PDA

View Full Version : Kolonya Şehrine Hoş Geldiniz--İşte Fc Köln

gokhan198555
24.Aralık.2007, 04:43
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69093

Allahın inayetiyle okuduk ve kabul eyledik sen de kabul et ya rabb.

ve işte kölnde hareketli saatler yaşanmaya başladı.kokain krizine giren christoph daum 'zaten buralarda adam gibi mal yok ben Türkiyeye gidiyorum' diyerek görevinden istifa etti.

bunu fırsat bilen Gokhan... ise yalakalığını konuşturarak başkana 'başkanım ben sigara bile içmem' diyerekten görevi istedi. başkan da bu gencin gözlerindeki ışığı görerek bu takım senindir ama para mara vermeyük deyu takımı teslim ettiler.

manager hedefi:ülkedeki kolonya tesislerinin konumlarını türk mit görevlilerine bildirerek alman ekonomisine büyük zarar varmak.
takım hedefi:aç karınlarını doyurmak
taraftar hedefi:takımda daha fazla Türk görmemek :):):)

işte muhteşem stad;

http://img206.imageshack.us/img206/4507/adszqh3.png

DisCo
24.Aralık.2007, 05:30
Başarılar Diliyorum.

yahoo17
24.Aralık.2007, 05:38
OOO başarılar abicim uzun soluklu bi kariyer olmasu dilegiyle

classical
24.Aralık.2007, 05:39
basarılar ınsallah bır efsane yaratırsın:)

Addolorato
24.Aralık.2007, 05:52
Birde Kurban Kesseydin :D Başarılar Dilerim :)

gokhan198555
24.Aralık.2007, 07:00
Başarılar Diliyorum.

sagol kardesımm benım ılk karıyer denemem umarım zevklı olur.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

OOO başarılar abicim uzun soluklu bi kariyer olmasu dilegiyle
sagol canım benım yalnız bırakma abıcıgını burlarda senın transfer onerılerıne ıhtıyacım oalbılır belkı :)

pegahmet10
24.Aralık.2007, 07:04
haydi gökhan kardeşim şov bekliyoruz...Bu sene hedefin ilk 3 olsun :) çıtayı yüksek tut

gokhan198555
24.Aralık.2007, 07:04
basarılar ınsallah bır efsane yaratırsın:)
efsane olmak ne haddımıze yaa kendı capımızda eglenıcez beraber yalnız cok hızlı ılerleyemecegım belkı ama uzun soluklu olacagını temın ederım :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

haydi gökhan kardeşim şov bekliyoruz...Bu sene hedefin ilk 3 olsun :) çıtayı yüksek tut
ne yaptın ahmet yaa ılk 10 girelim takımdaki herkese benden bi biraa bi de topluca taksıme goturcem keretaları :)

pegahmet10
24.Aralık.2007, 07:10
yook yook sen çıtayı yüksek tut ;) nokta transferler, sağlam antrenman ve maç taktiği ile başarırsın bide kulubun finansal kaynaklarını yazarsan ona göre transferde yardımcı olmaya çalışalım...

gokhan198555
24.Aralık.2007, 07:15
http://http://img341.imageshack.us/img341/6566/transfereu6.jpgarkadaşlar ben 1 sezon oynamıstım ve o sezonun gelen gıden transfelerini paylasalım. daha sonra da gecen sezonu nasıl gecırdıgımın ozetını yapayım;

işte bizim acımızdan cok karlı gecen bir transfer sezonu;

http://img341.imageshack.us/img341/2115/transferob0.jpg

gokhan198555
24.Aralık.2007, 07:31
acıkcası performans olarak kotu gecen sezonun uzerınde fazla durup fm yetenegımden suphe etmenıızı ıstemıyorum.

topcular bı kere taksıme goturduk adamlar daha sonra türkü barlardan cıkmayınca sezonu boyle tamamladık :)

http://img176.imageshack.us/img176/2998/1sezqi1.jpg

pegahmet10
24.Aralık.2007, 07:32
appiah,salihamidciz ve leonarda çok güzel olmuş ,razvanı da alınca arka kanatların çok sağlam olmuş sol kanat ve ofansif ortasahada sağlam transferler gayet güzel :)

takip ettiğim bir kariyer olacak:)

gokhan198555
24.Aralık.2007, 07:37
appiah,salihamidciz ve leonarda çok güzel olmuş ,razvanı da alınca arka kanatların çok sağlam olmuş sol kanat ve ofansif ortasahada sağlam transferler gayet güzel :)

takip ettiğim bir kariyer olacak:)

aslında herkesın yaptıgı klasık transferlerı yapmayı sevmem ama baslangıcta 0 butce olunca ıster ıstemen bu oyunculara yonelıyorsun :)

ama cok degısık bır taktıkle ortalıgı kasıp kavurmayı dusunuyorum :D:D

RequiemS
24.Aralık.2007, 07:51
Başarılar O Zaman :)

gokhan198555
24.Aralık.2007, 08:29
arkadaslar bekleyin sizlere fm tarihinin en cılgın ve super basarılı taktıklerınden bırı olan kendı yapımım ''shout to chaos'' taktıgını sunacagım pek yakında...:D:D:D

stiff1907
24.Aralık.2007, 08:33
Haydi başarılar gâri...

