PDA

View Full Version : Tevez , Kerlon , Adu Şeytan üçlüsü...

zalayeta
25.Mart.2006, 23:40
Arkadaşlar önce slmlar ben GS ile yeni bi oyuna başladım amacım geleceğe dönük bi kadro oluşturmak ve 5 yıl sonra Türk olma ihtimallerini göz önünde bulundurarak tüm yabancıları sattım ve borç harç bi takım kurdum yabancılarım şunlar

Leandro Gioda
Tomas Sivok
John Obi Mikel
Per Ciljan Silkjeberg (bundan fena kazık yedim senede 3,900 + %15 maaş artışı :()
Lebohang Mokoena
Sergey Kisliy

şimdi sorum Kisliy i devre arasında satmak için aldım tamamen amacım devre arasında ya Kerlonu alacam ya Adu yu alacam yada sezon sonu Tevez i alacam sizce hangisini almalıyım cidden kararsızım ama 18 yaşında olması ihtimaliyle Kerlon ağır basıo ve 16 lık Adu ama Tevezinde yeteneği tartışılmaz ne yapmalıyım :???

Eray Dengiz
25.Mart.2006, 23:42
Adu'yu boşver derim yani öyle büyük bir yeteneğini görmedim. Oynatanlara sorman lazım. Ben Tevez ile çok maç geçirdim gördüm gerçekten çok kaliteli golcü. Her zaman işine yarar. Kerlon ile Tevez zaten aynı mevkilerin adamı. Yani ikisinide alsan zararlı çıkmazsın. Ama ikisinden biri diyosan Tevez derim.

zalayeta
26.Mart.2006, 00:21
Adu'yu boşver derim yani öyle büyük bir yeteneğini görmedim. Oynatanlara sorman lazım. Ben Tevez ile çok maç geçirdim gördüm gerçekten çok kaliteli golcü. Her zaman işine yarar. Kerlon ile Tevez zaten aynı mevkilerin adamı. Yani ikisinide alsan zararlı çıkmazsın. Ama ikisinden biri diyosan Tevez derim.

Adu yararsız diyosun ama o adam 20 sinden sonra belli olur ve ne yazıkki bende hiç oynatmadım onu :) bu arada Kerlon uda doğru düzgün oynatmadım Kerlon ve Tevez ikisini teraziye koysak sence hangisi daha ii valla Kerlon 18 lik bu yüzden baya ağır basıo ama tevezide yakınen tanıyorum yani baya kararsızım valla :)

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 00:24
Adu yararsız diyosun ama o adam 20 sinden sonra belli olur ve ne yazıkki bende hiç oynatmadım onu :) bu arada Kerlon uda doğru düzgün oynatmadım Kerlon ve Tevez ikisini teraziye koysak sence hangisi daha ii valla Kerlon 18 lik bu yüzden baya ağır basıo ama tevezide yakınen tanıyorum yani baya kararsızım valla :)

Adu boşverdiğimize göre geriye 2 seçenek kalıyor. Tevez ve Kerlon. Şimdi kendime göre söylersem. Ben Kerlon'u bir kere transfer ettim ondada doğru düzgün oynatamadım oynattığımda ise fazla bişi yapamadı. Tevez ise gerçekten müthiş bir performans gösterdi. Eğer Kerlon 18 yaşında ise Tevez'de 22 yaşındadır. Fazla bir fark yoktur yani. Ama sen bilirsin. Yinede iyice yorumları dinleyip al :) (Tevez'i al Tevezi :D)

zalayeta
26.Mart.2006, 00:44
ya ben hatta tevezle ilgili dünya rekoru bile kırdım hat trickte :D 2-4-6 dk. mubarek gol oldu yağdı ama Kerlon acaba nasıl Tevezin yaşına gelince yetişirmi ona ve 5 sene sonra türk olursa düşünsene 23 yaşında bi stara sorunsuz sahip olacaksın ama Tevez 27 yaşına gelir off be iice dinlemeden kararı vermeyecem daha yarım sezon var önümde :)

