PDA

View Full Version : Mesaj sayısını arttırmak

comandante
26.Mart.2006, 13:38
Son zamanlarda en çok gözüme batan durum.isim vermek istemiyorum ama bir kaç üye mesaj sayısını arttırmak için 2 sayfa arkadaki konulara bile mesaj atıyo.ta ne zamanki konuyu en başa getiriyo.genel futbola bi girdim az önce bir sayfa tamamen yeni mesaj bi arka sayfanın yarısına kadar hem deböyle yaparak yeni açılmış başlıklar bir anda arka sayfaya kayıyor.ayıptır ya.mesaj sayısının bi önemi olmadığını önemli olanın rep olduğunu ve böyle her konuya tek cümlelik şeyler yazarak forum kirliliğine sebep olunduğu için - rep alınabileceğini söylemek istiyorum.lütfen bu konuda biraz dikkatli olalım.isim vermek istemiyorum.kendileri biliyor.

Laz_Asker_61
26.Mart.2006, 17:00
birde oyunlardan çok arttırıyorlar oraya da bir temizlik yapılsa hiç fena olmaz hani

Sir DEATH
26.Mart.2006, 18:19
Ya cidden bazıları(!) bunu ciddi anlamda lvl kasmakla fln karıştırıyo heralde.Yahu 100 msg olsa ne olur 1000 msg olsa ne olur.Önemli olan kaç msg yazdığın değil ne kadar doğu yazdığın değil midir? biiiiiiiz dadaloğullarının....:):):)

emirduman
26.Mart.2006, 18:36
Ya abi boşverin ya, mesaj sayıları arttırıyorlarsa da arttırsınlar, eski mesajları gündeme getirmelerini ben de kınıyorum da, mesajlarını haksız yere çoağltmışlar falan bence önemli değil...

Forumda herkes herkesi biliyor ne de olsa...

Boşverin abi, keyfinize bakın...

nekop
26.Mart.2006, 18:49
Ya abi boşverin ya, mesaj sayıları arttırıyorlarsa da arttırsınlar, eski mesajları gündeme getirmelerini ben de kınıyorum da, mesajlarını haksız yere çoağltmışlar falan bence önemli değil...

aynen katılıyorum...bosverin gitsin

Laz_Asker_61
26.Mart.2006, 20:41
boşverin diyordunuz ama kirlilik oluyor bi açıyorsun futbolu mesaj yazılmış onlarca mesaj kimisi 1 ay önce kimisi 1 yıl

Nedvedmania
26.Mart.2006, 21:41
zaten önemli olan msj sayısı değil nasıl yorum yaptığıdır kimi çok ama anlamsız şeyler yazar kimi az maj atar (50) daha da güzel yorumlar yapar mesela pınarmania nın az maj si var ama bence forumun en güzel yorum yapanlarındandır

EreN
26.Mart.2006, 22:03

Sonuçta DataBase şişiyor! :(

senderson
26.Mart.2006, 22:08
demin kendimin açtığını unuttuğum(o derece eski)bir konuya mesaj atmışlar.Gerçi eyvallah teşekkür etmiş ama orda mesaj atmasına gerek yoktu....

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 22:26
Gerçektende bazen eski mesajlar geliyo ve kirlilik oluşturuyor. Mesaj atmak için atıyorlar.

VoLkaN BaROs
27.Mart.2006, 00:25
oyun ve mizah bölümüne atılan mesajlar sayılmıyor. Yani buralara ne kadar mesaj atarsanız atın sizin mesaj hanenizdeki sayı artmaz. Bu bölümler forumumuzun genel amacı içeerisinde kişileri kaynaştırmak iyi vakit geçirmelerini sağlamak için açıldı. Oyun ve mizah bölümüne sadece mesaj sayılarını artırmak için gelenleri önlemek amacıyla böyle bir uygulama yaptık. Mesaj sayınızı aklınızda tutup bir mesaj atarsanız bunun mesaj hanenize işlenmediğini rahatça görebilirsiniz.

Butür kişileri mesajdaki avatarlarının altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif işaretine tıklayarak neden belirterek rapor ederseniz incelemeye alırız ve gerekli mesajlarını silip yazma cezası veririz..

comandante
27.Mart.2006, 18:31
oyun ve mizah bölümüne atılan mesajlar sayılmıyor. Yani buralara ne kadar mesaj atarsanız atın sizin mesaj hanenizdeki sayı artmaz. Bu bölümler forumumuzun genel amacı içeerisinde kişileri kaynaştırmak iyi vakit geçirmelerini sağlamak için açıldı. Oyun ve mizah bölümüne sadece mesaj sayılarını artırmak için gelenleri önlemek amacıyla böyle bir uygulama yaptık. Mesaj sayınızı aklınızda tutup bir mesaj atarsanız bunun mesaj hanenize işlenmediğini rahatça görebilirsiniz.