gokhan198555
24.Aralık.2007, 08:39
öncelikle celsomuz borgesimizin 1 yılda geldiği noktaya bakalım... an itibarıyla juve barca manu inter kendisini istemektedir. yapılmıs olan 22 mılyon luk teklıfı de reddetmıs bulunmaktayızz o bıze daha coook lazım olacakkk.http://img370.imageshack.us/img370/6310/1sezlk6.jpg

iLkeRisT
24.Aralık.2007, 08:46
Hocam bu celso'yu neyle besledin böle ya :D ben kiraya gönderdim hollanda'ya su anda pek bi ilerleme yok

gokhan198555
24.Aralık.2007, 08:49
kardesım bence bır oyuncunun gelısımı en ıyı maclarda oynayarak olur ve bu fırsatı verınce elıme sarıldı baba buyuksun nıdalarıyal ben nerden bıleyımm bızım eleman azgınmıss meger :D

iLkeRisT
24.Aralık.2007, 08:55
vay adi adam ya demek tenhaya kıstırmak lazım biz yanlıs yapmısız neyse seneye elime düşcek apiyi yollar onu koyarız:D

gokhan198555
24.Aralık.2007, 09:05
kardesım adamların arpasını eksık etme arada bır alemlere aksınlar bırakk :D

iLkeRisT
24.Aralık.2007, 09:43
Yaaaaa Hollanda'dan daha iyi nerde alem yapacaklar:D istatistikleri iyi ama özelliklerde bişe yok bakalım gençlere sabır:D

gokhan198555
24.Aralık.2007, 10:41
Yaaaaa Hollanda'dan daha iyi nerde alem yapacaklar:D istatistikleri iyi ama özelliklerde bişe yok bakalım gençlere sabır:D

yaa kardesım sen de adamları red lıght a goturme yaaa :D gencecık oğlanı atmıssın azgın hatunlarıın ortasına nasıl gelıssın cocukcagızz bıraz baba sefkatı goster gerekırse kendı ellerınle ayarla bu boyl boyle yapılır deee :D

gokhan198555
24.Aralık.2007, 10:55
neysee mac ekleyelim birazz da taraftarlarr isyan cıkarmasınlarr

hertha berlin inim inim inledi geceyi bir insafsızın koynunda geçirdiii!!!

http://img519.imageshack.us/img519/9606/1sezer5.jpg

kamilakar
24.Aralık.2007, 11:49
Başarılar hocam uzun soluklu olur inşallah;)

nannar
24.Aralık.2007, 14:17
başarılar kardeşim :)

gokhan198555
24.Aralık.2007, 21:34
Başarılar hocam uzun soluklu olur inşallah;)

sagolasınn kardeşimm umarım uzun soluklu olur. su an birşey anladım ki kariyer yayınlayan arkadaslara kesınlıkle yorumlarla ve ılgıyle destek vermek lazımm cunku bu işin içine girince ne kadar zor ve meşakkatlei oldugunu daha iyi anladım.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

başarılar kardeşim :)

sagol hocam da bu aralar biraz tökezler gibi olduk bi var mı ince fikirlerin benim için. varsa söylemekten çekinme :)

nannar
24.Aralık.2007, 21:40
evinde kesinlikle çekingen oynama. en kralına karşı bile ortasaha kalabalık ama hücuma dönük takım taktiğiyle çıkmanı tavsiye ederim... deplasmanda ise tek forvet ama kalabalık orta alan tavsiye ederim. bir de eğer oyuncuların çok üst düzey değilse (ki değildir) kısa paslarla ve az yaratıcılıkla oynamayı dene :) şimdilik bunlar fikirlerim :) belki çoğunu zaten biliyorsun ama ilk anda aklıma bunlar geldi köln gibi bir takım için...

gokhan198555
24.Aralık.2007, 21:55
evinde kesinlikle çekingen oynama. en kralına karşı bile ortasaha kalabalık ama hücuma dönük takım taktiğiyle çıkmanı tavsiye ederim... deplasmanda ise tek forvet ama kalabalık orta alan tavsiye ederim. bir de eğer oyuncuların çok üst düzey değilse (ki değildir) kısa paslarla ve az yaratıcılıkla oynamayı dene :) şimdilik bunlar fikirlerim :) belki çoğunu zaten biliyorsun ama ilk anda aklıma bunlar geldi köln gibi bir takım için...

şu an işte olduğum için takım ss i koyamıyorum ama kısaca kadromun özetini yapayım.

kalede:marcelo grohe

dr:hasan salihamidzic
dl:razvan rat
dc:geromel
dc:guglielmo stendardo
mr:marquinhos
ml:marko marin
mc celso borges
mc:stephen appiah
fc:robert lewandovski
st:malonga

bu kadroyla seri mağlubiyetler alıyorum anlamadım. the role theory taktiği bile çare olmadı o derece yani :)

nannar
24.Aralık.2007, 21:57
şu an işte olduğum için takım ss i koyamıyorum ama kısaca kadromun özetini yapayım.

kalede:marcelo grohe

dr:hasan salihamidzic
dl:razvan rat
dc:geromel
dc:guglielmo stendardo
mr:marquinhos
ml:marko marin
mc celso borges
mc:stephen appiah
fc:robert lewandovski
st:malonga

bu kadroyla seri mağlubiyetler alıyorum anlamadım. the role theory taktiği bile çare olmadı o derece yani :)

forvetleri gözüm tutmadı :D bence sağlam bir ön liberoyla takımı kuvvetlendir, AMC celso borges iş görür ama marquinhos2u sağ kanatta öldürme,forvete al :)

gokhan198555
24.Aralık.2007, 22:04
forvetleri gözüm tutmadı :D bence sağlam bir ön liberoyla takımı kuvvetlendir, AMC celso borges iş görür ama marquinhos2u sağ kanatta öldürme,forvete al :)

yaa ama kırdın şimdi kalbimii :D o işe yaramaz dediğin adamlardan malongaya 10 milyon saydım ben biliyon mu :D

lewandowskiyi de newcastle ile valencia istiyor cıkk olmaz başka forvet almam.marquinhosu forvette denedim senin önerini göz önüne alarak ısrar edicem onda. yaa bişiy dicem. ben bu kadrodan daha güçsüz bir kadroyla zaragoza ile ispanya liginde 3. oldum 2. sezonda ama bu almanya ve fransa ligleri nedense beni zorluyor acaba benimle aynı şeyleri düşünen arkadaşlar var mı?

