PDA

View Full Version : Not well-formed (invalid token) at line 1 sound_cash_mode.xml

MERTCEVHER
21.Aralık.2007, 23:43
not well-formed(invalid token) at line 1 sound_cash_mode.xml

böle bi hata weriyor ve de oyuna girremioyorum sebebi ne olabilir acaba??

MERTCEVHER
23.Aralık.2007, 18:30
not well-formed(invalid token) at line 1 sound_cash_mode.xml

böle bi hata weriyor ve de oyuna girremioyorum sebebi ne olabilir acaba??

Melekovic
23.Aralık.2007, 19:21
Ne zaman verdiğini çözmemiz lazım?Tam olarak ne zaman oldu?Bir tür yama ,facepack,skin vs. vs. indirdiğin zamana yakın mı?

Şu an hala 9.0.1 mi kullanıyorsun?

King_Theoden
23.Aralık.2007, 21:22
Abisi oyuna giris logosuna sag tıkla özelliklere gir hedef yerine "C/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2009fm.exe" den sonra --reset_preferences yaz kısayolu çalıştırıp Oyuna gir bilgisayar 1 kere reset atacaktır. sonra yine hedef yerinden --reset_preferences i sil ve oyununa başla.

Bu sorunu cözmezse Cache klasöründe settings die bir dosya var onu sil. ama kayıtlı oyunun falan kaybolur benden söylemesi.

XP: C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009\settings

Vista: C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009\settings

MERTCEVHER
23.Aralık.2007, 23:20
bu hatayı oyunu dahaa ilk açarken veriyor.oyunu sildim tekrar yükledim dediklerinizi yaptım ama düzelmedi...

Melekovic
23.Aralık.2007, 23:28
Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdin mi?Sen oyunu silsen bile cache dosyalarında kalmış olabilir.Yukarıda tarif edilen gibi cache işini hallet.

King_Theoden
23.Aralık.2007, 23:37
bu hatayı oyunu dahaa ilk açarken veriyor.oyunu sildim tekrar yükledim dediklerinizi yaptım ama düzelmedi...

Bende yabancı forumlardan baktım bu şekilde çözülmüş abisi. Birde aplication datada sports interactive klasörünün içindekini sildin mi, skin kullanıyorsan onu kaldır oyunun orjinal skinine dön belki o şekilde düzelir