Butür kişileri mesajdaki avatarlarının altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif işaretine tıklayarak neden belirterek rapor ederseniz incelemeye alırız ve gerekli mesajlarını silip yazma cezası veririz..

sağol volkan abi...

emirduman
27.Mart.2006, 19:04
şu oyunlar hakkındaki uygulama iyiymiş...

umutcanerkut
27.Mart.2006, 20:01
benim ilk uyelimde yaptım böle saçma şeyler :) bi ara 2003 konusuna mesaj atmıştım :):)

aberkay37
28.Mart.2006, 16:16
ben mesajlara bakıyorum beğendiğim varsa cevap yazıyorum veya problem varsa hiç tarihe bakmıyorum ama eğer eski tarihlilere mesaj attıysam özür dilerim bir keresine 2004 ün konsuna mesaj attığımı farkettim de

TüMeR_yAğıZ
29.Mart.2006, 01:45
benim ilk uyelimde yaptım böle saçma şeyler :) bi ara 2003 konusuna mesaj atmıştım :):)
özeleştiri yapmak hatanı kabul etmek büyük erdemdir.tebrik ederim arkadaşım.burada önemli olan zırt pırt mesaj atmak değil temiz bir ortam yaratıp fikirlerimizi paylaşmamızdır.

Maymuncuk
30.Mart.2006, 18:06
Bende ilk üyeliğimde eski konulara atmasam da her konuya mesaj yazıyordum..

Ama gerçekten çok eski konulara mesajlar atılıyor,yeni ve işe yarayan konular rağbet görüyor ;)

Enjoy
30.Mart.2006, 20:01
bunu 3-4 ay önce dile getirmiştim..hatta 4-5 arkadaş bu olay yüzünden tartışmalara girmiştik..görüyorum ki bu sorun düzelmemiş..bence mesaj sayısı ve rep sistemi kalkmalı..mesaj kalkmasa bile rep sistemi kesinlikle kalkmalı..

Krusty
09.Mayıs.2006, 13:13
Evet bencede mesaj çok yazılıyor.
Flood yapıyorlar bazı üyeler.
Mesaj 100 olunca nolcak ? 1000 olunca nolcak ?
Evet haklısın ama sitede mod. alımı için bile 50 mesajın altında olanlar seçilemiyor.
Niçin böyle bir kural konuluyor ki ?
Sitenin eski üyesi sayılırım [çokta eski değil tabi] ama mesaj yazmaktansa siteyi karıştırmayı tercih ediyorum.
50 mesajım yok şimdi mod. olamaz mıyım ? [misal veriyorum]
Bu açıdan da önemli aslında mesaj sayıları...

:::...SaygılaR...:::

Del Piero_10
09.Mayıs.2006, 14:04
bende ilk üye olduğumda eski konulara mesaj atmıştım bir hevesle:cool:
o zaman tarihlere pek dikkat etmiyordum

sorsecret
09.Mayıs.2006, 16:14
arkadaşlar fazla mesaj atınca noluyoki;
maaş mı bağlıyorlar önemli olan birbirimize faydamızın dokunması.
mesela ben böyle güzel bi forumda siyaset tartışmak istemiyorum.konumuz futbol siyasetle veya siyasi görüşlerle bağdaştırmak yanlış bence.
site yöneticilerinin bu gibi konuları kapatmasını rica ediyorum.

Burak Duran
09.Mayıs.2006, 16:21
mesaj atmak demek siteye katılımın olması demektir. Tabi ben gereksiz ve saçma msj atan insanları saymıyorum. Mod alımı için 50 msj sınırı bana göre mantıklı çünkü bazı arkadaşlar siteye kayıt oluyor bir heves 10-15 msj atıyor ondan sonra siteye uğramıyor.

Krusty
09.Mayıs.2006, 16:23
Öyle arkadaşları zaten mod yapmazlar :S

Burak Duran
09.Mayıs.2006, 16:26
ama dediğim gibi foruma katılmayan sadece gezen kişiler niye mod yapılsın

Krusty
09.Mayıs.2006, 16:32
Oda doğru aslında da ne bileyim bana biraz saçma geliyor :)

By_aBuNis
09.Mayıs.2006, 16:52

Boşverin abi, keyfinize bakın...Bosverın gıtsın :D:D Dimi Nekop;;)