nannar
24.Aralık.2007, 22:08
fiziğe dayalı futbol oynandıgı için olabilir... oyundan baktım şimdi senin elemanlara...onlar da iyi oyuncular ama bence küçük takımsan (hatta ben GS'de de uyguladım) tek forvet ve kalabalık ortasaha ile hücum etmek daha mantıklı....

gokhan198555
24.Aralık.2007, 22:12
oyunu down ball the flanks yapmak sakıncalı diye duydum doğru mudur?

nannar
24.Aralık.2007, 22:16
oyunu down ball the flanks yapmak sakıncalı diye duydum doğru mudur?

eğer daha çok kanattan gitmek istiyorsan seçebilirsin ama hücum zenginliği için onu değiştirmesen daha iyi olur bence...

gokhan198555
24.Aralık.2007, 22:18
eğer daha çok kanattan gitmek istiyorsan seçebilirsin ama hücum zenginliği için onu değiştirmesen daha iyi olur bence...

evet haklısın baba hamdi de almanya da hemen hemen denk kuvvette bir takım olan monchandg... :D ile kariyer açmış ben onu dikkatle takıp edicem bakalım o da şikayet edecek mi benim gibi ligin zorlugundan.gerci ona fransa liginde monica duellosunda düşmemeye oynarsın anca demiştim ama son durum nedir bilmiyoruz tabii :)

gokhan198555
25.Aralık.2007, 02:43
Kölnde hareketli saatler yasanıyor. dünyanın en iyi golcülerinden biri olmaya aday toulouse nin 1,86 komple forveti andre pierre gignac köln ün transfer listesinde 1 numaraya yükseldi.

Bunun yanında kaleci arayışlarını da sürdüren köln gözlemci heyeti hala aha bütçelerine uygun bir kaleci bulamamaktan yakınıyorlar.

yahoo17
25.Aralık.2007, 03:53
ABİCİM TRANSFER DÖNEMİ AÇIKSA SÜPERBİ dm SÖLİM EDUARDO COSTA SERBERST OLMASI GEREK EGER KİMSE ALMAMIŞSSA HEMEN AL DERİM ABİCİM

qrK3M
25.Aralık.2007, 04:29
ABİCİM TRANSFER DÖNEMİ AÇIKSA SÜPERBİ dm SÖLİM EDUARDO COSTA SERBERST OLMASI GEREK EGER KİMSE ALMAMIŞSSA HEMEN AL DERİM ABİCİM

arkadaşım ilk sayfaya bakarsan aldığını göreceksin;;)

yahoo17
25.Aralık.2007, 04:44
arkadaşım ilk sayfaya bakarsan aldığını göreceksin;;)
pardon pardon ozaman görememişim abicim ozaman thiago silva yı al tabi alabirlirsen abi muthiş bi defans abicim ben alamadım sen al be abi:icon_cool:

gokhan198555
25.Aralık.2007, 08:37
Kölnden Yılın İlk Transferi Bir Wonderkid Oldu!!!

İşte o genç

http://img187.imageshack.us/img187/3450/adszlw8.jpg

iLkeRisT
25.Aralık.2007, 08:40
Neyse Celso'dan bişeler çıkartırızz elbet :) bnde H.Berlin'le oynuyorum ligin çokta zor olduğunu söyleyemem su ana kadar Oscar Cardozo için 30trilyon verdim adama daha sezon başında 5aylık bi sakatlık geçirdi o dönene kadar chermiti ve domovchiyski ve raffael gibi çoluk çocuklarla tek forvet oynayarak ilk 4'ün arasından hiç düşmedim su anda da 62-50-47-47 puanlar 4üncüyüm yaş ortalaması bundesliganın altında 22 sinir bozucu bi olay var o da sanırım her ligde var son dkkalarda 4-2-4e dönünce rakip durdurmak zor oluyor bazen hiçbişey yapamadan yiyoruz golu:)

Genç de deli olmus:D

pegahmet10
25.Aralık.2007, 08:51
gökhan kalecide bombayı patlatmışşın tbrkler;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
hadi ekle şu maçlarıda uyuycam merak ettim:D

gokhan198555
25.Aralık.2007, 08:53
Neyse Celso'dan bişeler çıkartırızz elbet :) bnde H.Berlin'le oynuyorum ligin çokta zor olduğunu söyleyemem su ana kadar Oscar Cardozo için 30trilyon verdim adama daha sezon başında 5aylık bi sakatlık geçirdi o dönene kadar chermiti ve domovchiyski ve raffael gibi çoluk çocuklarla tek forvet oynayarak ilk 4'ün arasından hiç düşmedim su anda da 62-50-47-47 puanlar 4üncüyüm yaş ortalaması bundesliganın altında 22 sinir bozucu bi olay var o da sanırım her ligde var son dkkalarda 4-2-4e dönünce rakip durdurmak zor oluyor bazen hiçbişey yapamadan yiyoruz golu:)

Genç de deli olmus:D

genc deli ötesi oldu bedavaya almam daha da bir deli manyak birşey zaten :D

ya benım squad harmony bozuktu ondan sanırım istikrar tutturamadık...

