PDA

View Full Version : Bu Materazzi İnsan Değil

Addolorato
10.Ocak.2008, 07:34
http://www.youtube.com/watch?v=VMqSysgrhzU&feature=PlayList&p=4D113599C953CA65&playnext=1&index=7

İşte Futbol ile alakası olmayan bir adamın videosu. Özellikle Benni McCharty'e yaptığı harekete dikkat.

El Comandante
10.Ocak.2008, 07:42
Nefret ettigim futbolculardan(futbolcu demek bile yanlis aslinda) birisi,futbolu cirkinlestiriyor.Rezil bir kisilige sahip oldugu zaten biliniyor,oynatilmasi zarar ...

Alicanfmfan
10.Ocak.2008, 07:44
Ayıp yahu insanlara kastı mı var acaba bunu en güzeli Lugano yada Emre Aşık'a vericeksin.kırsın ayagını marco'nun

Deniz
10.Ocak.2008, 07:45
Video'yu izliyemiyorum.Nasıl izliyeceğim bilginiz varsa..Sadece yukarıda Youtube Video yazıyor.

Aşk-ı Şehir
10.Ocak.2008, 19:32
Baş düşmanları Shevchenko - Gattuso. :) Gattuso nispeten görünüşü daha güzel fauller yapıyo. Özellikle Davids'e yaptığı bir hareket vardır. Sokak kavgalarında görmezsiniz böyle bir tekme. :)

BaFraLı
10.Ocak.2008, 19:34
Bu adam futbolcu değil kasap ya.Hiç sevmiyorum bu materazziyi..

LaigLeNoiR
10.Ocak.2008, 19:43
Villarreal'li oyuncuya yaptığı neydi öyle yahu.Korku filmlerindeki gibi olmuş oyuncunun suratı.Kim di o oyuncu çıkaramadım tam olarak.

Sheva'ya kastı olduğu oldukça aşikâr.

Bu tip oyuncuların lisansını iptal ediceksin valla.

Deniz
10.Ocak.2008, 19:46
Zidane'den yediği kafayla akıllanmayan İtalyan futbolcu.Fizik kalitesini İtalyan futboluna aşırı derecede yaratan futbolcu.Korner'in orda yaptığı harekete bak,ayıp.

BeeTLeJuiCe
10.Ocak.2008, 19:58
Villarreal'li oyuncuya yaptığı neydi öyle yahu.Korku filmlerindeki gibi olmuş oyuncunun suratı.Kim di o oyuncu çıkaramadım tam olarak.

Villarrealli oyuncu Sorin.
Futbolunu sevdiğim bir oyuncu Materazzi her ne kadar aşırıya kaçan sertlikte oynasada.

UlquioRRa
10.Ocak.2008, 19:59

Sorin galiba. Kickboxçu olsun şampiyon olur.:icon_biggrin: Şaka bir yana gerçekten de ayıp. Zidane dersini verdi ama.:D

Gangstaa
10.Ocak.2008, 20:01
Rakibin moralini bozmak için birebir her takıma lazım böyle bi kalas, kırmızı yemediği sürece sorun yok :G

ShevAnil
10.Ocak.2008, 20:04
Ben İzliyemiyorum. Sadece Youtube Yazıyor.

Sirius Black
10.Ocak.2008, 20:09
Zidane buna iyi yapmış aslında...