PDA

View Full Version : alt yapıdaki oyuncular neden hızlı koşmuyorlar..?

ahmet_haji
24.Mart.2006, 12:31
Antremanım muhtemeş.. alt yapıdaki bütün oyuncularımın özellikleri sürekli artıyor ama hızları bir türlü artmıyor.. sürekli aynı hızdalar... bazıları 5,6,7 en çok 10-11 gibi bişey oluyo.. 3. sezondayım hızlanmalarının daha hiç 15-16-17 olduğunu göremedim... yardımcı olursanız sewinirim..... :confused:

ahmet_haji
24.Mart.2006, 12:36
şu oyuncu özelliklerindeki sağ taraftaki özellikler onlardan bahsediyorum..

BekirCevik
24.Mart.2006, 13:16
bende çıkıyor ya birazda altyapı oyuncuların yetersiz oldugundanda kaynaklanabilir bence veya antrenör eksikligi. hoş çok fazlada yetiştirmek için ugraşmıyorum ama bende oluyorlar yani en azından öyle söyliim

ahmet_haji
24.Mart.2006, 13:28
ya bende antrenörlerin hepsi itibarları ya dünya klası ya kıtasal en düşüğü ulusal yani antrenörle süper.. zaten alt yapın GS U20 maçlarının çoğunu kazanıyor onun için de özellikleri yükseliyor ama hızları yani sağ taraftaki özellikleri hiç artmıyo... A takıma alıyorum bazılarını yine olmuyo...

hezzo
24.Mart.2006, 14:34
bence tam tersi benimkilerin hepsinin pace i 20-19-18 ama bu da yetmiyo bazen

kaanburak
24.Mart.2006, 14:54
bende tam tersi oluyo en sağdaki özellikler hep yüksek oluyo ama fiziksel özellikler zayıf

ridvanu
24.Mart.2006, 15:01
antreman programına göre değişiyo olabilir

koray_capello
24.Mart.2006, 15:35
bende tam tersi oluyo en sağdaki özellikler hep yüksek oluyo ama fiziksel özellikler zayıf

en sağdakiler zaten fiziksel özellikler..

ahmet_haji
24.Mart.2006, 15:39
ya bende zaten onu istiyorum... ama en çok hız-hızlanma .. bunlar bende en çok 15 oluyor... ya da 14 daha hızlısı çıkmıyor bir türlü...

cureshot
24.Mart.2006, 15:47
altyapıdan çıkan oyuncular büyük ihtimalle zaten bir taraf bakımından iyi oluyorlar. yani ya tekniği, ya mantalitesi ya da fiziği. bunu engellemenin bir yolu yok ama illa fiziği kuvvetli adam istiyorum diyorsan strength ve aerobic idmanlarını intensive tutarsın olur biter ama tabii diğerlerinin gölgede kalacağı kesin o zaman da.

kavara
24.Mart.2006, 17:42
daha 16 17 yasındaki alt yapıdan cıkan futbulculara örnegin bi lig macında forma verirsen belki topa bile dokunamazlar . bunun nedeniyle oyuncunun kendini gelistirip ilkonbire alismasi icin 2.ligden bi takima falan kiralarsın oda orda mac tecrubesi kazaniR.. bunu dene genc futbolcular daha iyi performans gösterirLer..

barahir
24.Mart.2006, 17:43
beyler bunların hiçbiri cevap değil. Cevap ne diyosanız çok basit. ALLAH VERGİSİ

Becksbecks
24.Mart.2006, 18:12
Evet bence de bende Simon Hill diye bi oyuncu katılmıştı alt yapıma yaşı 15 hız ve hızlanması 20 idi.

dinaMYt
24.Mart.2006, 19:37
oyuncu antreman yaparak hızlanabilirmiki?hızlanmanın artması için özel bir antreman olacağını zannetmiyorum.hız ve hızlanmanın diğer fiziksel özelliklere göre daha az gelişmesi oldukça normal bence.

LaKe
24.Mart.2006, 19:42
benimkilerinde hızları iyi oluyo diğerleri biraz düşük oluyo :D

Zizou
24.Mart.2006, 20:16
benim gs de aydının hızı çok yüksek ama ağır kalıyo bazen. heralde çevikliği düşük

barcelos
24.Mart.2006, 21:36
bende de alt yapıdakiler genelde çabuk yoruluyorlar.bazen ilk yarıda bitiyo gücü

T_A_N_E_R
24.Mart.2006, 21:52
walla benim gs deki genclerin hepsi baya hizli iyi bi antreman dan gecrin :)

FatalRhymeR_58
25.Mart.2006, 15:57
özgürcan we tevfik kösenin hız we hızlanmaları ii. özelliklede tevfikin özellikleri yüksek

daha 16 17 yasındaki alt yapıdan cıkan futbulculara örnegin bi lig macında forma verirsen belki topa bile dokunamazlar . bunun nedeniyle oyuncunun kendini gelistirip ilkonbire alismasi icin 2.ligden bi takima falan kiralarsın oda orda mac tecrubesi kazaniR.. bunu dene genc futbolcular daha iyi performans gösterirLer..
bilal özdemir die 16 yaşında bi adam daha ligin ilk yarısı bitmeden3 maça çıktı. ilk 2sinde 7 ile 3. maçta 9ile oynayarak maçın adamı oldu ayrıca özellikleri sezonun başından beri 4er arttı artmaya dewam edio.

Universal
25.Mart.2006, 21:11
çok karmaşık bir durum oyun oyuncuyu yarattığı zaman sadece yardımcı antrenörün önerdiği oyuncuyu tutun gerisini şutlayın beyler gerisi bir işe yaramaz seçilen oyuncuyada güzel bir antreman programıyla yetiştirin

marakesh
27.Mart.2006, 01:03
benim oyunda turkide altyapıda cıkan oyuncular genellikle MC oluyo.sizdede mi boyle.Bide sol ayaklı futbolcu nadir cıkıyo