PDA

View Full Version : oyundan durduk yere atma

crassher
25.Aralık.2007, 07:18
oncelıkle herkese merhaba yenı uye oldum..sorun şu durduk yere oyundan atıyor acaba neden olabılır..daha 1 mac yapmadan.menejer adımı yazmadan.takım secmeden bıle... oyuna yenı baslarken ılk continue oyundan dırek atıyo..cd de takılı acaba neden bı yardımcı olun lutfen

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 04:44
Önce pencere modunda çalıştırarak bir daha dene.
Olmazsa oyunu silip, baştan kurarak dene.

Birde kapanırken hata veriyormu? Eğer hata veriyor ise hata hakkında detaylı bilgi verirseniz daha kolay yardımcı oluruz.

heavy86
26.Aralık.2007, 05:00
korsan olabilir mi ?

crassher
26.Aralık.2007, 05:18
oncelıkle werdıgınız cevaplar ıcın tesekurler..oyunu 4-5 sılıp yukledım kardes gene olmadı dırek atıyo oyundan..hata verme yok cunkı dırek atıyo altta hıc bısı pence fln kalmıyo normal altta oyun fln gozukmuyo...

cd yıde arkadasdan aldım o da ınternetten ındırmıs...korsan degıldır herhalde..

sorun cok cıddı arkadaslar ..ne yazıkkı 1 haftadır bu sorunla bogusuyotum ..fm den yoksun kaldım..lutfen yardımcı olun :S

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 05:32
Steam'den indirip vermediyse ve girerken aktivasyon kodu girmediysen, internetten indirme de korsandır. :)

Bu sorunun hep varmıydı yoksa 9.2.0 yüklediksen sonramı ortaya çıktı.

crassher
26.Aralık.2007, 05:38
hep wardı daha hıc sıftah yapamadım fm 2009 da..oyunuda steamsız yukluyorum ondan mı acaba
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://666kb.com/i/b4zjypqhyb5hbwbe8.jpg

bu sekılde yuklyuroum

KaF KeF
26.Aralık.2007, 05:42
Sanırım oyununuz korsan..Ve Turksportal resmi site olduğu için Korsan oyunlara yardımcı olamıyoruz..

crassher
26.Aralık.2007, 05:43
ınternetten ındırıp oynayanlar war ama kardeş...korsan oldugunu nerden anladın acaba :S

World Hollow o1
26.Aralık.2007, 05:50
onlar ücert ile oynuyor.
bilgisayarlarına indiriyorlar, $50 dolar karşılığı alıyorlar.

Oyunu sil tamamen, belgelerimden program files'den sonra tekrardan yükle..

crassher
26.Aralık.2007, 05:51
onlarıda sıldım kardes...hattta arattırdım bılgısayardan fm ıle bulunan herseyı sıldım hıc bı sey kalmadı..

KaF KeF
26.Aralık.2007, 05:52
fm91_t isimli dosya img dosyası sanırım.Bu dosyada korsan olduğu için ordan tahmin yürüttüm..Ama yanlışta olabilir..

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 05:52
Oyunu yüklemek için Steam ve Uniloc seçeneği var. Bunlar oyununuzu hangi yoldan aktive etmek istediğinizi soruyor. Steam'den yüklerseniz oyununuz elinizdeki aktivasyon kodu ile Steam üzerinden kaydetceksiniz, Uniloc ile yüklersenizde telefon ileydi yanılmıyorsa.

Hatanız hakkında internette araştırma yaptım fakat herhangi bir çözüm yolunu malesef bulamadım.

İnternetten indirip oynayanlar var fakat oyununun çalışmama nedeni korsan oyun ile alakalı yani kırek ile alakalı ise maalesef bunun için yardımcı olamıyoruz.

crassher
26.Aralık.2007, 05:56
sımdı sız benım ıcın ne onerıyosunuz arkadaslar..kesın sonuc olarak

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 05:58
Dediğim gibi hatanız hakkında malesef çözüm yolu bulamadım. Yolladığınız ss'dende masaüstündeki dosyalardan korsan olduğunu gördüm :D

Oyunu aldığınız arkadaşa bir danışın :), onun indirdiği siteden yardım isteyin. Sanıyorum oyunun korsan olması ile alakalı bir durum bu.

crassher
26.Aralık.2007, 06:01
yok o resım benle alakası yok yemınle..onu ben steamsız yuklemek ıcın ınternetten buldum...

World Hollow o1
26.Aralık.2007, 06:02
Hocam senin oyunun büyük değil kesin orjinal olmadığı için.

bu tür hatalar verir.

ama şu varki, benim oyunumda orjinal değil,- bendede aynı sorunu veriyordu bende dediğimi yolu takib ettim, 2. yüklememde hatasız olarak girdi.

El Barto
26.Aralık.2007, 06:15
Şu korsandı indirdim kotaya para ödüyorsam parasını vermiş sayılırım muhabbetini daha fazla uzatmazsanız sevinirim.

World Hollow o1
26.Aralık.2007, 06:15
hocam tamam senin oyunun korsan bu yüzden pek buradan meded umma.

internetten oyun satın alımı partlar ile olmuyor.

kolay gelsin.

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 06:19
:D :D Korsana güzel bir yaklaşım yapmış arkadaş :D

Hatan kırek nedeniyle ortaya çıkan bir durum.
Aşağıdaki linkten dolayı,

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70744

Yardımcı olmuyoruz.