PDA

View Full Version : Kocaelispor

Vieri
23.Mart.2006, 05:54
Kocaelispor

memocemo
03.Mayıs.2006, 00:35
Bülent Bilgen: Pozisyonu dm olarak yapılmış. dl(15)-wbl(15)-ml(20) olmalı. Oyuna işlenmesi gereken birincil özellikleri: zıplama-kafa vurma (5-7), markaj-top kapma (11-11), hızlanma-hız (14-13), top sürme-teknik-orta yapma (12-13-13) olmalı diye düşünüyorum. Sol ayaklı.

Muhammed Özdin: Oyuna işlenmesi gereken birincil özellikleri: zıplama-kafa vurma (14-14), markaj-top kapma (11-11), hızlanma-hız (11-12), top sürme-teknik (9-10) olmalı diye düşünüyorum. Sağ ayaklı.

Özgür Karakaya: Pozisyonu amc olarak yapılmış. aml(20)-amc(15)-amr(10)-st(15) olmalı. Oyuna işlenmesi gereken birincil özellikleri: zıplama-kafa vurma (6-8), markaj-top kapma (5-7), hızlanma-hız (16-15), top sürme-teknik-orta yapma (15-14-13) olmalı diye düşünüyorum. Sağ ayaklı.

Mehmet Kahrıman: Pozisyonu dl-ml-sw-dc-dm olarak yapılmış. sadece dc(15)-dm(20) olmalı. zıplama-kafa vurma (12-13), markaj-top kapma (12-13), hızlanma-hız (12-12), top sürme-teknik (11-12) olmalı diye düşünüyorum. Sağ ayaklı.

memocemo
10.Temmuz.2006, 18:37
Takıma dahil olanlar ve takımdan ayrılar için gerekli bilgiler zaten tff.org'da mevcuttur. Oyuncular ile ilgili düzenlemeler açısından üstteki mesaj şu an için geçerli.

EL-Hadji
15.Eylül.2006, 12:30
Merhaba Mustafa;
Kocaelisporda Mehmet kahriman dc olmalı ve özellikleri de iyi olmaluı lig a nın en iyi stoperlerinden biri top kapma 14-15 olmalı kafa toplarında da etkili çok iyi yükseliyor, bülent bilgen memcemonun dediği gibi solbek ve orta saha solda oynuyor çabuk bir oyuncu, koray çölgeçen (dc) kısa zamanda adını türkiye duyacağa benziyor potansiyeli çok yüksek bir oyuncu çok iyi yer tutuyor, Özgür de son derece fırsatçı bir forvet bir de sağ bek Erhan Yılmaz var bir ara Ankaraspor la Konyasporun listesindeydi henüz çok genç çok iyi bir arkadaşımız kendisiyle geçen sene tanıştım, mental olarak da torpil yapılabilir:) şimdilik bu kadar,, Bir de kocaeli ortalama 8 bin kişiye oynuyo ve muhhteşem seyricisi var

memocemo
10.Ekim.2006, 05:58
Erhan Yılmaz ve Koray Çölgeçen gerçekten de kaliteli gençler. Benim anlamadığım performansından hiç bir şey kaybetmeyen ve istikrarlı çizgisini sürdüren Haydar Koç neden bu kadar güçsüz yapılıyor yıllardır?

memocemo
12.Ekim.2006, 17:28
En önemli oyunculardan biri olan Serhat Sağat'ı unutmuşum. Hava toplarında etkili olamamasına rağmen hızlı, teknik ve uzaktan şutları iyi olan gelecek vaadeden bir oyuncu. Oyunda biraz daha iyi yapılmalı.