PDA

View Full Version : bir de 3. lig ve amatör kupa

aberkay37
23.Mart.2006, 19:24
yukarda sadece 1. ve 2. lig var 3. lig ve amatör küme takımlarının da tartışılacağı bir yer olsa

perpetua
23.Mart.2006, 19:39
3. Lig ve Amator kume ligleri oyunda bulunmuyor. Yukarida listelenmis takimlarin ilk asamada iyi kaliteye getirilmesi gerekli.

tolginho
25.Mart.2006, 14:19
Amatör küme takımlarına yer vermiyoruz. 3. Ligde de araştırmalarımız var. Örneğin sezon başında ofspor'un kampındaydık. İstiklal Tahran - Ofspor karşılaşmasında 4. hakem yoktu, hem hakemlik hem de araştırma yapmıştım.

kenke
29.Temmuz.2006, 14:57
ofspor a gıtmısınız beylerbeyınıde izleyin ben beylerbeyınde oynuorum a genc te takım arastırmasında yer almak ıstedım ama 3.lig takımları we beylerbeyı yoktu arastırma yapılacak takımlar arasında o yuzden kaldı ofspor we beylerbeyınıde yapın olsun bıtsın

ya fm2007 de katar lıgı falan olsa olmaz mı galler lıgı yerıne katar lıgını koysalar super olur arap lıgı falan olsa cok super olur bence cunku yaslı yıldızlar hep orda galler lıgı sadece yer kaplıo acaba oynyan kac kısı wardır bence katar we arap lıgı olmalı

fmsmyrna
15.Ağustos.2006, 14:40
gelin bi göztepe yi de inceleyin

life law
15.Ağustos.2006, 14:43
herkes nereliyse o takimi arastirsa cok güzel olur.mesela ben edirneliyim ve edirnede oturuyorum.ben mesela edirnespor u arastirsam cok güzel olur...

senderson
15.Ağustos.2006, 15:17
ben şimdi taşdelensporu ne bileyim oynadığım ve/veya tanıdığım insanların olduğu kulüpleri araştırırım ama 2.amatördeler o yüzden dikkate alınmaz:D

sametyener
12.Kasım.2006, 00:16
sadece 3.lig yaması lzm ama yama genis olursa iyi olur...

barlam
11.Ocak.2007, 20:05
ben mahvedılmıs bır takımın taraftarıyım
aslında fenerbahcelıyım ama
oturduğum sehrın takımı adanaspor sempatızanıyım.adanadakı 2 kulup (diğeri adana demirspor)yıllardız ezelı bır rekabet ıcındeler.ben adanasporu ıncelemek ıstıyorum nereye basvuracam bılmıyorum.yardım edersenız sevınırım..adanaspor yıllarca süper lige hizmet etmis nice futbolcu yetişdirmişdir.necati gibi altan gibi.en son serkan kirintili gibi.bölesine bi takım oraları haketmıyor.bılgı verırsenız sevınırm

perpetua
12.Ocak.2007, 00:44
ben mahvedılmıs bır takımın taraftarıyım
aslında fenerbahcelıyım ama
oturduğum sehrın takımı adanaspor sempatızanıyım.adanadakı 2 kulup (diğeri adana demirspor)yıllardız ezelı bır rekabet ıcındeler.ben adanasporu ıncelemek ıstıyorum nereye basvuracam bılmıyorum.yardım edersenız sevınırım..adanaspor yıllarca süper lige hizmet etmis nice futbolcu yetişdirmişdir.necati gibi altan gibi.en son serkan kirintili gibi.bölesine bi takım oraları haketmıyor.bılgı verırsenız sevınırm

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31609

Konusunda detayli bir sekilde ne yapmaniz gerektigi belirtilmistir.

uskudaranadolu
19.Nisan.2007, 18:38
biz maalesf diyorum 3.ligdeyiz ve FM 2006 ya kadar oyunda 2 Lig B de bulunuyorduk ama 2005-2006 sezonunda 3.lige düştüğümüz için FM 2007 de bulunmuyoruz ancak oyunu turkıye lıglerını full acarsanız ve 1 sezon bıtırırısenız takım yenıden 2 Lig B ye dönuyor bızım takımımızın ıncelemesı yok kac defa basvurdum ınceleme ıcın bır sonuc cıkmadı neyse türkçe çalısmadan daha cok benım ıcın 3.lig ın olmasıda onemlı kendi takımım orda dıye soylemıyourm ıstıyorsanız ÜSKÜDAR ANADOLU yu hiç eklemeyın ama madem 2.lig b var 3.lig de bır sekılde olmalı dıye dusunuyorum butun profesyonel takımlar olmalı bence ingilizlerin almanların amatör takımları var bızım nıye olmasın turkcelestırme yapılıyor tamam ama 3.ligde eklenmelı

