PDA

View Full Version : Aziz Yıldırım:"Galatasaray bizim statta final oynar.

Onurap
24.Aralık.2007, 01:24
Gazeteci-yazar Fatih Altaylı Habertürk.com.'da yayınlanan yazısında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili müthiş bir iddia ortaya attı!..

İşte Altaylı'nın yazısı!..

Aziz Yıldırım? Bizim statta final oynarlar

Şimdi yazacağım olay "Yok canım daha neler" denilecek türden.
Ben de duyunca inanmakta güçlük çektim ancak anlatan Aziz Yıldırım'a çok yakın birisi.
Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası yapılan bir sohbetten.
Aziz Yıldırım, arkadaşlarıyla yemek yerken laf Galatasaray'a geliyor.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Galatasaray bu futbolu oynamayı sürdürebilirse korkarım ki, bizim statta final oynar" diyor.
Bu cümle bana aktarılınca inanmadım.
Fenerbahçeli dostumuz, "Emin ol böyle dedi" diyerek iddiasını sürdürdü.
"Ben bunu yazarım" dedim.
"Sakın yazma. Başkan bunu dost meclisinde söyledi. Resmi görüşü böyle olmaz" dedi gülerek.
"Elbette ki, resmi görüşü öyle olmaz ama bunu bir yerde söylemiş olması bile önemli. En büyük rakibimizin Başkanı öyle diyorsa bu hem rekabette bir milattır. Hem de Aziz Yıldıım'ın imajıyla ilgili büyük bir gelişmedir" dedim.
Fenerbahçeli dostum "Abi yazma" dedi.
Ama ben duramadım.
Kusura bakmasın.

Maraton

Schumy
24.Aralık.2007, 01:26
Nasıl yani tesadüf mü diyecekmiş sonra :D :D

Melekovic
24.Aralık.2007, 01:32
Eğer söylediyse bir dost konuşmasında içinden gelmiş söylemiş.

Fakat eğer söylediyse ve o yazıyı da okuduysa evet ben söyledim içimden öyle geçti demesi bence bir Galatasaraylı olarak söylüyorum,Özhan Canaydın'ın el sıkıp fairplay ödülü alması olayından 10 kat daha değerli bir olaydır ve her türlü övgüye layık olur.Hem futbolu çirkinleştirmeye çalışanlara karşı çok güzel bir adım olur hem de futboldaki düşünce tarzımızı 10 sene ileri götürür.

O yüzden dilerim böyle bir şey demiş olsun ve dilerim evet ben dedim desin.

Addolorato
24.Aralık.2007, 01:33
Yalanlamazsa Neyim :D

El Comandante
24.Aralık.2007, 01:35
Eğer söylediyse bir dost konuşmasında içinden gelmiş söylemiş.

Fakat eğer söylediyse ve o yazıyı da okuduysa evet ben söyledim içimden öyle geçti demesi bence bir Galatasaraylı olarak söylüyorum,Özhan Canaydın'ın el sıkıp fairplay ödülü alması olayından 10 kat daha değerli bir olaydır ve her türlü övgüye layık olur.Hem futbolu çirkinleştirmeye çalışanlara karşı çok güzel bir adım olur hem de futboldaki düşünce tarzımızı 10 sene ileri götürür.

O yüzden dilerim böyle bir şey demiş olsun ve dilerim evet ben dedim desin.

Abi atladigin birsey var,burada Aziz Yildirim temennilerini belirtmemis,olabilecek bir seyi söylemis ve "korkarim ki" ifadesini kullanmis.
Ha haber yalan olabilir,ona sözüm yok,ki bana göre yalan haber.Eger dogruysa da Aziz Yildirim büyük tepki toplar bana kalirsa ...

Galatasaray bu futbolu oynamayı sürdürebilirse korkarım ki, bizim statta final oynar" diyor.

Melekovic
24.Aralık.2007, 01:37
Fatih Altaylı'yı biraz bilirim abisi camiadan.O kelimeyi o eklemiştir sana söyleyeyim.Aziz Yıldırım eğer bunu dediğini onaylarsa o "korkarım ki" kelimesini cıkarır.

El Comandante
24.Aralık.2007, 01:41
Fatih Altaylı'yı biraz bilirim abisi camiadan.O kelimeyi o eklemiştir sana söyleyeyim.Aziz Yıldırım eğer bunu dediğini onaylarsa o "korkarım ki" kelimesini cıkarır.

Fatih Altayli'nin nasil biri oldugunu herkes biliyor abi,ama yine de ben bu habere inanmiyorum,böyle birsey dememistir bence.(=

TR.CaPTaiN
24.Aralık.2007, 01:45
Yok canım daha neler !

Habertürk internet sitesi yazarlarından Sayın Fatih Altaylı bugünkü yazısında başkanımız Aziz Yıldırım'ın Galatasaray - Beşiktaş derbisi sonrasında arkadaşlarının olduğu bir ortamda "Galatasaray bu futbolu oynamayı sürdürürse korkarım ki bizim stadyumda final oynar" dediğini öne sürmektedir. Bu iddia baştan aşağı hayal ürünüdür. Kendisine bu bilgiyi aktaran kişinin kim olduğunu yazısında belirtmeyen Sayın Altaylı'yı öncelikle bu ismi yazmaya davet ediyoruz. Çünkü bu şahıs eğer gerçekten böyle birşey söylemiş ise Sayın Altaylı'ya yalan söylemiş, ya da kendisini kandırmış demektir. Aksi takdirde Sayın Altaylı doğru olmaktan tamamen uzak bu haberin tüm sorumluluğunu üzerine almış olacaktır. İnsana gerçekten "Yok canım daha neler" dedirten bu haberin gerçek yaratıcısını (!) merakla beklediğimizin bilinmesini istiyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Sekopej
24.Aralık.2007, 01:54
Açıklama yapılmış, haberin yapılma niyeti de az çok belli. Durduk yere böyle bir gündem yaratıldı, şimdi orada burada Aziz Yıldırım bunu desin, neden demiyor gibi konuşmalar başlayacak. Gündemde yokken "tabi demez" diyerek Aziz Yıldırım'a giydirmeler başlayanlar olacak. Gereksiz bir haber ve Aziz Yıldırım'ı zor durumda bırakmak için kasıtlı yapılmış bir haber olarak düşünüyorum. Yalanlama da yapıldığına göre konu kapanır.