PDA

View Full Version : çalışma izni

fifacan
21.Ocak.2008, 05:40
slm arkdaşlar bugün chelseaden bana teklif geldi kabul ettim ardayla yaseri transfer ettim

ardada sorun yok oynuyo ama yaseri oynatamıyom çnkü ÇALIŞMA İZNİ ALMASI GEREK diye bi ingiliz yasası geldi karşıma bunu nasıl yaparımm acill yardm ederseniz sevinirim şimdiden tşkler

sentugo
21.Ocak.2008, 05:58
abicim sende Yaser'i niye alıyorsun :D

Cardozo'da var . Frikik atar. Kafa atar. Şut çeker :D Gol atar :D Bende tek sezonda 45 gol attı. Avrupa gol kralı oldu. 25 M nakit paraya Barca'ya sattım :D

Çalışma İzni İngiltere Liginde oluyor.. Bununla ilgili çözümler vardı.. Sanırım bir sene kiralık vericeksin.. O İngilterede çalışma izni yapıyor iznini alıcak.. Yoksa şey oluyor, kaçak durumuna düşüyor futbolcu falan öyle bir şey.. Arkadaşlar yardım edebilirler..

Ancak konu yanlış yere açılmış..

fifacan
21.Ocak.2008, 06:12
vala nereye açıcam bilmiodum pardon kardeş yaser manyak oynuyoya geçen sezon gsdeyken 27 maçda 23 gol 20 asist yaptı bnm adamım oynatmam laızm geldiğimde takım 14.dü halada öle forvet var ama yok gol atamıyolar sadece naniyle joe cole atıyo golleri acil aldım oda oynuyamıyo offf

yardımm plss Helpp me

sentugo
21.Ocak.2008, 07:35
Aslında forumda yazıyor.. Arama kısmından aratırsan bulabilirsin..

vincent71
21.Ocak.2008, 09:07
normalde milli takımda yada kendi takımında oynanan maçların belli bir yüzdesi üstünde oynamamışsa futbolcular ingilterede çalışma izni alamaz..bu yüzden de büyük ingiliz klüpleri ingiltere dışından belçika gibi ülkelerden affiliated club ayarlayıp çalışma izni alana kadar oralara gönderirler.ki zaten oyunda eğer belli bir sürenin üzerinde bir klüpte çalışmışsan ve feeder team aratırsan sana çalışma izni için kiralık oyuncu gönderme klübü diye bir seçenek de olacaktır.ama o olana kadar da diğer seçeneklerden gene bu tarz bir lüp çıkar.

yani anlıyacağın ne yazıkki şu an itibari ile onu oynatamazsın fakat dışarı kiraya verip orda oynama izni almasını beklemen lazım.

fifacan
21.Ocak.2008, 17:11
ok saol kardeş deniyecem

fifacan
21.Ocak.2008, 19:54
arkadaşlar pcnin yerini değiştirdim pc yi kurduğumda oyun çalışmuyodu sildim tekrar kurdum çalıştı ama kariyer yln olud :(:(

kocari
24.Ocak.2008, 07:47
Birde ben bişey söyleyeyim feeder cluplerde işçi izni için diye miydi vatandaşlık içinmiydi öyle bir feeder clüp seçeneği var onu seç asistan bi takım buluyor işçi izni çabuk aldıran . oraya gönder oynasın