PDA

View Full Version : "Hakem bana küfür etti"

Redrum
15.Ocak.2008, 01:56
Antalya'da düzenlenen TRT Radyospor Cup üçüncülük mücadelesinde Alman ekibi Werder Bremen ile karşı karşıya gelen Galatasaray, maçtan 4-1'lik galibiyetle ayrılırken, Alman oyuncu Torsten Frings, Alman medyasına şok açıklamalarda bulundu.

Maçın 83. dakikasında Maçın Türk hakemi Burak Astar tarafından oyundan ihraç edilen Frings, Bild Gazetesi'nde yer alan açıklamasında; "Hakem bana 3 defa 'f... you' dedi. Takım arkadaşım Mesut'a, hakemi uyarmasını söyledim ama hakem küfür etmeye devam etti. Ben de kırmızı kart gördükten sonra ona küfür ettim" diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

KaF KeF
15.Ocak.2008, 02:02
kaynak fanatik olunca pek inandırıcı gelmiyor açıkcası ..

Bordo61Mavi
15.Ocak.2008, 02:05
:D Tabi canim daha neler

a.arıcı-11
15.Ocak.2008, 02:06
Külliyen yalan.Ben bu hakemi tanıyorum ve onun böyle bişey yapmayacağını biliyorum.Haber yalan olmasa bile Frings yalan söylüyordur.

Neyse bu haber sayesinde kendisiyle iyi dalga geçerim:D

Redrum
15.Ocak.2008, 02:06
hayır uluslararası standartta bir hakem olduğunu geçin normal bir hakem niye küfür etsin ki frings'e? Rakibi değil birşeyi değil:)

PesimiSTyLa
15.Ocak.2008, 02:08
Su haberlere bakin bi arkadaslar:
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10777007.asp?gid=211

Maçın 83. dakikasında Maçın Türk hakemi Burak Astar tarafından oyundan ihraç edilen Frings, Bild Gazetesi’nde yer alan açıklamasında; "Hakem bana 3 defa ’f... you’ dedi. Türk takım arkadaşım Mesut’a, hakemi uyarmasını söyledim ama hakem küfür etmeye devam etti. Ben de kırmızı kart gördükten sonra ona küfür ettim" diye konuştu.

Olayin kaynagi burada, yani Hürriyet buradan almis haberi:
http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/werder/2009/01/14/torsten-frings/rote-karte-gegen-galatasaray-istanbul.html

Haberde Fringsin küfür ettiginden dolayi kirmizi kart yedigini yaziyor. Hakem Mesut yardimiyla Fringsi uyarmis. Ama küfür devam edince atilmis.
Hatta Teknik Direktöreleri "kesinlikle yanlis hareket, ceza verecegiz" gibi aciklamalar yapmis.

Güzide medyamız :)

Redrum
15.Ocak.2008, 02:14
Lütfen silin konuyu:D

Alicanfmfan
15.Ocak.2008, 02:33
Medyamız harika işliyor