neysee transfere devam edeceğizzz...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kölnde Transfer Bitmiyorr!!!Köln Büyük Hedefler İçin Yedek Klübesin Takviye Yaptı. İşte Karşınızda Binya!!!

http://img383.imageshack.us/img383/5741/adszmi8.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kölnde Transfer Bitmiyorr!!!Köln Büyük Hedefler İçin Yedek Klübesin Takviye Yaptı. İşte Karşınızda Binya!!!

http://img383.imageshack.us/img383/5741/adszmi8.jpg

pegahmet10
25.Aralık.2007, 08:57
gökhan bu arada messi ile anlaşmak üzereyim kariyere bak :D

iLkeRisT
25.Aralık.2007, 09:05
hocam binyanın resmini 2kere koymaya gerek yoktu:D squad harmony için mutsuz olanı postalıcan ya da mutlu edicn:D

gokhan198555
25.Aralık.2007, 09:08
arkadaslar milan marquinhos için 45 milyon dolar verdi satayım mı?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

gökhan bu arada messi ile anlaşmak üzereyim kariyere bak :D

oha diyorum baska birsey demıyorumm aga sen messıyle anlas ben bırakıcam bu oyunu cakma mı l yoksa o :D:D:D

iLkeRisT
25.Aralık.2007, 09:15
taksit fln yoksa sat

gokhan198555
25.Aralık.2007, 09:21
taksit fln yoksa sat

taksitli ya karman corman bi teklif reddettim zaten. hem paraya da ıhtıyacımız yok cok sukurr.

Ve İşte Köln ün Son Bombası Forvetlerin Korkulu Rüyası Kara Boğa Miranda

http://img383.imageshack.us/img383/9581/adszrv6.jpg

Nocna Mora
25.Aralık.2007, 10:51
Transferler süper kardeş...

yahoo17
25.Aralık.2007, 15:56
wallaha miranda süper abicim bende almıştım ilk sezon mukemmel oynadı ama çok sarı kart görüyo abicim...miranda ya ilk sezon sonu milna teklif yaptı satmadım tabi ...iyi transfer bravo abicim

gokhan198555
25.Aralık.2007, 18:11
wallaha miranda süper abicim bende almıştım ilk sezon mukemmel oynadı ama çok sarı kart görüyo abicim...miranda ya ilk sezon sonu milna teklif yaptı satmadım tabi ...iyi transfer bravo abicim

miranda iyi abisi yalnız senin de söylediğin gibi kendileri çok agresifler beyefendiler :) yahu geçen sene toplam 2 kırmızı kart gören takım şimdi daha 11 macta 6 kırmızı kart gördü hepsi bu karaboğanın yüzünden biliyorum ben :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Transferler süper kardeş...

sagol abisi evet bence de güzel transferler :D ama binyanın performansından memnun olamadım henüzz. bu kadroyla ligi almamız lazım ki şu anda ligte 2. yiz aynı puanla. aksam eve gidince umarım bir kaç maç basarım :D

yahoo17
25.Aralık.2007, 19:10
yeni maçları bekliyoruz abicim

Melekovic
25.Aralık.2007, 19:33
Abisi İspanya,İtalya,Fransa ve şimdi de Almanya ligini test etme imkanı buldum.Oyuna yeni ısınıyorum çünkü önce test işlemlerini gerçekleştiriyorum. Şu anda gözlemlediğin oyuncu kadro yapına uygun bireysel hareketler verdiğinde daha başarılı olduğun.Eskisi gibi bir taktik yap yürü onla artık pek geçerli değil.Aynı taktikte ısrar etsen bile lig yapısına uygun içeriğini değiştirmelisin. Taktik yayınlayanları gezdiğimde sende olmuş bu taktik bende olmuyor denmesinin sebebi ondan. İspanya tekniğe dayalı taktik istiyor.İtalya sağlam defans iyi basma yapıp hücuma iyi çıkarabilirsen forvet oyuncularını başarılı oluyorsun.O ligde forvet oyuncunun durumu çok önemli.İleride ona göre sistem oturtmalısın.Almanya ve Fransa daha ziyade fiziğe dayalı.Teknik oyuncuyu eziyorlar.Almanya'da Fransa'dan farklı olarak Almanya'da kanat oyuncuları önem taşırken Fransa'da hızlı forvetler öne çıkıyor.

Bunun ışığında diyeceğim o dur ki hazırlık maçları büyük önem taşıyor.Hazırlık maçları süresince oyuncularının reaksiyonlarını takip ederseniz sisteminizi içinde modifiye edersiniz.

Bende senin Köln gibi bitirecek gibiyim ilk seneyi.nedenlerini yazmıştım diğer yere.İlk sene bu tür takımların çıkış yapması aşarı bir şekilde beklenemez çünkü.Sen de şu anda ikinci sene itibariyle daha iyi bir çıkış yakalayacaksın çünkü takım içi özgüven arttı bu yeni transferler ile de desteklendi.Alman liginde kanat oyuncularını iyi durdurmaya özen göster.Onların yardığı defansı forvetler çok iyi kullanıyor.

gokhan198555
25.Aralık.2007, 21:29
işte hamdi hocamızdan rehber niteliğinde bir yazı bu yazı için teşekkü ediyorum kendisine zira benim de gözlemlerim sonucu hamdi hocamın söylediklerine olan itimatım arttı. ben de ispanya fransa ve almanya liglerinde tecrübe edindim almanya ve fransanın fizik üstünlük getirdiğini ispanya lginin hız ve yaratıcılık gerektirdiğini oyuncuların bu yonde özellikleri oldugunda basarılı oldugunuzu soyleyebilirim. e tabi ben su anda kölnde hayvan ötesi bir kadro kurdum orası ayrı :d

gokhan198555
25.Aralık.2007, 22:27
Kalecimiz Marcelo Grohe 12,5 Milyon $ Dolar Karşılığında Milan Takımına Verilmiştir.

