PDA

View Full Version : Konyaspor

apaydin2148
04.Ocak.2006, 11:33
http://forum.turksportal.net/vb/images/avatars/Galeri1_Takim/konyaspor.gif

Konyaspor

Oyunu açtığımızda Konyaspor kadrosu üstdüzey ekiplerle baş edebilecek şekilde oluyor.Özellikle Erhan Albayrak,Ömer Gündostu,Murat Hacıoğlu,El Saka ve Ümit Bozkurt Türkiye Süper Liginde oynayan birçok futbolcudan iyi durumda.Ama yıllardır aklıma takılan birşey var.4 sene önce Konyaspor'a Sakaryaspor'dan transfer olan Yasin Çelik oyuna çok kötü yansıtılmış durumda.Hatta diyebilirim ki şu anda Türk milli takımında oynaması gereken bir oyuncu.Ayrıca Konyaspor'da 2 senedir sol bek olarak oynayan Erhan Albayrak AMLC olarak görülüyor oyunda bununda acilen düzeltilmesi gerekir.

Oyun başlangıcında Konyaspor teknik direktörü görünmüyor.En büyük hata bu olsa gerek.Kulüp tesisleri gerçekten üst düzey sayılabilecek bir seviyede.Yeni gelen Belediye başkanı kendi bütçelerinden kullanarak Konyaspor'a güzel bir tesis hediye etti.

Oyunda da göründüğü gibi Diyarbakırspor Konyaspor'un en büyük rakibi.Bunda etkili olan şey ise Konyaspor İkinci ligde iken Diyarbakırspor'la oynadığı olaylı maç.Bu maçta hakem Mutlu Çelik Konyaspor'dan 4 oyuncuya kırmızı kart göstermiştir.

Şimdilik verebileceğim bilgieler bu kadar.Şuda değiştirilmeli diyen arkadaşlar varsa buraya yorumlarını yazabilir.

capriceman
04.Ocak.2006, 12:47
Konyaspor ile hiç oynamadım ancak gözlemlediğim şey oyuncu profil ve mevkilerinde bazı küçük sorunlar olduğu. Diğer konularda ise çok fazla bilgim yok. Birde stad kapasitesi şişirme gibi geldi bana.

Konyasporu daha yakından takip edip, oynayan arkadaşlar eminim i daha sağlıklı tespitlerde bulunurlar.

RoCCo_42
03.Mayıs.2006, 10:25
Konyaspor ile hiç oynamadım ancak gözlemlediğim şey oyuncu profil ve mevkilerinde bazı küçük sorunlar olduğu. Diğer konularda ise çok fazla bilgim yok. Birde stad kapasitesi şişirme gibi geldi bana.

Konyasporu daha yakından takip edip, oynayan arkadaşlar eminim i daha sağlıklı tespitlerde bulunurlar.

Stat kapasitesi dogru dostum türkiyedeki yanlıs hatırlamıyorsam en büyük kapasitedeki 5.yada 6. stat KONYA ATATÜRK STADI.

Yalnız senidne dedigin gibi bazı genç oyuncuların mevkileri random yapılmıs örnek verecek olursak
Gercek hayatta Forvet oynayan SONER BAYMIS Forvet dısında her mevkide karsımıza cıkıyor.Muhammet Fatih CIRAK Defans oyuncusu aynı seyler onun içinde gecerli..FİRAT AKKOYUN Defans oyuncusu ama benim karsıma genelde Kaleci olarak cıkıyor.Oyunun baslangıcında AYKUT Hocamız takımın basında degil ve ne hikmetse takımın basına hep RIDVAN DİLMEN geliyor.Bunlar bence bariz sekilde görülen cok büyük hatalar.YASİN CAKMAK ve TAYFUN'un özelliklerindede inanılmaz derecede gercekle bagdasmayan fark var.

Umarım yeni versiyonda bunlar ele alınır.Saygılar sahsen ben KONYASPOR ile daha oyun oynamadım bu versiyonda bunun nedenide FİRAT'in dahi kaleci olarak karsıma cıkıp sinirden direk oyunu kapamam.

kralbehzat
03.Mayıs.2006, 16:48
bende şimdiye kadar konyadan baska takımla fm oynamadım oyuncu hatalarının acilen düzeltilmesi gerek stad olarakta inönü ve ali samiyenden kapasiteolarak büyük

thegrandfather
23.Mayıs.2006, 18:07
stadyum kapasitesi şişirme değil,ayrıca stadın neredeyse tamamına yakını koltuklu,bende devamlı konyasporla oynuyorum bazı oyuncular ne yazıkki herzaman görmezden gelnip düşük puanlarla geçiştiriliyor.mevki hataları apayrı.erhan iyi bir oyuncu ama arkadaşında belirttiği gibi sol bek oynuyor burda.oyunda ise sol açık.tayfunun hem defans hem forvet olarak koyulması doğru ama özellikleri düşük bece daha iyi olmalı.

