzun mesafe koşup gol atmasına sebep oldu,taraftar buna rağmen mutlu,ne mutlu :D:D:D

El Barto
22.Aralık.2007, 07:56
Devrimci numero uno iyi gidiyor transferlerde fena değil işte. :)

Başarılar dileriz Forza Mantova...

King_Theoden
22.Aralık.2007, 08:06
5. hazırlık maçımızda zayıf rakibimiz karşısında zorlanmadan kazandık.

http://www.hizliresim.com/2008/12/22/336.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Devrimci numero uno iyi gidiyor transferlerde fena değil işte. :)

Başarılar dileriz Forza Mantova...

Saolasın El Diktatore :D

Melekovic
22.Aralık.2007, 08:17
Sağolasın Emrecim.Spor programı seyretmeden önce güzel güzel sonuçlar alıyodum:D:D:D Bu maçtada Tamburacı'yı duydum tam buramdan yaktı 60. da 11 kişi değiştirip 4-6-0'a geçtim son dakikada golü yedik ama olsun.Yine vazgeçmeyip İtalya kupasında da böyle çıkacağız.Biri beni durdursun :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/9027efca24e8f1fb16860a480f66fe1a.jpg

King_Theoden
22.Aralık.2007, 08:37
http://www.hizliresim.com/2008/12/22/471.jpg

2 stoperimizin arasından kaçan rakip forvet oyuncusunun golü ile 1-0 geri düştük sonra bir çok pozisyon bulduk ama sadece 2 tane atabildik.

Melekovic
22.Aralık.2007, 09:03
http://img.fotoambar.com/img/07/b1d6722bf55a4ffdb75d887ba2d54383.jpgİlk resmi maçımızda İtalya kupasında 4-6-0 ile çıktık.Sonuç bu şekilde fakat gaza gelip geliştirmeye devam etsek mi yoksa Mantova'yı eski haline mi döndürsek? :D:D:D

King_Theoden
22.Aralık.2007, 09:18
http://www.hizliresim.com/2008/12/22/626.jpg

Kupa 2. tur maçında Bariyi sahamızda 1-0 yendik 1-0 dan sonra skora yattık aslında yatamadık rakip son dakikada 1 gol buldu ama hakem vermedi :D
Yarından itibaren lige start veriyoruz

Trabzonspor
22.Aralık.2007, 09:20
Serkan abı benım bazı yaramazlıklarım olur bunları mazur gorursun dımı dısco vs :D

ıkınızınde transferler ve sonuclar genel anlamda ıyı görünüyor ılerleyen haftalarda gorecez tam olarak.

Kaan abı 4-6-0 oynayıp 2 golu nasıl attın :D

Melekovic
22.Aralık.2007, 09:44
Bana değil Osman Tamburacı'ya sor abisi :D:D:D Elimde çok sevdiğim Hollanda taktiğinin yeni versiyonu var ama bir müddet fantazi olsun diye 4-6-0 gidebilirim :D:D:D

Trabzonspor
22.Aralık.2007, 09:48
abAbi 9.02de taktık ayarlamada herhangı bı degısıklık varmı şoyle ılk bakısta göze carpan

Melekovic
22.Aralık.2007, 10:04
Değişiklik artık istediğin gibi tempoyu düşürebiliyorsun.Bazı yapamadığımız durumlar arındırılmış.9.0.1'de illa yüksek tempoda kontra oynaman gerekiyordu çoğunlukla çünkü başka türlü ne yapsan baskı yiyordun,şimsi istersen yavaş tempoya göre ayarla ister başka türlü,taktiği iyi oturtabilirsen takım oynuyor abisi.