Kendisine Milan Takımında Başarılar Dileriz.

Not:Alman Birasını Özlerse Kendisine köln Şehrinden Tedarik Edilecektir :D:D:D

http://img49.imageshack.us/img49/1203/2060147452d473a099d1do9.jpg

Melekovic
25.Aralık.2007, 22:31
İyi satmışsın.Kaleye gelen kişi belli oldu mu peki?

gokhan198555
25.Aralık.2007, 22:35
Forvet oyuncularımızdan daniele corvia Grasshoppers takımına 1 yıllığıan kiralanmıştır.Bonservisine 3,8 milyon $ ödendiği takdirde kendi malları gibi tepe tepe kullanabilirler :D

Not:bu adamı sakın almayın bir halta yaramıyor:)http://img530.imageshack.us/img530/2637/adsziu6.png
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

İyi satmışsın.Kaleye gelen kişi belli oldu mu peki?

hocam kaleye ankaragücünden çağrı güneşi aldık. 40. mesajda var profili :)

yahoo17
25.Aralık.2007, 22:38
way abi kaleciyi iyii paraya satmısın haa abi kaleye hakan arikanı alsana:D:D:D:D:D:D:D

gokhan198555
25.Aralık.2007, 22:53
forvet oyuncularımızdan manasseh issiaku Nürnberg Takımına 5,75 milyon $ karşılığında Satılmıştır.Yeni takımında başarılar dileriz.

http://img357.imageshack.us/img357/6201/adsziz4.png
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

way abi kaleciyi iyii paraya satmısın haa abi kaleye hakan arikanı alsana:D:D:D:D:D:D:D

abicim hakan arıkan bu takımda anca çaycılık yapar :)

pegahmet10
25.Aralık.2007, 22:55
gökhan takımla çok oynama :D benden sölemesi :D

Melekovic
25.Aralık.2007, 22:57
Kalecin güzel de Gökhancım anca 2 sene sonra kaleye geçer.Şu an için o kaleye geçene kadar önünde yer alacak 2 sezon kullanabileceğin 30 yaş üzeri bir kaleci al bence derim.Çünkü baktım özellikleri çok iyi ama takım çalışması çalışma oranı güç ve kondisyonu sana bazı maçlarda pahalıya mal olabilir.Ama 1.5-2 sene içinde geliştikten sonra 10 sene kaleci sıkıntın olmaz.

gokhan198555
25.Aralık.2007, 23:04
Takımda dedikodu rüzgarlarının esmesine neden olan 'gazetecilere takım içi sorunları deklare eden Marvin Matip 1,1 milyon$ karşılığında Hannover takımına defedişmiştir.

http://img357.imageshack.us/img357/6818/adszgf5.png
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kalecin güzel de Gökhancım anca 2 sene sonra kaleye geçer.Şu an için o kaleye geçene kadar önünde yer alacak 2 sezon kullanabileceğin 30 yaş üzeri bir kaleci al bence derim.Çünkü baktım özellikleri çok iyi ama takım çalışması çalışma oranı güç ve kondisyonu sana bazı maçlarda pahalıya mal olabilir.Ama 1.5-2 sene içinde geliştikten sonra 10 sene kaleci sıkıntın olmaz.

üstad doğru söylüyorsun ben de düşündüm dediklerini zaten kölnün kalecisi kessler ile rotasyonlu oynatıyorum zor maçlarda oynatmıyorum ki moralı düşmesin başına da kryzstof dowhan ı verdim seneye kaleyi teslim edicem inşallah.

gokhan198555
25.Aralık.2007, 23:14
gökhan takımla çok oynama :D benden sölemesi :D

ahmetciğim takımda squad harmony bozuk. bunu düzeltmek için mutsuz oyuncuları gönderiyorum tek tek. zaten kadro çok şişkin hem mali kaynak yaratmış oluyoruz.squad harmony düzeltmek için alternatif önerileri olan arkadaşlar varsa dinleyebilirim.

gokhan198555
25.Aralık.2007, 23:30
ortasahamızın dinamik oyuncularından thomas broich ile sözleşme uzatılmıştır ve yıllık maaşı 1,6 milyon $ dolara yükseltilmiştir.

http://img525.imageshack.us/img525/6639/adszwg4.png

gokhan198555
25.Aralık.2007, 23:42
Dangalak kanat oyuncumuz Wilfried Sanou evlerden ırak yarabbim diyerek takımdan kovulmuştur.http://img205.imageshack.us/img205/7483/adszjb0.png

gokhan198555
26.Aralık.2007, 00:26
Ajaxtan 2,1 milyon $ a aldığımız sol kanat oyuncumuz Leonardo gremio takımına 9,75 milyon $ karşılığında satılmıştır.Depe depe kullansınlar.

http://img370.imageshack.us/img370/9426/adszqk8.png

alPFM
26.Aralık.2007, 00:32
Leonardo'dan iyi kâr etmişsin :) Başarılar :)

Kariyerime beklerim :)

iLkeRisT
26.Aralık.2007, 01:09
Yani Leonardo'yu resmen kakalamıssın adam kafadan sakat:D yeni transferleri de bekliyoruz.Bakalım bnmde sezon sonu yaklaşıo iyi genç oyuncular topladık almanya ligi zevkli ya sarıo:)

gokhan198555
26.Aralık.2007, 01:09
Leonardo'dan iyi kâr etmişsin :) Başarılar :)