di canio
13.Haziran.2006, 16:38
ve tayfun türkmen süper lig'de hava toplarında en iyi oyunculardan birisidir

S-B-Z
13.Haziran.2006, 19:13
demre sendemi konyalısın yoksa? :)

fcazot42
11.Temmuz.2006, 19:01
stadın tamamı koltuklu ancak kale arkalrının üstü açık..
tayfun türkmen forvet oyuncusu ancak hüsnü hoca zamanında beri defans oynuyor bu da ilginç...

maestyle
15.Temmuz.2006, 01:19
Konyaspor'umuzun kalecisi Özden Özgün bence es geçilmemelidir bende konyasporda oynuyorum ama gerçek yetenekleri doğru değil birde erhan albayrak bence türkiyede sayılı sol kanat oyuncularından ama oda fazla ii gösterilmemiş

atahanaydin92
18.Temmuz.2006, 02:50
Konyaspor, Malatyaspor'un genç golcüsü Okan Yılmaz ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp basın sözcüsü Güven Öten, AA muhabirine, ara transferde teknik heyetin raporu doğrultusunda nokta transferler yaptıklarını söyledi.

Öten, Samsunsporlu Kais ile sözleşme imzalanmasının ardından, uzun süredir görüşülen Malatyaspor'un genç oyuncusu Okan Yılmaz ile dün akşam 2,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti.

Fortis Türkiye Kupası'nda çarşamba günü yapacakları İnegölspor maçının hazırlıklarının sürdüğünü anlatan Öten, hedeflerinin kupada gidebildikleri en iyi yere kadar gitmek olduğunu bildirdi.

Maksic
19.Ağustos.2006, 21:35
konyaspor da oynayan bebbe hangi takımda bebbe yi arıyom çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

ya arkadaşlar arıyorum arıyorum bebbe yok lütfen nasıl bulacam adamı konyaspor a ekleyecem ama nasıl

berk42
20.Ağustos.2006, 14:35
Maksic sanırım bebbe oyunda kayıtlı değil şimdi zaten konyadan ayrıldı ankaragücünde Konyaya baktığımız zaman alex,ufuk gibi 2.lig gol kralı,özden gibi süper kaleci,ahmed belal gibi mısırın en iyi futbolcularından biri,erhan albayrak,tayfun türkmen,yeni trasnfer da silva gibi oyuncular konyayı güçlendiriyor stadyum işinde ise Türkiyenin en büyük stadı 1.Olimpiyat
2.İzmir Atatürk 3.FB Şükrü saracoğlu 4.Bjk İnönü 5.Konya Atatürk dür

http://forum.turksportal.net/vb/images/avatars/Galeri1_Takim/konyaspor.gif

Konyaspor

Oyunu açtığımızda Konyaspor kadrosu üstdüzey ekiplerle baş edebilecek şekilde oluyor.Özellikle Erhan Albayrak,Ömer Gündostu,Murat Hacıoğlu,El Saka ve Ümit Bozkurt Türkiye Süper Liginde oynayan birçok futbolcudan iyi durumda.Ama yıllardır aklıma takılan birşey var.4 sene önce Konyaspor'a Sakaryaspor'dan transfer olan Yasin Çelik oyuna çok kötü yansıtılmış durumda.Hatta diyebilirim ki şu anda Türk milli takımında oynaması gereken bir oyuncu.Ayrıca Konyaspor'da 2 senedir sol bek olarak oynayan Erhan Albayrak AMLC olarak görülüyor oyunda bununda acilen düzeltilmesi gerekir.

Oyun başlangıcında Konyaspor teknik direktörü görünmüyor.En büyük hata bu olsa gerek.Kulüp tesisleri gerçekten üst düzey sayılabilecek bir seviyede.Yeni gelen Belediye başkanı kendi bütçelerinden kullanarak Konyaspor'a güzel bir tesis hediye etti.

Oyunda da göründüğü gibi Diyarbakırspor Konyaspor'un en büyük rakibi.Bunda etkili olan şey ise Konyaspor İkinci ligde iken Diyarbakırspor'la oynadığı olaylı maç.Bu maçta hakem Mutlu Çelik Konyaspor'dan 4 oyuncuya kırmızı kart göstermiştir.

Şimdilik verebileceğim bilgieler bu kadar.Şuda değiştirilmeli diyen arkadaşlar varsa buraya yorumlarını yazabilir.

apaydın kardeş sen d.bakır en büyük rakibi dedin doğru dedin ama bunun en büyük nedeni 1.Konya Endüstrispor vardı ve d.bakır deplasmanında kötü olaylar oldu daha öncesi Kombassan Konya d.bakır ile iyi değildi son olayda Konya deplasmanda d.bakırı yendi herzamanki gibi ve d.bakırlılar sahaya indi ama sonunda 2.ligdeler