Trabzonspor
22.Aralık.2007, 10:23
Bu guzel abı ben kontra oynamayı severım bu benım ıcın ıyı oldu.ayrıca oklarda saga sola bı ozgurluk oldumu abı*ayrıca maç moturunda ne gıbı bı degısıkler olmus senın gozune carpan aha bu guzel oldu dedıgınız ? ne var sızın

King_Theoden
22.Aralık.2007, 18:28
Bu guzel abı ben kontra oynamayı severım bu benım ıcın ıyı oldu.ayrıca oklarda saga sola bı ozgurluk oldumu abı*ayrıca maç moturunda ne gıbı bı degısıkler olmus senın gozune carpan aha bu guzel oldu dedıgınız ? ne var sızın

Mustafacım oyunda pek değişiklik yok Kankamın dediği dışında, benim için hiç bir değişiklik yok ben eski sürümdede kazanıyordum şimdide kazanıyorum maçları :D

Gözüme çarpan en büyük değişiklik David Villa baya kazmaymış :D
Senin yaramazlıklara gelince ben Skibbe gibi adamım sahaya çık görevini yap ondan sonra istersen Milano moda haftasına git :D

Melekovic
22.Aralık.2007, 18:35
Aha da bana laf çarptı.Yeminimi bozdum artık 3-7-0 ile çıkıp tüm maçları alacağım :D:D:D

El Barto
22.Aralık.2007, 18:36
Disiplnsizliğin bu kadarı pesss :0:

Senin yaramazlıklara gelince ben Skibbe gibi adamım sahaya çık görevini yap ondan sonra istersen Milano moda haftasına git

Melekovic
22.Aralık.2007, 18:45
Abisi zaten nereye gitse saadeti buluyor bir de saadeti kötü emellerine kullanıyor.Mesela bana bir oyuncu kiraladı 5.2 ile oynadı,baktım sürekli rkibe pas veriyor, masa başı kankası ne olacak :D:D:D

El Barto
22.Aralık.2007, 18:48
Geri yollasaydın baba evine abi sende elemanı. :p

King_Theoden
22.Aralık.2007, 18:49
Abisi zaten nereye gitse saadeti buluyor bir de saadeti kötü emellerine kullanıyor.Mesela bana bir oyuncu kiraladı 5.2 ile oynadı,baktım sürekli rkibe pas veriyor, masa başı kankası ne olacak :D:D:D

Kankacım sende benim reservde çürüttüğüm adamı niye alıyorsun :D Sana laf falan çarpmadım da gerçekten paralı takımlar nie bana denk geliyor anlamadım Ne Plymouth ta nede Ascolide seçerken finansal yapıya bakmadım D: Ama masa başı olayı benden sorulur bunu tüm TSI bilir :D
Disiplinsiz değilim ben Emrecim :D Kalli gibi bir tarafımı yırtıp oyuncular tarafından sabote edileceğime. Skibbe gibi varirim gazı topçular oynar bende kenarda tiyatro izler gibi izlerim :D

Melekovic
22.Aralık.2007, 18:52
Geri yollasaydın baba evine abi sende elemanı. :p

Vakit geçti geri gönderemiyorum,şu anda takım kadrosunun içine nifak tohumları sokmakla meşgul abisi :D:D:D

Kankacım ben laf sokma lafını geçen sürümde kazanıyordum,bu sürümde de kazanıyorum lafına demiştim :p :p :p

King_Theoden
22.Aralık.2007, 19:17
Vakit geçti geri gönderemiyorum,şu anda takım kadrosunun içine nifak tohumları sokmakla meşgul abisi :D:D:D

Kankacım ben laf sokma lafını geçen sürümde kazanıyordum,bu sürümde de kazanıyorum lafına demiştim :p :p :p

Kankacım senin ben onu zaten hızlı tempo ile oynadığım için dedim :D Sen o kadar sakatın olmasaydı zaten beni geçerdin inşallah bu kez doktorların iyidir de fazla sakatın olmaz :D Aslında bu hazırlık dönemi alınan galibiyetler lig başında geri tepiyor onuda düşünmek lazım :D Hatırlarsan eski kariyerden :D

eXcitinG
22.Aralık.2007, 19:21
Ya siz yine kariyer mi yapıyorsunuz. Birde dikkat ettim bana haber vermeden başLamışLar hemen. Tırstınız mı ne bende geLicem diye.:icon_cool: :0:

King_Theoden
22.Aralık.2007, 19:24
Ya siz yine kariyer mi yapıyorsunuz. Birde dikkat ettim bana haber vermeden başLamışLar hemen. Tırstınız mı ne bende geLicem diye.:icon_cool: :0:

Senden nie tırsalım ki :D Bize yenecek adam lazım :D Zaten 3 takım serie-a ya çıkacak sende Brescia yada Empoliyi falan al ki şansımız artsın :D

eXcitinG
22.Aralık.2007, 19:32
Akşama İtaLya ya geçicem. Bir görüşme yapayım bakaLım. NeLer var. Gardınızı aLın derim :D

eXcitinG
22.Aralık.2007, 19:58
Bari De Karaca Dönemi

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/66/AS_Bari.svg/260px-AS_Bari.svg.png

http://img128.exs.cx/img128/2021/bari94-95bari-milan.jpg

Bu taraftarımız iLe Yeniden ait oLduğumuz yere döneceğimizden kimsenin şüphesi oLmasın. Başarı için geLiyoruz. Rakibimiz yok. Kimseden korkmuyoruz ve çekinmiyoruz. Kendi sahamızda rakipLerimizi yenmek için bu ateşLi taraftarımız yeter zaten.

Melekovic
22.Aralık.2007, 20:06
İtalya'nın en büyük ikinci stadı.Yenersek eğer sahandan çıkamayız minik kankacım :D:D:D

Bu arada logonda benim resmim var :p :p :p

Basın açıklaması :Hamdi horozun adı benim adım değil :D:D:D

Bedlamite
22.Aralık.2007, 20:09
hayırlı olsun :) valla o stadla Bari alır yürür diğer abiler kusura bakmayın :D imrendim şimdi büyüyünce bende sizin gibi kariyer yapıcam :D

eXcitinG
22.Aralık.2007, 20:12
Abi senin Horoz u ben aLdım. Kusura bakma :D

El Barto
22.Aralık.2007, 20:18
Bir kamber eksikti... :)

Şahdınız Şahbaz oldunuz Hayrettin Abi ile beraber. :D

Trabzonspor
22.Aralık.2007, 20:21
Vay Hayrettına bı hayırlı olsun,o stad ne ya oyle :D

Emre kambersiz karıyer olmaz :D

Melekovic
22.Aralık.2007, 20:27
Bir kişi daha gelecek Emrecim görüşmelerimiz sürüyor :D:D:D

Kariyer programı :

bu salı akşamına kadar ve haftaya salı başlamak üzere haftada bir dönüşümlü olarak : Hayro-Seko-Hamdo- ? o bir star :D:D:D Seri B ITALYA

bu salıdan itibaren haftaya salıya kadar haftada bir üsttekiyle değişmek üzere : Moruk-Hamdo-Seko Ingiltere Championship ile aranızda olup küme düşme mücadelesi vereceklerdir.

Kamuoyuna duyrulur :D:D:D

El Barto
22.Aralık.2007, 20:32
o bir star

:icon_cool:

Abi zamanım yok şu aralar biliyorsun yoksa şereflendirmeyi isterdim bende ama :D:D:D

Melekovic
22.Aralık.2007, 20:37
Valla abisi zamanı olmayıpta en çok ortalıklarda gözüken bir sen varsın bir de ben , demek ki bizim yörenin hemşoları böyle oluyor :D:D:D

Vakit varken kaç kendini kurtar,ben kurtaramadım :D:D:D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

hayırlı olsun :) valla o stadla Bari alır yürür diğer abiler kusura bakmayın :D imrendim şimdi büyüyünce bende sizin gibi kariyer yapıcam :D

Zaten aralarında en kötü taktikçi benim ama sen öylesin böylesin diye gaza getirip aralarında barındırıyolar işte :D:D:D

