PDA

View Full Version : Kulubüyle kontratı olmayan adamlar nasıl alınabiliyor veya alınıyormu???

BekirCevik
23.Mart.2006, 18:18
http://img129.imageshack.us/my.php?image=akoldumyaww1eb.jpg

Umarim linki düzgün ekledim forumda aradim ama bulamadim konuyla ilgili birşeyler.varsa yönlendirirsenizde sevinirim.Bu adam 17 yaşında ama betisle herhangi bir kontrati yok peki ben bu adami nasil alıcam ? ya da alabiliyormuyum.resmen aşık oldum yaw..görmedim daha önce böylesini denk gelmedi cillop gibi eleman :D bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim. Saygılarrr

drciwan
23.Mart.2006, 18:39
bu adam bana pek gerçekmiş gibi gelmedi...

ridvanu
23.Mart.2006, 18:50
bu nası bi adam ya
defans adamı ama forvet özellikleri daha gelişmiş
kafa 12 markaj 17 top kapma 15
bitiricilik 20 uzun şut 20 pozisyon alma 20 yaratıcılk 20
enteresan

aberkay37
23.Mart.2006, 19:11
adam gerçekten güzel oynuyor

LaKe
23.Mart.2006, 19:22
kulubüyle kontratı olmayan adamlar için zaten direk sözleşme teklif et diye bi seçenek olması lazım :)

Nedvedmania
23.Mart.2006, 19:25
bu adamı alamassın çünkü imza attır diye bi seçenek yok muhtemelen bu adamın ismi kadroda sönük renkte yazılmıştır

BekirCevik
23.Mart.2006, 20:07
Anlamadim ben bu işi ya.Adami artik bulamiyorumda betis te.yaptigim hazirlik maçindan ulaşip iç geçiriyorum ya.oyuncu arama ekranındanda çıkmıyor yani adam.İşte yani dediginiz gibi transfer teklifi yapamiyorum adami göremiyorum ne yapıcam anlamadim.ya cm 01-02 de vardi sönük yazilan oyuncular sen onu kast ettin dostum galiba ama 2006 oldu ya alalım artik şu elemanlari ben hakkaten anlamadim mantigi.adam gerçekde ulaşılamayan bir gerçek.

bu adamı alamassın çünkü imza attır diye bi seçenek yok muhtemelen bu adamın ismi kadroda sönük renkte yazılmıştır

Bu adamin prefosyonel sözleşme imkanı olabilirmi acabaki oyunun ilerisinde betis veya başka kuluple peki???

hezzo
23.Mart.2006, 22:30
eger sonuk yazıyo sa gir betis e ordan bu adama gel offer contract de adam kabul eder ozaman normal renkte yazar işte belki ozaman alırsın senin takıma

alierennet
23.Mart.2006, 23:37
http://img129.imageshack.us/my.php?image=akoldumyaww1eb.jpg

Umarim linki düzgün ekledim forumda aradim ama bulamadim konuyla ilgili birşeyler.varsa yönlendirirsenizde sevinirim.Bu adam 17 yaşında ama betisle herhangi bir kontrati yok peki ben bu adami nasil alıcam ? ya da alabiliyormuyum.resmen aşık oldum yaw..görmedim daha önce böylesini denk gelmedi cillop gibi eleman :D bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim. Saygılarrr

Arkadaşım o bahsettiğin oyuncunun doğum tarihi 25/3/1990 yani anlayacağın gübümüz tarihine göre daha 16 yaşında altyapı oyuncularına transfer teklifi yapamazsın sadece bağlı olduğu klübü sözleşme imzalarsa işte o zaman bir değeri olur ve bilgilerinde oyuncu değeri görünürse işte o zaman transfer edebilirsin isimlerin sönük olmasının sebebi bu..

pet shop boys
24.Mart.2006, 00:16
Adamın oyunun kendi ürettiği bi adam olma ihtimali yüksek.Bu oyuncuların bazılarını alırsın ama bazılarına teklif götüremezsin.Eğer approach to sign falan yoksa alamazsın :)

nart_susruko
24.Mart.2006, 00:19
Adamın oyunun kendi ürettiği bi adam olma ihtimali yüksek.Bu oyuncuların bazılarını alırsın ama bazılarına teklif götüremezsin.Eğer approach to sign falan yoksa alamazsın :)
ne olacak ya...bu adam böyle transfer olmadan emekli mi olacak...
alierennet'in dediği gibi olması lazım...

