PDA

View Full Version : Cache Sorunu

Levski
20.Ocak.2008, 22:15
Arkadaşlar ben cache dosyasını siliyorum ancak oyunu açar açmaz cache dosyası geri roaming klasörüne geliyor.Geri dönüşüm kutusuna gönderdikten sonra bir de geri dönüşüm kutusunda silsem de geri geliyor bu dosya gerçekten kafayı yicem.Bir de preferences'tan use skin cache yi işaretleyeyim mi işaretlemeyim mi?Yardımcı Olursanız Sevinirim..Şimdiden Teşekkürler

Deniz
20.Ocak.2008, 22:30
Cache öyledir.Silersin oyun açık değilken,açtığında geri gelir.Oyun için ayarları tekrardan düzenliyor.Sildikten sonra tekrar yapılandırıyor.İşaretlemene gerek yok.Senin cache ile problemin nedir?

Levski
20.Ocak.2008, 23:46
Cache öyledir.Silersin oyun açık değilken,açtığında geri gelir.Oyun için ayarları tekrardan düzenliyor.Sildikten sonra tekrar yapılandırıyor.İşaretlemene gerek yok.Senin cache ile problemin nedir?

Cache yüzünden skin yda dier packleri oyunda kullanamıyorum :(

Deniz
20.Ocak.2008, 23:57
Skinleri yapıpmı sildin cache'yi? Yoksa skin'i yüklemedenmi siliyorsun?

Levski
21.Ocak.2008, 07:26
skini indrmeden önce sildim,sonra oyunu açtım oyun açıkken masaüstüne geçtim we roaming klasörüne baktm yine cache klasörü içindeydi CM 03-04 ten beri tema kullanmıorum we oyun bazen can sıkmaya başlıyor :(

Deniz
21.Ocak.2008, 07:48
Skin'i yükledikten sonra sil öyle gir oyuna tamamdır.

Levski
22.Ocak.2008, 17:57
çok teşekkür ederim saolun

fzz
31.Mart.2008, 03:43
arkadaslr bendede cache dosyası yok onun yüzünden yüklediğim hiç bir yama çalışmıyor.:( "Yerel Disk C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009\cache" hepsine gidiyorum bir tek cache gözkmüyor

Bekq
31.Mart.2008, 18:00
arkadaslr bendede cache dosyası yok onun yüzünden yüklediğim hiç bir yama çalışmıyor.:( "Yerel Disk C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009\cache" hepsine gidiyorum bir tek cache gözkmüyor
Gizli dosya ve klasörleri gösteri işaretledinmi?

Eğer işaretlediysen ve hala çıkmıyorsa:
Oyuna 1 kez gir ve çık.Cache dosyasını göreceksin.:)

emremusa
31.Mart.2008, 19:09
bende ıngıltere lgosu yuklemek ıstıyorum.ama nası[email protected]

Bekq
31.Mart.2008, 19:39
bende ıngıltere lgosu yuklemek ıstıyorum.ama nası[email protected]
Msn'ini vermeye gerek yok.:)

Önce sitedeki ingiltere logolarından birini indirip, rardan çıkarıp gerekli yere atacaksın.Daha sonra cache sileceksin.:)

fzz
03.Nisan.2008, 22:24
Gizli dosya ve klasörleri gösteri işaretledinmi?

Eğer işaretlediysen ve hala çıkmıyorsa:
Oyuna 1 kez gir ve çık.Cache dosyasını göreceksin.:)

Denedim olmuyorrr:icon_cry: