PDA

View Full Version : Vestel Manisaspor

Vieri
23.Mart.2006, 05:36
Manisaspor

gorkemyilmazkarasu
23.Mart.2006, 22:43
canerin güçleri ve mevkisi yetersiz yapılmış.mevkisi mlc/amlc/flc gibi yapılabilir.özellikle 19 yaş altı şampiyonasında bu kadar iyi performans gösteren bir oyuncu için yetersiz olmuş gibi.

alieren7
18.Nisan.2006, 06:02
Mustafa Abi Manisaspor'da o kadar yanlışlık war ki say say bitmez. İlk başta zaten bizi semi-pro yapmışsınız artık kadrolar futbolcular hakkında bişi sölememe gerek yok. ayrıca stad 10 bin kişilik gerçi biz 15 bin yapıyoruz onu ama neyse :) Neyse sen beni unutma, 2007 için mutlaka ve mutlaka beni yaz ben araştırcam manisasporu.

patriot45
22.Nisan.2006, 17:50
abi takımı okadr fakir yapmışsınız ki koskoca vestelde para yok sanki bence finansal durumuda daha iyi yapılabilirdi...

mericx
13.Mayıs.2006, 00:14
reputation cok kotu

hicbir oyuncu vestele ne kadar para versem gelmiyor

zelenka yi nasil getirmisler ?

perpetua
13.Mayıs.2006, 00:34
reputation cok kotu

hicbir oyuncu vestele ne kadar para versem gelmiyor

zelenka yi nasil getirmisler ?

Reputation'i dusuk zaten Vestel'in ama basinda yuksek taninirligi olan bir teknik direktor var. Bu da Zelenka gibi bir oyuncunun transfer olmasinda etken olur ve bu da Ersun Yanal'in Vestel'inde gozlemlenebilir.

Ama tabii eger teknik direktor olaka yarin Vestel'in basina ben gecsem bir cok kaliteli futbolcu benim gibi tecrubesiz (FM tecrubesi degil tabii :D) bir teknik direktor icin oynamak istemez.

pessy
13.Mayıs.2006, 09:19
aslında kadroları ii sayılır

fatalrhymer08
13.Mayıs.2006, 11:33
semi pro yapmıslar ve parasız halbukı super lıgte westel lıgın en zengın takımlarından

Cengo
25.Mayıs.2006, 04:38
Caner Erkin aslında AM/F L olmalıydı..

uyurtsever
11.Haziran.2006, 14:56
Reputation'i dusuk zaten Vestel'in ama basinda yuksek taninirligi olan bir teknik direktor var. Bu da Zelenka gibi bir oyuncunun transfer olmasinda etken olur ve bu da Ersun Yanal'in Vestel'inde gozlemlenebilir.

Ama tabii eger teknik direktor olaka yarin Vestel'in basina ben gecsem bir cok kaliteli futbolcu benim gibi tecrubesiz (FM tecrubesi degil tabii :D) bir teknik direktor icin oynamak istemez.
Oyuncuların gelmemesisinin tek sebebi takımın semi-pro olmasıdır...Sonuçta Manisa'ya Roberto Carlos'u getirmeye çelışmıyoruz.2. lig B katagorisinde oynyan bir oyuncu bile gelmiyorr...

madden
11.Haziran.2006, 16:16
Caner Erkin aslında AM/F L olmalıydı..

dostum caner gerçekte dl bile oynuo bence tam tersi dl/ml olmalıydı(bkz:fenerbahce maçı ve milli takım hazırlık kampı)

erenerdemli
12.Temmuz.2006, 15:38
ilk başta caner'in mevkisi bence DL/AML/FL olmalı,çünü V.Manisa'da Ersun Yanal onu sol kanatta heryerde oynatıyo oyunun durumuna göre.finansman olayında Vestel Manisa 4 büyüklerden sonra en iyi finansman güce sahip olmalı.fm 2006'da gerçekten manisa çok güçsüz olmuş.ilk sene ligden sonuncu olarak hemde açık ara küme düşüyo,oyuncular gelmiyo,bunu ilk senenin verdiği bi durum olarak görüyorum fakat fm 2007 de sanırım daha iyi olur

SefaReis66
12.Temmuz.2006, 19:15
bende dün manisayla oynamaya çalıştım iki ay sonra kapattım çıktım bi tane adam gelmiyo doğru dürüst finansal ve itibar çok kötü stat yanlış hatırlamıyosam 10000 kapasiteli onu da düşük yapmışlar bunlar düzelirse çok iyi bi takım aslında

atahanaydin92
18.Temmuz.2006, 02:53
Ara transfer döneminin hızlı ekibi Vestel Manisa, dün de Çek Cumhuriyeti'nin Slovan Liberec ekibinde oynayan, Slovak Milli Takımı'nda da forma giyen 21 yaşındaki Filip Holosko'ya 3 yıllık imza attırdı.

Bayramın ilk gününde imza attığı için mutlu olduğunu söyleyen genç yıldız, yeni ekibinin başarısı için elinden geleni yapma sözü verdi. Başkan Haluk Çubukçu, “Vestel bir dünya markasıdır. Vestel Manisaspor da bir dünya kulübü olacaktır” dedi. Ege ekibinin yeni rotasının Sparta Prag kaptanı, 26 yaşındaki ön libero Petrus olduğu belirtildi.

emir077
06.Ağustos.2006, 10:01
hatalar saymakla bitmez

Maksic
01.Eylül.2006, 20:56
son transfer rafael i almış takım

emrec15
14.Eylül.2006, 12:22
arkadaşlar ben manisasporluyum manisada oynanan 17 maçın en az 13 üne giderim.taraftarlar 6000 inin üstünde en öneömsizinde bile 2000 3000 klişi oluyor stad kapasitesi 13.500 kişi ama fmde 5000 kişi yapmışlar bunun düzeltilmesini istiyorum.birde finansı biraz daha yüksek olursa sevinirim

Omerdinho
20.Eylül.2006, 15:36
dün ligtv de manisanin baskani
manisanin butcesini 20 milyon dolar olarak acikladi..