Kariyerime beklerim :)

evet leonardodan iyi kar ettik.ben o paraya gideceğini düşünmüyordum ama ben teklifi reddettikçe adamlar daha da bastırdı en sonun da 10 verin sizin olsun dedim '9,75de anlaştık :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yani Leonardo'yu resmen kakalamıssın adam kafadan sakat:D yeni transferleri de bekliyoruz.Bakalım bnmde sezon sonu yaklaşıo iyi genç oyuncular topladık almanya ligi zevkli ya sarıo:)

bende 10 maç ya oynadı ya oynamadı ama dediğin gibi resmen kakaladım :D

bu arada dediğin cok dogru almanya ligi gercekten oynaması zevklı bir lig...

yahoo17
26.Aralık.2007, 01:38
Leonardo Yu O Paraya Off Abicim Sen Buyuk Adamsin Wallla Yaaa

gokhan198555
26.Aralık.2007, 03:36
Köln Yeni Sezona Müthiş Başladı!!!Acaba bu performans sürekli olur mu?

http://img522.imageshack.us/img522/9279/adszyo3.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Köln İnandı!!! Jonathas Cosuyorrrr!!!

http://img185.imageshack.us/img185/5710/adszac1.jpg

pegahmet10
26.Aralık.2007, 03:44
yürrrü be gökhanım:D

gokhan198555
26.Aralık.2007, 03:46
yürrrü be gökhanım:D

sagol Ahmedim sampıyonluga gidiyoruz sankii millet gaza geldii :D:D:D

pegahmet10
26.Aralık.2007, 03:48
işte bu hızla inş.. olacaksın :D

gokhan198555
26.Aralık.2007, 04:04
işte bu hızla inş.. olacaksın :D

Ahmetciğim sen hızlı giden atın bokunun akıbetini biliyor musun :D

pegahmet10
26.Aralık.2007, 04:07
Ahmetciğim sen hızlı giden atın bokunun akıbetini biliyor musun :D

biliyorum ama biz at değiliz:D

gokhan198555
26.Aralık.2007, 04:24
Yok böyle bir maç!!!

http://img338.imageshack.us/img338/4258/adszpi2.jpg

pegahmet10
26.Aralık.2007, 04:27
Yok böyle bir maç!!!

http://img338.imageshack.us/img338/4258/adszpi2.jpg

son dakikada açılmış iki takımda:D

yahoo17
26.Aralık.2007, 04:36
abi Yikiyorsun Ortali Helal Wallla Bravoooo

gokhan198555
26.Aralık.2007, 05:14
abi Yikiyorsun Ortali Helal Wallla Bravoooo

daha değil abisi ama yakındır o günlerr!!! :D

Geromel artık Portolu

http://img247.imageshack.us/img247/6961/adszvc5.jpg

gokhan198555
26.Aralık.2007, 05:24
Andriy Rusol artık Köln için mücadele edecek!!!

http://img261.imageshack.us/img261/5721/adszdo3.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Rusol defansımızı toplayacak!!!

http://img249.imageshack.us/img249/2517/adszli0.jpg

stiff1907
26.Aralık.2007, 07:21
Açılmışsın Gökhan :icon_biggrin:

Rusol falan nerden buluyorsun böyle adamları ? :)

gokhan198555
26.Aralık.2007, 17:17
Açılmışsın Gökhan :icon_biggrin:

Rusol falan nerden buluyorsun böyle adamları ? :)

lig şu anda çok çekişmeli ssleri de ekleyeceğim insallah. rusol benim bildiğim en kaliteli defanslardan biri hiçbir zayıf yönü yok. takımına çok kaliteli bir dc arayanlara ilk tavsiyelerimden biridir.

gokhan198555
27.Aralık.2007, 03:18
Bayern maçlarında agresifliğimizin kurbanı olduk takım iyi yolda.

2-4 lük sonucla kupadan elendik.:(http://img160.imageshack.us/img160/6509/adszdz9.jpg

yahoo17
27.Aralık.2007, 03:30
abi bu ne ya her maç kırmızı her maç kırmızı çok agresif bi takım kurmusun abi

gokhan198555
27.Aralık.2007, 03:32
İnanılmaz bir Werder Bremen maçı!!!Mızıkçılık yapmalarına izin vermedik.
Çok iyi oynadığımız bir Hoffenheim maçı!!!
Kırmızı görmemize ragmen iyi iş cıkarttığımız Schalke maçı!!
Ve Derbi maçta Leverkusene karşı gördüğümüz kırmızı kart yüzünden aldığımız mağlubiyet!!

Ama olsun yolumuzdan dönmeyeceğiz!Hedef Şampiyonlar Ligine katılmak ve başaracağız!!!

http://img211.imageshack.us/img211/245/adszfh2.jpg

yahoo17
27.Aralık.2007, 03:34
abi wallla çok agresif bi takım ya wallla

gokhan198555
27.Aralık.2007, 03:34
abi bu ne ya her maç kırmızı her maç kırmızı çok agresif bi takım kurmusun abi