Ama Bari deplasmanından kesin 3 puanla döneriz :p :p :p

King_Theoden
22.Aralık.2007, 20:46
Tüh be ! Keşke akşam kupa maçını yapmasaydım. Bari sezona 5-0 lık bir BAri galibiyeti ile başlar moral depolardık :D Böyle 1-0 çok yavan oldu
Kankacım aranızda en Taktik bilgisi az olan benim boşuna mütevazilik etme :D ama kendi ayak oyunlarımla ikinizide deviririm o ayrı :D

Melekovic
23.Aralık.2007, 07:11
Treviso karşısında kupa maçında müthiş bir oyun oynadık aynı lig temsilcisine karşı fakat uzatmalara kadar acayip goller kaçırdık Mascio'nun muhteşem golüyle tamam bitti derken maç boyunca yarı sahayı geçemeyen Treviso'ya Handanoviç yardımcı oldu ve rakip forvet geri koşarken müsait pozisyonda ilerledi ilerledi topu forvete çarptırdı ,40 metreden geri gelen şut ile maç 1-1'e geldi.Bu maçı penaltılarla kurtardık :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a33c32730d27064c8b374f508a9ebc19.jpg

King_Theoden
23.Aralık.2007, 07:18
Lig kupasından elendik rezil bir maçtı, pozisyon yoktu oyunu iyi kitlemiştik ama amc oynayan Tosi bir türlü forvete yapamadığı asisti rakibe yapınca şanssız bir gol ile elendik önümüzdeki maçlara bakıyoruz artık :D

http://www.hizliresim.com/2008/12/23/22.jpg

King_Theoden
23.Aralık.2007, 07:33
Transferi kapattık işte gelenler ve gidenler :
http://img.fotoambar.com/img/07/988a86b4d8fef0d1daae4974bf4e1b22.jpg

King_Theoden
23.Aralık.2007, 07:52
Ligdeki ilk maçımızda sahadan beraberlikle ayrıldık. Maç çok kısır geçti pozisyon azdı Soncin girdiği 2 net pozisyonu kaleciye nişanlayınca eşitlik bozulmadı.

http://img.fotoambar.com/img/07/e233271afa17a5653cbd838cf9897c5b.jpg

Melekovic
23.Aralık.2007, 08:02
Ligin ilk maçında Albinoleffe deplasmanından zaferle dönüyoruz.Çok güçlü bir takım fakat birazda benim oyuncuları döverek oynadılar.Defansın belkemiği Ricchetti 1 ay yok.Maçın ilk yarısı 51 ikinci yarısı 98 de bitti.Rakibin şutları bizim oyuncuların mecalinin kalmadığı anlarda geldi.Çok sert bir lig :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/7f06756ab6c9176145b6f41c8c3f791d.jpg

Melekovic
23.Aralık.2007, 08:35
Ligin 2. maçı bizim için çok önemli bir karşılaşmaydı.Vicenza sahamıza konuk oldu bu derbi mücadelesinde.İlk 28 dakika içinde 7 uzaktan şut çekip birini tutturdular.Bizim o sırada kayda değer tek pozisyonumuz yoktu.Nasıl olur dedim neyseki zamanında aklıma geldi.Ricchetti'nin yerine görev verdiğim genç bayağı bir genç,bir de sahada özel görev verince kaldıramadı :D:D:D O görevi sola verdiğimden beri üst üste geldik golü bulduk ama sahalarından bir türlü çıkmayıp direndiler,28. dakikadan sonra gelen 9 pozisyon ve 9 engellenen pozisyona rağmen bir türlü 2. golü bulamadık ve beraberlikle yetindik,bu arada golleri hep 45+1 de atıyoruz :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/af828aad3455eef4c04ae9c0f6b6acba.jpg

kamilakar
23.Aralık.2007, 08:41
Cümleten hepinize başarılar abiler güzel kariyer oluyor.Bende ingiltere amatör liginde başladım sizin free lerden yürüttüm baya işie yaradı özellikle babanın free leri süper :D

King_Theoden
23.Aralık.2007, 08:43
http://img.fotoambar.com/img/07/7dc007ee0fa9316443ea64476a9b2407.jpg

Ligde 2. maçımızı kazanarak moral bulduk. Luisinin golü görülmeye değerdi.

Melekovic
23.Aralık.2007, 08:46
Cümleten hepinize başarılar abiler güzel kariyer oluyor.Bende ingiltere amatör liginde başladım sizin free lerden yürüttüm baya işie yaradı özellikle babanın free leri süper :D

Sağolasın abisi.Hangi takımı yönetiyorsun şimdi?

Melekovic
23.Aralık.2007, 09:14
Ligin 3. haftasında Modena deplasmanındaydık.Basın bize şans vermiyordu.Handanoviç'in iyileştiği haberiyle biraz olsun moral bulmuştuk ama maç sonu kafalarda soru işareti kaldı çünkü Palmiteri attı ve 9.3 reyting ile sahanın yıldızı olurken Handanoviç kalesine gelen ender şutları tutamadı birinide kendi kalesine atarak maçı nerdeyse vermemize sebep oluyordu,içimizdeki Modenalılar bu maçta Handanoviç ve Locatelli idi penaltı yaptırıp bir de ara pası vererek :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/44e7a5b246d4c61d5b0b79b118332258.jpg

King_Theoden
23.Aralık.2007, 09:26
http://img.fotoambar.com/img/07/850743587eb45fdc95259a9bf32ddec3.jpg

Ligde 3. maçımızda da Soncin ile güldük. Takım tam istediğim gibi oynuyor kapanıp çabuk çıkıyoruz. Rakipleri pek pozisyona sokmuyoruz bizde az ama net pozisyonlar buluyoruz

kamilakar
23.Aralık.2007, 09:38
Sağolasın abisi.Hangi takımı yönetiyorsun şimdi?

vav bu saatte cevap beklemiyorudum sanki dünyada bi en sabahllıyorum sanıyorum yha :D:D neyse cambridge unided iyi bi takımmış takır takır oynutolar şimdilik
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ligin 3. haftasında Modena deplasmanındaydık.Basın bize şans vermiyordu.Handanoviç'in iyileştiği haberiyle biraz olsun moral bulmuştuk ama maç sonu kafalarda soru işareti kaldı çünkü Palmiteri attı ve 9.3 reyting ile sahanın yıldızı olurken Handanoviç kalesine gelen ender şutları tutamadı birinide kendi kalesine atarak maçı nerdeyse vermemize sebep oluyordu,içimizdeki Modenalılar bu maçta Handanoviç ve Locatelli idi penaltı yaptırıp bir de ara pası vererek :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/44e7a5b246d4c61d5b0b79b118332258.jpg

FORZA MANTOVA

Melekovic
23.Aralık.2007, 10:17
Sağolasın abisi.İyi geceler.

Cambridge Utd. köklü kuluplerden biridir.Artık Championship'e çıkana kadar parolan yetenekli gençleri kiralamak ve bir iki sene kullanabilieceğin tecrübeli isimleri almak olmalı.Her yukarı çıktığında bir öncekilerin çoğundan kurtulup o lige adapte olacakların etrafında yeni kadro oluşturursan beklenenden bile kısa bir sürede başarı yakalayabilirsin abisi.

Mantova olarak paramız pulumuz yok ama kendini ispatlamak isteyen oyuncuları ikinci baharını yaşayanlarla harmanlayıp bir yere gelmeye çalışıyoruz.Takımın ilk 11'indeki iki kişi benim abim sayılır :D:D:D

kamilakar
23.Aralık.2007, 10:40
Sağolasın abisi.İyi geceler.

