PDA

View Full Version : açılırken hata

rameryem
20.Ocak.2008, 06:25
oyunu sildim tekrar yükledim oyunu açıyorum tam açılacakken kara ekran geliyor oyun hiç ilerlemiyor yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Raten
21.Ocak.2008, 00:37
Oyun açılırken beyaz veya siyah ekranda oyununuzun donmasının 3 muhtemel nedeni var.

İlk neden, Cachhe dosyalarınızın bozulmuş olması olabilir. Bu sorunu çözmek için Cache dosyalarını silmeniz yeterli olacaktır.

Bunu yapmak için, İşletim Sisteminize göre aşağıdaki adımları uygulayınız.

Windows XP:
C:\Users\<User Name\App Data\

Vista:
C:\Users\<User Name>\App Data\Roaming

Eğer bu dizinlere gittiğinizde dosyaları görebiliyorsanız Sports Interactive dosyasını tamamen silin.

Eğer Bilgisayarınızda gizli dosyaları göremiorsanız, Gizli Dosyaları görünebilir yapmalısnız. Bunun için aşağıdaki adımları izleyin.

Vista için:
Herhangi bir pencere açıkken, 'Düzenle'->”Klasör ve Arama Seçenekleri”->'Görünüm'-> ve “Gizli dosya ve Klasörleri Göster” Seçeneğini seçiniz.

XP için:
Herhangi bir pencere açıkken, 'Araçlar'->”Dosya Seçenekleri->'Görünüm'-> ve “Gizli dosya ve Klasörleri Göster “seçeneğini iseçiniz.

Eğer bu adım sorununuzu çözmeniz için yardımcı olmadıysa Java ve Grafik Kartınız’’I yükselmek için gerekli olan adımları izlemeniz sorununuzu çözmenizi sağlayacaktır. Bunlar Siyah ve Beyaz Ekran hatalarının en yaygın nedenleridir.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=71425

buradan aldım.olmazsa orada diğer çözüm yolu olan java ve grafik konularında yardım alırsın.