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 00:52
ya ben hatta tevezle ilgili dünya rekoru bile kırdım hat trickte :D 2-4-6 dk. mubarek gol oldu yağdı ama Kerlon acaba nasıl Tevezin yaşına gelince yetişirmi ona ve 5 sene sonra türk olursa düşünsene 23 yaşında bi stara sorunsuz sahip olacaksın ama Tevez 27 yaşına gelir off be iice dinlemeden kararı vermeyecem daha yarım sezon var önümde :)

2.4.6 unutma :) Oradaki resmi görmüştüm gerçekten süper bir maçtı. Ayrıca dediğinde güzel 5 sene sonra 23 yaşında Türk oluyor güzel bir duygu ama işte risk alacaksın..:)

hezzo
26.Mart.2006, 01:12
tevez tabiki paran yetmezse kerlon aduyu sonra beleşe alırsın hem biraz gelismis olur

TüMeR_yAğıZ
26.Mart.2006, 01:23
bence kerlonu hiç kaçırma derim.süper bir adam coşturuyor takımı resmen.adu biraz reklamvari bir adam gibime geliyor.amerikalıların büyük reklamı olarak düşünüyorum.cem yılmazın dediği gibi bunlar reklam kokan hareketler :D

hezzo
26.Mart.2006, 03:22
beyler adunun 2 videosunu koydum fikriniz degisicek
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6919

Torer
26.Mart.2006, 11:45
adu yu oynatmak çok zor kerlon berbat orta sahada hasan şaş(yanlış anlama iyi oyuncu) daha iyi oynar.ümit karan da kerlondan daha iyi forvet oynar. tevez ve manschorenne(böyle bişey değeri 10m ytl.takım:corinthians) bu ikisini kesinlikle tavsiye ederim benim oyunda chelsea aldı ikisini tevez fiyat:57m ytl. manshorenne fiyat:27m ytl.

LaKe
26.Mart.2006, 12:40
ben bu oyuncuların 2sini görmedim. adu ya deneme teklif ederek almıştım. ama beğenmeyip yolladım. tevez ve kerlon da hiç gelmedi. chelse a ya geldim, alıcaktım ihtiyaç olmadığını gördüm...

hakansimser
26.Mart.2006, 13:38
Ben kerlon u aldım 1 e 1 de geçemedigi adam yok bende 20 yaşında ve harıka bı adam ben kerlon derım..Yada git delgado yu al :D

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 13:41
Delgado iyi hoş futbolcuda şimdi benim elimde Zigic, Ümit Karan ve Delgado var hepsi aynı özellikleri taşıyor neredeyse Zigic hariç. Zigic zaten hep oynuyor yanına değiştire değiştire oynatıyorum ama bi garip oluyo. :S

FatalRhymeR_58
26.Mart.2006, 16:47
aduyu orta sahaya mı alıosun. eğer orta sahaya alıosan diegoyu al paraya kıyman gerekir ama muhteşem bişi.

enesao
26.Mart.2006, 17:06
ben kerlon derriiim

Laz_Asker_61
26.Mart.2006, 17:08
bence tevez en iyisi kerlonu hiç almadım bilmiyorum

deli_kadir
27.Mart.2006, 13:33
tevezi ılk sene mı alıyosunuz alıyosanız ne kadara takım galatasaray

murat taşlı
27.Mart.2006, 14:56
bende fernando torres derim başka tanımam

enesao
27.Mart.2006, 20:58
evet torres de çok kaliteli forvet bende çok seviorum fakat arkadaş burda...
adu tevez kerlon 3 lüsünden birini sormuşş

NiC 3 9
28.Mart.2006, 23:13
FB de benim kadrom 3,yılda şöyleydi:3-5-2
sinan bolat-önder-ilhan demirci-gioda-cana-maldonada-rafinha-ramazan çiftçi-alex-fred-vucinic

redsmoke
31.Mart.2006, 13:26
ben ise podolski derim bende çoğu kez bırakın gol kralı olmayı avrupa gol kralı olmuş süper bir yetenek hemde daha 20 yaşında kaçırmayın derim. lukas podolski

BurakMania
31.Mart.2006, 19:15
Tevez Tevez Tevez Buyuk kluplere kaptirmadan alabiliyorsan al bence