Cambridge Utd. köklü kuluplerden biridir.Artık Championship'e çıkana kadar parolan yetenekli gençleri kiralamak ve bir iki sene kullanabilieceğin tecrübeli isimleri almak olmalı.Her yukarı çıktığında bir öncekilerin çoğundan kurtulup o lige adapte olacakların etrafında yeni kadro oluşturursan beklenenden bile kısa bir sürede başarı yakalayabilirsin abisi.

Mantova olarak paramız pulumuz yok ama kendini ispatlamak isteyen oyuncuları ikinci baharını yaşayanlarla harmanlayıp bir yere gelmeye çalışıyoruz.Takımın ilk 11'indeki iki kişi benim abim sayılır :D:D:D

Gerçekten bilgilerin için sağol yarında kariyeri açacağım zaten yardım edersin artık :D
Mantovo tam takım olmuş parasız başarıya aç böyle takımlar hep başarılı olur inş seria A dasın seneye iyi geceler

Melekovic
23.Aralık.2007, 22:54
tabiki yardımcı oluruz.

Bu arada bomba gibiyiz,takımın moraller en üst seviyede fakat benim sahayı seçerken elimin kayması içsahada bize problem yaratacak gibi,olmadı ona göre bir durumla çıkarım dert değil :D:D:D

kaydırı kuppak
23.Aralık.2007, 22:57
başarılar..

Melekovic
24.Aralık.2007, 07:54
http://img.fotoambar.com/img/07/69f0f1e0ec5eb119bd6cbb4a070444e0.jpg

Pisa'yı yenerek kupada yolumuza devam ediyoruz.Anlamadığım bir şekilde takım çok iyi gidiyor :D:D:D

The.Crow
24.Aralık.2007, 08:13
Geç oldu ama nacak gördüm :) Kariyerinizde başarılar. Veteranlar vitrine çıkmaya kaarar vermişler. Favorim Baba lakaplı abimiz. Forsa Mantovaa.

Melekovic
24.Aralık.2007, 08:14
http://img.fotoambar.com/img/07/b7da042664afc2f8409591a3be9b1405.jpg

Bari maçında kabusu gördük.Bazı maçlar vardır her şeyi yaparsın ama hiç bir şey yolunda gitmez aynen öyle oldu.Hakem 5 dakika içinde 2 sarı çıkardı aynı oyuncuya kırmızı oldu :D:D:D Sonra yinede daha baskılı oynarken Handanovic sahneye çıktı 4.8 ile oynayıp 3 dakika içinde rakibe 2 ikram yaptı.Sağlık olsun diyoruz ,atamayana atarlar oldu biraz :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Geç oldu ama nacak gördüm :) Kariyerinizde başarılar. Veteranlar vitrine çıkmaya kaarar vermişler. Favorim Baba lakaplı abimiz. Forsa Mantovaa.

Sağolasın Umutcum.Arada kazaya uğradık ama olur böyle şeyler :D:D:D

King_Theoden
24.Aralık.2007, 08:17
http://img.fotoambar.com/img/07/9403affb2b8ab211197d4f327bfe759f.jpg

Yine kötü ve sıkıcı bir maç ve yine kazandık

King_Theoden
24.Aralık.2007, 08:36
http://img.fotoambar.com/img/07/8622ce0b3320773186c172b4a0e799ab.jpg

Zorlu Empoli deplasmanında 3-1 kazandık. Soncin sakatlandı bu bizim için büyük kayıp ama oyuncularım maçı bırakmadı ve kazanmasını bildik gene kısır bir maçtı :D

Melekovic
24.Aralık.2007, 08:37
Rahat bir galibiyetle bir hafta önceki şanssızlığın izlerini sildik.Bakalım hedefe doğru ne kadar ilerleyeceğiz? :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/4082f222863a45ece2168eac272264b6.jpg

King_Theoden
24.Aralık.2007, 08:59
http://img.fotoambar.com/img/07/27aef2033d5cb77b37106b2c61518223.jpg

Ligde 6. maçımızda zayıf rakibimize karşı zorlandık ama kazanmasını bildi oyuncularım Rini sahalara gol ile döndü. Soncinin olmayışı oyun planımızda mecburi değişikliğe itti bizi.

King_Theoden
24.Aralık.2007, 09:24
Rimini deplasmanında ilk kez çok iyi oynadık pozisyonlara girdik acıdırki ilk kez iyi oynadığımız maçta puan kaybettik :D
http://img.fotoambar.com/img/07/44de1f7d8500845b9c594b77d9a660b8.jpg

Melekovic
24.Aralık.2007, 09:32
İlginç bir şekilde Godeassız takım durdu.Salernita maçından garip bir mağlubiyetle döndük.Güçlü Livorno'ya ise şu an için gücümüz yetmedi.Takımı Godeas olmadan oynatmanın bir yolunu bulacağım.Şu an üst sıralara hala çok yakınız toparlanırız. :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a523240b948cb57c87957e675657a0e9.jpg
http://img.fotoambar.com/img/07/f75bf03e92c64b8a5f3882f0f1a96e1f.jpg

kamilakar
24.Aralık.2007, 09:48
Livorno malubiyeti normalde diğer malubiyet kötü olmuş be abi ama bu mücadelede yılmak yok :D:D:D

Trabzonspor
24.Aralık.2007, 19:21
ikinizde ıyı sonuclar alıyorsunuz ascolı daha onde gorunuyor ama montovanın o 3 malubıyetten lıvorno kabul edılır ama deıgerlerı olmamalıydı.

King_Theoden
24.Aralık.2007, 19:28
Saolasın Mustafacım Kankamda Godeas sakatlanmadan önce 1-2 maç izledim taktiği müthiş hatta ona 3-4 sezona Serie-A yı domine edersin dedim, çünkü çok baskılı oynuyor ama Godeas Dede :D sakatlanınca takım durdu. Bize gelince Soncin sakatlandı sistem değiştirdim mecburen diğer forvetim hızlı değil o yüzden rakip sahada top tutup kanatlardan gol bulmayı düşündük ama çok iyi oynamamıza rağmen dağa taşa vurdular ve puan kaybettik. Normal oyun anlayışımız maç boyu kapan. 1 pozisyon buL Soncin atsın şeklinde :D
Şu an lig çok renkli Livorno dışında herkes herkesi yeniyor tek durdurulamayan takım Livorno :D

Melekovic
24.Aralık.2007, 19:34
Livorno malubiyeti normalde diğer malubiyet kötü olmuş be abi ama bu mücadelede yılmak yok :D:D:D

Öyle yılmayacağız.Hatta diyorum ki bu sene çıkarız %99 :D:D:D

ikinizde ıyı sonuclar alıyorsunuz ascolı daha onde gorunuyor ama montovanın o 3 malubıyetten lıvorno kabul edılır ama deıgerlerı olmamalıydı.

Bir adam var Mustafacım Godeas diye.Futbolunun son bahar ayında ama aynı Hagi dersin.Zaten normalde de çok iyi oyuncudur.O olmayınca takımın hücum gücü %60 düştü.Bu yüzden sakatlığı geçene kadar taktik değişikliğine gidip ortasaha oyuncularına gol bulduracağım ,dönünce eski usüle döneriz.Godeas'ın görevini Palmiteri ve Corona yapabilir sandım ama ikiside beceremedi.

Erken alarm oldu.Onsuz oynayacağım 4 maçta yapacağım taktikle iyi sonuçlar alırsam geldiğinde zaten galibiyet serisi gelir.

Not: geçiş dönemini benim çok sevdiğim Hollanda 74-78 oyun sistemimle aşacağız.