Hiç sorma abicim ne yapıcaz böyle bilmiyorum benim elemanların hepsi boğa gibi azgın.Ne yapsak ki acaba var mı bi fikrin :D

yahoo17
27.Aralık.2007, 03:37
Hiç sorma abicim ne yapıcaz böyle bilmiyorum benim elemanların hepsi boğa gibi azgın.Ne yapsak ki acaba var mı bi fikrin :D
abi takım komutlarından top kapmayı normal yapsan bi daha doğrusu normalmi abi yoksa sertmi :D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 03:46
abi takım komutlarından top kapmayı normal yapsan bi daha doğrusu normalmi abi yoksa sertmi :D

normal abicim normal bizimkilerin baska bi sorunu var azmıs adamlar diyorum farklı bı yontem soyle bana :D

yahoo17
27.Aralık.2007, 03:47
normal abicim normal bizimkilerin baska bi sorunu var azmıs adamlar diyorum farklı bı yontem soyle bana :D
abicim ozaman sen azgın topcuları alıp bi mektebe götür abi:D:D:D:D:D

iLkeRisT
27.Aralık.2007, 03:59
Hocam yöntem belli yemeklerine şap katıcan:D:D:D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 04:09
Squad Harmony %2 ne demek yaa!!! alayınız gideceksiniz bu takımdan bana yürekten oynayacak adamlar lazımm.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Hocam yöntem belli yemeklerine şap katıcan:D:D:D

En sonunda öyle yapıcam zatenn. nerden buluruz bu şapı :D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

abicim ozaman sen azgın topcuları alıp bi mektebe götür abi:D:D:D:D:D

mektep buluruz da bi de hoca ayarlamak lazım bunlara :D

yahoo17
27.Aralık.2007, 04:13
Squad Harmony %2 ne demek yaa!!! alayınız gideceksiniz bu takımdan bana yürekten oynayacak adamlar lazımm.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

En sonunda öyle yapıcam zatenn. nerden buluruz bu şapı :D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

mektep buluruz da bi de hoca ayarlamak lazım bunlara :D
ABİ SEN MEKTEBİ BUL AZGIN OYUNCULAR HOCAYI ANINDA BULUR ANTIREMANI UYGULAR MERAK ETME:D:D:D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 04:34
http://img244.imageshack.us/img244/9056/adszpv2.jpgBu adam mektebi de hocanın en alasını da hak ediyor!!!:D:D:D

yahoo17
27.Aralık.2007, 04:40
ediyor Wallla Abi Bul Buna Bitane:d:d:d Olmaz Yani Bul Yoksa Kirmizilar Devam Edecek Haa

iLkeRisT
27.Aralık.2007, 06:27
Hocam klubun açık adresi ver ben yolluom şapı:D su celso'yu gösterip durma böle topuklarına sıktırcm herifin futbol hayatı bitick:D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 06:38
Hocam klubun açık adresi ver ben yolluom şapı:D su celso'yu gösterip durma böle topuklarına sıktırcm herifin futbol hayatı bitick:D

şapa gerek kalmadı. adamları rusyaya goturdum sımdı harmony % 65 oldu. vay bee adamlar amma gercekcı oyun yapmıslar :D:D:D

YozGatGFB66
27.Aralık.2007, 06:54
şapa gerek kalmadı. adamları rusyaya goturdum sımdı harmony % 65 oldu. vay bee adamlar amma gercekcı oyun yapmıslar :D:D:D

ahahha koptum ya :):):) Borges e bende hayran kaldim ama benim regnciklerim kadar olamaz :D

mach weita FC KOLN ! :D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 07:03
ahahha koptum ya :):):) Borges e bende hayran kaldim ama benim regnciklerim kadar olamaz :D

mach weita FC KOLN ! :D

:D:D bu borges herkesın oyununda bu kadar gelısıyor mu yavv.

ben de daha cıkmadı regencıkler hele cksınlar dovustururuz :D

YozGatGFB66
27.Aralık.2007, 07:09
:D:D bu borges herkesın oyununda bu kadar gelısıyor mu yavv.

ben de daha cıkmadı regencıkler hele cksınlar dovustururuz :D

Varim Diyoooree !:D Dovusturelim :))
Bak Bakalim Kac tane tanidigin Oyuncu var en fazla 1 dir :)
http://www.hizliresim.com/2008/12/26/10261.jpg (http://www.bunuyazan.com)

gokhan198555
27.Aralık.2007, 18:07
Klübümüzün en değerli oyuncusu Marquinhos klupte mutsuz olduğu için ve squad harmony düşünülerek 48,5 milyon $ karşılığında Atletico Madrid takımına satılmıştır kamuoyuna duyurulur.

http://img376.imageshack.us/img376/1629/adszde8.png

gokhan198555
27.Aralık.2007, 18:38
Marquinhos!un boşluğu doldu!!!Alex Teixeria Kölnde!!!

Bonservisine 21 milyon dolar ödedik...

İşte Alex Teixeria;

http://img122.imageshack.us/img122/7286/adszum6.png

gokhan198555
27.Aralık.2007, 20:14
Müthiş transfer!!!!! Mauro Zarate Kölnde!!!taraftar bu transfer üzerine çılgına döndü!!!http://img257.imageshack.us/img257/9266/adszmo0.png
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
22 Milyon dolara kadromuza kattığımız Zarate için taraftar beste hazırlıyor..!!!

http://img380.imageshack.us/img380/286/adszom6.png

Melekovic
27.Aralık.2007, 20:23
Zarate tozunu attırır ortalığın.Alex de süper olmuş.Zaten be şu Marquinhos denen oyuncusu hiç sevemedim.Ne zaman elime geçse hep gönderiyorum :D:D:D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 21:26
Kölnde neler oluyor! squad harmonynin %1 olduğunu gören Gokhan...user çılgına döndü ve takımda kimsenin gözünün yaşına bakmadı.gidenin arkasından üzüleni bile göndermekte sakınca görmedi.Takımın en iyi oyuncularının köln klubünü küçük görmesi üzerine hepsine yol gösterdi!!!

