PDA

View Full Version : Turksportal Turkcell Süper Lig Yüz Paketi

Universal
04.Ocak.2008, 03:54
Turksportal Grafik Ekibi olarak ilk yüz paketimizi yayınlamaktan gurur duyuyoruz. Bu pakette Turkcell Süper Lig'de mücadele eden 18 kulübün oyuncularına ait resimler bulunmaktadır.

Resimler:

http://i43.tinypic.com/33uyd8x.pnghttp://i40.tinypic.com/k3vuyd.jpg
http://i41.tinypic.com/dvng1s.pnghttp://i41.tinypic.com/168sda9.png

Kurulum:

Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra,

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\pictures

içine atmanız gerekiyor.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra,

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 içindeki 'Cache' adlı klasörü siliniz.

Lisans:

Bu yama Photograph, nekop, Beetlejuice, Disco ve Turksportal Grafik ekibi olarak hazırlanmıştır. Bu dosyayı Turksportal Interactive'nin izni olmadan başka hiçbir sitede kullanılması kesinlikle yasaktır.

İndirmek için aşağıda alıntıda verilmiş yazıya tıklayınız!

TIKLAYINIZ!!! (http://www.turksportal.net/dosya/fm/28976/bilgi/)

Sekopej
04.Ocak.2008, 05:41
Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. Beklediğim bir yamaydı.:)

Bursaspor
04.Ocak.2008, 05:43
Sonunda bitti. Oh be, hepinize çok teşekkürler kardeşlerim.

GeNç KaRTaL
04.Ocak.2008, 10:06
Ellerinize sağlık.Güzel bir çalışma olmuş örneklerden anlayabildiğim kadarıyla..

Omer90
04.Ocak.2008, 17:02
gerçekten güzel bi çalışma emeği geçen herkesin eline sağlık.

digger041
04.Ocak.2008, 18:58
link bozuk yalnız hata veriyor bi el atarsanız arkadaslar

El Barto
04.Ocak.2008, 19:03
link bozuk yalnız hata veriyor bi el atarsanız arkadaslar

Linkte herheangi bir sorun yok sorunsuz çalışıyor. Sadece ana sayfaya girişte sorun yaşıyorsan kayıt olduğun mail adresini kullanıcı adın olarak yazıp giriş yapabilirsin.

nekop
04.Ocak.2008, 19:26
Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum el birliğiyle güzel bir yama çıkarttık. :)

Oghuse
04.Ocak.2008, 19:31
Süper bir çalışma emeği geçen herkesin ellerine sağlık..

lost city
04.Ocak.2008, 19:38
çok güzel bi çalışma ellerinize sağlık

KaPaLı
04.Ocak.2008, 19:41
Çok güzel çalışmaya benziyo. Sağlam iş çıkarmış TSI Grafik Ekibi :)

blackdown
04.Ocak.2008, 20:42
teşekkürler elinize sağlık. bide altyazı çıksa tam süper olacak.

Universal
04.Ocak.2008, 20:57
teşekkürler elinize sağlık. bide altyazı çıksa tam süper olacak.

Altyazıdan kastınız nedir? :)

blackdown
04.Ocak.2008, 21:02
Altyazıdan kastınız nedir? :)
kalkar kalkmaz turksportalı açınca böle oluyo:) oyunun türkçesi çıksa demek istedim. tabiki turk sportal ekibinden.

digger041
05.Ocak.2008, 01:24
Linkte herheangi bir sorun yok sorunsuz çalışıyor. Sadece ana sayfaya girişte sorun yaşıyorsan kayıt olduğun mail adresini kullanıcı adın olarak yazıp giriş yapabilirsin.

bakalım tekrar denicem onda sorun yok rapidshare de error veriyor du bakıcam tekrar

maalesef aynı rapidde error veriyor baska bi yere alma imkanınız varmı çok güzel bi çalısma çunku

KaPaLı
05.Ocak.2008, 01:31
2. kez indirdm linkte herhangi bir sorun yok arkadaşlar. SS atabilirseniz verdiği hatayı yardımcı olabilirim

myeren
05.Ocak.2008, 02:44
berbat fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş dışında bütün takımların face leri berbat olmuş hatta galatasaray ve beşiktaş içinde çok iyi diyemeyiz birtek fenerbahçeyi beyendim emeğe saygı ama cidden güzel olmamış

Sekopej
05.Ocak.2008, 02:46
bakalım tekrar denicem onda sorun yok rapidshare de error veriyor du bakıcam tekrar

maalesef aynı rapidde error veriyor baska bi yere alma imkanınız varmı çok güzel bi çalısma çunku

İndirmede bir problem yok, rapid hesabı premium. Nasıl bir hata aldığını söylersen yardımcı olabiliriz.

Smasher
05.Ocak.2008, 06:40
elinize sağlık sağolun arkadaşlar.

BeeTLeJuiCe
05.Ocak.2008, 06:45
berbat fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş dışında bütün takımların face leri berbat olmuş hatta galatasaray ve beşiktaş içinde çok iyi diyemeyiz birtek fenerbahçeyi beyendim emeğe saygı ama cidden güzel olmamış

Anadolu takımlarının bu stile uygun kaliteli fotoğraflarını bulmak bir hayli zor, bulunan fotoğraflarında kalitesi düşük oluyor. 4 Büyükler dışındaki takımların çoğu resmi sitelerinde bile düşük çözünürlükte fotoğraf paylaştığı için malesef daha iyisi ortaya çıkamıyor.

Eğer elinizde Anadolu takımlar için yüksek kalite direk karşıdan çekilmiş fotoğraf var ise paylaşırsan seviniriz. Elinizdeki diğer yüksek kalite fotoğraflarda olur.

Bursaspor
05.Ocak.2008, 07:19
Arkadaşlar kötü, berbat olarak nitelendirmeyiniz. Bu tür ithamlar ile ne bizler bir şey öğrenebiliriz, kazanabiliriz, ne de sizler bu tür hizmetlerden doğru düzgün faydalanabilirsiniz.

Ülkemizde bu stilde çalışabilmek için gereken kaynakları bulmada büyük sıkıntı çekmekteyiz. Eğer elinizde bu tip fotoğraflar varsa bize yardımcı olursanız seviniriz.

digger041
05.Ocak.2008, 07:45
tsk indirdim arkadaslar emeğiniz için sagolun ellerinize sağlık cok güzel
ben heralde cok indirme yaptıgımdan hata verdi neyse indirdim tekrar sağolun

Universal
06.Ocak.2008, 02:44

Bu bizden kaynaklanmayan bir sonuç. Çünkü; dört büyükler içinde oyuncu resimlerini paylaşan kulüp bulamıyoruz. Bulduklarımız ise çok kalitesiz olduğu için ne yazıkki böyle oluyor. Ama gelipde böyle berbat demen hiç olmamış. Kötü bir çalışma olmuş diyebilrisin ama; hakeret seviyesinde berbat diyemessin.

Zaten biz bunu daha önce açtığımız bir konuda belirttik ve elinizde kaliteli resim var ise paylaşmanızı istemiştik. Ne yazıkki orada da kaliteli bir resim gönderimi olmadı.

myeren
06.Ocak.2008, 07:12
hak veriyorum ancak yüksek kalitede resimi bulunmayan takımların yamaya eklenmesi bi hatadır bence bunun dışında anadolu klüplerinin bağzılarında oyuncu resimleri köşeli duruyor blur tool kullanılsaydı kurtarırdı hak veriyorum emeğiniz ama bence kaliteli resimler çıkana kadar beklenebilir yada eski resimler kullanılabilir

Oghuse
06.Ocak.2008, 18:15
Kayserispor'da bazı oyuncularda arkaplan görünmez yapılması unutulmuş görülmez yapılmış..Yeni versiyon çıkarsa düzeltilmeli..

fb_sanli
08.Ocak.2008, 01:47
tskler kardes

burakgs716
10.Ocak.2008, 23:51
ya bende bu dosyayı yapıştırmak için granich/picture dosyası yok

GReeN BeReT
11.Ocak.2008, 00:06
kendiniz oluşturacaksınız.

Raten
11.Ocak.2008, 03:29
Emeğinize Sağlık.Oyunumdaki hata giderilirse anında indireceğim.

Ugurcan_67
11.Ocak.2008, 07:24
Arkadaşlar kötü, berbat olarak nitelendirmeyiniz. Bu tür ithamlar ile ne bizler bir şey öğrenebiliriz, kazanabiliriz, ne de sizler bu tür hizmetlerden doğru düzgün faydalanabilirsiniz.

Ülkemizde bu stilde çalışabilmek için gereken kaynakları bulmada büyük sıkıntı çekmekteyiz. Eğer elinizde bu tip fotoğraflar varsa bize yardımcı olursanız seviniriz.

Bu konuda size hak veriyorum ancak Turkcell Super Lig'in birçok alanda profesyonelleşmesi lazım.Bugün İngiltere Premier Lig'inden bir oyuncunun onlarca resmini bulabilirsiniz.Bizim kulüplerimizinde duyarlı olması gerekir.Hacettepe,Gençlerbirliği,Ankaraspor gibi takımların yüzlerini hazırlamak çok zor.

aniltorres9
16.Ocak.2008, 05:28
Bu konuda size hak veriyorum ancak Turkcell Super Lig'in birçok alanda profesyonelleşmesi lazım.Bugün İngiltere Premier Lig'inden bir oyuncunun onlarca resmini bulabilirsiniz.Bizim kulüplerimizinde duyarlı olması gerekir.Hacettepe,Gençlerbirliği,Ankaraspor gibi takımların yüzlerini hazırlamak çok zor.

Evet haklısın... bu konuya dikkat edilmesi lazım Beşiktaş ın bile resimleri düzgün değil adamların maç öncesi çekilmiş resimleri...

Bursaspor
16.Ocak.2008, 05:52
Arkadaşlar bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey gerçekten hiç yok. Kulüplerimiz bize yardımcı olmadıkça bizler sadece olanların en kalitelileri ile yetinebiliriz.

Maalesef durum böyle, umarım ilerleyen zamanlarda daha kaliteli olanları buluruz.

touceysf
16.Ocak.2008, 23:25
yha bende C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\pictures klasörü yok..sadece db games matches skink sounds tactick klasörleri war....napjam :)

Melekovic
16.Ocak.2008, 23:32
Yoksa o adlı bir klasör yaratacaksın.

Bir de Türkçemiz varken yha,war ve napjam gibi kelimeleri kullanmasan daha iyi olmaz mı sence? :)

touceysf
16.Ocak.2008, 23:39
tmm baba hamdi kullanmam öle kelime kıızma hemen :) cidden o klasör yok napcam...

Melekovic
16.Ocak.2008, 23:42
Pictures klasörün yoksa yeni klasör oluştur seçeneğinden graphics dosyasının içine pictures klasörü yaratacaksın. Eğer ikisi de yoksa ikisini de yarat daha sonra indirdiğin dosyayı arkadaşlarının yazdığı yere ekle.

touceysf
16.Ocak.2008, 23:48
yaptım.şimdide cache klasörü yok.hep bu vista yüzünden oluyo

Melekovic
16.Ocak.2008, 23:53
C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\ Football Manager 2009\cache

buradan bulursun.

touceysf
16.Ocak.2008, 23:55
sen 1 tanesin yaaa :) e onuda sildik ama yüzler görünmüo hala :S

El Barto
16.Ocak.2008, 23:57
Oyundan çık tekrar gir oyun açıkken yaparsan bu işlemleri göremezsin.

Castlevania
19.Ocak.2008, 22:53
Bu yamaya kötü diyen orjinali hakkında ne düşünüyordur kim bilir =) Ellerinize sağlık harika bir paket olmuş..

fenerli8787
26.Mart.2008, 02:27
ellerinize saglik!

Norm
21.Temmuz.2009, 14:39
Bende direk karşıdan fotolar var galiba.. Hani Süper Lig çıkartma albümleri vardır ya ordan bulabiliriz :D

goztepem35aaaaa
03.Ağustos.2009, 18:53
Dostum vistada nereye atıoruz ya bilen varmı??

KaPaLı
03.Ağustos.2009, 18:58
Dostum vistada nereye atıoruz ya bilen varmı??

Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2009 > graphics > facepack

goztepem35aaaaa
03.Ağustos.2009, 19:07
Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2009 > graphics > facepack

Çok saol kardeş. Dediğin yere attım ama yama yine aktif değil.. Sorun ne olabilir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kardeş tamam sorunu hallettim.. Cache klasörünü silmeyi unutmuşum.. :)

elano54144
24.Ağustos.2009, 05:52
C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\ Football Manager 2009\cache

usta ben de bu da yok yapamadım bir türlü dosyayı

mtd681907
18.Eylül.2009, 03:50
ELinize sağLık..