perpetua
19.Nisan.2007, 18:59
biz maalesf diyorum 3.ligdeyiz ve FM 2006 ya kadar oyunda 2 Lig B de bulunuyorduk ama 2005-2006 sezonunda 3.lige düştüğümüz için FM 2007 de bulunmuyoruz ancak oyunu turkıye lıglerını full acarsanız ve 1 sezon bıtırırısenız takım yenıden 2 Lig B ye dönuyor bızım takımımızın ıncelemesı yok kac defa basvurdum ınceleme ıcın bır sonuc cıkmadı neyse türkçe çalısmadan daha cok benım ıcın 3.lig ın olmasıda onemlı kendi takımım orda dıye soylemıyourm ıstıyorsanız ÜSKÜDAR ANADOLU yu hiç eklemeyın ama madem 2.lig b var 3.lig de bır sekılde olmalı dıye dusunuyorum butun profesyonel takımlar olmalı bence ingilizlerin almanların amatör takımları var bızım nıye olmasın turkcelestırme yapılıyor tamam ama 3.ligde eklenmelı

Keske arastiracak yeterince gonullu olsa da eklenebilse.

Ne yazik ki Lig A'yi arastiracak kisi bulmaya zorlaniyoruz. 2B hakkinda bilgisi olan daha da az kisi var. 3. Lig'i nasil arastiracagiz? Yani oyuncularin isimleri, dogum tarihleri ve dogru takimlari girilebilir ama ne gercek pozisyonlari ne de ozelliklerini islemek yakindan taniyan/bilen kisiler olmadigi surede 3. Lig hayal.. :)

EL-Hadji
19.Nisan.2007, 20:46
Keske arastiracak yeterince gonullu olsa da eklenebilse.

Ne yazik ki Lig A'yi arastiracak kisi bulmaya zorlaniyoruz. 2B hakkinda bilgisi olan daha da az kisi var. 3. Lig'i nasil arastiracagiz? Yani oyuncularin isimleri, dogum tarihleri ve dogru takimlari girilebilir ama ne gercek pozisyonlari ne de ozelliklerini yakindan taniyan/bilen kisiler olmadigi surede 3. Lig hayal.. :)

Evet Ömer son derece haklısın, lig a' yı araştırma ekibi kurmakta zorlanıyoruz lig b ve 3. lig imkansız gözüküyor

uskudaranadolu
19.Nisan.2007, 22:14
anlıyorum ben sıkı bır fm hastasıyım aslında fm ıle sınırlı degıl butun manager lık oyunlarıyla oynuyorum ama FM bıras daha gercekcılık katıyor sonucta ben kendı takımım ıcın ıstedım ama bana herhangı bır takım denırse seve seve herseyını arastırırım laf olsun dıye degıl saglam bılgılerle yaparım cunku ben her zaman alt lıglerde oynamayı sevıyorum ve dogru verılerle oynamak ısterım hem sız zorlanıyoruz dıyorsunuz kac kez basvuru yaptım hıc kabul gormedı sanırım umarım bır takım ıcın arastırma ısterler benden ;)

perpetua
19.Nisan.2007, 22:56
anlıyorum ben sıkı bır fm hastasıyım aslında fm ıle sınırlı degıl butun manager lık oyunlarıyla oynuyorum ama FM bıras daha gercekcılık katıyor sonucta ben kendı takımım ıcın ıstedım ama bana herhangı bır takım denırse seve seve herseyını arastırırım laf olsun dıye degıl saglam bılgılerle yaparım cunku ben her zaman alt lıglerde oynamayı sevıyorum ve dogru verılerle oynamak ısterım hem sız zorlanıyoruz dıyorsunuz kac kez basvuru yaptım hıc kabul gormedı sanırım umarım bır takım ıcın arastırma ısterler benden ;)

Basvuru sistemi ne yazik ki istedigimiz gibi calismadi. Basvuru yapan kisilerden bir kismina ulastik ancak bir cogundan is yapmaya gelince haber alinamadi.

Sistemde ufak bir degisiklik yaptik ve artik bu forumlarda ilk once bilgilerini, hunerlerini gostermesini istiyoruz arastirmaci olmak isteyenlerin. Detaylari okumak icin http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31609 adresine gidiniz.

Ozellikle bu bolumu cok yakindan takip ederim ben ve burada yazdiklari sayesinde arastirmaci olarak alinan bir kac arkadasimiz var. Bu nedenle arastirma ekibine eklenmek icin yapmaniz gereken ozellikle Lig A veya Lig B takimlarini yakindan takip edip bu takimlar hakkinda yukaridaki link'de belirtilen formata gore degerlendirmeler yapmak.

uskudaranadolu
20.Nisan.2007, 10:37
formatı okudum ve en kısa zamanda belırtılen formatınıza göre gereken bılgılerı arastırmacınızmıs gıbı foruma aktarıcam 2.lig b den baslıyorum oncelıkle alt ligler daha önemlı cunku