Köln baştan yaratılacak!!!

guglielmo stendardo:9,75 milyon dolar karşılğında Parma'ya(peşin)
Razvan Rat:9,25 milyon dolar karşılığında Schalke'ye(peşin)
Marko Marin:19,75 milyon dolar karşılığında(peşin)
Marquinhos:48,5 milyon dolar karşılığında A.madrid'e(peşin)
Malonga:7 milyon dolar karşılığında Le mans klübüne(peşin)
Stephen Appiah:4,4 milyon dolar karşılığında Frankfurt takımına satılmıştır

gokhan198555
27.Aralık.2007, 22:37
Zarate tozunu attırır ortalığın.Alex de süper olmuş.Zaten be şu Marquinhos denen oyuncusu hiç sevemedim.Ne zaman elime geçse hep gönderiyorum :D:D:D

üstad dgoru soyluyorsun zarate hem sag acık hem de line up forvet olarak dokturuyor.marquinhos buG gibi birsey zaten oyunun zevkını kacırıyoru velet :D:D:D

gokhan198555
27.Aralık.2007, 23:34
İşte yeni transferler:

Badara Sene;

http://img399.imageshack.us/img399/7264/senehautwo2.jpg

Sochaux Takımından 14,25 milyon dolar karşılığında transfer edilmiştir.

kaydırı kuppak
27.Aralık.2007, 23:38
başarılar..iyi yapmışsın satmakla..

gokhan198555
27.Aralık.2007, 23:46
[quote=kaydırı kuppak;1333089]başarılar..iyi yapmışsın satmakla..[/quote

tek çıkış yolu buydu sanırım.bu oyunda su anda en cok dıkkat ettıgım mevzu squad harmony oldu. fakat benım dıkkat ettıgım kadar mac kazanmada da etklı mı bılmıyorum. fıkrı olan varsa dınlemek ısterım acıkcası.

kaydırı kuppak
27.Aralık.2007, 23:56
benim pc kaldırmıo fm 09 u yorum yapamayacağım..

yahoo17
28.Aralık.2007, 00:28
güzel transfer abicim yeni kariyerime beklerim abicim

sertanbaba
28.Aralık.2007, 00:35
başarılar dilerim

gokhan198555
28.Aralık.2007, 02:07
benim pc kaldırmıo fm 09 u yorum yapamayacağım..[/quot
bilgisayar kaldırmıyor ama forumdan da eksik kalmıyorsun :D içine oturuyordur herhalde :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
[quote=yahoo17;1333173]güzel transfer abicim yeni kariyerime beklerim abicim

takip ediyorum zaten abicim merak etme henüz yorumlamadım biraz daha ilerle o zaman patlatıcaz bombaları :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

başarılar dilerim

sagolasın sertancığım takip edilmek güzel bir duygu. pek mac ss'i ekleyemiyorum calıstıgımdan dolayı ama yıne de 4 sayfa oldu karıyer ilginiz için tesekkur ederim :)

stiff1907
28.Aralık.2007, 23:27
Zarate bende iş yapmıyordu hiç,kirası bitince almadım bile :) Udinese'ye geçmiş orada da golü yok henüz.Bari sende başarılı olsun :)

sertanbaba
28.Aralık.2007, 23:30
Kölnde neler oluyor! squad harmonynin %1 olduğunu gören Gokhan...user çılgına döndü ve takımda kimsenin gözünün yaşına bakmadı.gidenin arkasından üzüleni bile göndermekte sakınca görmedi.Takımın en iyi oyuncularının köln klubünü küçük görmesi üzerine hepsine yol gösterdi!!!

Köln baştan yaratılacak!!!

guglielmo stendardo:9,75 milyon dolar karşılğında Parma'ya(peşin)
Razvan Rat:9,25 milyon dolar karşılığında Schalke'ye(peşin)
Marko Marin:19,75 milyon dolar karşılığında(peşin)
Marquinhos:48,5 milyon dolar karşılığında A.madrid'e(peşin)
Malonga:7 milyon dolar karşılığında Le mans klübüne(peşin)
Stephen Appiah:4,4 milyon dolar karşılığında Frankfurt takımına satılmıştır

teknik tirektöre bak bi anda POLAT ALEMDAR zannettim.Başarılaar

gokhan198555
29.Aralık.2007, 02:16
Zarate bende iş yapmıyordu hiç,kirası bitince almadım bile :) Udinese'ye geçmiş orada da golü yok henüz.Bari sende başarılı olsun :)

Zarate line up forvet olarak oynadığında basarılı oluyor bir de bu sekılde serbst forvet turunde bol drıblıng yaparak oynamasını komuta et bakalım ne tepki veriyor diyecektim ama almamışsın zaten :)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

teknik tirektöre bak bi anda POLAT ALEMDAR zannettim.Başarılaar

:D:D:D bazen kasınıyor topcular.biz de kasıdık. neyse Burdan bir duyuru yapayım. bu aralar yıl sonu oldugu için iş yerinde pek bir yogunluk var bu nedenle oyunla ilgilenemıyorum.zaten köln cok guclu bir takım oldu artık sarmıyor. daha gucsuz bır takımla buyuk bır lıgte sampıyonluk kovalayacagız. bu sefer oyle herkesın oyunu acar acmaz almaya calıstıgı marquinhos alex asenjo tarzı bılındık topcular değıl de gelısmeye acık ve ucuz oyuncular alıp buyuk basarılar kovalayacagı. köln bana bırıncı sezonun sonunda 45 mılyon dolar transfer butcesı verınce acıkcası sogudum.malı durumu bozuk benım elımı etegımı opecek bır klup arıyorum.buldugumda işyeri de rahatlayınca guzel ve ıstıkrarlı bır takımla karsınızda olacagım. karıyerıme emegı gecen butun arkadaslarıma tesekkur ederım.bir yönetici karıyerı tasıyabılır.kendinize iyi bakın.