PDA

View Full Version : Hata mı Değil mi anlamadım_?

Nocna Mora
28.Aralık.2007, 06:30
Arkadaşlar oyuncum bileğini burktu ama 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. BU nedir ya :D Bilek burkunca 1 ay gidiyorsa ohooo :confused::uzgun:

tughes
28.Aralık.2007, 06:45
Arkadaşlar oyuncum bileğini burktu ama 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. BU nedir ya :D Bilek burkunca 1 ay gidiyorsa ohooo :confused::uzgun:
fizyoterapistin iyi değilse sakatlıklar uzayabilir

ama bu bir hata değil gerçekten bir insan bileğini burkarsa(ciddi anlamda burkulma incinme değil) 3 haftadan önce kendine gelemez

yaşadım oradan biliyorum

World Hollow o1
28.Aralık.2007, 06:49
doğru bir yaklaşım.

çünkü tam randumanlı idmanlara başlaması için o kadar zaman kafadan her türlü gider şuan takım arkadaşım bu durumda 1 haftadır idmana çıkmıyor !

MyLifer
29.Aralık.2007, 01:32
Bilek burkulması olsada bazen iş ciddi olabiliyor. Ama bir hafta sonra oynatırsın oyuncunu diye düşünüyorum. 1 ay tam antrenmanlara çıkacağı gün için belirlenmiş olabilir.

Nocna Mora
29.Aralık.2007, 01:34
Fizyoterapistim Gianni Nanni;)

Bana biraz abartı gibi geldi. Her maç ayak burkuluyor tak 1 ay.. Fazl bence

alisefer
29.Aralık.2007, 02:37
abartı degil arkadaslar...bilek burkulması ve bu burkulma esnasında bagların zorlanması sonucu sakatlıgın tam olarak gecme süresi4-6 haftadır...

maslow
29.Aralık.2007, 08:11
aynen zamanında halı sahada oynarken bileğimi burkmuştum ve sonucunda oluşan doku zedelenmesi nedeniyle 1 hafta yatak istirahati vermişti doktor. yürümeye başlamam 2 haftayı bulmuştu, futbolcu olsaydım eğer eminim 1.5-2 ay dan önce form tutamazdım : )

tibet
29.Aralık.2007, 08:40
Bence hata değildir çünkü geçen sene sezon ortasında aynı sakatlığı yaşadım 10 gün sonunda idmanlara başlayıp maça çıkmıştım doktora gittiğimde bileği stabilize eden bağların zedelendiğini sölemişti ve sakatlığı daha çok uzamıştı böle bi olay olabilir 1 ay normaldir bence

BNY1905
04.Ocak.2008, 13:30
Fizyoterapistim Gianni Nanni;)

Bana biraz abartı gibi geldi. Her maç ayak burkuluyor tak 1 ay.. Fazl bence

Taylan arkadasim benim de fizyoterapisitim Gianni Nanni :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: evet herhalde bu adam cok mal :D her oyuncu nerdeyse 2-4 ay sakat nedenleri de abuk sabuk kirilma olsa hadi nese dicem..