BekirCevik
24.Mart.2006, 11:32
Arkadaşım o bahsettiğin oyuncunun doğum tarihi 25/3/1990 yani anlayacağın gübümüz tarihine göre daha 16 yaşında altyapı oyuncularına transfer teklifi yapamazsın sadece bağlı olduğu klübü sözleşme imzalarsa işte o zaman bir değeri olur ve bilgilerinde oyuncu değeri görünürse işte o zaman transfer edebilirsin isimlerin sönük olmasının sebebi bu..

Ya adam artik betis te de gözükmüyor ki.hazirlik maçı yapmiştim adamlarla sezon başında oradan bakiyorum hala ara sira.oyuncu aramadada falan zaten çıkmıyor.ya zaten transfer teklif seçeneklerinin hiçbirisi yok bir kere yapsalar atlicam da bu adam arkadaşın dedigi gibi oynamadan emekli olacak benceedee:(

kaanburak
24.Mart.2006, 14:55
sönük yazılı oyuncuları ancak kulüpleri sözleşme önerebilir.

pet shop boys
24.Mart.2006, 15:26
ne olacak ya...bu adam böyle transfer olmadan emekli mi olacak...
alierennet'in dediği gibi olması lazım...Evet o adamı alamazsın.Sana karşı falan oynar ama transfer edemezsin.:D

dinaMYt
24.Mart.2006, 19:40
oyunda ispanya ligini açmadığın için zaten gerçekte de olmayan tamamıyle uydurma bir oyuncu o.tıpkı almanya milli takımındaki oyuncular gibi.büyük ihtimalle betis yerine bir oyuncu dahil ettiğinde kendiliğinden oyundan silinecektir.bu tip oyuncuları transfer etme imkanı yok.

BekirCevik
24.Mart.2006, 21:35
oyunda ispanya ligini açmadığın için zaten gerçekte de olmayan tamamıyle uydurma bir oyuncu o.tıpkı almanya milli takımındaki oyuncular gibi.büyük ihtimalle betis yerine bir oyuncu dahil ettiğinde kendiliğinden oyundan silinecektir.bu tip oyuncuları transfer etme imkanı yok.

dedigin gibi dostum ya hakkatende adam yok artik betiste sanki hiç varolmamiş gibi..ama öylesinide görmedim hiç ya dehşettii resmen uçurmuşlar yaa

gsliberkay
24.Mart.2006, 22:14
bence sen hile yap...git betis e meneger ol sonra o oyuncuyla sözleşme imzala. Sonra kendi takımına sat.Bu kadar basit

pet shop boys
24.Mart.2006, 23:43
bence sen hile yap...git betis e meneger ol sonra o oyuncuyla sözleşme imzala. Sonra kendi takımına sat.Bu kadar basitEğer böle hileye başvuracaksa bu adamla ne uğraşsın gider Barçaya manager olur messiyi falan alır.:D:D:D
Ama o zaman oyunun ne tadı kalır??

BekirCevik
25.Mart.2006, 10:03
bence sen hile yap...git betis e meneger ol sonra o oyuncuyla sözleşme imzala. Sonra kendi takımına sat.Bu kadar basit

ya sanmiyorum yaa öyle birşey olacagini o imkanim yok zaten ispanya ligini seçmedigim içinde seçmiş olsam bile o adamla sözleşme imzalayamazdim herhalde.çünkü adam yok yani artik zaten yok bir arkadaşin dedigi gibi oyun uydurdu herhalde benim agzimin suyu akti heh bu şimdi birkaç sezon daha bu adam için oynar bu oyunu dedi bende safim yedim iştee..o adam için oynamiyom artik kendim yetiştircem birde avrupada kupa için:)

aberkay37
25.Mart.2006, 15:29
sen o adamı almak istiyosan illa oyuna en baştan betis le başla yine çıkmıyorsa biliyorsan data editörle aynısını yap zaten resmini koymuşsun özelliklerini biliyorsun

BekirCevik
25.Mart.2006, 15:36
hileye karşıyım abiii:p

Torer
25.Mart.2006, 19:21
demekki adamların 11 için oyuncusu kalmamış 1 maçlık oyuncu