PDA

View Full Version : Error in matc hatası

sezerK
29.Aralık.2007, 00:27
YOKMU BANA YARDIMCI OLACAK BİRİSİ!!! ben oyunu kurdum açıldı daha sonra takım seçimine geldiğinde oyun ekrandan gitti şumesaj yazıyordu "Error in match events configuration file on line 125862, Game text is missing for event" hatası verip oyun kapanıyor yardımcı olursanız sevinrim

BeeTLeJuiCe
29.Aralık.2007, 06:25
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=68760&highlight=Demoyu+k%F6kten+kald%FDrma

Yukarıdaki başlıktan yararlanarak oyunu bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp tekrar yükleyin.
Yaptıktan sonra bilgilendirirseniz sevinirim. ;) SI'da da fazla sorulmayan bir hata çünkü, ona göre bu konu hakkında bilgi edinmiş oluruz.

sezerK
31.Aralık.2007, 04:22
Oyun Komple Sildim Tkrar Yüklediinde Ayni Meaj Tekrar Verdi. Tekrar Sildim Yükledim Oyuu Açtim Açildikaydettim Sonra Bir Siteden Indirdiğim Türkçe Yamayi Yüklediğimde Ayni Mesaj Verdi Yani Anlayacağiniz Arkadaşlar Sorun Türkçe Yamadanmiş, Bana önerebileceğiniz Bir Türkçe Yama Varsa Sevinirim Yarim Ettiğiniz Için Teşekkürler...

KaF KeF
31.Aralık.2007, 04:28
Şuan için sitemizin çalışmaları sürüyor..Şuan için bir tarih veremiyorlar ama olabilidiğince çabuk ve hatasız çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar emin ol..(: