PDA

View Full Version : galatasaray'da taktik oturtamadım...

ysa89
05.Ocak.2008, 20:41
arkadaşlar sezon başında barosla lincoln deli etti beni 2sini verdim diegoyu aldım.forvetde ümit ile yaserin yanına alexis sanchez die birini aldım çok yönlü genç bi futbolcu.ama bi türlü takım oyunu oynayamıyom.kocaelisporlada oynasam barcelonaylada oynasam hep defansın arkasına çok basit toplar atıyolar.meira servet emreyi koyuyorum önüne mehmetle linderothu ama olmuyo.forvetde gol atamıyorum.romayı her 2 maçtada 1-0 yendim barcayla evimde 1-1(şans eseri :D )berabere kaldım,deplasmanda 2-0yenildim berbat ötesi futbol oynadım.bişeler söleyin deli olcam oyundan soğudum.mevlütü aldım devre arası gelicek belki çözer sorunu.merak ettiğim tek şey mevlütle tek forvet oynanırmı.taktiğimse kısaca şu.

4lü savunma sağda sabri solda hakan hücuma destek veriyolar.önünde mehmetle linderoth ön liberodalar. amlc pozisyonunda arda amrc de kewel(yer değiştiriyolar maç içinde ) ortada deigo sebest yaratıcılık hat safada ortaya direk toplar göndermesini istiyorum güzelde paslar atıyo.ama ümit genelde sakat olunca yaser veya sanchez hep minareye yolluyolar.

El Barto
05.Ocak.2008, 20:43
bu tip sorunlar için linkteki forumun sabit başlıklarını kullanabilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=476