Trabzonspor
24.Aralık.2007, 19:50
Saolasın Mustafacım Kankamda Godeas sakatlanmadan önce 1-2 maç izledim taktiği müthiş hatta ona 3-4 sezona Serie-A yı domine edersin dedim, çünkü çok baskılı oynuyor ama Godeas Dede :D sakatlanınca takım durdu. Bize gelince Soncin sakatlandı sistem değiştirdim mecburen diğer forvetim hızlı değil o yüzden rakip sahada top tutup kanatlardan gol bulmayı düşündük ama çok iyi oynamamıza rağmen dağa taşa vurdular ve puan kaybettik. Normal oyun anlayışımız maç boyu kapan. 1 pozisyon buL Soncin atsın şeklinde :D
Şu an lig çok renkli Livorno dışında herkes herkesi yeniyor tek durdurulamayan takım Livorno :D

yıenmı daglara taşlara atıyolar ya çözülmedımı bu problem.Livorno oraya fazla seri a'ya az onu ordan alsınlar ya :D

Bir adam var Mustafacım Godeas diye.Futbolunun son bahar ayında ama aynı Hagi dersin.Zaten normalde de çok iyi oyuncudur.O olmayınca takımın hücum gücü %60 düştü.Bu yüzden sakatlığı geçene kadar taktik değişikliğine gidip ortasaha oyuncularına gol bulduracağım ,dönünce eski usüle döneriz.Godeas'ın görevini Palmiteri ve Corona yapabilir sandım ama ikiside beceremedi.

Erken alarm oldu.Onsuz oynayacağım 4 maçta yapacağım taktikle iyi sonuçlar alırsam geldiğinde zaten galibiyet serisi gelir.

Abi butun takımı bı adam üstüne kurmasaydın keske sezon basında onun bu sakatlanma ıhtımalıne karsı yedekte bir b planın olsaydı ya sıkıntı yaşamazdın ozmn ama olsun 4 maçta 7 puan cok ıyı olur senın ıcın

Melekovic
24.Aralık.2007, 19:57
Parasızlık abisi.Oyun planımı o yüzden finansa göre kurabildim.Onun gibi bir oyuncu daha bakındım ama malesef verebilecek 150 K bile çıkmadı :D:D:D

Neyse,zaten bu aralar aşırı konsantrasyon sorunu yaşıyorum,normalde olsa görür görmez müdahale ederdim,şimdi ise sadece izledim.

Bakalım bugün itibariyle kafa olarak rahatladık gibi ama bu seferde lig değiştiriyoruz.Burası haftaya Salı gününe kadar kapanıyor.aytaç abin geldi İngiltere'ye dönüyoruz.

Yine Paint'e ilk 11'i çizerek taktik yapmaya başladım.Akşamda teoriyi pratiğe geçiririm.Genelde ne zaman böyle taktik yapsam süper oluyor.Akşama denemek için sabırsızlanıyorum :D:D:D

Trabzonspor
24.Aralık.2007, 20:19
Abi beklıyoruz oranın devamını sendende ıyı bır traktık beklıyoruz kullan peinti:D:D

King_Theoden
24.Aralık.2007, 20:24
Yok Mustafacım bu kez oyunda sorun yok benim beceri fakiri adamlarda sorun var :D Olayı özetlemek gerekirse Kankamda izledi bilir, şu anda tüm taraftar bana küfrediyor, tüm maçı benim sahada piknik yaparak geçiriyoruz ilerde tek Soncin var, maçta 4 şut atsa 2 si kesin gol, ibrahimovicin veteranı mübarek :D Ama o olmayınca atamıyorlar:D Birde Rini denen bebe var kankamın toplamda bir arada henüz göremediği meblağı tek bu adama verdim. Orta saha olmasına rağmen sasa iliç gibi ceza sahası içinde bitiveriyor:D

Trabzonspor
24.Aralık.2007, 20:37
abi sende mourınho gibi sağa solamı sataşıyosun yapma kımse sevmemz senı sora bu takımdan baska takıma gıdemessın :Dseyırlcıler sahaya ıner baı oraalrda tel orgu felanda yoktur ordakıler pıskopat :D:D