PDA

View Full Version : fm 2009 ve sezon devre arası...

cris king
12.Ocak.2008, 00:53
arkadaşlar sezon arası geldi takımların hazırlık maçları başladı aklıma geldi neden yıllardır fm'ye devre arası özelliği gibi farklı bişey eklemiorlar anlamadım mesela yılbaşındna itibaren haber gelse takımlar devre arası kampına çıktı gibi liste gelse tarihlere göre hazırlık maçları yada kamp yeri belirlesek yada en kötü bütün takımlar hazırlık maçı ayarlasalar farklı hazırlık maçları kupaları yapılsa davet edilsek bizde güsel olmazmı sizcedee

xuq
12.Ocak.2008, 00:55
arkadaşlar sezon arası geldi takımların hazırlık maçları başladı aklıma geldi neden yıllardır fm'ye devre arası özelliği gibi farklı bişey eklemiorlar anlamadım mesela yılbaşındna itibaren haber gelse takımlar devre arası kampına çıktı gibi liste gelse tarihlere göre hazırlık maçları yada kamp yeri belirlesek yada en kötü bütün takımlar hazırlık maçı ayarlasalar farklı hazırlık maçları kupaları yapılsa davet edilsek bizde güsel olmazmı sizcedee

çok mantıklı güzel düşünce ama onu anca 2012de görürüz.bilerek bazı şeyler yapılmıo die düşünüorum

El Barto
12.Ocak.2008, 00:56
Tour diye bir seçenek var buna benzer bir olay ama gittiğiniz ülkede sadece 1 maç yapabiliyorsunuz.

Redrum
12.Ocak.2008, 01:01
Tour diye bir seçenek var buna benzer bir olay ama gittiğiniz ülkede sadece 1 maç yapabiliyorsunuz.
Emre abi sadece bir maç yapılmıyor, 15 gün içinde en fazla 4 maç yapıyorsunuz. Tour diyin, ve istediğiniz dört tarihi seçin (aynı 15 gün aralığında). Sonra da sağdan takımları seçin.(önce ülke seçin tabiki)

El Barto
12.Ocak.2008, 01:03
Öyle mi bu seride hiç yapmadım daha önce tekti. :)

BeeTLeJuiCe
12.Ocak.2008, 01:04
Daha öncede aynı şekildeydi Emre. :)

Redrum
12.Ocak.2008, 01:15
Evet daha önce de öyleydi ya ben kendimi bildim bileli öyle yaparım:)
Cris King sen de sene başları bunun gibi iki tur yaparsan takım hazır hale geliyor gayet hoş oluyor. Antremanları da fiziksel ağırlıklı yap. O havaya giriyosun inan bana:)

cris king
12.Ocak.2008, 02:25
evet haklısın kardeşim sende ama benim sölemek istediğim bütün takımlarda olsa sadece biz oluoruz sezon başı güsel evet ama sadece biz yapmış oluorz devre arasında ztn çoğu takımda hazırlık maçı teklifini kabul etmiorr

Redrum
12.Ocak.2008, 02:29
evet haklısın kardeşim sende ama benim sölemek istediğim bütün takımlarda olsa sadece biz oluoruz sezon başı güsel evet ama sadece biz yapmış oluorz devre arasında ztn çoğu takımda hazırlık maçı teklifini kabul etmiorr
Abi aslında zaten devre arası diye birşey yok ya. kupa maçıydı, lig maçından ertelenenlerdi geriye zaten bi 10 gün falan kalıyor. Bırak dinlensinler yahu:)
Ama keşke tatil sezonun girince newsde gelip sorsa, Hangi ülkeye gidelim diye falan:)

cris king
12.Ocak.2008, 02:34
iştee ama o düzenide değişebilirlerr gerçek hayatta öle bişey olmuor ilk başta arkadaşın sölediği gibi bazı özellikleri saklıorlar